iHh MENS B ONROERENDGOED onroerendgoed m ONROERENDGOED AH |P|^|"|^P|| RONROERE onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed H m 1 >J mW make Tm de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP L/~ RUIM WOONHUIS BEDRIJFSPANDEN PROPER na MAKELAARDIJ B.V. onroeren in onroerende goederen telefoon 01717-4684* Directie: I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G. S. J. van der Weide ZOETERWOUDE-Dorp Burg. Hemmlngsonstraat. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (zuid), schuur en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en geiser, toilet met fontein, open trap naar de 1 e verdieping, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel en aansluiting wasmachine. Vraagprijs 179.000,- k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aangeleg de achtertuin (zw). Ind. beg. gr.: entree, toilet rnet fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toitet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 215.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haartl. 1 e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche. 2e verd.: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Vraagprijs 245.000.- k.k. Burg. Hemmmgsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas. voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1 e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000.- k.k. J. A. de Gravenlaan. Riant aan water gelegen goed onderhouden drive-in-herenhuis met zeer grote tuin (grondoppervlakte 600 m2) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer. 1.e verdieping: hal, ruime living, keuken. 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, c.v.-ruimte en veel berging. Vraagprijs 300.000.- k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1 e verd.: 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van dubbele thermopane begalzing en bevat vele extra's. Vraagprijs 329.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Prijs n.o.t.k. make* Wm de makel aardij brengt u géén advertentie- of de vlietstede kantoorkosten in rekening ZOETERWOUDE-RiJNDIJK Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap, grote fcving (40 m2) met plavuizen vloer en aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, groot zonnebalkon (6 x 3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruimte. Het perceel is voorzien van vele extra's. Prijs n.o.t.k. TER AAR Vosholstraat. Subliem onderhouden halfvrijstaand here^^s*^ /ee onder één kap) voor- en zonnige achter tuin ZO. Garage, aparte schuur, achteruitgang, cv qGViï. Ind. beg. grond: ruime hal, garderobe, toilet en e etage: hal, I etage: overloop en bergingen, ruime 4e sla^-Jamer met dakkapel. nÊMr makel lMW de vriii Vraagprijs 262.000.- k.k. makelaardij Brengt uitsluitend de opdracht- de vlietstede b.v. gever 1,23 pet courtage in rekening. TE HUUR ALPHEN AAN DEN RIJN Saffierstraat. Modern gestoffeerd herenhuis «tlf\0 tertuin, schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonfcamer, moderne keuken gang en toilet. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e vlJJÏeping: zolderkamer. Vraaghuurprijs 1250.- p.mnd. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Nassaulaan. (voor 1 jaar), gestoffeerd en gemeubileerd herenhuis met tuin en vrij uitzicht op plantsoen, indeling begane grond: hal, garderobe, L-vormige woonkamer, keuken met alle apparatuur. 1e verdieping: 3 slaapka mers en donkere kamer, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verdieping: grote zolderkamer met bergruimte en cv-gas. Vraaghuurprijs 1900.- p.mnd. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK vrijstaand herenhuis met cv.-gas, rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1000 m2) en 3 garage boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping- hal 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Vraagprijs 595.000.