Patronenmaker meao-er yooxsoQ Rabobank SEKRETARESSE Elmi-Leiden PERSONEEL' hoofd administratie ff perso s fk laborant(e) medewerk(st)er stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Elmi biedt aardige kans aan jonge -ir randstad uitzendbureau DIACONESSENHUIS LEIDEN Kosmos b.v. VERKOPER/STER ASSISTENTE pffljO^^personert personeel'0^ PERSONEEL' Rabobank Oudewetering De Rabobank Oudewetering vraagt voor spoedige indiensttreding een Deze functionaris is specifiek verantwoordelijk voor de administratie van het financiële bedrijfs- gebeuren van de bank. Voorts behoort tot zijn taak het samenstellen van jaar stukken, begrotingen en overige periodieke overzichten en analyses. Tevens zal hij vanuitzijn afdeling een bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de bank. Van de kandidaat verwachten wij: - een middelbare school opleiding, aangevuld met administratieve kennis (minimaal Praktijk diploma Boekhouden en/of MBA diploma) - ervaring met een geauto matiseerde administratie - leidinggevende kwaliteiten. Leeftijd 23-27 jaar. Naast een goed salaris bieden wij prima arbeids voorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en voorzien van recente pasfoto, worden gaarne binnen 14 dagen ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 10, 2377 AP Oudewetering. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten, is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geid en goede raad "Sancta Maria" Psych. Ziekenhuis te Noordwijk, Post Noordwijkerhout zoekt op korte termijn een voor de inkoopadministratie Funktie-inhoud Het zelfstandig verzorgen van de gehele Inkoop administratie van het ziekenhuis; waarbij hij/zij geassisteerd wordt door een medewerkster De werkzaamheden omvatten o.m. - Verzamelen van informatie, het aanvragen van offertes aan leveranciers; - Verzorgen van bestellingen, en controle op besteding van budgetten; - Afdoen van inkomende facturen; - Onderhouden van in- en externe kontakten Eisen Min leeftijd 25 jaar; Opleiding HAVO, liefst met voortgezette administra tieve opleiding, bij voorkeur op gebied van inkoop administratie, of M.E.A.O. Ervaring Enkele jaren ervaring op administratief gebied, bi i voorkeur inkoopadministratie Salaris Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Inlichtingen Bij de heer J. van der Linden, tst 133 Sollicitaties Uitsluitend schriftelijk met volledige inl. aan Hoofd Personeelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Het opleidingsteam van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, die de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige verzorgt, zoekt op korte termijn kontakt met een zelfstandige (20 uur per week) die in nauwe samenwerking met het opleidingsteam haar werkzaamheden verricht. Deze werkzaamheden zijn ondermeer: - het afhandelen van korrespondentie - leerlingenadministratie - administreren van het lesmateriaal - typewerk van velerlei soort - beantwoorden van de telefoon Vereist: Werktijden: 20 uur per week, in nader overleg. Salarisgrenzen: 797.94 - 1067.81 bruto per maand (bij 20 uur). Nadere informatie over defunktie kunt u verkrijgen bij Personeelszaken (tst. 2260), aan welke afdeling u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten met vermelding van vakaturenummer 78.63.33. ^Organisatie «er bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 jeel PEfiSOriEEP»**"0 f "ersone (of -maakster) Elmi maakt herenoverhemden, damesbloeses, japonnen en lichte vrijetijdskleding. Met groeiend sukses in binnen- en buitenland. Sukses betekent altijd veel werk, veel nieuws. Onze coupeur voor de herenafdeling en de coupeuse voor de damesafdeling zouden daarom graag een uitstekende kollega erbij willen hebben. Iemand die na maximaal 2 jaar zelfstandig als coupeur kan funktioneren: Dit vragen we: a. Opleiding damescoupe aan de Rotterdamse Snijschool (voltooid of nog studerend). b. Bereidheid om de opleiding herencoupe te volgen. c. Niet ouder dan 30 jaar. Wie interesse heeft in deze funktie en meer informatie wil, kan kontakt opnemen met dhr. N.J. de Grave, technisch direktie-assistent, of bij' afwezigheid dhr. L. Kerk, produktieleider Lammenschansweg 128,2321 HX Leiden, tel. 071-769332. Gemeente Katwijk ELEKTR0 MONTEUR Sollicitanten dienen te beschikken over praktische erva ring en in het bezit te zijn van het diploma installateur of VEV-sterkstroom. Zij die belangstelling hebben voor de techniek van de kabeltelevisie genieten de voorkeur. Aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvinden in salarisschaal 3 of 