Opleiding Haemodialyse Verpleegkundige westeinde ziekenhuis J tekenaar personeel I enso Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden tk am CHAUFFEUR J peMO/KMN PERp§!SI^ PERSOI\EELreflsONEEL verpleegkundigen ADMINISTRATEUR DIACONESSENHUIS LEIDEN SECRETARESSE 3M Nederland B.V. VERPLEEGKUNDIGEN Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden hoofd verpleegkundige nachthoofd Ass. Bedrijfsleider Medew. Algemene Dienst Schoonmaker BEDRIJFSTECHNISCHE SCHOOL ■■■mnni I LllOI/r XsLmLmlZ !(WOHEElP*'sone« personeel PERSONEEL personeel persone EEL Voor de eerstvolgende cursus, welke in oktober 1978 start, zijn nog enkele plaatsingsmogelijkheden voor (in het bezit van het diploma A) vac.nr. 403.F.53. Tot de taak van de haemodialyse verpleeg kundige behoort o.a. h,et aan- en afsluiten van patiënten aan de kunstnier en het bewaken van de apparatuur. Tevens heeft de verpleegkundige een belangrijke taak bij de psycho-sociale begeleiding van de patiënten. De opleiding duurt 12 maanden. Tijdens de opleiding werkt men op de Dialyse-afdeling en drie maanden op de Niertransplantatie-afdeling. Het theoretische gedeelte wordt in blokweken gegeven in her opleidingscentrum "Nieuweroord" De opleiding wordt afgesloten met een examen (diploma van de Dialyse Groep Nederland). Wat u verder nog moet weten: Salaris max. f 2367 bruto per maand. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds De vakantietoelage is 8% Hoe solliciteert u? U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Op de brief graag het vacature nummer vermelden. Liever eerst nog wat persoonlijke informatie? Belt u dan het Academisch Ziekenhuis Leiden. Tel. 071 -14 72 22, coördinerend hoofdverpleegkundige mevr. zr. S. Vilbach toestel 2249 of de personeelsconsulente mevr. J.A. Traag, toestel 2762 Op het kantoor van Mrs. Geelkerken en De Graaf c.s., advokaten, Rapenburg 36, Leiden, is per 1 augustus a.s. een vakature voor een SEKRETARESSE/ STENO-TYPISTE (leeftijd 18 tot 21 jaar) STICHTING KUNST EN ONTSPANNING KATWIJK Onze stichting bestaat in 1979 vijf jaar In samenwerking met de Leidse Volksuniversi teit K&O en gesteund door de gemeente Kat wijk heeft de volksuniversiteit K&O Katwijk zich ontwikkeld tot een niet meer weg te den ken culturele instelling. K&O verzorgt o.a. ruim 30 verschillende cur sussen met circa 500 deelnemers, een twin tigtal evenementen op het gebied van muziek, toneel, cabaret, enz. Het aantal inschrijvers (leden) van K&O nadert de 2000. Voor ons nieuw te openen kantoor zoekt onze snel groeiende stichting een (MNL/VRL) Functie-informatie: - het verrichten van alle voorkomende admi nistratieve werkzaamheden - het verstrekken van inlichtingen, het ver zorgen van de kaartverkoop - het in avonduren bijwonen en notuleren van bestuursvergaderingen - het onderhouden van contacten met in schrijvers, zusterorganisaties, docenten, concert- en theaterproducenten, ambtena ren, bestuursleden, medewerkers, enz. - de aanstelling geschiedt voorlopig op part time basis (halve dagen), bij een voortgaande groei van K&O is een volledige dagtaak niet uitgesloten. Functie-eisen: - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen - zowel zelfstandig als in teamverband kun nen werken - vaardigheid in typen en het voeren van correspondentie. Eigenlijk zoeken wij een enthousiaste "dui zendpoot" die van deze interessante functie zijn of haar hobby weet te maken. Behalve een goed salaris, dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring, bieden wij gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen zich, binnen veer tien dagen na het verschijnen van dit blad, schriftelijk wenden tot: Stichting K&O Katwijk t a v. de sollicitatiecommissie Postbus 234, 2220 AE Katwijk ZH Bij de afdeling opleiding, van het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor een full-time PRAKTIJKBEGELEID(ST)ER Vereist: enige jaren ervaring als verpleegkundige Bezit van het diploma stagebegeleiding strekt tot aan beveling. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling opleiding, Zr. M. Verbeek, telefoon 071-155960. tst. 285. Voor de manager van één van onze verkoopgroe- pen zoeken wij een Wij denken aan een jonge vrouw, tussen 21 en 27 jaar die de nederlandse en engelse correspondentie in steno opneemt en uitwerkt. de agenda bijhoudt, bezoekers ontvangt. meewerkt aan het opstellen van overzichten voor de verkoop- en marketingstaf. Interesse? Neemt u dan kontakt met ons op (schriftelijk of telefonisch) voor het maken van een afspraak. Rooseveltstraat 55, Leiden Telefoon 071-769330, toestel 245. Wij vragen voor spoedige in diensttreding een: RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE Haar taak bestaat uit het bedienen van de tele foon, het ontvangen bezoekers, alsmede lichte administratieve werkzaamheden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en genoten opleiding. Sollicitaties te richten aan: De Leeuw Makelaardij BV Wij vragen voor onze afdeling Dermato logie K.N.O., bestaande uit 35 bedden die in het bezit zijn van het diploma zieken verpleging-A. Nadere informaties over de genoemde vacature kunt u telefonisch inwinnen bij dc afdeling Personeelszaken, tel. 010-61^081. