-Dinsdaq-HoensdaaVoordeel: isnama Secretaris van de Janatapartij in India afgetreden BOODSCHAPPENMARKT 19.75 NIEUW DELHI (Reuter) - Rabi Raj, de secretaris generaal van de in India regerende janatapartij, is gisteren afgetreden op een tijdstip dat de crisis om het leiderschap in de partij zich toespitst. Zijn ontslag volgt op het vertrek van de minister van binnenland se zaken, Charan Singh, en ge zondheid, Rai Narain, vorige week. Zij werden in feite tot af treden gedwongen nadat zij de onmiddellijke arrestatie van ex- premier Indira Gandhi hadden geëist. Zij kritiseerden de rege- RIJNSBURG - Aan de Christelijke MAVO in Rijnsburg slaagden voor het diploma MAVO 3; Uit Oegstgeest: Erik Bloklander; Jan W. Slijper; Elke Sturm; Cees Trommel; Jan W. van der Wel. Uit Valkenburg: Gea Slingerland. Uit Rijnsburg: Johan de Kroon; Moni que de Ruiter; Marian Star. MAVO 4 Uit Oegstgeest: Teun Baartmar.; Jolan- da Bouwman; Lia van Delft; Martin van. Leenen; Gert-Jan Netjes; Ruud Lagas; Gerard Roorda; Marian Star; Tineke Vletter. Uit Valkenburg: Simone Corsel; Wim Corsel; Arjan van Dijk; Jaap Hou waard; Hans Imthorn; Tineke v.d. Mey; Aad Oosterlee; Marion van Starkenburg; Ria Varkevisser; Dineke van der Westen. Uit Rijnsburg: Liesbeth Bergsma; Henk Binnendijk; EJly van der Bosch; Annette van Egmond; Jan D. van Egmond; Hans van Egmond; Henry van Egmond. Rino van Egmond; Piet van Egmond; Yvon- nen van de Eykel; Henry Glasbergen; Hester Glasbergen; Leen v.d. Graaf; Ag nes Groeneveld; Jeanette van der Gug- ten; Wilma den Haan; Karin de Haas; Gijsbert Haasbroek; Koos Heemskerk; José Hermans; Richard Katenberg; Nel van Klaveren; Henry de Koning; Carla Kromhout; Wim de Leeuw; Ilse van der Mey; Liesbeth van der Mey; Lyda de Monyé; Jannet de Mooy; Maijan de Mooy; Martina de Mooy; Ina de Mooy; Riet v. Nieuwkoop; Jeannet Noort; Ro- lien Noort; Laurens Noort; Anneke Noort; Helene Noteboom; Henk Note- boom; Bram Paauw; Coby Passchier; Ada Ravensbergen; Arie Ravensbergen (Gzn); Arie Ravensbergen (Azn); Anjav. Rossum; Ellen Tijsen; Gerard Schone- ring omdat deze maar bleef aar zelen een proces aan te spannen tegen mevrouw Gandhi wegens beweerde excessen tijdens de anderhalf jaar van haar bewind onder de uitzonderingstoestand Daarop dienden vier ministers van staat hun ontslag in uit sym pathie met Singh, die na premier Desai de machtigste man in India is. De secretaris-generaal van de Jana tapartij, Raj zei dat hij aftrad om dat hij niet op de hoogte was ge bracht van een plan tot het hou den van een speciale bijeenkomst van het bestuur van de parle- mentsfractie van de Janatapartij ter bespreking van de crisis. Ook toonde hij zijn sympathie voor Singh zeggend dat de stap van Desai om hem te verwijderen 'met voorbedachte rade' was ge nomen. Singh zei zaterdag dat hij de strijd om het leiderschap van de Jana tapartij zou voortzetten vanuit de partij zelf. Hij zou de partij, niet verlaten tenzij hij daartoe ge dwongen zou worden. Singh en Narain behoren tot de vroege Indiase Volkpartij die voor de verkiezingen van 1977 samenging met de Janatapartij om de strijd aan te binden tegen Gandhi's Congrespartij. veld; Jeannet Schoneveld; Harma Star; Alma Vink; Addy Vletter; Carine v. Vliet; Albert Vije; Bram Vijlbrief; Leny v.d. Vijver. Uit Katwijk: Dick Durieux; Heieen v. Duijn; Irene v.d. Plaat; Jacomine v.d. Plaat, Jaap v.d. Plas. LEIDEN - Aan de