niwtomnr/rinatM DdCDCR nPflCflONROEFSE UI HUlHl UbUtUoNRc l/t Makelaardij o/g TE KOOP PROPER jan bentveld interieurverzorging bv HUIS Wegens vertrek uit Haarlem TE KOOP TUSSENWONING bouwjaar 1975 met garage, voor- en achtertuin Z-W, benedenverdieping, hal, ruime woonka mer, eetkeuken en bijkeuken, 1e verdieping: 3 slaapka mers, hobbykamer, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e verdieping: zeer grote zolderkamer met berging en c.v.-ruimte. Vraagprijs f 275.000,- k.k. Bezichtiging na afspraak tel. 023-337441. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN IN DE PRIJSKLASSE VAN 95.000,- TOT 275.000,- Oplevertijd tot één jaar. Brieven onder nr. 59677 bur. v. d. blad LEIDEN Fagelstraat 9. Fraai tussenherenhuis gelegen in rustige woonwijk, ind.: part.: woon/eetkr. met half open keuken, toilet, voor- en zonnige achtertuin (Z.O1e et.: 2 gr. kamers, 1 kleine kamer, badkamer met douche; 2e et.: achterslaapkamer, knutsel en bergruimte, c.v.-gas. Vraagprijs 225.000.- k.k. Lingestraat 1. Hoekherenhuis. Ind.: part.: royale woon kamer, keuken, toilet; 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e et.: ruime zolder, grote voor- zij- en ach tertuin. Vraagprijs 275.000.- k.k. Schubertlaan 177. Mooie flat op 1 e verd. Ind.: woon/eet kamer, studeerkamer, 2 slaapkamers, badkamer met bad. grote keuken, toilet, kelderberging, c.v.-blok, mooi uitzicht over Vliet. Vraagprijs 137.500.- k.k. LEIDERDORP Lindelaan 5. Part. woon/eetkr.. keuken, toilet, voor- en diepe achtertuin met achteruitgang; 1e et.: 3 slp.krs., toilet; 2e et.: zolderruimte. Vraagprijs 185.000.- k.k. NIEUWE WETERING Voorweg 111. Vrijst. villa met garage, rustiek gelegen aan ringvaart. Geen verkeer. Ind.: hal, grote L-kamer (50 m2) met open haard, zeer gr. luxe eetkr. met inb.app., berging, fraai zonneterras, grote achtertuin op Z.; 1e et: grote slaapkamer, 3 kamers, badkamer met ligbad, toilet, c.v.-gas i.g.st. van onderhoud. Vraagprijs 450.000.- k.k. OEGSTGEEST Terweeweg 110. Royale middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, gaskachels. Begane grond: woon kamer, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1è etage: 3 kamers, badkamer, toilet, overloop en balkon. 2e etage: 2 kamers, grote zolderruimte met keukenbloc, eventueel geschikt voor het maken van een extra kamer. Gunstige ligging in het centrum van Oegstgeest. 340.000.- k.k. LEIDEN Scholtenstraat 16. 3- a 4-kamerflat op 2e etage met c.v.-moederhaard, inpandige berging. Ind.: woonkamer, eetkamer met balkon, 2 slaapkamers, keuken, badka mer, toilet, achterbalkon. In goede staat van onderhoud. 135.000.- k.k. Kortenaerstraat. Geheel gemoderniseerde woning met achtertuin, achteruitgang, schuur, c.v.-gas, vernieuwde bedradiging, open haard en plavuizen vloer op de beg. grond. Ind.: woonk., moderne keuken, toilet met douche. 1e etage: 2 ruime sl.k., overloop. 2e et.: ruime zolderka mer met vaste trap. Aanv. in overleg. 157.000.- k.k. Zoeterwoudseweg 100. Hoekwoning met schuur, ach teruitgang, zonnige achtertuin, c.v.-gas. Begane grond: woonkamer met parketvloer, open haard, keuken, com pleet ingericht met plavuizen vloer, gang, toilet, kelder kast. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, 2e etage: 1 kamer, zolderberging. In goede staat van onderhoud. Incl. stof fering. 260.000.- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum LEIDEN LAGE RIJNDIJK 21 /21 a Tussenwoning met twee aparte opgangen aan de rand van het centrum van Leiden. Indeling: entree, woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet, doucheruimte, bergruimte, binnenplaatsje. 1e etage: aparte opgang, overloop, woonkamer, zitka mer, keuken, douche, toilet. 2e etage: Overloop, 2 slaapkamers, douche, toilet. Het geheel is voorzien van C.V.-gas. Vraagprijs: 152.000.