Meersregeling Vatikaans museum GESLAAGDEN Studentenekklesia deelt de verantwoordelijkheid Treurig Alle groepen kunnen het beleid meebepalen De Bodegraafse dominee J. Buitenhuis heeft zijn ge meenteleden wel op indrin gende wijze geconfronteerd met het nut en de actualiteit van de bijbel. Kerkgaande foutparkeerders vraagt hij met klem, Mattheüs 7 vers 12 er nog eens op na te lezen. Daar staat: "Alles nu wat gij wilt dat u de mensen doen, doet gij hun ook aldus".Ds. Buitenhuis hoopt nu maar, dat de wet en de profeten, waaraan Jezus zelf deze op roep ontleent, bij de autobe zitters nog voldoende gezag blijken te hebben. Wat is het geval? Een familie aan de Spoorstraat heeft de predikant dringend gevraagd, rekening te houden met de penibele situatie waarin zij zondags terecht komt als kerkgangers hun au to zo op haar privéterrein zet ten dat een bruggetje waar van zij gebruik moet maken volledig wordt geblokkeerd. Het is meermalen gebeurd, dat de familie niet eens bij de garage en de voordeur kon komen. Ondanks herhaalde vriendelij ke verzoeken geen auto's meer op het particuliere erf te zetten, zijn er toch steeds weer kerkgangers die zich van dat verzoek niets aan trekken. Ds. Buitenhuis beloofde de fa milie na een gesprek hierover een stukje in de kerbode te zullen schrijven. Dat heeft hij nu gedaan. Hij vindt het een "droevige en beschamende zaak", een "treurige situatie". De feiten spreken zo voor zichzelf dat hij er liever niets aan toevoegt. Alleen nog wel dit: "Wilt u in deze echt de christelijke naas tenliefde betrachten en het belang van uw naaste in het oog houden?" De museumbeheerder, Walter Persegati.is de man die de re geling heeft bedacht. Ze is zo opgezet dat er Yneer dan hon derd routes mogelijk zijn door de dertien musea, kapellen, galerijen en vertrekken van het complex. Voor massabe- zoek zijn vier wandelroutes uitgezet. De langste tocht langs de Vati- kaanse rijkdommen, die ten minste vijf uren duurt, is met gele pijlen aangeduid. Die is voor zelfmoordenaars, die alles willen zien", aldus de heer Persegati. De kortste wandeling, aangeduid in violet, neemt altijd nog an derhalf uur in beslag. De voorkeur van het bezoek blijkt uit te gaan naar de groene en de beige routes, die beide een zorgvuldige bloemlezing uit de veelheid bieden. Hooglaiidsekerk .waar de studentenekklesia elke zondagmorgen dienst houdt Vaak zal het team snelle be slissingen moeten nemen, maar daarbij dienen wel de beleidslij nen, voortgekomen uit het brede beraad, richtsnoer te zijn. Bij dis cutabele zaken, waarvoor een snelle besluitvorming nodig is houdt het ekklesiateam hoorzit tingen.Twee jaar lang is een structuurgroep met deze nieuwe vormgeving van de Leidse stu dentenekklesia bezig geweest. Sinds september trad zij ook op als ekklesiateam-in-oprichting. De groep heeft nu opgehouden te bestaan. De nieuwe samenwer kingsverbanden gaan het plan in praktijk brengen. Om opstoppingen op het in to taal zeven kilometer lange traject binnen het Vatikaans museum in Rome tegen te gaan, wordt de verkeers stroom nu met behulp van te levisiewaarneming, radio contact en wegomleggingen geregeld. Het musetim trekt soms tienduizend mensen per dag, van wie de meesten in groepen komen die vooral de Sixtijnse kapel willen zien. Dat leidde op de lange route door zalen en galerijen regel matig tot stremmingen. LEIDEN - De Leidse studenten ekklesia gaat experimenteren met