SLA UW SLAG IN DE OPRUIMING BIJ BRUNA^^^^H gto 19; 125 195 55° 55' Een sleuteltje helpt. Vendomatic diepvrieskast Hordeur met aluminium stootplaat 79.- 75 9,9 65' üöS bruna 50 9?' 65 50 12? I Tl'IN 90 85' Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? De krant is de enige waar voor 'n paar dubbeltjes alles instaat. Dat mag wel even in de krant! Tuinverlichting Makkelijk en eigenlijk onmisbaar in ieder gezin. Bruto-inhoud 130 liter afm. 85x55x60 cm 4 sterren diepvriezer makkelijk te plaatsen tafelmodel met apart invriesvak snel-invriesschakelaar kontrolelampjes voldoet aan CEE normen Bier/limonade glazen 50 stuks. Van transparant kunst stof. Voor vakantie, weekend, party en camping Hoeslakens 100% optisch wit katoen. 'Sanfor' krimpvrij. Ruim elastiek in de hoeken. 140x200 20.-; 90x20015.-; 80/90x190 m Eenvoudig zelf te monteren. Ook het inkorten van de profielen voor kleinere deurmaten is makkelijk dankzij duidelijke handleiding. Frame van geannodiseerd aluminium. Bestand tegen alle weers invloeden. Roest- en krimpvrij. Gelast nylon horrengaas Afm. 215x90. Kompleet in doe-het-zelf pakket met alle benodigde accessoires afd. Doe-het-zelf Vendomatic batterijen Normal power. Voor o m. radio en zaklantaarn. Grote staaf 4 voor 2.50; Engelse cel 4 voor 2.-; Penlite 4 voor 1.50 afd. verlichting Beschermfolie Onmisbaar voor elke klus en 1001 andere dingen. Van sterk doorschijnend plastic 5x6 mtr 8.95; 4x4 mtr 5.50; 2x3 mtr. g afd. plastic per meter Op 13 juli 9 uur 's morgens begint bij Bruna de opruiming. En dat scheelt u een heleboel geld. Voor de meeste boeken betaalt u nu minder dan de helft van de normale pnjs. Dus nu is het de tijd om uw boekenkast eens goed te vullen. Sla uw slag bij Bruna - en u wordt in één klap maandenlang leesplezier njk! Zoethoudertjes bij regen. "V ervelingverdrij vers" voor dejeugd Drie spelletjes en puzzelboeken voor drie leeftijdskategorieën Raadsels en Spelletjes voor 6-9 jaai Puzzels en Raadsels voor9-i2 jaar En Kruiswoordraadsels voor 12-14jaar. Drie breinbrekende bezighouders, van Henk en Ria van Schalwijk, alledrie van 4,90 voor Geschonden Zolang er leven Eldorado door is... Anthony van Zestien over Kampen levenden Bewogen relaas vertelden hun over de strijd van ware verhaal de legendarische aan de bekende avonturier/ schrijver Piers priester Jan van Paul Read. den Dungen in De vliegramp in het stroom de Andes, een gebied van de diep menselijk Amazonasrivier. verhaal, over de Een adem drang tot zelf benemend ver behoud en slag overeen weigering de man die het op hoop op te neemt voorde geven. Geen verdrukten en sensatienieuws vergetenen der van de wereld aarde. Van 16,25 pers ditmaal. voor Van 24,50, nu voor ^0Q Palazzo van Hans Habe Roman over de strijd van een oude Signora die haar paleis in Venetië van ondergangen verval wil redden en daarin zelf dreigt onder te gaan. Van 24,90 nu voor tk0Q De Moor van Peter de Grote Het onvoltooide meesterwerk van de grote Russi sche literator Alexander Poesjkin. De ver taling van Aleida G. Schot werd bekroond met de Martinus Nij- hoffprijs. Deze prachige uitgave is nu bij Bruna te koop van 16,- voor PI*™ rebel De Rebel, roman over Camillo Tores Camillo Tores was een priester, die zich aansloot bij de guerrilla en aan hun zijde meevocht tegen de regering van zijn land. Van de schrijver Wim Hornman (De