Een monument is om in te vissen. Uytterdrk ASSISTENT ACCOUNTANT ENKELE MEDEWERKERS JAARMARKT JONGEMAN (Niet om dicht te gooien.) BESLUIT: Een sleuteltje helpt. gemeente alphen aan den rijnS De direkteur van Openbare Werken te Alphen aan den Rijn, daartoe gemachtigd bij besluit van burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn; Overwegende dat in verband met werkzaamheden aan het riool en het wegdek op de President Kennedylaan de tijdelijke noodzaak is ontstaan tot het nemen van een verkeersmaatregel als bedoeld in artikel 137, het eerste lid van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens. Besluit: Met ingang van maandag 3 juli 1978 het weggedeelte van de President Kennedylaan tussen de Diamant straat en de Oranje Nassausingel af te sluiten voor het motorverkeer in de richting van de wijk Ridderveld. Voor het openbaar busvervoer geldt deze afsluiting niet. De verkeersmaatregel is van kracht gedurende een periode van ca. één week en verder voor zover dit voor de uitvoering van de werkzaamheden noodzakelijk is. De omleidingsroute welke met borden wordt aangege ven wordt geleid over de Burgemeester Bruins Slotsin- gel en de Oranje Nassausingel1 Openbaar busvervoer: Gedurende deze periode zullen de lijnen van het bus vervoer de normale route blijven volgen en de halten zullen zoveel mogelijk gehandhaafd blijven. Voor de overweldigende blijken van hartelijkheid en voor uw bijdrage aan het geschenk voor mijn jubileum zeg ik allen, die daartoe hebben bijgedragen, mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank. Dr. K. Gill Zwammerdam. Stichting Accountants- en belastingadviesbureau HMVL zoekt met spoed voor haar kantoor te Hoofddorp, Hoofdweq 667, een in het bezit van het diploma SPD Zij die studeren voor dit diploma kunnen eveneens reflecteren. Leeftijd ca. 30 jaar alsmede i het bezit van het c 3nd hiervoor. Leeftijd ca. 25 jaar. Ons bureau verzorgt de administraties en behar tigt de fiscale belangen van cliënten in de agrari sche sector alsmede in het midden- en kleinbe drijf. Het hoofdkantoor is gevestigd te Rijswijk met daarnaast een tiental bijkantoren in Noord- en Zuid-Holland. Kandidaten dienen in staat te zijn na verloop van tijd de administratie van een aantal cliënten zelf standig te behandelen en moeten derhalve be schikken over goede contactuele eigenschappen. Degenen die interesse hebben in één van deze functies, nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren aan: Postbus 108, 2280 AC Rijswijk Z.H. Gevraagd 1 e of 2e BANKETBAKKERSBEDIENDE Liefst in bezit van rijbewijs Rieken Vliet ZZ 14, tel. 20825, Rijnsburg. gemeente alphen aan den rijn op woensdag 20 september 1978 van 09.00 tot 18.00 uur. Deze markt wordt houden in de winkelstraten van het centrum en bovendien aangevuld met een aantal at tracties. Marktkooplieden en standwerkers die op bovenvermel de jaarmarkt een standplaats wensen in te nemen, wor den verzocht een schriftelijk verzoek in te dienen bij Openbare Werken, afdeling reiniging en werktuigbouw, Castellumstraat 6, 2405 CB, Alphen aan den Rijn Inschrijving zo spoedig mogelijk doch uiterlijk vóór 9 augustus 1978. Voor 25 augustus 1978 wordt elke aanvrager schriftelijk medegedeeld of hern een standplaats is toegewezen: De inschrijving dient te vermelden: 1. De naam en voornaam met volledig adres,- 2. Het (de) te verhandelen artikel(en) (nauwkeurig om schrijven); 3. Stille kramer standwerker of demonstrateur 4. Verlangd aantal meters, meters frontbreedte- 5. Soort en nummer erkenning(en); 6. Registratienummer Centr. Registratiekantoor De tailhandel ambacht; 7. Eigen of huurkraam. Voor antiek en/of kunsthandelaren zijn op een gereser veerd gedeelte van deze markt plaatsen beschikbaar. De interne organisatie van de Leidse Onderwijsinstellin- !jj£ gen brengt veel werkzaamheden mee waar een goede i;?: begeleiding van cursisten van afhankelijk is. Wij noemen jj hiervan: het beheer van de lessenvoorraden het vervaardigen en verzenden van circulaires het vervaardigen van intern drukwerk en het verpakken en verzendklaar maken van allerlei postzendingen. Dit werk kan een goede "start" betekenen voor een die nu bereid is flink aan te pakken en goed praktisch werk te leveren, maar ook van de gelegenheid tot ondersteu ning bij een verdere studie weet te