een structuurplan dat sprei ding van verantwoordelijkheid binnen de oecumenische studen tengemeente beoogt. In het voorjaar van 1979 zal een breed beraad worden gehouden om na te gaan of het plan aan de ver wachtingen voldoet. Uitgangspunt is dat ieder die in de ekklesia iets doet, die actief is voor of met anderen, ook verant woordelijkheid draagt voor dat stuk werk en daarover kan mee beslissen. Alle groepen die in de ekklesia werken kunnen via uit hun midden gekozen afgevaar digden het beleid meebepalen. De zes sectoren betreffen de litur gie, de publiciteit en de admini stratie, het diakonaat, de kringen, het trefcentrum en het studen tenpastoraat. De sector liturgie omvat de werk groepen diensten, kinderdien sten, crèche, midweekdiensten, schola (koor) en musici. Tot de diakonale sector behoren onder meer de groepen politiek nacht café. nieuwe levensstijl, hulp dichtbij en veraf, geweldloze weerbaarheid en christenen voor het socialisme. In de sector stu dentenpastoraat zijn de her vormde studentenkerkeraad, de gereformmerde studenten-wijk- kerkeraad en de rooms-katholie- ke studenten-parochieraad on dergebracht. Doet zich toch nog een stagnatie voor, dan gaat er een rood licht branden. De bezoekers op die plek wordt dan meege deeld wat de oorzaak van de stremming is en bovendien wordt hun verteld welke din gen men daar, voordat de stagnatie wordt opgeheven, eens nauwkeuriger zou kun nen bekijken. Foto: De "Piëta" van Miche langelo in de Sint Pieter. Stage. De hervormde gemeente in Wijchen (bij Nijmegen), die deel uitmaakt van de streekge- meente "Maas en Waal", krijgt een stage (proefperiode) voor be lijdeniscatechisanten. Ds. R. Kuijlenburg: "Aan jonge lidmaten wordt bij hun bevesti ging altijd gevraagd of zij willen meebouwen aan de gemeente, maar wie kan er nu wat beloven als hij iets vrijwel niet kent en dus ook de consequenties van die belofte niet kan overzien?". De door de kerkeraad te vormen stagecommissie bestaat uit een ouderling, kerkvoogd, diaken en predikant en ten minste twee van de catechisanten. Het is de be doeling dat de catechisanten duo's in alle sectoren van de streekgemeenten intensief gaan rondkijken. Eenmaal per drie weken komen zij bij elkaar om ervaringen uit te wisselen en be geleidend onderricht te ontvan gen. Aan het eind van de periode maken zij een stageverslag voor alle betrokkenen. In een gezellige slotbijeenkomst zal het hele sta geproces dan nog eens worden beoordeeld. De verschillende activiteiten zijn over zes sectoren verdeeld. Elke werkgroep of gesprekskring valt onder een van deze sectoren. In iedere sector gaat een sectorcom missie werken bestaande uit af gevaardigden van de werkgroe pen, eventueel aangevuld met een of meer studentenpastores als deskundigen. Iedere sector commissie kiest op haar beurt één afgevaardigde; zij vormen sa men met de pastores het ekkle siateam. Katwijk aan Zee, als opvolger van ds. J.Catsburg. Ds. J. Vroe- gindewey te Katwijk aan Zee zal hem om 3 uur (in de Nieuwe Kerk) bevestigen en de intree- dienst begint om half 8. Drs. G. P. van Dam teAlphen aan den Rijn,wetenschappelijk me dewerker aan de Vrije Universi teit in Amsterdam, hoopt op 10 september intrede te doen in de Geref. Kerk van Eindhoven, na bevestigd te zijn door prof, dr. J. Firet, hoogleraar aan de VU. Over drs. Van Dam is kortelings nogal wat te doen geweest omdat een beroep op hem vanwege de gere formeerde