Paulusscholenge- meenschap voor MAVO en LEAO in Leiden slaagden: Leao-4 lAnja Baak, Kathy Bekkering, Jolanda v. d. Blom, Paul v. d. Broek, Eugene Cos- ter, Karin van Dam, Maria den Eisen, Jolanda van Es, Karin Foesenek, Marja de Graaf, Han Henzing, Jisk v. d. Horst, Rudolf Molenaar, Marian v. d. Poel, Jose Postma, Charlotte Rosier, Ina Schou wenaars, Agnes van Ulden, Jaqueline v d. Wiel, Jolanda Wolters, Mavo-3 Jack Arnst, Harry Bartels, Mieke ter Beek, Nico de Haas, Carla van Marwijk, Jan v. d. Meer, Joyce Meily, Wilbert Mentink, Ronald Pley, Marian Smits, Carin Wesselman, Marcel Wijnen. Mavo-4Karin Berg, Jaqueline Bongers, Bernadette Breedeveld, Karin van Bre- ro, Ria Brouwer, Paul de Bruyn, Sergio Candido, Sylvia Dapper, Jan Diebeis, Jan van Diemen, José v. d. Geest, Petra Halvemaan, Kees Hartog, Ellen Helver- steyn, Ronald Hockx, Ben v. d. Ing, Pe tra Janmaat, Els Jansen op de Haar, Hans Ketelaar, Marie-José Kok, Rob Mannie, Cora v. d. Meer, JEANET V. D Meer, Corine Nauta, Liesbeth Overde- vest, Gilbert Panday, Julia Peterse, An neke van Polanen, Jaqueline Rudpof, Cora Staats, Kees van Stijn, Helma Thorn, Ad Vasen, Ger Veeren, Rob v. d. Vegt, Els Vink, Rob Visser, Fred de Wa genaar, Rita Zwetsloot, Angela Kuiters. LEIDEN - Aan het Stedelijk Gymna sium aan de Fruinlaan 15 slaagden voor het diploma: Gymnasium A: M. M. Akkersdijk, J. D.Bos, M. A. Broerse, P. de Bruijn, M. Buis, M. R. Engelen, S. Fossen, T. C. Hoekema, J. C. Hoff, H. Hijmans, M. M. Janzen, M. J. Louwerens, M. J. Menne- ma, J. G. Fr. Merens, Fr. A. H. Montanus, B. A. G. Montanus, B. C. M. van Noort, M. M. van Oogterom, Chr. K. Oppenheimer, E. P. M. A. Pont, H. Quené, L. R. de Raaf, A. C. Renaud, Chr. W. Slot, W. M. Uijlen- lGymnasium B: G. J. Beekman, C. W. J. Beenakker, M. M. L. Bos, J. F. Brinks, J. E. C. Dijkman, Fr. C. R. Ebskamp, J. W. van Ekdom, Fr. Fr. C. A. Filippo, M. P. S. Goddijn, Y. L. E. M. Goddijn, B. A. Heenk, A. V. Henzen, D. J. Hoff, H. Itzig Heine, P. K. Jasperse, B. E. de Jong, G. van Klarenbosch, G. A. M. Kunst, M. Fr. v. Leeuwen, R. van L,eeuwen, P. Loe ven, H. Mioch, P. H. Fr. Morshuis, M. A. de Nooy, P. G. van Peet, B. Plooij, M. W. Roorda, A. E. M. Scholten, R. Th. Schul- ze, H. P. Sierat, C. E. Thomassen, A. C. A. Ubert, Chr. S. Vissinga, W. H. Winkler, C J. de Wolf. LEIDEN - Vanacht om twaalf uur is een begin gemaakt met het asfalteren van het kruispunt Breestraat-Gan- getje en een gedeelte van de Korevaarstraat. Deze werkzaamheden zullen twee dagen in beslag gaan nemen. De rest van de Korevaarstraat zal begin volgende week worden geasfalteerd. Ook dan zal in de nacht van zondag op maandag met het werk worden begonnen. Op de foto is duidelijk zichtbaar dat het verkeer op dit moment over één rijbaan wordt geleid. Nu de Breestraat tweerichtingsverkeer kent is het op dit drukke verkeerspunt een nauwe bedoening geworden. Tot nog toe hebben zich echter geen grote moeilijkheden voorgedaan. Rootselaar, S. de Ruytel A. Segaar, 1. v.d. Vegte, A. v.d. Velde, C. v. Winsen, G. Horstman, E. Aukes, A. Beerenbenger, M. de Bruin, N. van Es, T. van Es, M. Hoek, P. van Houten, A. Keessen, T. v. Kessel, H. Kluyvers, A. Switzar, P. Te- p£laar, B. Velthuyzen, P. Zuidam, B. Beyersbergen, S. Dirkx, I. Hemmes, J. Jansen, A. Schiebroek, A. Valentijn, I. Jacqueline Brinkman, Sylvia Colijn, Trudy Dessens, Monique Dickhoff, Wil Floor, Marion de Haas, Maria