Peter Post: "Kuiper is gereed voor de Ronde" enTOURage 'teer- en nicotine-arm lekker van smaak laag in prijs (2^0) MEIJER SNEL KLAAR IN DISTRICTSSTRIJD Drie fijne trekjes van Belinda 25 voor 2^0 Daarom liever Belinda. DINSDAG 27 JUNI 1978 SPORT PAGINA 11 Precies om vijf uur kwam gisteren dan eindelijk de Grote Chef van de Tour de France, Felix Lévitan, zijn opwachting in de Groenoordhal maken. Rechtstreeks uit Frankrijk gevlogen, spoedde hij zich naar het Leidse complex, dat de eerste twee dagen van het wielerspektakel zo nadrukkelijk in de schijn werpers staat. Alsof hij al jaren zijn kantoor in de Groenoordhal heeft, liep hij regelrecht naar zijn bureau in de directiekamer van André de Jong (die zich deze week uit zijn ruimte liet jagen en zijn kamer in twee delen opgesplitst zag ten faveure van de heren Goddet en Lévitan.) Felix Lévitan moest even naar "huis" bellen: hij was na de korte vliegreis heelhuids aangekomen. "Perfect" Na die korte mededeling aan het thuisfront kon hij dan aan zijn inspectieronde beginnen. De permanences, waar de organise rende bladen (Le Parisien Liberé en L'Equipe) zijn onderge bracht, de ruimtes waar de Tourartsen hun werk zullen doen etc. etc., alles werd grondig geinspecteerd. Op de begane grond legde André de Jong in het Frans nog eens uit, dat het nieuwe restaurant achter de hal in één jaar tijd gebouwd was, maar allengs moest deze directeur toestaan, dat Levitans rechter hand, Gaiilard, (hij arriveerde vrijdag al), zijn meester in rap per Frans op de hoogte stelde van de siand van zaken. Aan het eind van zijn voor de gemiddelde Nederlander onbegrij pelijke Franse woordenstroom liet Lévitan telkens weer het gevleugelde woord "perfect" horen. Na het horen van dat ene woordje begon André de Jong te glimmen van voldoening, ter wijl hij stiekum een doos of stuk papier ergens onder trapte, in de hoop dat de Fransman die 'rommel' temidden van de kooien, waarin gisteren en vandaag nog de schapen, varkens en koeien stonden, niet zou zien. Eén aanmerking had Lévitan op aanwijzing van rechterhand Gaiilard: de pijlen, die op het terrein zijn aangebracht om de renners de richting te wijzen, waren de afgelopen dagen door de overstelpende hoeveelheid regen weggespoeld. Of dat nog even geregeld kon worden. Na nog eens de plattegronden van de hal op de dag van de proloog te hebben bestudeerd, dronk Lévitan met een kop koffie de laatste weerstanden weg, die hij had met betrekking tot de start vanuit een hal. Temidden van een zestal dames kon André de Jong niet anders doen dan glun deren. Traag Daar had diezelfde directeur eerder op de dag weinig reden toe, toen hij over de matige kaartenverkoop voor de voorstellings avond (morgenavond) en de proloog hoorde. "Tot nu toe zijn we er tweehonderd kwijt", vertelde de Jong teleurgesteld. Die trage start wijt hij vooral aan de wereld kampioenschappen voetbal, waarop alle aandacht was ge richt. "Nu die voorbij zijn, gaan de mensen wellicht aan de Tour denken. Een bewijs daarvoor is het feit dat de meeste omroepverenigingen pas eind vorige week contact met ons opnamen voor het maken van eventuele programma's". Vegetariër