kerk in Dordrecht niet doorging wegens zijn lidmaat schap van de Partij van de Ar beid. Beroepinswerk. Hervormde Kerk: beroepen te Hasselt (Ov.) H. Talsma Den Bommel, te Hoofddorp H. van der Giesen Wolvega; bedankt voor Oud- Beyerland G. H. van Kooten Delft.Gereformeerde Gemeen- ten:bedankt voor Hoogvliet D. HakkenbergLisse. Spelregel Bij dit structuurplan geldt als prin cipiële spelregel dat beslissingen en beleidsbepalingen steeds zo gespreid mogelijk worden ge- Speelt een zaak slechts in één sec tor, dan wordt deze in de desbe treffende sectorcommissie be sproken. Zo ook met de werk groepen. Bij discutabele kwes ties en voor de bepaling van be leidslijnen die de ekklesia als ge heel raken wordt steeds een breed beraad gehouden. Dat komt minimaal twee keer per jaar bijeen. Om zoveel mogelijk mensen de ge legenheid te geven aan dat be raad mee te doen, moet het, met datum en onderwerpen, zeker zes weken van tevoren worden aan gekondigd. Bij de uiteindelijke besluitvorming in dat beraad streeft men naar een zo groot mo gelijke eenstemmingheid. De werkgroepen zullen in het ver volg duidelijker openstaan voor nieuwe leden dan nu soms het geval was. In het hele werk doen de pastores mee vanuit hun be roepsdeskundigheid. Zij treden nergens op als afgevaardigden vanuit de werkgroepen of sector commissies. Er is afgesproken dat dit "leken' zullen zijn. Hoorzittingen Palmyre Oomen, die een en ander uit de doeken doet in het infor matieblad van de studenten ekklesia, omschrijft de functie van het ekklesiateam als "coördi nerend en stimulerend in en tus sen de verschillende sectoren". Het probeert nieuwe initiatieven op gang te brengen. huis gelegenheid met ds. Van 't Hof kennis te maken. Ds. A. Steinhart, luthers predikant te Schiedam, hoopt op 27 augus tus intrede te doen als predikant van de Hooge Burch inZwam- merdam, na zijn bevestigd door ds. L. Oost, zijn voorganger. Op 13 augustus neemt ds. Steinhart afscheid van Schiedam. Ds.S. de jong, hervormd predikant te Ouddorp (Goeree), doet op donderdag 17 augustus intrede in de hervormde_ gemeente van- Eerst zal zijn voorganger, •ds. H. W. Hemmes, hem bevesti gen tot predikant voor bijzondere werkzaamheden verbonden aan de hervormde gemeente te Lei den. Na de dienst is er in de medi sche bibliotheek van het zieken- Intrede en afscheid. Zondag morgen om half 11 doet de nieu we predikant van het Leidse Dia- conessenhuis. ds. H. B. van 't Hof, intrede tijdens een dienst in de kapel. Geslaagd aan de Professor Kohn- stammschool voor openbaar mavo in Waddinxveen: Mavo-4: uit Waddinxveen Wim Baas. El- friede Böhm, Sylvia Cederhout, Hanny Duynhoven, Ingnd-.van der Gaarden, Marco Geerlof, Maarten Hartman, Mi chael Henninger, Geert Jan Hofkamp, Peter Hans van Hofwegen, Elfriede Hoogendoörn, Yvonne van der Klauw, Ton Kling, Joost Kuper, Diana de Mol, Rob Nederhof, Marcel Oosterbroek, An dre van Oudenallen, Kees Ravensberg, Carl Schinkel, Hans Smit, Mari Snijders, Dick Speksnijder, RuuD Spillenaar, Jeanette Tamerus, Dirk Vermeulen en I Colette van der Wees. Mavo-3: Uit Wadddinxveen Patricia van der Plasse, Rien Verwaal en uit Boskoop Jaqueline Bloemhard. Geslaagd aan de Samenwerkingsschool voor havo/atheneum in Waddinxveen: Ghita M. den Besten, Christa Brinkhuis, Tina Burghoorn, Netty Doornenbal, Re- né Glasbeek, Joke Groenendijk, Rob de Groot, Marjan van der Heide, Hester van der Hoeven, Mirjam Jungsehlager, Loes