- k.k. makeU Wm de vlie makelaardij de vlietstede b.v. Uw makelaars nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684' Te koop Te Leiden aan de Wasstraat, groot woonhuis met o.a. zeer ruime woonkamer, verder 5 kamers, 2 keukens, badkamer met ligbad, c.v. met 2 moederhaarden, grote zonnige achtertuin met uitgang. Geschikt voor dubbele bewoning, f 235.000,-. nabij de Rijndijk te Zoeterwoude met 4 slaapka mers en een woonkamer van 50 m2 waarbij 250 m2 bedrijfsruimte en 5 garageboxen grondopper vlakte 840 m2 Verdere inlichtingen: H. P. Zwetsloot, Makelaar o.g. te Hoogmade, tel. 01717-8282. Steenstraat 19. Winkelpand met bovenwoning. Vloer- opp. begane grond 50 m2. Bovenwoning: 5 kamers, f 325.000,- k.k. Haarlemmerstraat 211. Winkelpand met drie etages, vloeroppervlakte begane grond 70 m2, direkt leeg te aan vaarden. f 360.000,- k.k. Lange Mare 65. Winkelpand met werkplaats, garage en bovenwoning. Opp winkel, kantoor en werkplaats bega ne grond: 600 m2,1e etage: 150 m2. Solide pand, voor zien van c.v.-gas. f 650.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum Klaproos 44, herenhuis met dakterras, garage, fraai aangelegde tuin. Indeling: hal. toilet met fontein, royale L-vormige woonkamer met open haard, schuifdeuren naar terras, verhoogd eetgedeelte met bar, inbouwapparatuur, 1e etage: ruime over loop, slaapkamer4.26x3.42 m.badkamer met ligbad en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 kamer met balkon en 1 kamer met groot dakterras, aparte badkamer met toilet en douche, 2e etage: grote L.-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte. Vraagprijs 485.000 k.k. Zonnebloem 18 Zeer ruim herenhuis, type chaletwoning (2 onder 1 kap) met vóór- en achtertuin op zonzijde, cv.-gas en grote garage. Van deze prachtige woningen is er nu weer één beschikbaar. Indeling: ruime hal met garderobe, toilet, grote living met apart eetgedeelte, open haard, open Bulthaup keuken met eetbar, afzuigkap, trap naar 1e etage met 2 grote slaapkamers van 14.5 m2, een zeer moderne badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche, dakterras, 2e etage: slaapkamer met balkon van 16 m2 en een slaapkamer van 14.5 m2 en een ruimte voor cv en boiler. Verdere bijzonderheden. - 'de gehele benedenverdieping voorzien van een prachtige plavuizenvloer - veel schoonmetselwerk - vrij uitzicht op waterpartij en kinderboerderij - mooi aangelegde tuin met terras Vraagprijs 476.000 k.k. Hermelijnvlinder 6. Een split-levelwoning met tuin op ZW, cv-gas, garage en ruim uitzicht op waterpartij en kinderboerderij. Indeling: hal met plavuizen, toilet, groot woongedeelte met open haard en plavuizen, verhoogd eetgedeelte met open keuken (eiken uitvoering), balkon. 1 e etage: slaapkamer 5.10x4.60 en nog 2 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, moder ne badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche. 2e etage: grote slaapkamer met dakterras, thermopane beglazing. Vraagprijs 430.000 Kruisbes. Royale woning met cv.-gas, aangebouwde berging, dakterras op 2e etage, indeling: ronde hal met spiltrap, woonkamer met eetgedeelte, open haard, open keu ken, 1 e etage: 3 grote slaapkamers met bergkasten, 2e etage: hobbyruimte/kamer en berging. Vraagprijs 385.000 Lammenschansweg, in prima staat van onderhoud verkerend herenhuis met cv.-gas, grote tuin (20 m.) en schuur, indeling: ruime hal, toilet kamer en suite met thermopane beglazing, grote keuken, 1 e etage: overloop, kamer met mogelijkheid voor 2e keuken, badkamer met ligbad, 2e etage: 3 royale slaapkamers waarvan één met dakkapel, aparte 2e toilet en cv-ruimte. Vraagprijs 325.000 k.k. Herengracht 5. Goed onderhouden monumentenpand met patiotuin, cv.