W99S3 UlMJmuMjUtUa NRC Gerichte informatie, kompleet en met foto's van de voor u interessante objekten in Leiden en omgeving «ssasjs--. g^sas*. TE KOOP IN LEIDEN: TE HUUR IN LEIDEN KOUDEKERK AAN DEN RIJN GOEDHART vastgoed 3ttCÖra DE JAGER WAAR KUNT U GELD LENEN FOTOWINKEL FOTO POST b2£voor GRATIS j'nformatie: advies van goede makelij Leliestraat. Geheel gemoderniseerde tussenwoning met inpandige tuin en garage, indeling: hal. woonkamer met trapkast, geheel nieuw aangebouwde moderne keuken met inbouwapparatuur, douche, toilet, bijkeuken. 15 m. diepe patio met veel privacy en zon, huurgarage, 1 e etage: ruime overloop, 2 slaapkamer waarvan 1 is uitgebouwd, i.z.g.st.v. onderhoud, dakterras. Vraagprijs 154.000 k.k. Nieuwstraat. Grachtenpand i.g.st., indeling: ruime hal, woonkamer, keuken, douche en toilet, 1e etage: ruime voorslaapkamer met veel bergruimte, achterslaapkamer. Ook geschikt als kamerverhuurbedrijf. Vraagprijs 139.000 k.k. Utrechtse Veer. Historisch grachtenpand met winkel, zeer rustig gelegen, indeling: winkel, woonkamer, keuken, 1e etage: badkamer, toilet, 1 a 2 slaapkamers, 2e etage: 2 slaapkamers, vliering. Vraagprijs 149.000 k.k. Nabij Oude Rijn. Geheel gerenoveerde stadswoning, indeling: hal, keuken, douche, toilet, zeer ruime slaapkamer, 1 e etage: woonkamer 32 m2, i.z.g.st.v. onderhoud en smaakvol gebouwd. Vraagprijs 109.000 k.k. Pieterskerkstraat. In het centrum van Leiden, nabij Pieterskerk en academie een geheelgerestaureerd grachten pand met fraaie klokgevel en met authentiek glas-in-lood, in centrum van Leiden, nabij parkeerruimte, indeling: vestibule, woonhuis met parket, open moderne aanbouwkeuken, toilet, binnenplaats met zij-ingang, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers, badkamer met w.a. balkon, 2e etage: ruime voorslaapkamer met veel berging, grote achterslaapkamer met balkon, cv.-gas leidingen alsmede riool zijn geheel vernieuwd. Vraagprijs 280.000 k.k. Diefsteeg. Geheel verbouwde ruime stadswoning, indeling: gang, voorkamer, zijkamer, achterkamer, keuken, dou che, toilet, gewelfkelder, 1e etage: hal, achterkamer met toilet, zijkamer, voorkamer, kabinet, 2e etage: achterkamer, zijkamer, 2e keuken, cv.-gas, licht-, gas- em waterleidingen zijn geheel vernieuwd. Het pand is ook geschikt als winkel/woonpand of kamerverhuurbedrijf. Vraagprijs 197.500 k.k. Dubbel woonhuis nabij centrum Leiden. Benedenwoning leeg te aanvaarden, is geheel verbouwo, inaonny. woonkamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet, plaats. f 2e Groenesteeg. Stadswoning, indeling: voor- en achterkamer, keuken, douche, toilet, 1e etage: woonkamer, achterkamer, vliering, het dak is geheel vernieuwd. Vraagprijs 69.000 k.k. Wolmaranstraat. In zeer rustige straat gelegen hoekwoning, indeling: voorkamer, achterkamer, keuken, toilet, plaats, 1 e etage: grote voorslaapkamer met ruimte voor nog 1 2 slaapkamers. Vraagprijs 89.000 k.k. Zijlsingel. Geheel verbouwde tussenwoning gevel is opnieuw gevoegd, indeling: hal, woonkamer, keuken, toilet, plaats, 1 e etage: douche met wastafel, 2 slaapkamers, fraai uitzicht op Singel. Vraagprijs 109.000 k.k. St. Jacobsgracht. Geheel gerestaureerd grachtenpand nabij centrum van Leiden, indeling