Nu óók Seven-Up Suikervrij met het rode etiket voor iedereen die op suiker let. Kiene mensen profiteren van de Opruiming bij VanderMeer! van der meer meubelen d1 hunkemöller De krant is de enige waar voor 'n paar dubbeltjes alles instaat. Dat mag wel even in de krant! slechts 6 calorieën per liter. Op smaak gebracht met socharii Ook tijdens de bouwvak is Lestella tot uw dienst. Ook tijdens de bouwvakvakantie staan de deuren van onze sfeervol ingerichte toonzaal voor u open. Wij tonen u daar een compleet assortiment keukens, wand- en vloertegels, sanitair en open haarden. Onze verkoopmedewerkers staan u desgewenst ge heel terzijde, om samen met u binnen de beschikbare ruimte en natuurlijk ook binnen uw beschikbare budget, te streven naar een optimaal eindresultaat, waar u nog jaren plezier van zult hebben. LESTELLA verzorgt eventueel ook uw tegel-, tim mer-, metsel-, elektra- of loodgieterswerk. Onze showroom aan de Willem Barentzstraat 19, Leiden (industrieterrein "De Waard"! is de gehele week geopend van 9.00 tot 17.30 uur. Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdags van 10.00 tot 16.00 uur. 10-50* KDRTMGÜ! Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck', einde Laan van Meerdervoort Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw. Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi. afrit De Sniep Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar. Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk. Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij'. Almelo: Oranjestraat 25. Kort nachthemd van batist imprimé. Diverse kleuren. Maten: S. M. L. Nachthemd van batist imprimé. kleuren. S. M. L. XL. (Deze aanbieding is geldig t/r bel de banenlijn 071 -13 0137 onze banenlijn geeft op ieder moment van de dag informatie over beschikbare banen -\r randstad uitzendbureau Slimme mensen toeren nü even naar VanderMeer. Want mooie dingen kosten ernü minder. Mensen die 't bekijken, komen nu als eerste vóórrijden bij VanderMeer. Want er staan nó allerlei fijne meubelen voor onwaarschijnlijk lage prijzen. Fijne zitgroepen in rondom-echt-leer, slokops van wanden, sprookjes van slaapkamers, duizend-en-één fauteuils met tien, twintig, dertig, veertig en soms zelfs vijftig procent korting. Kom óók gauw kijken. Doe wat de slimmerds doen. Profiteer óók van de opruiming bij VanderMeer!

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16