- k.k. MAKELAARDIJ ROMEYN B.V. Steenstraat 43, Leiden Telefoon 071-140845/071 -890827 B.G.G. Verberg financieringen snelle en discrete afwikkeling overname elders lopende leningen mogelijk. altijd de laagste rentetarieven Korevaarstraat 19- Leiden, tel. 143386 TE KOOP: Lokhorststr. 15 Geheel gemoderniseerd tussenhuis bij Gerecht. Beg. gr.: voorkamer, opka mer, ruime keuken, w.c., douche, bergruimte. 1 e verd.: grote kamer, w.c., douche, ruime kookgel., 2e verd.: 2 kamers, w.c., vlie ring aanw. Direct leeg op te leveren. Prijs n.o.t.k. Te bevr. tel. 070-553814. 'DE2JEF fcSANT GEOF^ de bezorger. dealer van: besouw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke un ska parket alphen a.d. rijn Veldbloemweg 9. Leuk gelegen EENGEZINSWONING met voor- en zonnige achtertuin en stenen berging, woon-eetk., mod. keuken, 3 slaapk. badk. en grote bergzolder. Opl. ca. sept. 1978. Prijs f 162.000.- k.k. bodegraven Lijster 6 Royale EENGEZINSWONING in rustige omgeving, met c.v.-gas. royale woon-eetka- mer, ruime half-open keuken, voor- en zonnige achter tuin met berging; 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met zitbad, royale zolderslaap-/hobbykamer met dak kapel en ruime berging met dakraam. Oplevering in overleg. Prijs I 199.000,- k.k. hazerSWOUde Breitnerlaan 13. Geschakelde royale SEMI-BUNGALOW met voor- en royale achtertuin op het zuidwesten en carport. Grote woon-eetkamer met par ketvloer en open haard, half-open keuken, berging c.q. bijkeuken, 5 slaapkamers, groot balkon, kompl. bad kamer en bevloerde vliering. C.v.-gas en thermopane beglazing op de begane grond. Oplevering ca. juli 1978. Prijs! 395.000,- k.k hazerSWOUde Poelzoom 22. Rustig gelegen groot luxe HERENHUIS met c.v.-gas, garage en veel extra's, w.o thermopane beglazing. Ruime woon-eetkamer met parketvloer en open haard, grote moderne luxe keuken met diverse accessoires. 1e Verd 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer, 2e toilet en aparte douche/waskamer; 2e verd.: 2 gro.te slaapkamers en veel bergruimte. Op levering ca. augustus 1978. Prijs f 497.500,- k.k. hazerswoude-rijndijk Potgieteflaan 29. Gunstig gelegen EENGEZINSWONING met c.v.-gas en tuin op het zuiden. Woon-eetkamer met open haard en houten plafond, keuken. 1e Verd 3 slaapkamers en badkamer 2e verd.: fraai afgewerkte zolderslaapkamer met dakka pel en veel bergruimte. De woning is in perfekte staat van onderhoud en voorz<en van thermopane beglazing. Spoedig te aanvaarden. Prijs n.o.t.k. hoofddorp Schweitzerstraat 27. Moderne goed on derhouden EENGEZINSWONING met c.v.-gas, voor- en achtertuin met stenen berging. Ruime woonkamer, grote moderne eetkamer met parketvloer,3 ruime slaap kamers, badkamer met 2e toilet, grote zoiderslaap-/ hobbykamer met veel bergruimte. Oplevering in over leg. Prijs199.000,- k.k. koudekerk a.d. rijn Dr. Vlaanderenlaan 33. Ruime goed onderhouden HOEK-EENGEZINSWONING met c.v.-gas, garage, voor- en achtertuin. Leuke woon-eet kamer, keuken. 3 slaapkamers, douche, 2e toilet, ruime slaap-/hobbykamer met dakkapel en veel bergruimte. Ged. thermopane beglazing. Oplevering medio 1978. Prijs f 232.000.- k.k. leiden Zwanenzijde 26. 5-KAMER SPLIT-LEVEL-WO- NING in perfekte staat van onderhoud met garage. met blijvend vrij uitzicht over de Zijl. Luxe f apparatuur, badkamer met ligbad en aparte gelegenheid. Opl. in overleg. Prijs f 375.000.- k.k. leiden Roomburgerlaan 59. Leuk gelegen goed on derhouden ruime MAISONNETTE, met op de 1e verd. een ruime voor- en achterkamer, leuke betimmerde keuken, toilet en douche; 2e verd.: 3 slaapkamers en bergruimte: 3e verd een grote bergzolder. Oplevering in overleg. Prijs I 149.000,- k.k. leiden Donsvlinder 24. Rustig gelegen grote SPLIT- LEVEL-WONING met c.v.-gas, garage, voor- en zonnige achtertuin. Grote woonkamer met open haard en royale eetkamer met open keuken, voorzien van plavuizen vloeren. 