Overigens kocht niet Felix Lévitan vanmorgen om tien uur een os op de veemarkt. Het dier, dat donderdag op het Pieterskerk- plein aan het spit geroosterd zal worden, werd nu gekocht door Gaiilard. De reden daarvan was, dat de Leidse organisatoren er geen rekening mee hebben gehouden, dat Felix Lévitan vegeta- LEIDEN - De ontwikkeling van Peter Post als ploegleider heeft duidelijke vormen aangenomen. Hij is opvallend rustiger geworden en het vakmanschap waarmee hij zijn ploeg opbouwde, manifesteert zich met voortreffelijke uitslagen, die nadrukkelijk het succes van het collectief zijn. Peter Post groeit in zijn werk op dezelfde manier die hem als renner groot maakte: klasse gekoppeld aan werklust. Hennie Kuiper: „Als iedereen in de ploeg zó met zijn vak bezig was als Post, dan zouden we het nóg beter doen. Hij is èèn brok energie. Ongelooflijk" Het slagen van Peter Post in zijn andere wielerfunctie, steunt op twee punten. Ten eerste zijn men taliteitsverandering, die hem toegankelijker maakte voor zijn renners. Peter Post werd milder. „Ach, je leert relativeren. Mijn verhouding tot de jongens is heel anders dan in het begin. Stukken beter. Wanneer ik vroeger een kamer binnenstapte, stopten ze met hun gesprek en keken ze me wat nerveus aan. Dat kwam door mijn hele manier van optreden. Maar nu wordt er gewoon door gepraat en maak ik deel uit van de groep wanneer ik zo maar eens binnenkom. Dat is voor mij het bewijs dat ik het beter ben gaan doen" Het andere aspect dat bijdraagt tot het succes van Post is zijn sterk technisch-tactisch inzicht, waar van Hennie Kuiper getuigt met: „Hij is een van de slimste ploegleiders". Post zelf heeft wat dat betreft geen al te hoge dunk van zijn coiiega s, van wie hij zegt: „Laten we eerlijk zijn. Wat zit er nou eigenlijk wel precies in die auto's...? Ze nemen soms maar wat aan als ploeglei der. Er zijn er weinig die tactisch inzicht hebben, terwijl het daar toch om draait". Het vergelijk met de renner-Post dringt zich in dit verband onvermijdelijk op Post: „O ja. ik ben ervan over tuigd dat mijn ervaring als Zes- daagse-renner een enorm voor deel is voor het werk dat ik nu doe. Als er érgens met tactiek wordt gereden, dan is het op de baan. Daar ben je voortdurend bezig met rekenen, tegenstan ders observeren, kansen taxeren, plannen uitbroeden, improvise ren, snel handelen bij misreke ningen en al dat soort dingen. Plus dat ik in mijn positie als pis- tier bedreven werd in de manier van instructies geven, want ook dat is een vak apart" „Maar het belangrijkste van alles is natuurlijk dat je je tegenstanders Peter Post: rustiger geworden tot in details kent en dat je exact weet wat voor systemen ze hante ren. Wat dat betreft ben ik voor deze Tour de France niet be nauwd. Die andere ploegleiders maken me niks wijs; ik ken ze van binnen en van buiten. Dat is een kwestie van feeling. Van zien. Ik vind het geweldig boeiend om koersplannen uit te werken. Dat soort schaakspelletjes is het mooiste wat er in de wielersport bestaat". Peter Post is ervan overtuigd dat zijn voortdurende gesprekken met de renners over dit onder werp een belangrijk deel uitma ken