Kerver, Carina Lammers, Mirjam Len- ting, Jos Lindhout, Yvonne de Ruig, Marcel Scholten, Annie Smit, Jan Carol Uylenberg, Marieke van Veen, Brigitte Verkleij, Erica Vliegendhardt. Allen uit Waddinxveen. Uit Boskoop: Ellen van Naarden, Aty Pilon, Jihm van Bemmel. KATWIJK - Geslaagd aan de le Chr. Katwijkse Industrie- en Huishoud school M.H.N.O.rBep Bontius, Greta van Duyn, Olga Groenewoud, Martine Guyt, Ada Ouwehand, Janneke v.d. Plas, Nel Plug, Andrina Smit, L.H.N.O.:Carla van Beekum, Lena van Beelen,Ria van Beelen, Willy van Bee- len, Anneke van Beelen, Leuntje de Best, Jolanda v.d. Bosch, Angela Cantie- re, Annelies van Delft, Marijke van Delft, Nelleke van Delft, Sytske Dokter, Loes van Duin, Coby van Duyn, Jannie van Duyn, Mieneke van Duyn, Nelleke van Duyn, Annelies Dijkdrent, Betty van Egmond, Carla van Egmond, Jeanet van Egmond, Mariette van Egmond, Corine v.d Eykel, Paula v.d. Eykel, Marie-The- rèse Fennes, Beppie Glasbergen, An- nemarie v.d Gugten, Astrid Heemskerk, Emma Hoogendijk, Anneke Houwaard, Connie Jungerius, Anneke van Klave ren, Ria de Koning, Joke Kuyt, Regina Kuyt, Ria Kuyt, Wilma Kuyt, Jolien de Lange, Suzanne v.d. Marei, Janna v.d. Mey, Ellen Meyvogel, Jannie Meyvogel, Monique Mooyekind, Meta Noteboom Ineke v.d. Oever, Janny Ouwehand, Co- rinda Paauw, Ida v.d. Plas, Mietse v.d. Plas, Wilma v.d. Plas, Alma Prins, Gerda Remmelzwaal, Leuntje Remmelzwaal, Petra Remmelzwaal, Annemarie Rou- kema, Cobie de Ruyter, Elly van Rijn, Elly Schaap, Marijke Sip, Ria Spaan derman, Hennie van Tilburg, Anneke Varkevisser, Ageeth Vlieland, Nel van Vliet, Nelleke van Vliet, Liesbeth Zand bergen. KATWIJK - Geslaagd aan de 2e Chr. Katwijkse Industrie- en Huishoud school Prinses Margrietschool: M.H.N.O: Uit Katwijk: Anja v. d. Burg; Tineke Kuyt; Rita v. d. Reyden; Rita Wenink; Nel v. d. Bent; Stephania Berkhey; Mie neke v. Duyvenbode; Rita Meyvogel; Netty van Rijn; Sandra Wilmot; Nella de Jong; Juzyna v. d. Mey; Marriev. d. Plas; Janneke Verhoef; Elly Vlasman; Ine Wassens Uit Oegstgeest: Addy Bree- baart. Uit Noordwijk: Cock Duindam; Adri v. Duivenboden; Ingrid den Hol lander; Johanna de Ruyter; Leontien Smit; Tine v. d. Wiel; Marijke v. d. Berg. Uit Wassenaar: Yvonne Bosman; Cori- na Heemskerk; Lydia Hoogenboom; Lenneke van Wissen. Uit Rijnsburg: Connie van Delft; Henriêtte Heemskerk; Arianne Hogewoning; Hanneke Hoge- woning; Ans de Kluyver; Elly Krom hout; Nellie v. Kruistum; Greet de Mooy; Nelleke Noort; Sandra Noort; Nel v. Starkenburg; Ria Timmers. Uit Valken burg (Z.H.): Betsy v. d. Nagel. L.H.N.O.: Carla van Andel; Maijo Boting; Judith van Duyn; Marjan van Duyvenbode; Jeannet van de Eykel; Corrie Guyt; He- leen Hoek; Corrie Houwer; Sylvia Hou wer; Maija de Jong; Ria van Klaveren; Nel Kleen; Dickie Knetsch; Nancy van Middelkoop; Truus Noort; Cobie Nijgh; Marijke Paap; Anneke van der Plas; Elly van der Plas; Annet Piasmans; Wilma de Ruyter; Elly Stoop; Corina Zwaan; Ger da van der ZwanJanneke Zwanenburg. L.H.N.O. (2 vakken op C-niveau): Maijan Arnoldus; Anneke van Beelen; Carla Berkhey; Els de Best; Beate Bloot; Hellen Brandsma; Lydia Brussee; Con nie Dofferhof; Heieen van Duin (A); He- leen van Duyn; Maija van Duyn; Ria van Duyn; Coby van Duyvenbode; Karin van Duyvenvoorde; Petra van Duyven- voorde; Jeannet van Egmond 4B; Jean net van Egmond 4D; Jannie Guyt; Nico- line Guyt; Rina Guyt; Joke Haasnoot; Ardi Hazenoot; Leuntje