1e Verd.: 3 slaapkamers, badkamer, aparte douche, 2e toilet, waslokaal, voor- en achterbalkon; 2e verd.: gote slaap-/hobbykamer en prachtig zonne terras, sousterrain met ruime hobby-/bergruimte. Op levering ca. november 1978. Prijs f 425.000,- k.k. lelden Sieboldstraat 42. Leuke EENGEZINSWONING met zonnige achtertuin. Nog niet gemoderniseerd. Ka mer ensuite, keuken, ruime zolder met 2 slaapkamers. Oplevering ca. september 1978. Prijs f 87.500.- k.k. leiderdorp Snipstraat 20. Rustig gelegen goed on derhouden EENGEZINSWONING met c.v.-gas. voor- en achtertuin met stenen berging. Ruime entree, royale woon-eetkamer met leuke open haard, grote keuken. 3 slaapkamers, kompl. badkamer, grote zolder-/slaap-/ hobbykamer met dakkapel.-Oplevering ca. oktober 1978. Prijs f 230.000,- k.k. oegstgeest Hofbrouckerlaan 62. Leuk gelegen gro te EENGEZINSWONING met c.v.-gas. voor- en zonnige achtertuin, ruime woon-eetkamer, royale keuken, 4 slaapkamers, balkon, ruime badkamer, 5e slaap-/hob- bykamer en veel bergruimte. Direkt te Prijs f 275.000.- k.k., garage f 15.000.- k.k. Een volledig overzicht van de EXCLUSIEF bij ons in verkoop zijnde woningen vindt u in onze uitgebreide en MET FOTO'S GEÏLLUSTREERDE WONING-GIDS. Deze is op aanvraag (óók telefonisch) kosteloos verkrijgbaar. "goed onderdak HOPMaN' Hopman Makelaardij B.V. Lange Voort 13a. Oegstgeest, Tel. 071 -154045" Telex hoofdkantoor Zoetermeer 33363 Kantoren in: Zoetermeer, Alkmaar, Lelystad en Middelburg. Willem Kloosstraat 40. Riante 5-karr.erflat, 3e woonlaag met lift, c v.-gas en groot balkon. Ind.: en tree, royale L-vormige woonkamer, moderne keu ken, toilet, aparte douche, badkamer met ligbad en 4 ruime slaapkamers. Vraagprijs f 173.000,- k.k. h Zoeterwoudsesingel Leiden Telefoon 149147. Te koop gevraagd door timmerman in nette buurt, liefst omgeving He renstraat opknappen geen bezwaar prijsidee 100.000 tel. 071-141708 HYPOTHEKEN SNELLE EN KORREKTE AFWIKKELING EN ALTIJD NET IETS VOORDELIGER! ^/Joordtfflo RIJNSBURGERWEG 135 TELEF. 156844* (071) LEIDEN Wij bemiddelen in de verkoop c.q. verhuur van de volgende objecten: KATWIJK Pr. Bernhardlaan 27. Mooie 4-kamerflat met grote schuur in de onderbouw. Ind.: hal, woonkamer met balkon, 3 slaapkamers, keuken met balkon, badkamer, toilet. Deze flat is fraai gelegen in het "groene" gedeelte van Katwijk aan den Rijn. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 137.500,- k.k. Sluisweg. Gedeeltelijk gestoffeerde tussenwoning met erf. 110 m2 eigen grond. Ind.: hal, toilet, kamer en suite, grote uitge bouwde keuken met bijkeuken, hobbykamer. 1e verd.: 3 slaapkamers met wastafels, 2e keuken. Het pand is geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 187.500,- k.k. Boulevard. Te huur. Ruime geheel centr. verwarmde etage. Ind.: woonkamer met fraai uitzicht, 3 slaapkamers, keuken en badkamer met ligbad. Aanvaarding september. Huurprijs f 1.200,- p.m. Hoorneslaan 12 en 22. Goed gelegen 4-kamerflat op resp. 1 e en 2e woonlaag. Indeling: entree, hal met garderobe, royale keuken met geiser en balkon, douche, toilet, ruime zonnige living, 3 flinke slaapkamers. Nr. 12: geheel gestoffeerd, gaskachels, met souterrain, be staande uit: 3 kamers, keuken, douche, toilet (gestoffeerd en gemeubileerd) met garage en berging. Nr. 22: gaskachels met schuur. Prijs n.o.t.k. Thorbeckestraat. Goed onderhouden maisonettewoning met garage. Indeling: hal met plavuizen en granolwanden, toilet, eetkeuken met prachtig keukenblok, woonkamer met boeren- stucwerk, op de etage bevinden zich 3 slaapkamers, luxe badkamer met douche, 2e toilet, zonneterras, veel extra's, zoals veel houten betimmeringen, ingebouwde kasten, stoffe ring. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Van Slingerlandtstraat. Geheel c.v.-gas verwarmde maiso nettewoning met ondergelegen garage/berging op parterre, 1 e etage: hal, mooie eetkeuken, living met balkon, toilet, 2e etage: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met douche en balkon, uitzicht over Zwarteweg. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 158.000,- k.k. Nassaudreef. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis in rus tige nieuwbouwwijk, vlakbij wandelpark. Met grote garage 3x51/2 m. Indeling: entree, hal, zeer ruime keuken met alle apparatuur, toilet, woonkamer met open haardpartij, 1 e etage: 3 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, 2e etage: 2 kamers, zolderberging, veel extra's, zoals: vaste kasten, betimmeringen, gehele isolatie, thermopane beglazing, het c.v.-gas verwarmde pand is voorzien van een voor- en achtertuin. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 289.000,- k.k. Anjerstraat. Leuke eengezinswoning met aangebouwde schuur en diepe achtertuin op het zuiden. Indeling: gang, toilet, luxe eikenhouten keuken, ruime zonnige kamer: 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en droge berg ruimte, het geheel is zorgvuldig afgewerkt met hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000,- k.k. Drieplassenweg. Op goede stand gelegen hoekherenhuis met grote tuin op het zuiden. Indeling parterre: living (35 m2), ruime woonkeuken met bijkeuken, 1 e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, balkon, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer, zonneterras, op elke verdieping bevindt zich een toilet. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Schouthof. Mooie 4-kamer hoekflat op 7e etage met inpandige schuur en c.v.-gas verwarming. Ind.: hal, toilet, badkamer met douche, grote woonkamer (30 m2) met open haard en een door houten bar gescheiden open keuken, 3 ruime slaapka mers, balkon over de gehele breedte. Geheel gestoffeerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 158.000,- k.k. t. Nieuw gestoffeerd halfvrijstaand herenhuis met erf, waarop garage en schuur. Indeling: hal, kamer en suite, luxe eikenhouten uitgebouwde keuken, 2 kamers, toilet, 1e etage: 4 slaapkamers, keuken met deur naar zonneterras op het zuiden, 2e etage: zolderberging. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Commandeurslaan. Vrijstaand karakteristiek herenhuis met 3 verdiepingen tellend bijgebouw. Op 1650 m2 eigen grond. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Inlichtingen: Duinstraat. Drive-in woning. Indeling: entree, grote garage. 1e etage: royale kamer en suite. 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, alleen te koop indien een huurwoning wordt achtergelaten. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 245.000,- k.k. VALKENBURG Middenweg. Vrijstaand herenhuis op 320 m2 grond. Met voor tuin en grote achtertuin op het zuiden. Indeling: grote uitge bouwde woonkeuken, bijkeuken, kamer en suite, 3 slaapka mers. douche en zolderberging, grote schuur. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 295.000,- k.k. Van Giffenstraat. Moderne tusseneengezinswoning met voor- en achtertuin en schuur. Huurgarage in directe omgeving be schikbaar. Ind.: entree, hal. toilet, moderne keuken, doorzon kamer, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: zolder berging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 219.000,- k.k. M. Poststraat. Parterreflat met ruime voor- en achtertuin. De indeling van deze luxe flat is als volgt: woonkamer van 4.1 x9 m met plavuizen vloer en fraai afgewerkt plafond, 2 slaapkamers, keuken met deur naar achtertuin, hal, douche en toilet. Aanvaarding in overleg. Vrije vestiging. Vraagprijs f 139.000,- k.k. OEGSTGEEST Juffermansstraat. Op goede stand gelegen herenhuis met grote living (35 m2) met parket en open haard, fraaie aange legde tuin, gelegen op het zuidoosten, op de 1e etage bevin den zich: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, via een vaste trap komt u op de 2e etage: waar zich de riante 4e slaapkamer