van de prestaties die de ploeg levert. „Ik praat daar zo over met ze, dat ze niet alleen feitenkennis opdoen, maar ook gaan aanvoe len wat er in de wedstrijd moet gebeuren wanneer het eens an ders loopt. Op die manier probeer ik ze vertrouwd te maken met mijn beleidsvisie, zodat ze in die zin kunnen handelen als er een onverwachte situatie ontstaat. Daarbij werk ik bijzonder nauw samen met Gerrie Knetemann, die in de koers een extra grote volmacht heeft" Met deze aanpak ontwikkelde Pe ter Post een ploeg die tot de sterkste van Europa is gaan be horen, zoals vorig jaar en dit sei zoen werd bewezen. In de aan loop naar de Tour won de Ra- leigh-ploeg zo'n 40 koersen, waaronder een klassieker (de Gold Race) en vier rondes (Mid dellandse Zee, Parijs-Nice, Ro mandié en Zwitserland). Belangrijk was voorts te constate ren hoe jonge renners als Henk Lubberding er». Johan van de Velde zich onder de hoede van Post op een veelbelovende ma nier ontplooien en hoe sluime rende kwaliteiten binnen deze ploeg kans op etalering hebben, zoals werd bewezen met de overwinning van Paul Wellens in de Ronde van Zwitserland. In de Ronde van Frankrijk staat Pe ter Post met zijn renners voor de opgave een grote belofte waar te maken. Qua uitslagen zal dat niet lukken. Wat er vorig jaar aan suc- De Tour de France-ploeg van Peter Post ziet er als volgt uit Hennie Kuiper, Jan Raas, Gerrie Kneteman, Henk Lubberding, Aad van den Hoek, Gerben Kar stens, de Belgen Jose de Cauwer, Wilfried Wesemael, Paul Wellens en de Duitser Claus-Peter Thaler ces bijeen werd geharkt, was zo uniek dat er zelfs niet aan evena ring mag worden gedacht: 17 da gen gele trui (Thurau), acht etap peoverwinningen (vijf van Thu rau, twee van Knetemann, een van Kuiper), winnaar van de wit te trui (Thurau) voor de meest beloftevolle jongere, en eerste in het algemeen ploegen klasse ment. Aan die waslijst zal Peter Post dan ook zeker niet worden gehouden, wél aan het grote per spectief, zoals dat vorig jaar op de Alpe d'Huez ontstond: Hennie Kuiper winnaar van de Tour. Post: ..Kuiper is gereed voor de Ronde. Hij steekt nog niet in de grote vorm. maar zó hoort het in de Tour zelf naar je top groeien. We zullen dus de eerste week, wanneer de ritten nog vlak zijn, flink moeten bijschaven en ik twijfel er niet aan dat dat lukt. En wat zijn overwinningskansen be treft: natuurlijk heeft hy die, maar er kan onderweg een hoop gebeuren dat je niet in de hand hebt. Dat weten we alle maal" ADVERTENTIE LEIDEN - De bezetting van de dis trictstenniskampioenschappen, die zoals gebruikelijk worden gehouden op het tennispark van de vereniging "Unicum" zijn goed bezet. Dat betekent dat zo wel bij de heren als bij de dames pittige strijd mag worden ver wacht. Gisteren was dat in het enkelspel in de hoogste categorie, B, nog niet het geval. Bij de heren kwam van de geplaatsten, Henny Koemans (1), Bram Madera (2), Arnold van der Capellen (3) en Peter Pauwels (4) alleen de laatstgenoemde op het gravel. Zonder voluit te hoe ven gaan speelde hij zich in twee sets, 6-2, 6-1 langs Kalkman. Har Meijer kreeg van Van Maren meer tegenstand te overwinnen, maar geroutineerd