Autokerkhof moet kinnen een week verdwenen zijn [Le/c/sej agenda Opschudding in Warmondse raad over gift van de Rabobank Aantal huizen in Lommerlust onveranderd „Chemische onkruidbestrijding één maal per jaar noodzakelijk' PAGINA 2 OEGSTGEEST - In de Oegstgees-. ter raadsvergadering gisteravond drong raadslid Van Veen (CDA) er bij het college van Burgemees ter en Wethouders op aan alterna tieven aan te dragen die het al ja ren slepende personeelstekort bij de plaatselijke plantsoenen dienst moeten oplossen. "Een grote oorzaak voor het feit dat 19 man bij deze dienst te weinig is, is het selectieve spuitverbod met chemische bestrijdingsmidde len" zo merkte hij op. Van Veen zei niet in zoveel woorden dat dit verbod moest worden opgeheven maar "wie oren heeft die hore" voegde hij het college toe. Wet houder Thorn antwoordde daar op dat de beslissing over al of niet spuiten en dus over de opheffing van het spuitverbod, door de commissie voor openbare wer- ken genomen moet worden. "Maar als je met leden van deze commissie in het vooijaar de straat op gaat om te kijken waar gespoten moet worden en zij zien Raadslid Van Veen: VRIJDAG 30 JUNI 19', nog geen onkruid beslissen ze: niet nodig" verduidelijkte Thorn. "En dat duidt precies op wat ik bedoel. Een keer per jaar in het voorjaar spuiten is waarschijnlijk net genoeg om het moeilijke tijd rovende en zeer vermoeiende werk de plantsoenendienstme dewerkers uit handen te nemen" zo vulde Van Veen aan. Bibliotheek Naar aanleiding van het door hem in het ontwerp bibliotheekplan gesignaleerde personeelstekort bij de openbare bibliotheek stel de Kohlbeck het college voor enig personeel voor rekening van de gemeente aan te nemen. "Vooral de openingstijden van de bibliotheek vind ik nogal mager" zei hij. En hij anticipeerde op het verkie zingsprogramma van zijn partij door naar de mogelijkheden te in formeren de bibliotheek met een artotheek (kunstuitleen) en een discotheek (grammofoonplate- nuitleen) uit te bereiden. "Met het aanvaarden van werkzaamheden door vrijwilligers moet je even wel zeer voorzichtig zijn om hiermee niet beroepskrachten arbeidsplaatsen te ontnemen" merkte hij op. "Het laten uitvoeren van werk door vrijwilligers in de bibliotheek om het personeelstekort aan te zui veren is inderdaad een zeer deli cate zaak", antwoordde wethou der Van Belle. Jammer "Het is jammer dat het rijk niet alle door haar voor een bibliotheek van deze grootte voorgestelde personeelsleden betaalt", ver duidelijkte hij. "Toen echter deze norm landelijk werd vastgesteld bleek dat ongeveer 500 mensen teveel in alle bibliotheken in Ne derland zijn aangesteld. Het rijk wil nu niet op de ene plaats ont slaan om op de andere de nodige arbeidsplaatsen te kunnen scheppen. Door natuurlijk ver loop moeten we eens zover zijn dat we de vastgestelde norm voor Oegstgeest ook kunnen halen," aldus Van Belle. Of de gemeente ooit ertoe zal overgaan voor eigen rekening bibliotheekmedewer kers aan te stellen betwijfelde hij zeer. "Er liggen bij bijvoorbeeld de gezinszorg in Oegstgeest en andere sociaal/culturele sectoren zoveel aanvragen in die richting dat we prioriteiten moeten stel len," zo zei hij. Zoeterwoude wil striktere regels voor verkoop huizen vrijdag Weg voor fietspad Leiden-Oegstgeest komt vrij OEGSTGEEST/LEIDEN - De wrakkenhandel van de ge broeders Boele aan het eind van de Wassenaarseweg in Leiden zal binnen een week zijn ontruimd. Dit delen burgemeester en wet houders van Leiden het gemeen tebestuur van Oegstgeest mee in een gisteravond aan de raadsle den ter kennismaking gegeven brief. "De raad was daar zeer ver heugd over" zei