-gas, indeling: hal met marmeren vloer, garderoberuimte, grote woonkamer met parket en granolwan- den, keuken met veel kastruimten, toilet, badkamer met ligbad, 1e etage: 4 slaapka mers, 2e toilet, 2e etage: voor- en achter zolder en aparte ruimte voor cv. Vraagprijs 300.000 Smaragdlaan 9, ruime tussenwoning met blijvend vrij uitzicht, cv.-gas, achtertuin en stenen schuur. Indeling: entree, royale woonkamer, moderne keuken, 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e etage: overloop, slaapkamer met 2 dakkapellen, incl. diverse extra's. Vraagprijs 259.000 k.k. Westlanderwerf 19, zeer luxe herenhuis met cv.-gas, voor- en achtertuin en schuur aan voor- en achterzijde. Indeling: hal met plavuizen, moderne ruime keuken, royale woonkamer voorzien van plavuizen, 1e etage: grote ouderslaapkamer, badka- r met ligbad, 2 slaapkamers met bergkasten, 2e etage: zolderkamer met wastafel en Vraagprijs 239.000 k.k. v.d. Waalstraat 39, hoek Sitterlaan, riante bovenwoning met 2 balkons, indeling: trappenhuis, overloop, ruime L.-vormige woonkamer met balkon, moderne keuken toilet, 2e etage: 2 royale slaapkamers, kabinet en badkamer met douche. Cesar Franckstraat 36, Prachtig onderhouden 5-kamerflat op 4e etage, c.v.-gas, open haard, groot balkon, aparte berging, indeling: entree, hal, grote woonkamer (10x4), open keuken, eetbar, ruime douche, bergkast, 3 royale slaapkamers met vaste kast en aparte eetkamer. Vraagprijs 138.000 k.k. Leiderdorp Gallaslaan 20, goed onderhouden tussenwoning met cv.-gas, voor- en achter tuin, terras en schuur, indeling: entree, toilet, ruime woonkamer met open keuken, 1 e etage: 3 royale slaapkamers met bergkasten, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage overloop met grote slaapkamer en aparte cv.-ruimte. Vraagprijs 355.000 k.k. Heemraadlaan 6, riante tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, toilet, royale woonkamer en moderne keuken, 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en lavet, 2e etage: overloop, grote slaap kamer met dakterras, bergruimte. Vraagprijs 256.000 k.k. Meyelaan 6, goed verbouwde woning met cv.-gas, voor- en achtertuin en schuur, indeling: hal, toilet, mooie woonkamer voorzien van granol en wandschrootjes, moder ne keuken met tegelvloer, riante badkamer met ligbad, 1e etage: overloop met granol en 3 royale slaapkamers met bergruimte, 2e etage: grote vliering, incl. diverse extra's. Vraagprijs 185.000 k.k. Hazerswoude-Rijndijk Willem Kloosstraat 40, royale 5-kamerflat met cv.-gas, groot balkon, gelegen op de 3e woonlaag, lift aanwezig, berging onder het gebouw, indeling: entree, L.-vor mige woonkamer met groot balkon, 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet, ruime keuken. Vraagprijs 173.000 k.k. Koudekerk Dr. Vlaanderen 54, riante woning met voor- en zonnige achtertuin, schuur en cv-gas, indeling: entree, toilet, grote woonkamer, open keuken, 1e etage: 3 ruime slaapkamers, douche met wastafel, vlisotrap naar 2e etage: ruime vliering met moge lijkheid tot 4e slaapkamer. Vraagprijs 187.000 k.k. Oegstgeest (nieuwbouw) Van Houderingenlaan 14, prachtige woning, type 2 onder 1 kap, met cv.-gas, voor- en achtertuin met garage, indeling: entree, hal met garderobe, gang, toilet, royale woonkamer 11 x4.50, ged. 7 m. met zitkuil, verzonken verwarming, veel schoon metselwerk, semi open keuken, open trap naar 1e etage: 4 slaapkamers, waarvan 2 kamers met balkon, 2e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer, 3e etage: vliering. Vraagprijs v.a. 245.000 k.k. TER AAR nabij Alphen a/d Rijn Riante dakterraswoningen met voor- en achtertuin op zuid, indeling: hal, grote L-vormige woonkamer, open keuken met eetbar, 1e etage: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: grote slaapkamer met dakterras. Vraagprijs v.a. 245.000 k.k. Valkenburg Hoofdstraat 42, vrijstaand herenhuis op 450 m2 grond met stenen schuur, gara ge, indeling: ruime woonkamer, moderne keuken, 2 slaapkamers, toilet, aparte zijin gang met hal, toilet, douche. 