als hij is klaarde hij het karwei ook in twee sets, 6-4, 6-3. In het DEB zijn ge plaatst Monique van der Storm ENtAVE M4Mrv eddy Merckx, onlangs gedwongen een punt achter zijn actieve carrière te zetten,maar dit jaar als manager van zijn ploeg C&A nog actief betrokken bij de Tour de France, zal morgenmiddag om drie uur bij het grootkleding magazijn aan de Breestraat aan zijn fans een door hem gesigneerde speciale Tourkrant overhandigen. Vanmid dag om vijf uur rijdt Merckx met burgemeester Vis een stukje proloog. (1), Ineke Kallenberg (2), Annette van der Mey (3) en Ans Meininger (4). Hanneke Langeveld bereikte zonder spelen de kwartfinale door een w.o. tegen E. de Groot. Linda van der Mey kon de finaliste van het DEC op De Munnik, An- nemieke Cats, op afstand houden door vooral grotere vaart, 6-2,6-3. Het HDB is op de districtskam pioenschappen beslist sterker bezet dan in Alphen. In dit num mer zijn geplaatst Van der Ca- pellen/Koemans, Gelevert/Pau- wels, Blommendaal/Pasma en Madera/Visbeen. Dat kan het no dige vuurwerk geven. Het GDB geeft als kanshebbers de volgen de combinaties aan, Monique van der Storm/Koemans, Ineke Kal- lenberg/Gelevert, Maureen Meij er/Van der Capellen en Annette van der Mey/Bob van der Zee. De deelnemerslijst in het HEC wordt aangevoerd door de win naar van het toernooi van De Munnik, Hans Ekker met als no 2, 3 en 4 achtereenvolgens Tom Gi- berius, Frans van der Loo en Jan Pieter Hop. In C werd gisteren al wel harde strijd geleverd. Pieter Parlevliet, ervaren toernooispeler, moest zich geweldig inspannen om overeind te blijven tegen J. de Greve, 3-6, 6-3, 6-4. Nog moeilij ker had J. M. van Maren het tegen B. van der Kaay, 6-3, 6-7,6-4 en P Rietdijk, onaantastbaar in de tweede set, kon zich in de derde set tegen H. de Jong maar net redden, 4-6, 6-0, 6-4. Grimbergen sr. en jr. boekten in het HDC een leuk succes door het duo Bor Ruiterman met 6-2, 6-3 te klop pen. Bij de dames in C zijn geplaatst An- nemieke Cats (1), Ali Snellenberg (2), Nancy Toole (3) en A. Vink (4). Ook in menthol -Volgens het jongste TNO onderzoek voor het Ministerie- van Volksgezondheid. BEA120.3k 185 LEIDEN - Aan het Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft in Leiden zijn de onderstaande kandidaten geslaagd: VWO Nora Achterberg, Yvonne Althuis, Mar- greet van Amerom, Saskia Azier, Marion Baartman, Margreet Bakker, Koos Barnhoom, Jeannette van Beelen, Erik v.d. Bergh, Tom Bergman, Yvonne Bie renbroodspot, Ben Binnendijk, Anne- marike Boegborn, Sjoukje Boersma, Hendrik-Jan Brakels, Ad Brandt, Chré- tien Breebaart, Rick Brons. Annelies Coeberg v.d. Braak, Jan van Dalen, Ro zemarijn van Dishoeh, Mike Don, Hen nie Dubbeldam, Clara van Duin, Marijke van Dusseldorp, Hanny van Egmond, Pim Faas, Lucia Gelderblom, Jacqueli ne Gladpootjes, Monique Goede. Mar- greth de Groot, Christa Groothoff, Co- nen v.d. Haak, Gonda de Haan, Jan van Herwaarden, Huub Hessel, Inge Hors man, Maurits Huigsloot, Jolem Iestra, Hans Jansen, Gustaaf Jonathans, Bas de Jong, Rubber Jongejan, Camiel Jonk, Ronald Juffermans, Alex Kamphues. Henk Kampinga, Hans Kapteyn, Geert Klaver, Wijnand Kralt, Wil