Rode Bisschop .en In de greep van de Tupa- maro's). Van 17,25 nu voor 90 Boeken-Tijdschriften-Papeferie Het nieuwe hondenboek is een „hondje van een boek" Prachtige uitgave met meer dan 80 illustraties in full colour van de befaamde illustrator Piero Cozzaglio. Met informatie over oorsprong, evolutie, geschiedenis, natuurlijke eigenschappen, uiter- *ïjke kenmerken en biografische gegevens van de hond. Alles over alle aspekten van „het honde leven", een must voor elke honden liefhebber. Geschreven door Gino Pugnetti, nu van 49,50 voor maar De Droom e vervulling, uw droom vervuld voor 9,90 Romantisch en avontuurlijk epos over de lange mars die leidde tol de stichting van de Volksrepubliek China. Over de dood en wreed heid, liefde en haat. Uitputting en boven menselijke moed. Twijfel en volharding. Van de befaamde auteur Alexander Cordell. Sla uw slag, van 30,75 nu voor De Heidi omnibus, exclu sief bij Bruna Een boek dat ir geen kinder leven mag ontbreken, naar Johanna Spyri Drie fijn geïllus treerde verhalen in één keer bij de hand. Heidi, Heidi en Peteren Heidi helpt een handje. Nu van 10,90 voor 90 Zo bespaart u tachtig gulden op vier kunstboeken Sla uw slag in de Kunst. Vier prachtige kunstboeken, waarop u bij Bruna 20,00 per stuk bespaart. Dat scheelt dus 80,-Het naakt in de schilderkunst van Malcom Cormack; De modernen 1945- 1975 van Terry Measham, Japanse prenten, van Richard Illing, en Dieren in de kunst van Anthony Dent, van 32,50 voor Mijn papieren camera, draai boek van een leven Hoe filmregis seur Gerard Rutten een leven beschrijft, als een film. Mensen als rollcnspelende akteurs, tegen de coulissen van hun milieu in het dekorvan de wereld. Van 33,75, nu voor minder dan de helft: Opgeruimd staat netjes dat geldt ook voor uw tuin De Tuin, binnen en buiten heet deze dikke allesweter op tuinier- gebied, van Mücke en Rieger. Alles over bloemen en planten, binnens- en buitenshuis. Over vruchtbomen en groenteteelt. Ziekten en ziekte bestrijding, kweken en kortom over alles dat groeit en bloeit. Boordevol tips op tuin- en tuiniergebied. Kost normaal 42,50 maar nu betaalt u er veel minder Rondom de Sprita Verba, spannend jongensboek van Jos A. Brusse geïllustreerd door Hans Borrebach. Drie delen in één band. Van 22,50 nu voor slechts 190 en nog veel andere „sla- uw-slaggertjes" bij: LEIDEN: Bruna Maarsmansteeg 10 BEKENDMAKING UITVOERING WET AMBULANCEVERVOER Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland brengen ter algemene kennis, dat zij vergunning hebben verleend als bedoeld in artikel 2, eerste lid, onder a, van de Wet ambulancevervoer op de navolgende aanvragen: Naam aanvrager: Gevestigd te: Aantal ambulanceauto's: 1. B. Meeuwenoord Zn B.V. Noordwijkerhout 2 2. Fa. Prins en van Delft Oegstgeest 5 3. J. G. van Dooren B.V. Hillegom 1 4. Gebr. de Jong Leiden B.V. Leiden 6 5. A. Eigenbrood en Zn. Lisse 2 6. Taxicentrale Noordwijk 2 7. Gemeente Leiden (GG GD) Leiden 3 8. Stichting Ambulancevervoer "De Verpleging" Katwijk 2 9. Gemeente Rijswijk (GG GD) Rijswijk 3 10. Gemeente 's-Gravenhage (GG GD) 's-Gravenhage 13 11. Gemeenschappelijke Regeling G en GD Voorburg/Leidschendam Voorburg 3 12. Ziekendienst "Het Witte Kruis" 's-Gravenhage 8 13. Ambulancedienst "Zoetermeer" Zoetermeer 3 14. Taxi- en Ambulancevervoer v. d. Meer 's-Gravenzande 1 15. Taxi- en Ambulancevervoer W. P. M. v. Veen Monster (Poeldijk) 1 16. Ambulancebedrijf Rooney jr. B.V. Rotterdam (Hoek van Holland! 