Haverkort, Carla v.d. Helm, Marleen Kaak, Lida de Meester, Mieke Mulder, Joke Romijn, Trudy Siwpersad, van Seggelen, Louise Sylvia van Veen, Dorien Vervoom, Maudy Wiessenberg, Jeanette Bavelaar, Ah Brandt, Wilma van Diest, Petra v.d. Harg, Yvonne Hoogenboom, Ria Juf fermans, Marion Koeleman, Marion Koot, Anneke Kraan, Ingrid Meijer, Ka rin van 't Wout, Connie van Abswoude, José van Abswoude, Sylvia van Beuse- kom, Karin Dernee, Trudy Heemskerk, Monique van Leijden, Emmy Romijn, Erna van Rijn, Maija Wassing, Ella Zuidhoek. LEIDEN - Aan "De Nieuwe Vaart" leao-school aan het Lammenschans- park in Leiden slaagden voor het LEAO diploma: M. Arkensteijn, A. van Kampen, K. J. v.d. Kommer, R. van Leeuwen, H. Ma- P. Ouwerkerk, R. Sommerling H. Bokern, A. Groeneveld, M. Hammerling, M. v.d. Horst, P. Kluivers, J. Kraayveld, R. Neuteboom, A. v. Polanen, Ch. van Veen, B. Zeilstra, T. Trouerbach, A. Sie- ra, A. Buis, B. den Dekker, M. v. Drie, M. v. Haeften, N. Kagenaar, E. Kuyl, S. Oo- stra, C. Schijf, S. Vlieland, R. Eijsackers, O. Ganga, S. Harteveld, W. v. Klaveren, J. Kok, J. de Raad, W. Ruygrok, L. Tijs- sen, J. Verhaar, R. v.d. Wijngaard, R. Zirkzee, A. Bavelaar, F. Bekooy, J. v Biene, M. Hornes, V. Knotter, W. Paauw, W. Rodenburg, C. Verhaege, A. v.d. Wal, K. v.d. Zeeuw, A. Hehanussa, M. Bors- boom, R. Brouwer, P. Caspers, T. Collé, J. Dool, O. v. Hees, P. Michaël, C. Piqué, G. Spierenburg, N. Steenhuisen, G. Vlet ter, H. v. Alewijk, J. Arends, P. v. As, M. Coenraad, N. v. Duyn, L. Fisser, C. v.d. Klaauw, I. Kuivenhoven, A. Patty, N. Raymann. M. Velthuyzen, P. Bol, B. Christiaans, J. v. Duyn, J. Feddes, J. Fuyt, H. Harteveld, B. Hulsbos, A. de Jong, H. de Jong, H. Landwaart, J. Lefe- ber, K. Meeuwenberg, R. Montanus, T. Oostveen, M. v. Putten, B. Rietveld, K. Smit, W. Teske, M. Waldt, R. Chaudron, W. Ketting, M. v. Leeuwen, R. Plug, E Visser, B. Vrij, J. Coerste, P. de Jong, W. v. Soest, D. v. Vliet, J. Le Due, M. Dage- let, J. Duyndam, A. v. Dijk, E. v. Gaaien, W. Grimbergen, A. Harland, Y. Holver- da, S. Loogman, J. Peter, I. Petersen, E. de Plevt. R. v.d. Pell, A. Regeer, S. v. Tanja Tanje Altewischer, Henk Bark, Ronald Barnhoorn, Kees Beve lander, Dory Bleyswijk, Claudia Bosn- jak, Ada Bregman, Pierre Broersen, Pe ter Captein, Arjan Dekker, Jacqueline v.d. Drift, Kees Eriks, Yvonne Gerrits, Gertrude de Gier, Hans Hakker, Ron Heinsman, Jolanda Hes, Tom Hille- mans, Arie Hoek, Anja v.d. Hoek, Mi- chiel Hogenboom, Jolanda d. Hollander, Maijon Janssen, Elly Kats, Angelique Klaassen, Jos de Koning, Annemieke Kortekaas, Jolanda Lagerwerf, Johnny v. Leeuwen, I}ebora v. Lien, Petra v Loenen, Rudy Masurel, Ineke Molijn, Carl Peter Moll, Hans Mulder, Frans Munnik, Jantine 'Nieuwland, Jolanda Olivier, Hans v.d. Peet, Bas Pieterse, Wilma v.d. Post, Tim Reedijk, Els Riet mulder, Yvonne Roeleven, Judith v. Santvoord, Cristine Schouten, Karen Schouten, Job Spekman, Loes Steine- bach, Marion Struik, Bram Tebrugge, Anneke Uyterlinde, Erik v. Veen, Wim Vreeburg, Leo de Vries, Rob de Vries, Theo de Waardt, Rob Wagner, Patricia Warmerdam, Elly v.d. Werf, Willem Jan MAANDAG 3 JULI 1978 Lezers schrijven Reorganisatie Graag willen wij reageren op het ar tikel van Miep de Graaff t.w. •REORGANISATIE: HALF EI OF LEGE DOP'? van 24 juni j.l. In haar nogal emotioneel verhaal stelt schrijfster, dat er tijdens de behandeling van dit onderwerp bij de