raadslid me vrouw Rörsch (WD). Over de ontruiming van het eens voor tijdelijk in gebruik gegeven terrein is het afgelopen half jaar tussen de autoslopers en de ge meente Leiden een controverse ontstaan. Dit werd temeer actueel nadat zo wel Leiden als Oegstgeest be paalden dat over het betreffende gebied een fietspad de Leidse Wassenaarseweg met de Oegst- geester Rijnsburgerweg moest gaan verbinden. Overleg tussen de advocaat van de autokerkhof beheerders en de stadsadvocaat van Leiden heeft uiteindelijk een politieactie om het terrein onder Afkoopsom De gemeente Leiden betaalt de slo pers nu een afkoopsom. De werk zaamheden voor de fietsverbin- ding zijn inmiddels begonnen en de Leidse dienst die deze uitvoert verwacht het pad nog voor de bouwvakantie klaar te hebben. Kohlbech (PvdA) toonde zich te genstander van de aanvraag van de Vereniging voor onderwijs naar de leer van Gereformeerde Kerken uit Rijnsburg, om mede werking te verlenen haar lagere Dr. Schilderschool met een kleu terafdeling uit te breiden. Aan de wettelijke normen voor de stich ting van zo'n school wordt hier niet voldaan," zo zei hij. "Ten eer ste is de minimumeis van 30 handtekeningen van ouders, in dit geval ook precies 30, erg krap en ten tweede wordt de straal van 3 km. waarbinnen de leerlingen wonen, overschreden," aldus Kohlbeck. "Onze voornaamste reden tegen dit voorstel te zijn is dat wij niet zitten te springen om kinderen van vier tot zes jaar van heinde en ver naar hun kleuter school te laten komen," verdui delijkte hij. Mevrouw Zoutendijk (WD) was het hierin in zoverre met hem eens dat zij vreesde hiermee een precedent te scheppen andere besturen aan te moedigen het zelfde te kunnen ondernemen. i Bezwaar Kakebeeke (CDA) begreep het be zwaar van de zijde van de PvdA niet omdat hij meende dat zij juist zulke voorstanders zijn van sa menwerking binnen de regio. "En dit is nu juist bij uitstek een school met een regionale funk- tie," zo zei hij. Kohlbeck noemde deze opvatting onzinnig.: "Bij de stichting van Een archieffoto van de autosloperij die de aanleg van een fietspadver binding Wassenaarseweg-Rijnsburgerweg tot nu toe onmogelijk maakte Volgende week moet de wrakkenhandel verdwenen zijn. Met de werk zaamheden voor het fietspad is men inmiddels gestart. ZOETERWOUDE - In Zoeterwou de zal waarschijnlijk binnenkort een anti-speculatiebeding spe- cultatiebedingen gelden. Een commissie, gevormd door twee leden van elke raadsfractie, zal een eensluidend voorstel hierom trent voorbereiden. Dat dit niet helemaal op rolletjes zal gaan is duidelijk na de uitvoerige discus sie over dit onderwerp in de raadsvergadering van gister avond. Een gedeelte van de CDA-fractie wil, evenals Progressief Zoeter woude, de koper van een gesub sidieerd huis (bijvoorbeeld een premiekoopwoning) verplichten dit minimaal 5 jaar zelf te bewo nen. Als het huis door omstan digheden toch binnen 5 jaar wordt verkocht, moet het eerst aan Zoeterwoudse Zoeterwoude ingezetenen en economisch ge- bondenen worden aangeboden. PZ en de CDA'ers vinden dat de prijs die dan voor het huis mag worden gevraagd, rekening hou dend met inflatie, nauwelijks ho ger mag zijn dan de oorspronke lijke koopprijs. De andere CDA'ers wilden niet di rect met dit voorstel meegaan. De WD vond dat de tijd nog te kort was geweest om over deze maat regelen na te denken. Ook vroeg deze partij zich af, of men zich de gevolgen van zo'n beding wel voldoende realiseerde. een school prevaleert toch echt de gedachte dat school en huis niet te ver van elkaar mogen lig gen. En bij een kleuterschool geldt dat in het bijzonder," voeg de hij eraan toe Wethouder