onroerendgoed flNRTsFRFN ONROERE ONRG onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UI» L 1 makelaardij j.van iterson biedt aan CÏJ Huizenwinkel TE KOOP LEIDEN Gratis belangrijke koopinformatie ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed m f\ flfimril LidNBM LidMCC LEIDEN Toussaintkade 29 vr.pr. Mozartstraat vr.pr Hansenstraat vr. pr Waldeck Pyrmontstraat vr.pr. Hogewoerd vr.pr 125.000 k.k. 135.000 k.k. 150.000 k.k. 125.000 k.k. 240.000.- k.k. Hoge Rijndijk vr.pr Sophiastraat 17 vr.pr Sophiastraat 19 vr.pr Kort Galgewater 8 HAZERSWOUDE B. Toussaintstraat vr.pr. ƒ200. 80 110 f 150 ƒ205 000 k.k. 000 k.k. .000 k.k. .000 k.k. 000 k.k. leiden, oude singel 188 telefoon 071 -146441* onroerende goederen Leiderdorp Meyelaan 6. Leuk verbouwde woning met c.v., voor- en achtertuin op z.w. (12 m) met schuur en achteringang. Indeling: royale woonkamer met aangeb. nieuwe mod. keuken met tegelvloer. Mod. badkamer met ligbad en wastafel. 1 e etage: ruime overloop met 3 sl.kamers. 2e etage: grote vliering. Vraagprijs f 185.000,- k.k. Inl. Kantoor Zaalberg PATIO BUNGALOW Leiden-Merenwijk Ruime entree, open luxe keuken, huiskamer 50 m2 vloeren: steenbokplavui zen, 3 ruime slaapkamers, badkamer met luxe sanitair. Garage met inpandige vrije tuin. Prijs f310.000,- Tel. 071-211486. VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bij ons sluiten of laten aanpassen TE KOOP LEIDEN Hommelveld. Zeer luxe splitlevel woning type variant, met zeer grote tuin (20 m) aan water en park, vrij uitzicht voor en achter. Indeling: grote living met open haard en schuifwand naar terras en tuin, luxe grote massief eiken keuken. 1e etage: 3 slaapk., luxe badk. met ligbad, wastafel en toilet, aparte wasruimte, 2e etage: zeer grote slaapkamer met dakterras, douche met wastafel. Onder de woning bevindt zich een grote garage alsmede een wijnkelder, berging, en een geheel betegeld souterrain geschikt voor diverse doeleinden. Het gehele pand is voorzien van luxe stoffering, c.v.-gas en boiler en verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs f 478.000,- k.k. Apollolaan. Perfect onderhouden zeer fraaie 3/4-kamerflat op 1e etage (laag bouw) met lift en c.v. Prachtig uitzicht over park. Ind.: entree, moderne ruime keuken, badkamer met ligbad, toilet, 2 eventueel 3 slaapkamers, zeer grote living met prachtig parket, groot balkon op Z. Vraagprijs f 205.000,- k.k. Vijf Meiplein. Zeer goed onderhouden 4/5-kamerflat op 3e et. (top) met balkon op Z. over volle breedte. Ind.: gang, grote woonk. 3.60x9.30 m met fraaie open haard. Moderne keuken met plavuizen en nieuwe tegels, ruime douche en wastafel en aansl. w.a., c.v.-gas, 3 slaapkamers. Vraagprijs f 155.000,- k.k. Morsweg. Groot verheeld woonhuis, parterre: grote L-kamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet, 1 e etage: grote voor- en achterkamer, grote keuken, toilet, 2e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel, zoldertje. Vraagprijs 129.000.- k.k. HYPOTHEKEN V.A. 7,4 PCT. worden zonder extra kosten voor u, ook als u geen huis via ons hebt gekocht, gaarne door ons verzorgd. Roemer Visscherstraat. Zeer mooie geheel luxe verbouwde woning met grote tuin (zuiden), ca. 20 m., indeling: woonkamer met houten plafond, luxe open keuken met eetbar, ruime slaapkamer, douche en toilet, komt geheei leeg. Bovenwoning: 3 ruime kamers, (verhuurd voor f 170 per maand). Vraagprijs f 149.000.