begane grond: garage met hardhouten deuren, met wastafel, achter gelegen kantoorruimte, het geheel heeft fraaie vloertegels, 1e etage: woonkamer met erker, moderne open keuken met diverse inbouw apparaturen, ontbijtbar, dakterras, toilet, 2e etage: grote voorslaapkamer met balkon, badkamer met afzonderlijk ligbad en douche, aansluiting wasautomaat en droog- trommel, badgeiser en wastafel, 3e etage: hardhouten trap, ruime slaapkamer, hobby of strijkruimte, dakterras, het dak is geheel geïsoleerd, bij de verbouwing is veel hardhout en sierpleisterwerk gebruikt, cv.-gas, i.z.g.st.v. onderhoud. Vraagprijs 279.000 k.k. Bouwgrond in Leiden Z W aan het water met woonhuis, totale oppervlakte 1725 m2, alleen geschikt voor bedrijfsbe- bouwing voor maximaal 80 pet. en 12 m. hoog, vergunning aanwezig, zeer centraal gelegen t.o.v. autowegen en centrum van Leiden en binnenvaartverkeer. Vraagprijs 698.000 k.k. Lage Rijndijk. Hoekwoning op 136m2 grond, voortuin gang, woonkamer met open haard en plavuizen vloer, moderne keuken, achtertuin, zij-uitgang, grote houten schuur naast de woning, douche en toilet. 1e etage: ruimte voor 2 a 3 slaapkamers Vraagprijs 138.000.- k.k. Wlllemstraat. Geheel verbouwde tussenwoning met c.v. Ind.: hal, woonkamer met houten vloer, keuken, toilet en douche plaats, hardhouten trap naar boven, voorslaapkamer met balkon, achterslaapkamer met groot dakkapel, nieuwe lichtleidingen, dak is geheel vernieuwd. y Debussystraat. Ruime tussenwoning gelegen aan park voortuin. Irid.. hal, toilet met wastafel, woonkamer met tuindeur uitgebouwde moderne aanbouwkeuken met eethoek, diverse inbouwapparatuur, tuin op Z.0.14m diep met stenen schuur en achterom. 1e etage: 3 slaapkamers, douche met wastafel. 2e etage: vaste trap, zolderkamer. Prijs incl. enige stoffering 268.000.- k.k. Jan van Houtkade. Herenhuis. Ind.: souterrain: keuken, woonkamer, toilet, badkamer met ligbad en aparte douche, wastafel, aansl. 2 wasautomaten, 2 slaapkamers. Begane grond: voortuin 5x6m, gang, toilet, gangkast, moderne aanbouwkeuken, achterkamer met prachtig uitzicht over de Garenmarkt, tussenkamer met wastafel en vaste kasten- wand voorkamer, 2e en 3e etage zijn verhuurd aan bejaarde mensen. Het pand is aan de achterzijde geheel voorzien van hardhouten kozijnen, c.v. gas. In zee, goede staal van onderhoud. Oude Vest 101Bedrijfsruimte met eigen toegangsdeuren, krachtstroom aanwezig. Voor vele doeleinden geschikt. Huurprijs 875.- per maand inclusief Oude Vest 189. Exclusieve kantoorruimte in een geheel gerestaureerd pand. L-vormige ruime eigen keuken, toilet, eigen ingang. Huurprijs 1.000.- p. m. excl. Rapenburg. Nabij de Academie. 75m2 kantoorruimte eigen keuken en toilet, plaats achteruitgang. Huurprijs 1450.- p. m. excl. Tussenwoning. Direct aan water gelegen, indeling: hal, L-vormige woonkamer, uitgebouwde keuken, douche, toilet, tuin op zuiden met schuur en aanlegmogelijkheid, 1e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs 189.000 k.k. Voor onze cliënten zoeken wij de volgende panden: Herenhuizen aan de Singel, prijs n.o.t.k. Villa's aan het water, 2 onder 1 kap in Leiden e.o. Bungalows in Leiden, Voorhout, Voorschoten, Leiderdorp en Woubrugge. Beleggingspanden in Leiden en Boskoop. Voor jonge gezinnen nog te renoveren woningen. Steenschuur 3-2311 ES Léiden Telefoon 071-142850 B.g.g. 071-892619 In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen. TE KOOP Hondsdijk te Koudekerk uitst. onderhouden herenhuis met voortuin en schuur. Achter bevindt zich een mooi zonneterras op het zuiden, welke aan de Rijn is gelegen. Ind.: hall. toilet m. aansl. wasmachine, ruime keuken, grote woonkamer (5.8x8). 