profiteren. Dus een baan met toekomst! PAK AAN dit is net iets voor jou nu je van school af bent. Kom eens praten met onze afdeling Personeelsza ken; er is vast wel werk dat je past. leidse onderwijs instellingen Wat is eigenlijk een monument? Simpel gezegd: monumenten zijn dingen uit het verleden, die zo mooi zijn, zo grappig, zo handig, zo interes sant, zo leerzaam, zo lief, dat we er ook vandaag nog plezier aan kunnen beleven. Een 17e eeuws huis, waarin het ook vandaag nog goed wonen is, met een stoep, waarop het ook vandaag nog goed vrijen is, is een monument. Een oude gracht, waarin je zoon leert vissen, is een monument. Een machtig kasteel, dat je laat kennismaken met oude bouw- en leef stijlen is een monument. Maar ook het charmante straatje, waar je moeder nog heeft geknikkerd, kan een monument zijn. En die mooie bewerk te deurknop. En dat grappige boerenhek Gelukkig hebben we in Neder land nog een paar van dat soort monumenten. Om naar te kijken, om bij te dromen, om mee te spelen, om in te vissen. Maar alsjeblieft niet om kapot te maken en te verwaarlozen. Er is al zo veel kostbaars onnodig verwoest, dat we nu echt verdraaid zuinig moeten worden. Laten we het fijn houden in Nederland. Laten we een beetje verleden bewaren Eerst tot tien voor Q6 toekomst. fpllon\/ooi* wo En laten we diep, gaan slopen, heel diep, nadenken, voor we de slopers-f hamer hanteren. \lU i üaV de Stichting Idpële Reclame SIRE. SERVICEMONTEUR OP SANITAIRGEBIED Wanneer u: vakkundig bent op het sanitaire vakgebied ook electrotechnisch eniae kennis bezit houdt van afwisselend werk het een uitdaging vindt om van ons bedrijf e indruk achter te laten. dan nodigen wij u uit In verband met het afscheid als hoofd van de tonifacius- school, van de Heer A. VERBERG stellen wij, oud-leerlingen, ouders en andere blangstel- lenden in de gelegenheid, om hem persoonlijk e hand te drukken, op DONDERDAG 6 JULI van 7.30 uur tot 8.30 uur in de koffiekame, aan de Paradijslaan nr. 9 Interkerkelijke school voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs Opleiding tot Verzorgende Turkooislaan 1 - 2332 RR LEIDEN. DOCENTE HUISHOUDKUNDE DOCENTE N XX Aanstelling kan geschieden in een volledige of gedeeltelijke weektaak Sollicitanten dienen een positieye instelling te hebben t.a.v. het Christqk onderwijs. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adj. directrice Mevrouw hA. Bos. Zij is tijdens de schooluren telefonisch bereikbaar tel. 071-769343. Sollicitaties binnen één week aan de directeur K. Zwitser. gemeente alphen aan den rijiv De directeur van openbare werken te Alphen aan den Rijn, daartoe gemachtigd bij besluit van Bur gemeester en Wethouders van Alphen aan den Rijn; Overwegende, dat in verband met het leggen van kabels en leidingen op een gedeelte van de Planetensingel en een gedeelte van de Edel steensingel, noodzaak is ontstaan tot het nemen van een verkeersmaatregel als bedoel in artikel 137, het eerste lid van het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens. Met ingang van maandag 3 juli 1978 het wegge deelte Planetensingel gelegen tussen de Venus- straat en de President Kennedylaan, de Edel steensingel gelegen tussen Parelstraat en de Pres. Kennedylaan, te sluiten voor het verkeer voorzover dit voor de uitvoering van de werk zaamheden nodig is, gedurende een periode van één week. Alphen aan den Rijn, Directeur van Openbare Werken Ir. A. A. Bos Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Bel 071-123256 Zesde-jars studente pe dagogie en afgestu deerd cemicus zoekin halve etagiwoning GIMEENTE NliUWVEEN De burgmeester van Nieuw- veen makt ter voldoening aan het bepalde in artikel 28, lid 6, van de Vet op de Ruimtelijke Ordeninj bekend, dat de bij raadsbeuit van 8 november 1977 vajgestelde eerste her ziening vn het bestemmings plan Ursla op 4 april 1978 door geoputeerde staten van Zuid-Hoknd is goedgekeurd. Het bestt van gedeputeerde staten lit met genoemd be- stemminsplan met ingang van 10 juli 978 gedurende een maand Ir gemeentesecreta rie, afdqng algemene zaken, voor eerieder ter inzage. Tegen d herziening zijn noch bij de gmeenteraad noch bij gedeputerde staten bezwa ren ingeiend, zodat niemand bevoegds beroep in te stellen bij de kron. G. J. vaider Kroft

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8