met dakterras bevindt. Het totaal is c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 288.000,- k.k. LEIDEN Morsweg. Dubbel herenhuis met 30 meter diepe tuin grenzend aan de Rijn. Geschikt voor dubbele bewoning. Indeling bene denwoning: luxe keuken, schrootjes en spotjes, kamer en sui te, 1 slaapkamer, bovenwoning (1e etage): kamer en suite, badkamer, toilet, douche, 1 slaapkamer, 2e etage: zitkamer, 2 slaapkamers, toilet, keuken, ruime berging. De woningen zijn via aparte ingangen te bereiken. Wordt totaal leeg opgeleverd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 250.000,- k.k. Haagweg. Goed onderhouden herenhuis met voortuin en diepe vrije achtertuin op het zuiden. Indeling parterre: ruime living met open haard, grote uitgebouwde eetkeuken, bijkeu ken, fietsenloods en berging, 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: 2 slaap kamers, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 298.000,- k.k. Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klokgevel. Indeling parterre: kamer en suite, overdekte binnenplaats met keuken en toilet, achterhuis: grote berging, slaapkamer en badkamer, 1e etage: woonkamer, grote keuken en slaapka mers. 2e etage: slaapkamer en zolder, zonneterras, geschikt voor dubbele bewoning. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f217.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met diepe achtertuin en c.v.-gas, omvat: grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond (13,5 m), open keuken, 3 slaapkamers, zol derberging, afgewerkt met veel hardhout. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 198.000,- k.k. KOUDEKERK Hondsdijk. Uitst. onderhouden herenhuis met voortuin en schuur. Achter bevindt zich een mooi zonneterras op het zui den, welke aan de Rijn is gelegen. Ind.. hal. toilet m. aansl. wasmachine, ruime keuken, grote woonkamer 4x8, 1e et.: 3 flinke slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en douche. 2e et.: zolderberging, geheel c.v.-gas verwarmd en geheel geïsoleerd, d.m.v. spouwmuurisolatie, hardhouten kozijnen, veel vaste kasten. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f275.000,- k.k. Dir. D. DE JAGER Zeeweg 165 2224 CE Katwijk a.d. Rijn Tel. 01718-16545 of 14315 's Zaterdags geopend van 10 tot 12 uur. Northgodreef 19 Op 500 meter van het strand, te koop riante halve villa met grote garage en voorzien van c.v.-gas alsmede een gas gestookte centrale warmwater voorziening aangesloten op een wateronthardingsinstallatie en gelegen op 500 m2 grond. Het pand heeft een blijvend vrij uitzicht op de duinen en bollenvelden. Indeling: grote hal, toilet, L-vor mige woon/eetkamer 60 m2, met open haardpartij, zeer luxe eetkeuken met inbouwapparatuur. 1e etage: 3 grote slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers, c.v. en bergruimte. Deze halve villa met aan 3 zijden tuin, waarvan de ach tertuin zeer vrij op het zuiden is gelegen, is zeer luxe gebouwd met o.a. gekleurd sanitair, luxe tegelwerk, hardhouten kozijnen en trappen en de parterre is voor zien van thermopane beglazing. Vraagprijs: f 625.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. yVN^e MAX SEDELAAR EN ZOON B.V. Y ASSURANTIEKANTOOR Parallelboulevard 214 - Noordwijk aan Zee - Telefoon (01719-19316) Te koop ROELOFARENDSVEEN MIMOSASTRAAT 10 Royale middenwoning met diepe achter- en voortuin, staande op 165 m2 eigen grond, ruim entrèe, doorzonkamer 30 m2. open haard en parketvloer, keuken, dubbele draai- spiltrap naar 1e en 2e etage. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e etage: vierde slaapkamer, c.v. boiler, en bergruimte. 't huis is geheel voorzien van zonwering. prijs n.o.t.k. Degene die in Alkemade wonen en/of eco nomisch gebonden zijn aan Alkemade ge nieten de voorkeur. Inlichtingen: 01713-4118 of 3322.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18