1e et.: 3 flinke slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en douche. 2e et.: zolderberging. Geheel c.v.-gas verwarmd en geheel geïsoleerd, d m v. spouwmuurisolatie, hardhouten kozij nen, veel vaste kasten. Aanv. in overleg. Prijs: f285.000,- Makelaardij o/g Zeeweg 165 BIS Katwijk ludNBMj Tel. (01718) 73079 Hazerswoude-Rijndijk, Vondeliaan 2. Half vrijstaand woonhuis op 365 m2 eigen grond. Vrij staande garage. Ind.: doorzonkamer, grote keuken, rui me hal. 1e verd.: 3 slaapkamers, badruimte. De zolder verdieping heeft mogelijkheden voor meerdere karriers. Aanvaarding direkt. Vraagprijs 255.000.- k.k. Koudekerk a/d Rijn, Dorpsstraat 9. Te koop vrijstaand woonhuis met zeer grote garage voor meerdere auto's. Het geheel staat op 350 m2 eigen grond. Ind.: hal, gang, toilet, keuken, bijkeuken, 2 grote woonkamers. 1e verd.: grote overloop, 3 slaapkamers, daarboven een bergzolder. C.V. aardgas. Aanvaarding direkt. Vraagprijs 295.000.- k.k. Inlichtingen: Makelaardij van der Spek Hazerswoude, tel. 01714-3900 Boskoop, tel. 01727-5151 Zoetermeer, tel. 079-167771 1 Dit is geen enkel probleem. Slaat u de krant maar op en u wordt doodgegooid met goedkope en nog goedkopere aanbiedingen. In deze advertenties ziet u ook dikwijls tarieven. U ziet er echter niet bij, hoe u gestraft wordt met boete rente bij vervroegde aflossing. Een geldlening bij Raethuys bv., kunt u te allen tijde boetevrij geheel aflossen - ook gedeeltelijk - u betaalt nl. alleen rente over het door u geleende bedrag. De tarieven liggen lager dan de aanbiedingen die u zo dikwijls ziet. Deze leningen kunnen wij realiseren door onze samenwerking met Delta Lloyd's Delfi. Bel even voor informatie of kom even langs. Hoofdstraat 70 Valkenburg ZH Tel. (01718)—72333/72257 Ré^thuySbv NIEUWBOUW HALF-VRIJSTAANDE SCHAKEL-WONINGEN ROELOFARENDSVEEN Roélofarendsveen is een der mooiste dorpen in de Randstad. Met uitstekende verbin dingen naar A'dam, Den Haag, Leiden, etc. en 2 minuten vanaf het Braassemermeer. In het centrum van het dorp starten wij binnenkort met de bouw van - sléchts twee - zeer ruime en luxe schakel-woningen; te bouwen onder voll. architectuur en gelegen op ca. 200 m2 eigen grond. De ind. omvat o.a.: woonkamer van bijna 50 m2 m. open haard en deuren naar terras en tuin; luxe keuken uitgev. n. keuze; 5 of 6 slaapkamers (met balkon),.voll. uitgeruste badkamer m. ligbad, douche, etc. OPLEV. MEDIO 1979 VERK.PRIJS f 368.000 VRIJ OP NAAM Zeer hoge hypotheek is beschikbaar; vrije vestiging: Pr°iectontwikkelin9 B-v- Dijkstraat 20, Roelofarendsveen, telefoon 01713-2373. Valkenburgseweg. Goed gesitueerde drive-in woning. Ind. parterre: garage, hobbykamer, tuinkamertje, hal met plavuizen. 