Knol, Karin Kolff, Laura Kooistra, Dick Kraay, Theo Kralt, Pieter Lalleman, Lindy Liem, Nellie Lobbezoo, Hans van Lookeren Campagne. René de Louw, Annely Lun- singh Tonckens, Edith Luijten, Wil Ie Mair, Jaap Meiresonne, Rikus de Moov, Yvonne Nasveld, Ellen van der Niet, Ka rin van Nieuwaal, Marja van Nieuw koop, Leo Nolles, Marco Noort, Mary Noort, Inez Odijk, Hans Onvlee, Jolijn den Os, Ytzen van Osnabrugge, Ineke den Ouden, Werner Pals, Hansje van der Poel. Carla van Polanen, Henk Jan Prast, Ruud Regeer, Els Reitsma, Paula van Rossen, Tineke Rozema, Peter Schalk, Thijs Schoenmakers, Henk Schutte, Boudewijn Sjouke, Rolf Smit, Claudia Snel, Gertia Sorgedrager, Hans Spruitenburg, Adrie Stam, Leendert van der Stelt, Marion Stolp, Jacqueline van der Tang, Margriet Tebbens, Linde Toers Bijns, Marijke Tolsma, Renate Tuijten, Frank Uittenbogaard, Astrid Verheule, Els Verhoef, Inge Verver, Maijolein Vinckx, Fija Vink, Mario Vis ser, Kees v.d. Vlist, Nico v.d. Voet, Jos Waanders, Carien v.d. Werff, Ergbert Wientjes, Hans Wildschut. Dolf Wiss- mann, Elsbeth Wolda, Sandra Wijnands, Annemarie Zoete, Richard Zwaan 5 HAVO Yvonne Admiraal, Raymond Aker boom. Marijke Albertsboer, Armando van Arend, Caroline Baartman, Enk Barnhoorn, Annet van den Berg, Nicoli- ne Bleichrodt, Karin den Boeft, Leny de Boer. Herman Boerema, Bea Bos, Klaas Bosman, Ineke Claus, Marjoke Dompe ling, Ron van Dongen, Anton Doorn- hein, Hélène Dresscher, Paul van Duyn, Arco van Ede, Jeannette van den Evkel! Gert Goedhart, Dirk Grijns, Heleen Guyt. Jenneke Hekkelman, Elvira Hoekman, Jeanette Hogewoning, An nette Horsman. A NNEKE VAN DER Horst, Kees Jongbloed, Ton Kagenaar, Gea Kieft, Regina van Klaveren, Bep Koren. Ingrid Krouwel, Marja v.d Kwaak, Ineke v.d. Laken. Hans van Leeuwen, Jan Lenselink. Just Leune, Gwendolyn Ligtvoet, Augy Loupéttv, F rank van Maldegem, Alfred Marijnus, Hanneke Meima, Cora v.d. Meij, René Meijers, Bert de Mooy, Koos de Mooy, Esther van Nie, Martin v.d. Oever, Doro- theé van Oeveren, Leo Oostenbrug, Lies be th Ouwerkerk, Diana Petri, Jan van der Ploeg, Robbert Pont, Koen Por tengen, Ton Pret, René Pul, Henry Ra- vensbergen, Jan-Willem Reugebrink, Pieter Rietdijk, Joke Ringenaldus, Al fred Robbers, Pia Rompes. Cees Ruis, Hetty de Ruiter, Sjuul van Rij, Chris v.d! Schee. Maija van der Schoot, Yolanda Schutte, Ronald Segaar, Jimmy Sew- nath, Foka Slagman, Stef Smit, Hans Spaans, Sander Spijker, Maijolein Vaandrager, Willem v.d. Begte, Jan Vermond, Piet Verwoerd, Rob Vester, Astrid de Vos. Wilma v.d. Vijver, Tjeerd van Wengen, Ineke Westerbeek, Lisette Wipkink, Bram Zekveld, Ronald Zwa nenburg. 4 MAVO Peter Bakker, Loes Brokaar, Pieter Brons, Marcel v.d. Deure, Ilse Dres scher, Marie Ganga, Singh Goerdat, Maijolijn den Haan, Linda Hansen, Louis Hoogendoorn, Menno James, Krol, Sylvia van der Kwaak, Emille 1 Leenen, Marianne Meijer, Jacky Pattia- pon, Jaap Sterk, Kees Veenhuis, Piet van Vegten, Barbera Venema, Evelien van Wengen, Marieke Wolters LEIDEN - Aan de Louise de Colignv- scholengemeenschap. Kagerstraat 7, Leiden slaagden: Mavo III: Elly Bink, Carolien Bles, Judy de Bruin, Ron van Donkelaar, Marja