- k.k. De la Reijstraat. Leuk woonhuis. Ind.: kamer en suite met eiken parket, openslaan de deuren naar zonnige tuin, ca. 10m. keuken, douche en toilet, 1e et.: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, veel bergruimte. Vr.pr. f 99.000,- k.k. Galjoenwal. Nieuwbouw. Zeer mooi hoekhuis met tuin. Ind.: woonkamer met plavuizen en aluminium schuifpui naar tuin, luxe keuken met afzuigkap en massief teakhouten eetbar. 1 e et.: 2 zeer grote slaapkamers waarvan 1 met wastafel, ruime overloop en badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e et.: grote kamer en ruime zolder. Zeer luxe gestoffeerd. Vr.pr. f218.000,- k.k. Vogelwijk. Middenhuis met voor- en achtertuin. Ind.: hal. gang, toilet, ruime woon kamer en suite met openslaande deuren naar leuke tuin (10 m), keuken. 1e et.: kamer en suite, keuken, douche, toilet, 2e etzolder met 2 ruime kamers, veel bergruimte. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Kopers dienen huurflat achter te laten. Vr.pr. f 200.000,- k.k. FINANCIERINGEN tegen aantrekkelijke tarieven en soepele betalingsvoorwaarden worden snel voor u geregeld. ZOETERWOUDE Nassaulaan. Rustig gelegen hoekwoning. Ind.: grote L-vormige woonkamer met eiken parket, mooie keuken, grote tuin op ZO (60 m2). 1e et.: overloop met parket, badkamer, 3 sl.kmrs. waarvan 1 over de hele breedte van het huis met parket en kleedkamer. 2e et.: grote zolder over het gehele pand, c.v.-gas, thermopane begla zing, spouwmuurisolatie, schuur met w.a.-aansluiting. Vr.pr. f 258.000,- k.k. LEIDERDORP Zijllaan. Royaal vooroorlogs hoekhuis met voor-, zij- en zeer diepe achtertuin op Z.W. Vaste prijs 210.000.- k.k. Charlotte de Bourbonstraat. Fraai verbouwd hoekherenhuis met voor-, zij- en diepe achtertuin op Z, schuur, c.v. gas. Ind.: verbouwde entree met spiltrap naar 1 e etage, nieuw toilet, ruime woonkamer met luxe massief eiken open keuken met eetbar en bijkeuken, 1e etage: 2 grote slaapkamers, grote fraaie badkamer met dubbele wastafel, ligbad en toilet, aparte douchekamer. 2e etage: grote slaapka mer, veel bergruimte. Vraagprijs 239.000.- k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN Prachtige middenwoning met voor- en achtertuin op zuiden, c.v.-gas, kabel-tv, ind.: grote L-woonkamer met open trap en luxe keuken met inbouwapparatuur, 1 e etage: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en toilet, groot betegeld terras, 2e etage: vliering. Vr.pr. f190.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD: A. Woningen tot f 150.000,- B. Eengezinswoning tot f 200.000,- C. ('fe) vrijst. woning tot f 500.000 Van der Voort en van Beek's TE KOOP TE NOORDWIJK AAN ZEE Bosweg 13 De geheel vrij, in de duinen gelegen, exclusieve split-le vel bungalow "De Zeemuis" met o.a. dubbele garage, atelier en een complete c.v.-installatie met een unit van 3 afzonderlijke Vaillant-ketels. Indeling bungalow: entree, hall, toilet, garderobe, spiltrap naar woonetage, deze omvat: zeer grote woon/eetkamer met vrij uitzicht over duinen en zee en openslaande deu ren naar terrassen op het zuiden en westen; midden in de kamer is de open haard gesitueerd; de open keuken is zeer modern o.a. met alle inbouwapparatuur en een met mozaiek ingelegde eetbar. Indeling van het onderhuis gelegen slaapafdeling: gang, 2 tweepersoonsslaapkamers met o.a. kastenwanden van het fabrikaat Behr, houten plafonds met inbouwspots etc. Iedere slaapkamer heeft een zeer komplete luxe douche kamer met o.a. toilet, bidet en is geheel mozaiek bete geld. Verder in het onderhuis zeer veel berging, de stookruimte en een doorgang naar de zeer grote verwarmde garage voor 2 3 auto's; verwarming garage en atelier c.v.