2e keuken. 1e etage: 3 royale slaapkamers, grote berg kasten, 2e etage: ruime vliering. Vraagprijs 325.000 k.k. Zoeterwoude-dorp Zonnegaarde 79, zeer fraai en landelijk gelegen vrijstaand woonhuis in perfecte staat van onderhoud, met een schitterend blijvend uitzicht, cv.-gas, ook in de garage, achtertuin zuiden en aangebouwde garage, indeling: hal, toilet, L.-vormige woonka mer. moderne complete keuken, 1e etage: grote ouderslaapkamers. 1 tot 2 slaapka mers. moderne badkamer, het geheel is zeer luxe afgewerkt, veel hardhout, thermos taatkranen. Vraagprijs 495.000 k.k. Voorschoten Oranjekade 39, prachtig groot herenhuis met voor- en diepe achtertuin 22 m. op ZW en stenen schuur, indeling: ruime vestibule, toilet, grote woonkamer met erker en moderne keuken met houten afwerking. 1e etage: overloop met 4 slaapkamers (één met balkon) en douche gelegenheid, 2e etage: ruime overloop met grote slaapkamer. Vraagprijs 330.000 k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden. Tel. 071-149147 of 071-132732. Grachtweg 73 LisseTelefoon 02521-10050 LEIDEN Formosastraat 4. Totaal gerenoveerde vooroorlogse tussenwoning met o.a. nieuwe voorgevel en hardhou ten kozijnen, ind.: entree, hal, grote woonkamer, nieuwe keuken met schrootjesplafond, toilet/douche. 1e et.: 3 slaapkamers. 2e etage: kleine vliering. Geheel gestoff. Koopsom 119.000 k.k. NOORDWIJK Huls ter Duin "Maritima". Schitterende flat op 2e eta ge met riant uitzicht over de landzijde en veel zon op het balkon. Totale "oppervlakte van deze flat 180 m2 met grote L-vormige woonkamer van 57 m2. Erg luxe mas sieve houten keuken met apparatuur, 3 slaapkamers, studeerkamer, 2 badkamers met luxe sanitair en tegel werk. c.v., aparte berging. Vraagprijs 545.000,- k.k. Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in-woning. Ind.: entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/dou che, 2 kamers, garage. 1e etage: grote L-kamer, gren zend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w. open keuken, toilet. 2e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter. Vraagprijs 339.000,- k.k. LiSSE Stationsweg 1 "De Wolff" schitterend gelegen, volledig onder architectuur gerestaureerde boerderij nabij Keu kenhof. Inwendig is dit prachtige huis geheel aangepast aan de wooneisen van deze tijd. Blijvend vrij uitzicht over bollenvelden rondom en het keukenhofbos, indeling par terre: royale hal, toilet, open trap naar 1e etage: grote woonkamer met open keuken met eetbar en aparte zeer ruime bijkeuken. Via een opstapje is de hoger gelegen zithoek met open haard te bereiken van waaruit men in de aparte opkamer "studeerhoek" komt. Verder een uitge bouwde halfronde eet/studeerkamer. Beneden verdie ping: wijnkelder en een zeer ruime kelderruimte met ge welfd plafond. De gehele parterre is voorzien van antieke plavuizen, alsmede Delftsblauwe plinten, 1e etage: ruime gang waarop uitkomen 6 slaapkamers, waarvan 4 een 2e etage hebben, alsmede een ruime ouderslaapkamer, badkamer met ligbad en toilet en een aparte douche met 3e toilet, zeer vrije tuin met zonneterras. Vraagprijs 695.000 k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met cv.-gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en achtertuin, indeling: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woonkamer, half open, zeer complete keuken en eetbar, 1 e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs 265.000 k.k. Zwanendreef 15. Vrijstaande praktijkwoning met gara ge, rondom tuin waarin 2 hobbykassen, cv.-gas, indeling: entree, grote hal, toilet, kelder, L.