Hoek; Marijke Hus; Roelfina de Jong; Ina Jonker; Maija Jonker; Coby Ketting; Annet Kuyt; Bertha Kuyt; Anneke Kuyt; Mar jan Kuyt; Renee Langeveld; Johanna van Leeuwen; Niesje van Leeuwen; Trudie Lippens: Leneke Messemaker; Marijke Messemaker; Lizet Meyvogel; Joke Meyvogel; Gijsbertha Noppen; Marian Nijgh; Ria Ouwersloot; Coby v. d. Plas; Connie v. d. Plas; Lennie v. d. Plas; Marijke v. d. Plas; Nelleke v. d. Plas; Corina Remmelzwaal; Marjan van Rhijn; Nel Ros; Wil Rovers: Boudewijna de Ruyter; Ada Schaap; Wilma Schaap; Gerda Schoneveld; Cobie Sneijders; Linda Sterk; Elly Varkevisser; Ariea de Vreugd; Maija de Winter; Gerda Zwaan; Dineke Zwanenburg. KATWIJK - Geslaagd aan de Christe lijke Technische school „Katwijk": Metaalbewerken: Martien van Beelen, Dick van Bellen, Hans Boumans, Ronny Deelstra, Dirk-Arend van Duyn, Arie van Egmond, Jan Guyt, Huib den Haas, Kees Hoek, Erik Kulk, Arie van der Plas, Rein van der Ploeg, Adrie Plug, Vincent Remmelzwaal, Rik Rijn, Jaap van Rijn, Dwight Willems, Martin Hoevenagel, Henk Barnhoorn, Peter van der Boon, Dik van Duyn, Klaas van Duyn, Piet van Duyn, Dik van Duijvenvoorde, Wim van der Gugten, Wim Hoek, Dirk Kuijt, An- dré Nieuwenburg, Henk Ouwenhand, Jaco van der Plas, Martin Prins, Henk Rovers, Koos Schaap, Martin Schalkers, Jos van der Valk, Wim Varkevisser, Arie van der Zwan, Wim Hoek, Tom Hoge woning, Arie Jonker, Wim Kuijt, Nico van der Mey, Paul Neutehoom, Jan Noort (Rijnsburg), Herman van der Plas, Teun van der Plas, Zeger van der Plas, Jan Pronk, Jaap van Rhijn, Wim Rhijn, Anton Wassenaar, Kees van Egmond (Rijnsburg), Earl Foen- A. Foe (Rijns- burg), John Guijt, Arie Hus (Rijnsburg), Aat Kuyt, Arie Nieuwpoort (Wassenaar), Gert Ouwehand, Robbert Ouwehand, Jaap van der Plas, Gijs Roest (Oegst geest), Jan Snijder, Hans van Tilburg (Noordwijk), Ronald Ubeda (Valken burg Z.H.). Timmeren:Mart Barnhoorn, Dik van Beien, Nico Driebergen (Rijnsburg), Feik van Duin, Hans van Duijn (Noord wijk), Rik van Duyvenvoorde, Kees Guldemond, Adrie Hogewoning, Kees Ketting, Martien van Klaveren, Casper Kort, Wim Kuyt, Thijs Maat (Rijnsburg), Piet Ouwehand, Ton Vooys, Wim Zwa nenburg, Anton van Andel, Teun van Beelen (Noordwijk), Cees van Duijn, Al- dert Hoek, Nico de Jager, Jan Knetsch, Peter Maagdelijn, Theo van der Meij, Wilco Muysen (Rijnsburg), Wim van Rossum (Rijnsburg), Nico Schaap, Arie Vooys. Schilderen: Jaap van Beelen, Henk van der Bosch, Eldert van Egmond, Jaap van den Oever, Wim van der Plas, Kees Pot ters, Jan Staal, Paul Bouter (Valken burg), Dirk van Duyn, Dirk-Jan van Duyn (Valkenburg), Jan van Duyn, Jaap van Duyn, Jaap Guijt, Arie Nijgh, Jan van der Plas, Jan C. van der Plas, Dirk Plug, Marti Berkhey, Geert Guyt, Nico Noort (Rijnsburg), Adrie van der Plas. Elektrotechniek: Erik van Beelen, Wim van Beelen, Jan van der Bent, Jaap van Duyn, Wim van Duyn, Pieter Guijt, On- no Hendriksen (Valkenburg), Rini van Klaveren, Rob van Leeuwen (Wasse naar), Pieter van der Mey (Rijnsburg), Cees Paauw (Rijnsburg), Kees van der Wiel. Installatietechniek: Dirk van Beelen, Gijsbert Haasnoot, Kees Hogewoning, Hans van Kruistum (Rijnsburg), Marcel La Lau (Leiden), Dick van der Plas, Wim Guyt, Dirk Hellenberg, John van der Kraan, Jan van der Meij, Arie van der Plas, Piet van der Plas, Piet Plokker, Ge rard Ruijter, Thijs Aanhane, Dick Bak- kenes, Siegfried Bakker (Noordwijk), Bart Beltman, Wim Dekker, Ronaid van Delft (Rijnsburg), Chris Droppert (Was senaar), Leo van Duyn (Noordwijk), Tommy van Egmond (Rijnsburg), Jac kie van Egmond, Hugo Fillet, Nico Haasnoot, Han van der Kamp, Piet Ou wehand, Rob Pieters, Kees van der Plas, Jan Souverijn, Maarten Vriens (Wasse naar), Anne de Vries (Valkenburg), Dirk Ringoir (Wassenaar), Jan van der Bent, Maarten van Duijn (Kijnsburg), Jan van Duijvenbode, Anton de Jong, Gert Spaargaren, Koos Vooijs, Frans Freriks (Leiden), Cees Haasnoot, Ruud Helling, Gerrit Herbert, Kees Hogewoning, Kees van Leeuwen, Hans van Vliet (Valken burg). Waar geen plaatsnaam genoemd is Kat wijk bedoeld. Noordwijk - Geslaagd aan de Willi- brord Mavo in Noordwijk: Frank van Adegeest, Jan v.d. Akker, Maurice Alkemade, René Altena, Emmy van Beelen, Angela v.d. Berg, Karin v.d. Berg, Henk v.d. Berg, Jan Beugelsdijk, Mariene Boot, Mariëtle van Bourgon- diën, Willem de Bruin, Yvonne Caspers, Carla Dubbeldam, Rinus Edelaar, Alice Groenewoud, Marian Groenewoud, Al- bert de Haas, Jeannette v.d. Ham, René v.d. Helm, Ellen Hollaar, Ria v.d. Hulst, Mieke Juffermans, Karin Klompmaker, Henriêtte de Lange, Alfred Langendijk, Beatrice Magis, Jolanda Meijer, Roeland Pauw, Leonneke Pesschier, Edward Pe- trovics, Matty v.d. Putten. Karin de Rid- decJan de Ridder, Margret v. Rijn, Mo nique v. Schaik Anja v. Schie, Helga v. Schie, Jan v. Schie, Meriam v. Schie, El len Smit, Petra Smit, Petra v. Tol, Ron nie Turenhout, Joke Vink, Yolande Vlaar, Ed Vliet Vlieland, Willy v.d. Jos v. Westerop, Marleen Westgeest, Hans v.d. Weyden, Margret Weyers, Wilma de Wolf, Gabri Wülfinfhoff, Petra Wijnands Wim Wijnands, Ginger Zevenhoven, Ton Zonneveld, Carla Zonneveld, Ruud Zuidhóek, John v.d. Zwet. LISSE - Geslaagd aan het Fiorette-êol- lege in Lisse: uit Hillegom; voor HAVO: A.W.P.M. Bakker, F.W.H. van den Berg, A.J. van Bourgondiën, M.P. Braas, P.M.B. Bultink, J.M. Couzijn, H.M. Dnessen, J.J. Elseman, J.C.M. Friggen, A.M. de Groot, A.M. de Groot, C.P.N. Janssen, J.Th.M. Kauffman, H.G. van Kesteren, J.J.F. van der Lans, V.J.M. Lommerse, L. de Lijster, E.S.M. der Ne derlanden, J.W. der Nederlanden, J.W.M. Nederstigt, A J.M. Nelis, N. van der Plas, H.W.J Poos, R.P.M. Prins, W A. Rolvers, J C A. van Rooden, H.J.R. Schreuder, E.H.H. Smits, H.M. Uiten- daal, A.W.M. Uitendaal, E.C.M. Visser, C.M.J.L. van der Voort, H.M. van der Vossen, P.L.M. Waasdorp, RA..M. van Wakeren. GYMNASIUM: M.C.M. Verhoeven, P.P. Broekhof, E.M. van Mil, A. Reijneveld, J.C. Schrama. ATHENEUM: C.N. Broekhof, M.C.J. Bultink, H.S.T. van der Laan, P.M.F. Nieuwenhuizen, J.M.A. Otle, E B. van der Paard, J.C.M. Pijnaker, J.J. Pijpers, S.G.M. Smit, H.E.C. Verdegaal, A.J. Zippro, M. van der Berg, W. Kempkes, J H L. Lie, W.H.J. Lüschen, W.W.C Meskers, AH.C Otte, J.A.M. Otte, M.J.A. Salman. Uit Lisse voor HAVO: A.M.M. Aelen, P.J. Algera B.H.M. van der Berg, B.E.E. Best, M.J.P. Bierman, R.F. Bolk, R.C.F. Broekhof, Th. N. Broekhof, C.J. Buts, A.A.M. Elfering, H. deGraaf, J.J. Gul demond, F.M.A. van Haaster, E. Hoo- genkamp, F.A.J, van der Hoorn, H.A.M. van der Hulst, C.W. Kamerman, E.A.J. Koers, W.M. Kortekas, P.H.M. Meijer, A. Moolenaar, J.B.G. Mulder, D.H.M. Mus ters, C. de Nie, J.J.C. van Opstal, C.M.M. van Rijn, P.C. Schalk, A.M. van Steijn, V.L.H. van Velzen, A.J.M. Vermeeren, M.S.I. van der Voorn, P. Vijfhuizen, Th. J. Wassenaar, S.J.A. Weitenberg, V. de Wit, A.M. van der Zwet, J.C. van der Zwet. GYMNASIUM: J.E.M. van