-in- stallatie Vaillant-ketel. Indeling atelier: entree, toilet en douche. Etage: grote werkkamer met open haard en kastenwanden, eveneens van het merk Behr en openslaande deuren naar een zeer privé terras op het zuiden. Uit bovenstaande omschrijving mocht reeds blijken, dat genoemde bungalow zeer exlusief, het onderhoud per- fekt en de ligging uniek is. Oplevering in overleg f - MAKELAARS- I j O i MAY SF Vraagprijs f 1.000.000,- k.k. J ASSURANTIEKANTOOR MAX SEDELAAR EN ZOON B.V. Parallelboulevard 214 - Noordwijk aan Zee - Telefoon (01719-19316) Hartmanstraat 22 gang, woonkamer, WC, keu ken, 3 slaapkamers, douche, zolder met dakkapellen. Centr. verwarmd plus zon neterras. Tuin met achterom. Koopsom n.o.t.k. Dubbel woonhuis Gerrit Doustraat 1/1 a bovenwoning leeg te aanvaar den. 340.000.- k.k. Poelgeeststraat 4/4a. Verheelde beneden en bovenwo ning, gedeeltelijk gemoderniseerd. Parterre: woonkamer 3.60x10, keuken 2.40x2.25, hal, plaats. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet. 2e etage: 2 slaapkamers alsmede berging. Vraagprijs 122.500.- k.k. NOORDWIJK Parallelboulevard. Riante 3-kamerflat op derde woon laag, met lift en afzonderlijke garage. Blijvend uitzicht op zee. Indeling: Z-vormige woonkamer met luxe keuken, voorzien van apparatuur, 2 slaapkamers waarvan 1 voor zien van ruime badkamer met ligbad. In de hal bevinden zich nog een badkamer met douche, toilet. Tevens ber ging- Vraagprijs flat: 287.000.- k.k. Garage: 15.000.- k.k. Oegstgeest Hofdijck 28 Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin, terras op het zuiden, alsmede Spouwmuren geïsoleerd, pand is gedeeltelijk voorzien van thermopane glas. indeling parterre: ruime hal met toilet en berging, L.-vor- mige woon/eetkamer met open haard, ruime keuken, 1e etage: ruime overloop, badkamer met ligbad, toilet, vaste wastafel, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, was ruimte waar tevens de cv.-ketel is geplaatst, 2e etage: ruime zolder met veel berging en 1 slaapkamer. Koopsom 6 20.000 k.k. RIJNSBURG Collegiantenstraat 65. Woonhuis met cv., garage (evt. 2 auto's) met achtertuin. Bevattende parterre: garage, tuin, opgang naar 1e etage, 1e etage: entree, achterzijde hal, toilet, woon/eetkamer met open keuken, 2e etage: 3 slaap kamers, grote douchecel, wastafel en toilet, 3e etage over loop met grote kamer. Vraagprijs n.o.t.k. MAKELAARDIJ B.V. Rijnsburgersingel 56, Leiden, telefoon 071-122205. Vrijstaande villa in centrum van Leiden op totaal 530 m2 grond Burggravenlaan 1 Deze onder architectuur in 1930 gebouwde villa bevat: een royale living van 70 m2 met openslaande deuren naar terras, grote Siematic eetkeuken en aparte praktijk ruimte, 8 grote slaapkamers met vaste wastafels, aparte badkamer met ligbad, grote vliering met enorme berg ruimte. Bijzonderheden: rondom tuin, c.v. met heetwatervoorzie- ning, mogelijke overname diverse roerende goederen. Prijs n.o.t.k. kantoor Zaalberg Brederode - Leiderdorp Tusseneengezinswoning, 6 kamers met voor- en achter tuin met stenen schuur en achteruitgang, c.v.-gas. Prijs 269.000,- L. Hellenberghhof - Noordwijk Fijn herenhuis met 6 kamers, in prima staat, schitterende Heidapall-keuken met alle app., achtertuin op westen met uizicht op duinen. Voortuin met stenen schuur en parking, c.v.-gas. Prijs 310.000,- Abraham v. Rooyenstraat - Noordwijk aan zee Halfvrijstaand hoekherenhuis, 7 kamers, vlakbij de bou levard. Met o.a. L-vormige woonkamer met kitchenette, op 1 e etage U-vormige woonkamer met zeer luxe open keuken, slaagkamer op 1 e en 2e etage met groot balkon aan de voorzijde, c.v.