raadsleden weinig interes se te bespeuren viel en dat ook op de bijeenkomsten, hoorzittingen, etc. geen raadsleden te bekennen waren. Om met het laatste te beginnen. Het CDA heeft alle bijeenkomsten, hoorzittingen en commissiever gaderingen bijgewoond, uiter aard voor zover haar leden daar voor uitgenddigd waren. Voorts bestond er wel degelijk interesse bij de raadsleden. Voor de be trokken CDA-raadsleden is me nig gesprek aan de raadsbehan- deling vooraf gegaan. Maar het is een bekend feit, dat je als raads fractie ondanks de belangstelling niet alle raadsleden aan het woord kunt laten. Je kiest in dat geval als woordvoerders die le den, die in de commissie zitting hebben, waarin deze materie wordt behandeld. Op de materie als zodanig willen wij niet ingaan, wij dachten, dat daar al genoeg over gesproken en geschreven is M.C. van Akkeren-Straathof C.J. Kramp-Heitink Raadsleden CDA-fractie DAMMEN - Rob Clerc is gisteren Nederlands kampioen sneldam- men geworden. In Schiedam ont troonde hij Harm Wiersma die, achter Han Janssen, op een derde plaats eindigde. BRIDGE - Het bridgeteam van Polen is in New Orleans wereld kampioen bridge geworden door in de finale Brazilië met 165-80 te verslaan. Polen bereikte de eind strijd via de herkansing. Het was de eerste keer in de geschiedenis van het wereldkampioenschap dat een communistisch land de titel behaalde van Ast, Jos Monique v. d. Berg, v.d. Berg, Hans Berk, Ellen Bogerd, Dick van Bohemen, Chris Bos, Kees van Brecht, Edwin Brussee, Bastiaan Dis seldorp, Angelique v. Dijk, Rick Fran- genheim, Gaby Fransz, Richard Frauen- felder, Phihppe Gijsen, Paul Hogen boom, Astrid Hoogduin, Jack Jacobs, Robbért Jansen, Dick Kamstra, Marijke Koreneef, Rob Lamboo, Connie Lelie veld, Monique Meijer, Maija Meijs, Rens v. Nierop, José Onderwater, Yvon Ou wehand, Carina Pullens, Robbert Reu- rekas, Peter van Rhijn, Leo Roodakker, Monique Ruffelse, Mark Schott, Michael Steinebach, Albert-Jan v.d. Ster, Adrie v. Teylingen, Antoinette Verhaar, Hans Verhoog, Richard Vermij, Joep Vlas veld, Jolanda v.d. Voort, Kees Vreeburg, Peter Vreeburg, Jacq Wagner, Godelief de Wilde, Marja Zonneveld, Franky Paap. Flinke ronde fluitketel van licht maar sterk aluminium. Doorsnede 18 cm. A..OC Haarlemmerstr. 160-165 Diamantplein 9, Leiden 10 Itr. jerrycan met kraantje. 8.95 raan V 12.957 20 Itr Met kraan Hoekkastje, ideaal voor opbergen van bad- en toiletartikelen. Normaal 4.95 Onze prijs 3.95^ De praktische en hygiënische afvaljumbo zorgt voor optimaal gebruik van de vuilniszak. I AktueleBee-Geestas, bekend van defilm „Saturday Night Fever I Nu slechts ts 3.95J De bekende kwaliteits droogmolen van Egalite. Met 50 meter drooglijn. Van 77.00 Nu slechts 49.50 f Warm bruin porcelite in eigentijdse vormgeving^ vaatwas bestendia. Tevens zeer qeschikt voor De slager zet het mes weer in de prijzen 1 kilo malse biefstuk van krachtig paardevlees 13,90 1 kilo mooie braadlappen 8.25 1 kilo fijne riblappen 10,50 1 kilo magere runderlappen 11,50 1 kilo fijne lendelappen 12,50 1 kilo verse braadworst 4,98 1 kilo gehakt runder-varkens 4,98 10 hamburgers, pikant 4,98 ^10 heerlijke roomschnitzels 4,98 Lage prijzen mevrouw, u weet wel waarom 5 kilo aardappelen 2,98 Santa Rosa wijnpruimen per kilo 1,25 2 kilo Granny Smith 2,98 Perssinaasappelen 30 voor 2,50 Haarlemmerweg 41a, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14