Aken, J.M.H.J. Beelen, M.J.S. Heikens, J.P.G.J. van Veen, W.L.M. Beelen, M.M.H. van der Berg, F.P.F. van Berkel, R.C. Brouwer, S.L. Curwiel, R. Koning, M.C. Slooter, H.Th. Verheijen, P.H.B. Vermolen, F.N.W. van der Vlugt, D.P. van Zelm. ATHENEUM: K.E.M. Annaert, N.E. Hermans, J.C. van den Heuvel, J.W.C. Hoogkamer, C.S. Moolenaar, H.D.L. Persoon, D.A. Reitsma, E.A. Stapersma, M.A.M. van Veen, J.M. Verbrugt, J.M. van der Voet, C.M. van der Weijden, M. Albers, P.G.M. Bemelman, R.H.J. Best, C.H.E. Bon, I. Brandse, A. van Dop, A.C. Geerlings, S.C.A. Langeveld, P.D. Mar- bus, G.A.W. de Munk, H.F.M. Munstege, H.A. van Opstal, J.L. J. Ruigrok, Th.P.M. van der Salm, Y. Strijbosch, L.A.M. Vee- ger, M. J. Veltkamp, A. van der Voet, R.P. Warmerdam, M. J. Waterloo, J.C.M. Wit- Uit De Zilk voor HAVO: P.C W. van Haaster, GYMNASIUM: J.J.M. Beelen. Uit Bennebroek voor HAVO: H.M. Lips, R H.A. Driessen. ATHENEUM: R.P.G. de Groot, F.Th.M. Broeken. Uit Sassenheim voor HAVO: C.A. Em merik, W. van der Niet, J.L. van Steijn. GYMNASIUM: F.Th.M. Gozeling ATHENEUM: P.A.M. van Elburg, A.J.P. Homan, W.J. Hooijmans, I.M. van der Hulst, D C. Plagmeijer, S A W M. van Reisen, J.N.M. Zwaan. P.A. Bemtzen, M.G.M. Broeken, P C. Burgmijer, C.J. Langeveld, M.P.J. Muller. Uit Lisserbroek voor HAVO: A.J.A.Th Beukers, J. van Hal, C.H. van Tol. GYM NASIUM: N.F.L. Bouwmeester, 'athe neum: M.A.Th. Clemens, F M de Clercq, H.J.A. van der Lans, G. van Breugel Uit Beinsdorp voor ATHENEUM: M G van der Lans. Uit Warmond voor 'atheneum: H.A.M. Welsink. Uit Noordwijk voor HAVO: E.M. de Ridder. A.J.P. van Schie GYMNA SIUM: M.J.Th.I. Steenvoorde. ATHE NEUM: J.R.M. Alkemade, P.L.M. Bon, H.M, de Groot, F.A.W. Koeman. Uit Noordwijkerhout voor HAVO H.H.M. Geerlings, J.Q A. Koster. ATHENEUM: F.A.M. Havik. Uit Voorhout voor HAVO W J. van Ger- ven. ATHENEUM: M.J. Goes, J.S.E Warmerdam. Uit Nieuw Vennep voor HAVO: R.H.E. Bakker, M.J.M. Blom, C.H.M. Bon, H.A. Bovet, M.C.C. Brandsen, M.J. Cappen- dijk, M.M.A. Colenbrander, S. de Groot, A.G.M. Jansen, G.L. de Jong, H.L.M. Pennings, A. Rijkse, M.J.C. Scheepma ker, H.J.Tebbens. GYMNASIUM: M M. van Strijp, P.A.M. Spreeuw. ATHE NEUM: A.M. van Maris, N.M. Blom. LEIDEN - De volgende kandidaten slaagden aan de Rembrandt Scholen gemeenschap in Leiden voor: M.A.V.O. (4-jarige opleiding) Y. Aj- gou.H. Bakker, P.L. Bakker,C.M. Be- kooij.B.B. Bergman,J. Boom.S. van den Bos.Y.M. Broers,J.W. Buitenhuis,R. Burgerjon,L.E.M. Candido.G.D.Can- noo.A.H. Chaudron.S.E.N. van Dam.I.A.E. van Dam,WH. Disse- veld.H.G.H.A. Driessen.W.P.J. van Duin.M.A. van Dijk,P.L. van Ee, R. Ei kerbout,E.S.M. van der Geer.L.J. de Gelder,J.van Gent.G.J. Geradts.R.A J. de Goede,J.W. de Graaf,M. ter Haar.C.E. Herberts,C.H. Hoppers.J.K. Huis man,J.E. de Jong.R.J.A. Kamp.M. Kam- phues.J.O. Kersbulck.R. van Kes- sel.T.I.G. Koemans,N.J.M. Krom hout,R.A. Kronenburg,F. Kuijvenho- ven.J.M. Labruyére.A. Tegelaar La res,D.J. Lebens.M.C.E. Van Leeuwen.M. Leget.W. Lek.W. Leijs.L.A. Linger.P.A. van der Logt,R.P. van Mar wijk,JMeijrs.V.M.M Miltenburg,E.E.J. Misero,H. van Musscher.H. van der Nat,J A. Nieuwenhuis.E.E. Nix.R J. den Os,J.M. Pelt,J. Perel.A.C.B. Plaizier.N. van der PoU.E.R. Portier.D.J van Riemsdijk,M.M. Romunde.J.W. Scheer der,W.P. Staal L. L. Stakenburg van der Steen,R.J Tegelaar,A.E. Ubert.H.N.S. Venema.L.F. Verbij,J.A Verkuijel.R. Vermond,HP. Verver.C.L. Wasse naar,L. Wernars.F.L.M. van de