-gas, garage. Huis verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 329.500,- Wijtenbachweg - Oegstgeest Half vrijstaand herenhuis in uitstekende staat, in totaal 6 kamers verdeeld over 3 woonlagen. Op parterre grote woonkamer met o.a. open haard, luxueuze van alle ge makken voorziene keuken. Op 1 e etage 3 slaapkamers met veel kastruimte en kastwanden, luxueuze badkamer ligbad en douche. Op 2e etage 2 kamers met veel berg ruimte. C.V.-gas/boiler. Ruime voor- en grote achtertuin op zuid westen. Vraagprijs 365.000,- l plink vastgoed makelaardij (Ml De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540" Direktie: J.N. Lancei, makelaar i.og. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Chopinlaan 59. Modern hoekheren huis rnet 3 zijden tuin, vrij en gezel lig gelegen nabij vijver en sloot. Bevat grcte L-vormige woonkamer met open haard, open eetkeuken, badkamer met ligbad en 2e toilet, 4 a 5 slaapkamers. Voorzien van CV-gas, thermopane beglazing. KOUDEKERK AAN DE RIJN Marijkestraat 4. Hoekhuis met ga rage en 3 zijden tuin, CV gas. Ind.: woonkamer met parketvloer, keu ken met parket, 3 slaapkamers mogelijkheid voor 4e slaapkamer. f 196.000,- Frans van Merisstraat 17-17a. Woonhuis bestaande uit afzonder lijke beneden en bovenwoning. Be nedenhuis leeg te aanvaarden, 3 ka mers, keuken, toilet. 20 meter die pe zonnige achtertuin. Bovenhuis verhuurd voor f. 135,80 p.m. f 95.000,- Appollolaan 454. Luxe verbouwde 3/4 kamer-appartement op de 5e etage met groot zonnig balkon en prachtig uitzicht over park. Voor zien van CV. Origineel verbouwde woonkamer, open keuken incl. vol ledige inrichting, vaatwasmachine, eetbar, etc. 2 slaapkamers, badka mer met ligbad. f 175.000,- Boerhaavelaan 35. Zeer ruim heren huis met achtertuin. Zeer centrale ligging t.o.v. universiteit, Acad. zie kenhuis, NS-station en scholen. Ind. marmeren gang, kamer en suite (13x4), keuken, le et. 5 kamers, 2e et. 4 kamers, vliering over het hele huis. f394.000,- Bruggravenlaan 176. Parterre-appar tement met sousterrain en 3 zijden tuin, CV. Ind. grote berging, logeer kamer, ind. flat: grote woonkamer, 2 slaapkamers, balkons, keuken, douche. f 220.000,- Const. Huygenslaan 9. Geheel ver bouwd hoekherenhuis met besloten achtertuin. Voor zeer mooi uitzicht over park met vijver. Ind. woonka mer met parket en open haard, uit gebouwde gemoderniseerde keuken, aangebouwde bijkeuken, badkamer met groot ligbad, 2 toiletten, le et. 3 slaapkamers, 2e et. 3 slaapkamers Veel kastruimte in het huis. le BinneiWestgracht 25. Stadshuis met 4 kamers, waarvan 3 verhuurd, en garage (leeg). f 115.000,- Hoge Rijndijk 21. Zeer groot „Pa triciërs "-huis met voor- en grote achtertuin. Op luxe wijze gereno veerd. Bevat: grote woonkamer 14x 4,5 met 2 open haarden, parket vloer, kelder, eetkeuken, le et, bad kamer, 2 grote kamers, 2e et. 2e badkamer, 2 kamers, vliering. CV-gas. f 390.000,- Jacab van Campenlaan 30. 4-kamer- appartement (oorspr. 