-kamer, keuken, prak tijkruimte met eigen entree in verbinding met badkamer met douche, 2 wastafels en bidet, 1 e etage: 3 slaapka mers, badkamer met douche, 2e toilet, grote berging, 2e etage: zolderkamer. Vraagprijs 547.000 k.k. Heereweg 462. Vrijstaande villa op ca. 1100 m2 met bedrijfsruimte en kantoorruimte, eventueel ook geschikt als praktijkruimte, indeling: kamer en suite, entree, vesti bule, hal. gang. toilet, ruime woonkeuken met kelderkast, 1 e etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: zolderberging, vaste trap, cv.-gas, de bedrijfs ruimte bestaat uit ca. 250 m2 loodsruimte en werkplaats/ garage (voor meerdere auto's). Vraagprijs 498.000 k.k. HILLEGOM Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schit terend punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen en vijver, indeling: hal, gang. toilet en exclusieve luxe keu ken, overal fraaie plavuizen, flinke woonkamer met par ketvloer en open haard, 1 e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmerde 2e etage, alwaar 2 slaapkamers en diverse bergruimten, centrale verwarming-gas en 115 liter gasboiler, extra's o.a. thermopane op parterre, iuxe tegelwerk, gekleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis, perfect verzorgde woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs 439.000 k.k. Mauritslaan 4?. Flat over 2 etages met aparte oerging, 1e etage: hal met schrootjesplafond, kelderkast, luxe keuken, Z-kamer met schoonmetselwerk, schoorsteen en balkenplafond, 2e etage: 1 grote en 2 kleinere slaap kamers, doucheruimte (lavet), geheel voorzien van nieuw behang (woonkamer linnen) en vloerbedekking. Vraagprijs 129.500 k.k. Schaepmanlaan 17. Modern woonhuis met cv.-gas en vrijstaande stenen schuur, indeling: entree, hal, kelder kast, toilet, L.-kamer, keuken met schrootjesplafond, 1e etage: 3 slaapkamers en badkamer met douche, 2e eta ge: kamer met dakkapel en zolderberging, natuurstenen vloer over vrijwel de gehele parterre, zonnige tuin, even tueel 2 huurgarages beschikbaar. Vraagprijs 205.000 k.k. "Elsbroek" Jacob Marlslaan 12. Moderne tussenwo ning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom, zeer mooi gelegen, indeling: vestibule, toilet, gang, kel derkast, woonkamer, ruime keuken, 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche en 2e toilet (mogelijkheid voor ligbad), vaste trap naar 2e etage: kamer met dakka pel. berging, de parterre heeft dubbel stoffeerd, incl. cv.-gas en zonneschermen voor ter. Vraagprijs 225.000 k.k. Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwo ning met achtertuin op Z. en voor vrij uitzicht, indeling: entree, hal. toilet, woonkamer met open keuken en eet bar. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Vaste trap naar tweede etage: met mogelijkheden voor 4e slaapkamer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v.-ketel. Parterre gedeeltelijk plavui- zen Vraagprijs 215.000,-k.k. BEINSDORP (Gem. Haarlemmermeer) Hillegommerdijk 335/337. 4 nieuw te bouwen luxe herenhuizen met garage of berging, ind.: ingang gesi tueerd aan zijkant met hardhouten deur en luifel, hal. toilet. L-kamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, keuken, bijkeuken, open hardhouten Lap naar 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, open hardhouten trap naar 2e etage: slaapkamer en berging. Diepe tuin, percelen ca. 300 m2. Uitzicht op het water met open verbinding naar De Kaag. Vraagprijzen v.a. 365.000,- v.o.n. NIEUW VENNEP Kalslagering 68. Nagenoeg nieuwe schakelbungalow met flinke tuin op zuiden, ruime hal. 3 slaapkamers, stu deerkamer, luxe badkamer met ligbad en douche, grote L.-kamer met open haard, schuifpui en luxe open keuken met eetbar, verder inpandige garage, veel luxe o.a. pla vuizen en gedeeltelijk dubbele beglazing Deze bungalow moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs 459.000 k.k.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28