van Belle distanciëerde zich van deze mening van zijn partij en vond dat de wet op de eis van de straal van drie kilometer waarbinnen de leerlingen dienen te wonen naar de geest ervan moet worden beoordeelt. "In de wet gaat het erom of de kinderen ook werkelijk naar de school blij ven komen en niet later naar een die dichterbij is, gaan," zo zei hij. Zijn collega Blom (WD) had die twijfels al weggenomen met de opmerking dat de ouders van de kinderen zeer gemotiveerd hun kinderen naar deze school bren gen. De raad besloot uiteindelijk het voorstel aan te i WARMOND - De fractie van Pro gressief Warmond kreeg gister avond opnieuw "nee" te horen toen zij voor de derde maai voor stelde om de onderhandelingen over het bouwplan Lommerlust te heropenen. Het CDA en de WD voelden daar niets voor zo dat de inrichting van het gebied WARMOND - De gift van 4000 gul den van de Warmondse Rabo bank aan het gemeentebestuur hield ook gisteravond in de raadsvergadering de gemoede ren aardig bezig. Een minderheid van de raad, PW-wethouder Van der Zalm en fractievoorzitter Timmermann, vond dat burge meester de Vreeze de gift bij de opening van de nieuwe bank niet had mogen aannemen. De raadsleden, die beiden uit de Stoeltjesklok en speedboot gestolen .LEIDEN - Uit een woning aan de Fruinlaan is, waarschijnlijk gis- termocven in alle vroegte, een Friese stoeltjesklok en een Per zisch vloerkleed ontvreemd. De waarde van het tapijt bedraagt ongeveer 3000 gulden, de waarde van de klok is onbekend. Tijdens de Tourstilte gistermiddag, is een inwoner van Leiden be roofd van zijn speedboot. De boot, die 2500 gulden waard is, lag afgemeerd inde Rijn ter hoog te van de Sumatrabrug. Wie na de heksenketel van de Tour de France nu ook zijn eigen kunnen op de fiets wil demon streren kan morgen in Oostdorp, Wassenaar terecht. Daar wordt de traditionele wielerronde van het Oostdorp gehouden. Er wordt gestart in 7 categorieën. Het tweede openluchtconcert in 'De Houtkamp in Leiderdorp wordt zondagmiddag gehouden De volksuniversiteit K&O heeft hiervoor de Amsterdamse poli- tiekapel naar Leiderdorp ge haald. Het optreden duurt van 2 tot 4 uur. Bij slecht weer zal worden uitge weken naar sportzaal Op Dreef aan het Van Alphenplein. PvdA afkomstig zijn, vonden blijkbaar dat de overstap van ex- minister Duisenberg van de PvdA-Tweede Kamer fractie naar het hoofdbestuur van de Rabobank wel genoeg was. In ieder geval zijn Van der Zalm en Timmermann van mening dat "leden van het gemeentebestuur geen particuliere ondernemin gen moeten openen en daarvan een donatie moeten aanvaarden" Naar hun oordeel moet de taak van het gemeentebestuur zich beperken tot aanwezigheid bij de receptie en het aanbieden van gelukwensen. Dit om vermen ging van particuliere en algeme ne belangen te voorkomen. Heemskerk (PPR), die ook onder deel uitmaakt van de fractie van progressief Warmond, had veel minder moeite met het aanne men van de gift. "Alles pakken wat je krijgen kunt", zo luidde zijn minder edele motief. Ook mevrouw Dalhuisen (D'66) schaarde zich achter Heemskerk. Beide raadsleden wilden de gift wel liever gebuiken voor de aankoop van twee grote bomen in plaats van een wandversiering om het nieuwe verenigingebouw op te vrolijken. Burgemeester De Vreeze moet over dat voorstel nu eerst gaan praten met het bestuur van de bank. Beide partijen had den zich al helemaal "ingeleefd" in de wandversiering. En De Vreeze zou het "niet erg hoffe lijk" vinden om dan opeens twee bomen van het geld te kopen. Voor de wandversiering is die gift trouwens lang niet toereikend. De gemeente zal op de reclame stunt van de bank nog 6000 