5 kamers) op de 7e etage mét riant uitzicht over stad en polders. Ind. 4 grote ka mers, keuken met kastruimte, bad kamer met douche, groot zitbalkon op de zonzijde, ruime berging onder het gebouw. CV-blokverwarming. f 238.000,- Klipperwerf 2. Modern hoekhuis, 3 zijden tuin, gelegen aan plant soen, vrij uitzicht naar alle zijden. Grote woonkamer, parket, zonne terras, epen keuken, thermopane, 4 slaapkamer, badkamer, 2 toiletten, CV gas. Incl. gehele stoffering. f 276.000,- Klipperwerf 14. Modern hoekhuis met voor- en achtertuin (zuid) vrij uitzicht. Gelegen nabij jachthaven en tennisbanen. Ind. Woonkamer met open haard, open keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten, CV gas. Veel extra's. f 249.000,- Noordeinde 52. Groot stadspand met royale zonnige achtertuin. Be vat o.m. kamer en suite 10,5 x 5, 2 kamers, halfdiepe kelder, tussen- etage: 1 kamer, le et. 4 grote ka mers, 2e et. 5 kamers, keukentje. f370.000,- Krefeldlaan 4. Moderne villa met voor- en achtertuin, vrij uitzicht, grote garage en CV gas. Prima staat van onderhoud. Alles dubbel be- glaasd. Woonkamer met open haard, luxe eetkamer/keuken, inge- 2 kamers, binnenplaats, schikt voor keuken, vliering. Boven huis verhuurd. f 125.000,- Stadhouderslaan 21. Royaal stads huis met kleine tuin en schuur. CV- gas. Geheel verbouwd. Ind.2 kamers keuken, toilet, le et. prachtig ver bouwde woonkamer met parket en open haard, moderne open keuken, 2e et. achterkamer met kasten- wand, badkamer met douche, 2e toilet, grote voorkamer. f 238.000,- v.d.Waalstraat 40. Gemoderniseerd hoek-herenhuis met achtertuin, CV gas, nieuwe electr. bedrading, ach terom, schuur. Ind. ruime woonka mer met open keuken, le et. 3 ka mers, ruime badkamer, grote zol derkamer met dakkapel en was tafel Prijs op aanvraag. LEIDERDORP Brittenburg 58. Hoekhuis met 3 zij den tuin, zeer rustig gelegen naast plantsoen en waterpartij. Woonka mer, moderne keuken, 4 slaapka mers, badkamer, incl. div. roerende goederen. CV gas. f 229.000,- OEGSTGEEST achtertuin, volledig vrij uitzicht voor en achter. Schuur en achter om. Ind. woonkamer, keuken, le et. 2 a 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et. flinke kamer met dakkapel en wastafel. f325.000,- Grunerielaan 57. Woonhuis met voor en achtertuin met vruchtbo men, gelegen aan groenstrook. Ind. woonkamer met open haard en deu ren naar de tuin, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et. vaste trap, kinderslaapkamer met dakkapel. CV gas. f 225.000,- Marelaan 7. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin, garage, CV gas, vrij uit zicht over plantsoenep. Woonkamer met open haard, uitgebouwde ge moderniseerde keuken, 4 slaapka- badkamer met ligbad, 2e let. f 385.000,- Nassaulaan 11. Hoek-villa met voor zij- en zeer diepe achtertuin, g&rage, CV gas. Ind.: grote voor- en achter kamer, open haard, parket, ca. 50 m2, zijkamer, keuken, bijkeuken, grote kelder, bordestrap, 6 kamers, badkamer, 2e toilet, balkons, grote zolder (100 m2), vliering boven de garage geschikt als hobbyruimte. f636.000,- Schoutenburgstraat 9. Hoekheren huis met voor-, zij- en achtertuin, grote schuur. Bijbouw garage moge lijk. Ind.: kamer en suite (10 m), kamer met ligbad, toilet, 2e et.\ kamer met dakkapel, zolder met dakraam, vaste wastafel, vliering. Withoeflaan 11. Halfvrijstaande vil la met aangebouwde garage met hobbyruimte boven deze garage. Voor- en zeer vrij gelegen achter tuin. L-vormige woonkamer met schoon metselwerk, open haard, open keuken, bijkeuken, 4 slaap kamers, bergkamer, badkamer met ligbad (rondom uitgevoerd met schrootjes), CV-gas. f 580.000,- Willibrordlaan 4. Woonhuis met voor- en zeer diepe achtertuin, CV gas, prachtig vrij uitzicht. Ind. woonkamer, moderne keuken, le et. 4 kamers, dakkapel, badkamer met douche en 2e toilet. f 265.000,- Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke doorNBM-makelaais in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26