1e verd.: L-vormige woonkamer met parketvloer, open keuken met fornuis, koelkast, afzuigkap en plavuizen vloer. 2e verd.: 3 slaapkamers waarvan 1 met wastafel, badkamer met ligbad, 2e toilet. Leuke achtertuin. Centraal verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 265.000.- k.k. NOORDWIJK Witte de Withstraat. Centraal en nabij strand gelegen, matig onderhouden hoekherenhuis met vrijstaand zo merhuis. Bj. 1950. Ind.: royale T-woonkamer met par ketvloer (ca. 45 m2) keuken, entree en kelder. 1e etage bestaat uit 3 slaapkamers (alle met vaste wastafel), toilet, overloop, badkamer met ligbad. Op de zolder vindt u 2 slaapkamers en zolderberging. Gunstig gelegen tuin op Z.O. Zomerhuis: woonkamer met open keuken. Etage, slaapkamer, douche, toilet en gevelkachel, mogelijkheid voor garage is aanwezig. Opl. in overleg. Prijs n.o.t.k. Johanna van Hoornstraat. Verkeersvrij gelegen ruim woonhuis bj. 1972 met voor- en zij- en achtertuin, royale doorzonkamer met parket, ruime hal met toilet en trap kast, vanuit de eetkeuken komt u in de zonnige achter tuin, waarin de stenen schuur staat. Boven zijn er 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en vaste wastafel, aparte toiletruimte, c.v. gas. Deze woning kunt u geheel vrijblij vend met ons bezichtigen. Oplevering ca. aug. 1978. Prijsidee 249.000.- k.k. Kon. Wilhelminaboulevard. Nieuwbouw 2 kamerapp. 3e woonlaag, direct aan Zee, met blijvend vrij uitzicht. Ind.: entree met toilet, woonk. met dubb. beglazing. Groot balkon, luxe open keuken met alle moderne app., slaap kamer met garderobekast, luxe badkamer met ligbad, dubb. wastafel, douche. In de onderbouw op de parterre is een zwembad met sauna en trimruimte. Opl. ca. fe bruari 1979. Prijs 287.500.- v.o.n. NOORDWIJKERHOUT 2 luxe recreatiebungalows "Sollasi". Ind.: woonkamer, 2 slaapkamers, volledig ingerichte keuken, uitst. verhuur- mogelijkheden. Gem. en gestoff. Erfpacht 2.000.- p. jr. Bj. 1978. Vraagprijs 148.000.- k.k. Vraag naar ons "Woonkompas" voor informatie met foto's van alle regio aangeboden woningen. Ons kantoor is ook zaterdag 's morgens ge opend van 9-12 uur. Makelaardij o.g. van der Plas B.V. 1 juli j.'l. startten een aantai dij' het Makelaars Computer Centrum aangesloten Al die aanbiedingen vindt u makelaarskantoren een keurig gerangschikt naar plaats, nieuwe service, voor iedereen die bedrag etc. in de huizenwinkel geïnteresseerd is in een woon- van Frisia Makelaars. Loop es huis in Leiden en omgeving. Behalve een uitvoerige be schrijving is er van ieder aan geboden pand een duidelijke foto, zodat het bezoeken van nieuwe woningen kan worden beperkt tot die panden waar naar uw speciale belangstelling uitgaat. binnen en maak vrijblijvend kennis met dit praktische systeem. Als u op de hoogte wilt blijven van te koop aangeboden huizen in een groep die u inte resseert, kunt u ook de bon invullen. krijgt regelmatig en van zelfsprekend zo spoedig moge lijk de nieuwste aanbiedingen vrijblijvend per post. Stuur mij vrijblijvend foto-info Gangetje 10 - Leiden - Telefoon 071-144041 Ook gevestigd in Den Haag en Delft nh*lhtaande villa S&Jfsande^ I f I Ik zoek een 9 asjes» a aan,al slaapkamers, 'n de prijsklasse Ik wens een 5 van.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30