2 17. Taxibedrijf Fransen B.V. Naaldwijk 1 18. Gemeente Rotterdam (GG GD) Rotterdam 20 19. Regionale Bedrijfsgeneeskundige Dienst voor het Havengebied van Rotterdam en omgeving Rotterdam 3 20. A. C. H. Felman Zn. Ziekenvervoer Hellevoetsluis Hellevoetsluis 3 21. Ridderkerkseen Barendrechtse Ongevallen en Ziekendienst Ridderkerk 5 22. Taxibedrijf M. J. Lievaart Zn. Rozenburg 2 23. Ambulancebedrijf Nijholt B.V. Oostvoorne 2 24. Taxibedrijf Overgaauw B.V. Zuidland 1 25. A. Niemantsverdriet B.V. Spijkenisse 2 26. Fa. A. de Baan Brielle 1 27. Silo Ziekenvervoer B.V. Rotterdam 6 28. Bornkamp Ziekenvervoer B.V. Rotterdam 20 29. Garage van Helden Boskoop 2 30. A. M. den Hartog-Renders Schoonhoven 2 31. Nederlandse Rode Kruis, afd. Bodegraven Zwammerdam Bodegraven 1 32. Stichting Gouds Ambulance Vervoer Gouda 4 33. Gemeente Sliedrecht (Gemeenteziekenhuis) Sliedrecht 1 34. Het Streekziekenhuis Gorinchem Gorinchem 2 35. Stichting "Het Ziekenhuis" Leerdam 1 36. Zieken- en Ambulancedienst van Vliet Alblasserdam 1 37. Gemeente Papendrecht Papendrecht 1 38. Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Eerste Hulp bij Ongelukken, afd. Groot-Ammers Groot-Ammers 1 39. Vereniging tot aankoop en exploitatie van een ziekenauto voor Zwijndrecht en omstreken Zwijndrecht 3 40. Nederlandse Rode Kruis, afd. Ouddorp Goedereede (Ouddorp) 1 Binnen 30 dagen na publikatie van deze bekendmaking kunnen belanghebbenden van deze beslissingen in beroep gaan bij de Kroon (artikel 14 Wet ambulancevervoer!. 's-Gravenhage, 27 juni 1978 Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, M. Vrolijk, voorzitter. J. de Vries, griffier. UITVOERING WET AMBULANCEVERVOER Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland brengen ter algemene kennis, dat ter verkrij ging van de door hen te verlenen vergunningen als bedoeld in artikel 2, eerste lid, onder a, van de Wet ambulancevervoer de hieronder vermelde verzoeken zijn ingekomen: Naam aanvrager: Gevestigd te: aantal ambulanceauto's 1. Gemeente Wassenaar (GG GD) Wassenaar 2 2. T. J. Stoppelenburg Lekkerkerk 2 3. Gemeente Delft (GG GC) Delft 5 4. Taxi- en Ambulancebedrijf Bezemer Alphen a/d Rijn 3 5. Th. J. v. d. Laan Nieuwkoop 1 6. Gemeente Hazerswoude Hazerswoude 1 7. Gemeente Vlaardingen (GG GD) Vlaardingen 4 8. Autoservice Duifhuizen B.V. Oud-Beijerland 3 9. Gemeentelijke Vrijwillige Ambulance Dienst Krimpen a/d IJssel Krimpen a/d IJssel 2 10. Gemeente Schiedam (GG GD) Schiedam 4 11. Gemeente Dordrecht (GG GD) Dordrecht 5 12. Stichting Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld vóór 11 augustus 1978 eventuele bezwaren tegen deze aanvragen schnftelijk in te dienen bij Gedeputeerde Staten voor noemd, Koningskade 1"s-Gravenhage 's-Gravenhage, 27 juni 1978 Gedeputeerde Staten voornoemd, M. Vrolijk, voorzitter. J. de Vries, griffier. Bel 071-123256 VROOMS DREESM ANN ook geldig op de plaatselijke koopavond Maak het nu ekstra gezellig. Deze tuinverlichting bestaal uit een groene kunststof armatuur met porceleinen lamphouder. Diverse uitvoeringen: Heldere glasbol 7C opgrondspies iiWal «I Wandlamparmatuur, AC verstelbaar I £êmW& Bijpassende persglaslamp van 100 watt 9.95 afd verlichting

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12