4. De salarisgrenzen hiervan bedragen 1.622,- tot ƒ2.171- bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas- De gemeente is aangesloten bij het I.Z.A. (Instituut Ziek tekostenvoorziening Ambtenaren). Schriftelijke sollicitaties inzenden binnen 10 da gen na verschijning van dit blad aan de direkteur van de Gemeentebedrijven, Postbus 84,2220 Ab Katwijk ZH. direct (para)medisch werk voor: verpleegkundigen-a Alle diensten, voor een ziekenhuis in Leiden. ziekenverzorgster voor dagdiensten. Voor een verpleegtehuis in Leiden verpleegkundige-a voor een bejaardentehuis in Voorschi diensten, voor enkele weken. doktersassistente ziekenverzorgsters voor de dagdiensten in Alphen a/d Rijn. Bel ook onze banenlijn (071-130137) deze geeft op ie der moment van de dag informatie over de beschikbare banen. Leiden: Kort Rapenburg 6, tel.: (071) -14 95 41 Het KINDERPSYCHIATRISCH CENTRUM "CURIUM" te Oegstgeest zoekt per 1 augustus a.s. HUISHOUDELIJKE HULP van 8.00-12.00 l r 5 ochtenden per week. Sollicitaties: Postbus 26, Oegstgeest. Of telefonisch: 071-156640 mevr. T. Wayers, hoofd huishouding. (Alleen bellen tussen 14.00 en 16.00 uur) Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor ons districtskantoor op het Stationsplein te Leiden waar onder meer een team van circa 10 mede werkers de administratie met betrekking tot de chauffeursuren, de ontvangsten en de buskilometers voert, vragen wij een Na een ruime inwerkperiode zal hij in staat moeten zijn de chef van de afdeling zo nodig te vervangen. Leeftijd circa 25 jaar. Geboden wordt een goede salariëring, uitstekende sociale voorzieningen en vrij vervoer op het lijnennet. De vakantietoeslag bedraagt 8% Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer A. Th. van der Meij, telefoon 023 - 31 92 27. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514 2003 RM Haarlem. STOFFEERDERS Wij bieden u een prettige werksfeer, goed salaris i eventueel reisgeldvergoeding. Met eventuele vakantie-afspraken houden wij rekening. W. J. ZIRKZEE b.v. Bij de afdeling fysiotherapie van het Diaconessen- huis te Leiden (333 bedden) komt een plaats vrij voor een fysiotherapeut(e) Zij/hij zal zowel klinisch als poliklinisch werkzaam Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling de heer R. van Reen, tel. 071-155960. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd per soneelszaken mw. M. Siemer, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. m~ RODE KRUIS ZIEKENHUIS Sportlaan600, 2566 MJ Den Haag. Telefoon: (070)-6147 61 Voor onze kleine, maar goed geouli'leerde afdeling (o.a. telecobald-apparaat) vragen wij In het bezit van het diploma Radiotherapie De personeelsbezetting bestaat uit 4 laboranten. De aanstelling kan geschieden in PART-TIME of FULL-TIME dienstverband. Rechtspositieregeling en salaris volgens de geldende richtlijnen. Telefonische inlichtingen kunnen verkregen wor den bij mevrouw L. Spiero (toestel 337). Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afde ling, J. M. G. Tholen, radiotherapeut. Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, worden met ingang van 1 augustus 1978 gevraagd: LERAREN/LERARESSEN voor de vakken: scheikunde ±12 uren 2e en 3e graads aardrijkskunde 8 uren 2e graads maatschappijleer 4 uren 3e graads Frans 6 uren 2e en 3e graads Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G. A. Steffens, tel. 071-153647 (school) of 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermel ding van vacaturenummer OND 581 binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling On derwijs der Gemeentese cretarie. Gevraagd ervaren KIPPER CHAUFFEUR ervaring beslist noodzakelijk. Transportbedrijf Joh. Guyt Achterweg 8, Katwijk a/d Rijn telefoon 01718-12817. in/export bloemen en planten heeft plaats voor een actieve goede spreek- en schrijfvaardig heid in de Duitse en Engelse taal Soil, te richten aan kosmos b.v gebouw V.B.A. straat A4 in Aals meer t.a.v. dhr. J. J. Oudendijk tel 02977-20753. Gevraagd: )n wisselende werkkring in onze o in Leiden. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit: 1het verstrekken van informatie 2. het geven van instruktie 3. het bijhouden van de administratie. Een en ander uiteraard na toereikende inwerkperiode Enige administratieve ervaring en zelfstandigheid strekt tot aanbeveling. Sollicitaties uitsluitend na telefonische afspraak. UNICON B.V. Wetenschappelijk Instituut voor Contactlen zen (aangesloten bij de A.N.V.C.) Steenstraat 26 - Leiden Telefoon 071-141166.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18