gul den moeten toeleggen. Maar dat alles neemt niet weg dat het CDA "erg blij is met de gift" en dat de WD er ook "totaal geen moeite meeheeft". De "sociaal culturele accommodatie" wordt dus hoe dan ook opgevrolijkt. En het is ook echt de allerlaatste keer dat we dat afschuwelijke woord neerschrijven. Want op 5 juli zul len de gebruikers van het gebouw eindelijk een naam vaststellen. op de Lange Voort in Oegstgeest. Het grootste wielerevenement ter wereld keerde rit door Oegstgeest, deze plaats en het de proloog organiserende Leiden de rug toe. OEGSTGEEST - Enige honderden belangstellenden hadden vanoch tend al rond kwart voor acht, re genvlagen en het koude weer trot serend, een plaatsje op de stoepen van de winkelstraat Lange Voort in Oegstgeest gevonden om het grootste wielerevenement ter we reld te zien passeren; de Tour de France. Omgeven door Nederlandse en Franse politie-motoren, schette rend uit luidsprekers en recla memateriaal uitstrooiend kwam de publiciteitscaravaan van het Tour-circus aan de rijen mensen voorbij. De menigte toeschou wers, jong en oud groeide aan tot- enige duizenden in afwachting van de rennersdoortocht, en met deze groep in de verte al in aan tocht brak zowaar voorzichtig de zon door het wolkendek. In een wandeltempo persten de 110 cou reurs zich tussen de vluchtheuvels en de stoepen langs de opdrin gende menigte. Toejuichingen en handgeklap vielen de Nederland se renners ten deel terwijl hun Franse collega's op een schril fluitconcert werden getracteerd, waarschijnlijk toe te schrijven aan de vreemde beslissingen van de Tour-directie gisteren, die de angst voor een nat wegdek zeker op Franse bodem niet (de beggen „Nooit meer medewerking aan doortocht Tour verlenen' zal voortzetten. Tourbaas Levi- tan was achter in zijn wagen ze nuwachtig met kaarten in de weer. Binnen tien minuten was alles voorbij. Oegstgeest heeft zijn Tour-spektakel gehad. Tegenstander Een van de mensen die zich duide lijk distancieerde van het gebeu ren in Oegstgeest was het raads lid Van VeenDe CD A-er had gis teravond in de raad al laten we ten dat hij zich principieel een felle tegenstander toonde om "nog nooit in welke vorm dan ook me dewerking door het gemeentebe stuur van Oegstgeest te verlenen aan een doortocht van de Tour door onze gemeente". Hij rea geerde hiermee op een bericht in het Leidsch Dagblad, dat de dienst gemeentewerken van Oegstgeest voor 2500 Gulden kos ten gemaakt heeft om de door tocht met vlaggen op te luisteren "Deze kosten worden als represen tatie afgeboekt", antwoordde wethouder Thorn. "Wij wilden hier eigelijk alleen maar een stel letje enthousiastelingen van een winkeliersvereniging een beetje ter wille zijn", verduidelijkte hij. "Ik heb wel eens iets van de Tour in Frankrijk gezien" vertelde Van Veen na de raadsvergade ring" maar wat ik vandaag in Leiden van dichtbij heb meege maakt slaat werkelijk alles. Het draait bij dit wielerspektakel al leen maar om die berg goud" "Daaraan worden zo'n honderd renners ondergeschikt gemaakt. Maar niet alleen zij, ook talloze anderen die eraan meewerkten Ook het feit wat de Leidse organi sator Riethoven is overkomen heeft me diep geschokt. Het is duidelijk een slachtoffer van dit hele gebeuren", zo zei Van Veen. "Wat hier allemaal gebeurt is niet mijn stijl van leven" aldus Van Veen "en dat wilde ik in de raad toch duidelijk naar voren bren gen". Herenstraat 45, gebouw Staalwil jeugdsoos, 19.45-23,30 uur. Ten Katestraat, speeltuingebouw, b jaardensoos Humanitas, 14-16.30 uur. Fred. Hendrikplantsoen 25, Leiderdoi 'informatieavond Baha'i gem., 20.15 uu 't Parlement, Nieuwe Rijn 52, club v. leenstaanden, 20 uur; ledenvergaderii PvdA, 20 uur. Lammermarkt, lunapark, 9-24 uur. Pieterskerkplein, Montmartre, 9-24 ui Gemeentehuis Voorschoten, gemeen! raad, 19.45 uur. Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30-17 uui Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 1) jeugdschaaksoos (11-15 jr), 15-17 uur. Lammermarkt, luna-park, 9-24 uur. Pieterskerkplein, Montmartre, 9-24 ud L Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 20-23 uur Middelweg 19 c, kindervoorstellin Leids Poppentheater, 14.30 uur, tt 125802. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, kre tieve workshop, 13-18 uur. De Houtkamp, Leiderdorp, optredt van de Amsterdamse politie-kapel, 14-! Maandag ZOETERWOUDE - De viering van het 700-jarige bestaan van Zoeterwoude is ook fi nancieel een succes geweest. Dat bleek gisteravond tijdens de vergadering van de Zoe terwoudse gemeenteraad. Op voorstel van de commissie Zoeterwoude 700 zal daarom straks op de plaats waar dorp en Rijndijk tesamen aan de barbecue zaten zeer toepas selijk een picknicktafel wor den geplaatst. Geld zal ook worden besteed Picknicktafel resultaat van Zoetcrwoude-700 aan de reparatie van de riole ring van de Dorpsstraat, 30.000 is hiervoor opzij ge legd. Daarnaast werd ook nog het benodigde aanvullende krediet voor de verbouwing van het gemeentehuis ter be schikking gesteld. In de rondvraag tipte Hogenelst (CDA) nog even aan dat de in tegratie van de bewoners van Huize 'De Weipoort' in de Zoeterwoudse dorpsgemeen schap in volle gang is. Zeker voorzover dit de jeugd be treft. Dit kwam duidelijk naar voren na de door het gemeen teteam verloren voetbalwed strijd aldaar. aan de Oranje Nassaulaan nu de finitief vaststaat: 12 landhuizen, elk op een halve hectare. De resterende 2,5 hectare die in het bezit is van de gemeente War mond, zal bebouwd worden met 6 vrije sector woningen, 55 pre miekoop- en 28 woningwetwo ningen. Moeizaam verlopende onderhan delingen tussen de gemeente en de projektontwikkelaar Emro Westgaarde hadden al eerder tot dat resultaat geleid, maar PW wilde alsnog proberen om het onderste uit de kan te halen. Zij wees daarbij op de grote woning behoefte die er in de komende ja ren in Warmond zal bestaan. Onzekerheid Bovendien bestaat er volgens PW nog onzekerheid omtrent andere bouwplaatsen van de gemeente, namelijk Ter Leede en Voorhout. Door onderhandelingen met Em ro Westgaarde wilde PW berei ken dat er een groter aantal hui zen in Lommerlust wordt ge bouwd (zowel landhuizen als huizen in de sociale sfeer), zodat Warmond voor meerdere jaren haar woningzoekenden in eigen gemeente zou kunnen onder brengen. De discussie die gisteravond in de Warmonder raad werd ge voerd, verliep nogal verward doordat burgemeester De Vreeze aan het begin daarvan een brief van de directeur van Emro West gaarde voorlas waaruit duidelijk bleek dat deze niets voelde voor nieuwe onderhandelingen. Di- rekteur Poelman schreef "hoge lijk verbaasd te zijn over het voorstel". Hij wees er in zijn brief op dat het huidige plan op een "democratisch wijze" tot stand is gekomen. De informatie waarop Peolman zich baseerde, was volgens zijn schrijven afkomstig van een ver tegenwoordiger van de politieke partijen. Dat bracht met name P W-fractievoorzitter Timmer mann in verwarring. Hij vroeg zich af wie dat kon zijn (naar ver luidt gaat het hier om de heer Nenten die door wethouder Van der Zalm zou zijn benaderd-red.). Timmermann had de indruk dat de directeur van Emro Westgaar de nog niet over voldoende in formatie beschikte om een standpunt in te kunnen nemen. Het voorstel van de progressie ven had echter van