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westeinde 132, Den Haag, Postbus 1/32. Sekretariatenkantoor A.M.P. VAN AELST Stationsweg 12-14 vraagt JONGSTE BEDIENDE (vrl.) 16 jaar Sollicitatie schriftelijk aan het adres Postbus 224 Lei den, of persoonlijk aan bovenstaand adres, dagelijks tussen 9.00 en 12.00 uur. Coronary Care Deze afdeling omvat 18 bedden en is verdeeld in een acute en een sub-acute unit, alwaar de patiënten van opname tot ontslag worden begeleid. Behalve aan medisch-technische en verpleeg kundige aspecten wordt ruime aandacht be steed aan de psycho-sociale begeleiding van zowel patiënten als familieleden, in nauwe samenwerking met fysiotherapeuten, maat schappelijk werkers e.a. 'ac. nr. 324.F.50 De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - het realiseren van optimale patiëntenzorg; - de verpleegkundige organisatie en leiding; - meewerken aan specialistische verpleeg kundige opleidingen. Voor deze belangrijke functie gaan onze ge dachten uit naar een verpleegkundige die; - in het bezit is van het diploma ziekenver pleging A; - een opleiding Coronary Care heeft geno- - ruime ervaring op een soortgelijke afdeling heeft opgedaan; - beschikt over goede leidinggevende en con tactuele eigenschappen; - in staat is stagiaires van specialistische ver pleegkundige opleidingen mede te bege leiden; - een kader-opleiding of een soortgelijke op leiding op management-niveau heeft ge volgd of bereid is een dergelijke opleiding te gaan volgen. Salaris afhankelijk van ervaring tot max 3175 bruto per maand. Vrouwenkliniek en Keel-, Neus- en Oorheel kunde Binnenkort is er plaatsingsmogelijkheid voor in de rang van eerste verpleegkundige over beide klinieken, vac. nr. 653.F.51 Gestreefd wordt naar een diensttijdregeling van één week nachtdienst, één week vrij. Promotiemogelijkheid tot de rang van le verpleegkundige-A is in principe aanwezig. Verlangd: diploma ziekenverpleging A. Bij voorkeur ervaring met bovengenoemde spe cialisaties. Salaris max. 2628 bruto per maand (max. salaris le verpleegkundige-A is ƒ2901 bruto per maand), full-time. De onregelmatige diensttoelage bedraagt cir ca 40% van het overeengekomen bruto maandsalaris. Nadere informatie over deze functie wordt gaarru verstrekt door mevr. zr. N. A. Holtz- appel, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2860 of mevr J.A.Traag, personeelsconsulente. tst. 2762. U komt te werken in hel Academisch Zieken huis Leiden, dat met dc Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief hel melden. Ton Menken; de man achter 2 succesvolle ijsbanen en nog eens 2 in de maak (Rotterdam en Enschede) zoekt: Hij is mede-verantwoordelijk voor het totale gebeuren in de ijshal. Dient te beschikken over leidinggevende kapaciteiten en organisatietalent. Kortom een flexibele aktieve alleskunner Flexibele aktieve alleskunner. Inzetbaar op verschillende plaatsen. Liefst met wat technische kennis. Eveneens iemand die naast z'n normale werkzaamheden op andere plaatsen inzetbaar is. Voor alle funkties geldt een prettige werksfeer, een uitstekend salaris en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Serieuze gegadigden, die het ijsgebeuren een warm hart toedragen worden verzocht kontakt op te nemen met: Ton Menken, Vondellaan 41, Leiden, tel. 071-769344. Vondellaan 35 - Leiden - Tel.: 071-769252 Wij zoeken voor onze nieuwe school aan de Vondellaan een CONCIERGE MEDEWERKER (STER) voor de HUISHOUDELIJKE DIENST Salaris volgens rijksregeling. het schoonhouden van het gebouw en het in bezit van groot rijbewijs voor bezorgwerk in Nederland van zakken kattebakkorrels en reinigingsmiddelen voor METALL0 Chemie Ramondt Hertog van Beyerenstraat 4A Ter Aar, Zuid-Holland tel. 01722-3964 of 3965. Elascon bv is in Nederland één van de toon aangevende bedrijven op het gebied van geprofileerde stalen dak- en gevelbeplatingen Ter uitbreiding van de tekenkamerbezetting zoeken wij een intelligente bouwkundig of staalbouwkundig tekenaar. Voor deze funktie denken wij aan een jongemar met een opleiding op M.T.S.-niveau. Een ruime tekenkamerervaring op een constructiebureau of architektenbureau zal door ons als een pré worden beschouwd. Heeft u belangstelling? Neem dan kontakt op met de direktie van Elascon bv. Vijf Meilaan/Rooseveltstraat. Postbus 250, Leiden. Telefoon 071 - 31 11 31*. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG]

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32