Wiel.W.D.M. Wielogroch.A. Wiermer.S. Yperlaan.D.J. van Zeist, L.H.N.O.: (tweevakken op C-ni- Joke Barnhoorn, Jacoline van Bee len, Bea v.d. Bent, Truus v.d. Bosch, Jacqueline van Delft, Lida van Duyn, Willie van Duyn, Ada van Duyvenvoorde, Karin van Egmond, Martha Freke, Ina den Haas. Elly den Hollander, Annemarie van Hui zen, Anneke Kroon, Bep Meyvogel, Jacqueline Noteboom, Lyda v.d. Oever, Wilhelma v.d. Oever, Willeke v.d. Oever, Lida Oudshoorn, Ineke Ouwehand, Janny Ouwehand, Anna v.d. Plas, Ella v.d. Plas, Ria Plas- meyer, Jeannet Plug, Nelleke van Prooyen, Jeroertje Ravensbergen, Tineke Rous, Ada Schuitemaker, Rimmy Tinkelenberg, Elly Vooys, Marja Vooys, Marjan de Vreugd, Anita Wismeyer, Marleen Wolters, Conny Zandbergen, Marie Zuyder- duyn. WASSENAAR - Aan het Rijnlands Ly ceum in Wassenaar slaagden voor het diploma Atheneum A Martje van der Brug, Eera Corts, Annelie van der Drift, Matthijs Erdman, Ron Goertz, Ward Griffioen Martine van Hoogstraten, Ruud de Jon ge, Marina Kreek, Fleur Kuypers, Jac queline Langbroek, Dorine Lippmann Robert van der Marei, Petra Mulder, Freek Muller, Matty Noord berg, Karen Peters, Jan Hein van Riel, Marieke Ro mer, Jackie Sivell, Annet Snijders. Atheneum B Martin de Beer, Jeroen Bender, Jepke de Berg, Gerard Jan Blauw, Ank Blokhout, Hendrikjan Budel, Leomanjn Budel, Alexander van Daalen, Maries Dinaux, Aljosja van Dorssen, Patricia van Dorst, Anne Tjerk van Duinen, Joost van Dui nen, Bram den Dunnen, Joke van Eg mond, Roland van Exel, Reinoud de Haas, Evert Jan van Hellenberg Hubar, Chris Hennij, Jan de Jong, Geert Jan Jongeneel, Elbert Kaan, Hans Lemij, Antoinette Maljers, Nanno Mees, Hen riêtte Reerink, Jacqueline Rempt, Bart de Roos, Lidwine van Rijen, Jan Side- rius, René van Sint Maartensdijk, Jac queline Smeeman, Robin Smit, Leo van der Spek, Arend van de Stadt, Dirk Stolp, Ellen van Veen, André Verweij, Duco Visser, Ellen Waasdorp Gymnasium A Erik Man in 't Veld, Sylvia Peek, Agnes de Vos van Steenwijk, Savine van Zuy- len van Nijevelt. Gymnasium B Marion Aproot, Machteld Baljet, Michiel Brouwer, Holger van Eden, Arent van der Feltz, Alexander Filius, Frank Herk- ströter, Daphne van Hoeken. Edon van Huizen. Liesbeth Kanbier, Sylvia Kok, Carl van der Kroon, Hans Eric Kuipen, Edmee Rosingh, Wouter Sleurink. Noor tje Tan, Clement Werre Havo: Diana van Angeren; Ermond van Beek; Jan-Bert van den Berg; Robbert Berg huis; Marvin Berkhout; Louis van Bie zen; Karin Blauw; Theo Boerkoel; Mir jam Brakman; Hugo Bregman; Paulette Brocker; Miehiel Bronkhuvzen; Hans- Max Bulder; Alexander van Citters, Heieen Cortenraad; Désirée Daverveldt' Francien van Dongen; Kees van Dijke' Margo Dijkman; Hans Eenhoorn; Ingrid Eisen; Paul Fechner; Marjo Geerlings; Nicolien van Goudoever; Paul Graafr.tal; Johan de Haan; Robert Haks, Erik Hart- hoorn; Sandra Harthoorn, Regi Hoks- bergen; Roberto Hoogendonk; Hanneke Hunger; Jenneke Isphording. Alice de Jong; Peter de Jong; Rob Jongeneel, Louise Kathmann; Caren Knol; Egbert- jan Kroese; Raymond Kwee, Arthur Lincklaen Arriëns; Christien Morien; Maijolein Nieuwenhuvs; Johanneke van Norden; Francois Öudendal; Wim Peters; Wim van Polanen; Karin Ribbe; Sylvia Rijkers; Peter Schouwenaars; Johan Schulmaijer; Charlotte Swart- touw; Astrid Theumsseit; Ankie Vonck, Carola Vos; Tom Waller; Peter Warn- ders; Frank Zeegers; Paul Zegwaard; Jeske Zoet.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 23