het begin af aan geen kans van slagen. CDA- fractieleiderTulp benadrukte dat onderhandelingen zinloos waren omdat het uitgangspunt van de gemeente Warmond veel te zwak is. De Warmondse raad had in eerdere besprekingen al de deur dicht gegooid voor de projekt ontwikkelaar toen het over een groter aantal landhuizen ging. En nu heeft Emro Westgaarde geen zin in onderhandelingen omdat dat een vertraging van de bouw plannen zou betekenen. CDA- fractievoorzitter Tulp hierover "Voor onderhandelingen heb je twee partners nodig. Als er één niet wil, dan begin je eenvoudig niets". Üok mevrouw Verbeek van de VVD liet een kortweg "nee" ho ren. De afwijzende houding van de andere fracties vervulde PW- fractie voorzitter Timmermann met "grote droefheid" terwijl PW-wethouder Van der Zalm zelfs van een "mislukking" van het plan Lommerlust sprak. Witte Poortkazerne, Noordeinde 2, t< 120833, adviescentrum voor werklozei di. van 10.30-12.30 uur. Vijfhovenhuis, Hoflaan 169, gehand' captensoos, 14-16.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. b< stuurszaken, 20 uur. ARTSEN Leiden - Voor spoedgevallen wordt weekenddienst van zaterdag 10 uur vri tot zondag 24 uur, waargenomen door c volgende artsen: Wijk I (Morswegkwj tier, noord-binnenstad, Noorderkwó tier en Groenoord): J. van Leeuwen, v. Brandelerkade 28, tel. 120412; Wijk (Kooi en Merenwijk): Groeneveld, A gusvlinder 10, tel. 141373; Wijk I (Waard, Professorenwyk, Tuinsrtadwi, en zuid-bmnenstad): G. D. de Jong, H ge Rijndijk 15, tel. 132877; Wijk IV (Züi West en Haagwegkwartier): H. J. Klaa sen, Witte Singel 69, tel. 123089. Leiderdorp - De weekenddienst won waargenomen door O. Du Ry en M. 1 Hennink, Vlaskamp 16, Leiderdorp, t< 891100. Zaterdag en zondag spreekui van 12.30-13 uur, op Vlaskamp 16, t< 891100. Oegstgeest - H. A. Reterink, Terweew^ 152, tel. 150394. De weekenddienst gai in op zaterdag 10 uur vm. en eindij maandag 7 uur vm. Voorschoten - S. v.d. Kooy, S. v.d Oy) laan 13, tel. 6951 (zaterdag); F. Kooi mans, R. Wagnerlaan 69, tel. 6352 (zoi dag). Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraa 45, tel. 10030. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst dej apotheken in de regio Leiden, wordt vaj 30 juni tot 7 juli, waargenomen door Zuider Apotheek, Lammenschanswei 7, Leiden, tel. 123553; Apotheek va* Breest Smallenburg, Loevestein 6, Lei derdorp, tel. 890000. Indien het na 11 uur 's avonds niet mee) mogelijk is met openbaar vervoer i de apotheek te komen, kan men uit tend met spoedrecepten van een tax 122444 gebruik maken. W ij kverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leiderj dorp. tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis. Lijtweg 7. tel 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum 203, Sassenheim, tel. 02522-12022 SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefooj 071-125202. Voor allen die in moeilijkhi den verkeren. Dag en nacht beTeikbaaj vertrouwelijk. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Vod hulpverleningen aan verongelukte ka] ten. vogels e.d in de gemeenten Leiderj Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en n bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden Rembrandtstraat 21, aanvragen hulj voor bejaarden en langdurig zieken eij gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). Maatschappelijk Werk; Bureau Maatschappelijk werk, Oud( Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14.00-15.Oj uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.0lj uur, telefoon 142144. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941 Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2