Graven, Tineke agen Eylard Harmsen, Berend Jan Hoogwout, Rob de Jong. Fred Meinders, Rhona Minnema, Tineke Mulder, Ella Ouwerkerk, Erik Sellink, Karin Treffers, Monique Visser. Mavo IV:Wieke Aartsma, Michiel Ab- spoel. Peter Aertse, Frans van Atten, Paula Bakker, Bob Barrau, Yonne de Beer, Menno van den Berg, Femke Boeghorn, Cora Bonnet, Jan Boom, Arien Brouwer, Rob Cornelisse, Robert Dekker, Hendrien Duivesteijn, Sanna Eichhornn, Michelle Faber, Dimphena Flink, Wim Goedhart, Akke Harmsen, Peter van Heeringen, Edwinevan Heijst, Sibold van Iterson, Anneke Jagel, Dirk Jans, Linda Jansen, Hans Kion, Desiree Klopma, Peter Koevoet, Ronald Kooien, Loo, Mike Lucassen, Marloes Mathieu, Hester de Mooy, Ronald Neuteboom, Henk van Polanen, Sacha Reijnders, Jan Willem van Rheenen, Harry Roem, Gert Jan Scherphof, Dwight Sloote, Alice Snaterse, Heleen van der Spek. Marielle Sprong, Conny van der Steen, Eunice Stouten, Chris Tisseur, Berend Tooms, Bas Verdoorn, Marjolein Vergunst, In grid Verhoef, Gerard van Walraven. Barbara van Wanrooy, Yvonne Wester hout, Jerry de Wolf, Ronald de Zeeuw, Niek Zonnevdld. Havo: Annelies Admiraal, Hans Ab- spoel, Mieke van Batum, Adri van Bee len, Loes Berkhey, Ingrid Bink, Rob Boezaard, Peter Bons, Carel van den Bom, Bianca van der Brink, Lulu Burg graaf, Marina van der Bijl, Martine de Clercq, Victor Cijs, Marjo van Delft, Pe ter van Doesburg, Sietske Dolleman. Robert van Doorn, Frits Dresscher. Stef van Ekdom, Remco Emanuel, Walter Faber, Peter Florijn, Jeroen de Groot, Jacolineden Haan, Elsbeth Hardenbcrg, Go Hoo. Erwin Koopman, Sylvia Hors., Peter Jansen, Rolf de Jong, Ees de Jon ge, Hans van der Kaaden, Ronald Koo- men, Tjeerd Koopman, Jan Kooreman, Hugo Krammer, Loes van der Laan, Ma rianne Lam, Kees Lau, Ingrid Merbis, Monique Mizee, Wim Moeselaar, Loes Nesselaar, Edith van Noort, Inge Ober, Calharina Osselton, Pieter Geert Peet, Marieke van der Ploeg, Edwin Plomp, Inge 1 der Poll. In Portie Rob ling, Marjan Smink, Henk Snaterse, Re- née van der Spek, Anita Tops, Martin Trentelman, Dineke Verhoog, Saskia Vermeeren, Nicole Waasbergen, Judith Wassenaar, Maartje Weeda, Eric Wes tendorp, Pieter van den Worm, Eric Ys- peert, Rutger Zwaan, Dirk Zweers, Eric Paauw. Atheneum: Rob Albers, Bart ten Berge, Jan Hendrik Beyers, Monique Brainich, Claudia Braxhoofden, Fred van Breest Smallenburg, Duco Brongers, Gonne Corba, Hans Dekker, Paul van Elburg, Wouter Jan Fellinga, Conny van der Geest, Michel van Gent, Kees Gerretse, Marjolein van Giessen, Maria Goedhart, Helen de Graaf, Evert de Haan, Peter de Haan, Mieke den Haan, Arja van den Hoek, Margreeth Kadiks, Hiltje Keiler, Hans Klaassen, Herman Klaassen, Li- lyan Lensen, Gonneke Leverland, Con ny Malipaard, Marjolein Menalda, Elja Mensert, Christine Oosterhoff, Hero Post, Lily de Ridder, Vijay Sampatsing, Ingrid Schippers. Martin Seyn, Hermien Tummers, Jan Willen Tijdeman, Rob Ultzen, Elvera Vriesinga, Martine Weij- sters. Dirk Zuiddam, Marlies van Zijp. KATWIJK-Geslaagden voor het Havo examen 1978 aan Chr. scholengemeen schap, Prins Frederikdreef 15. Katwijk Yvonne Bakker, Hans Barnhoorn, Je roen Bartelink, Hugo van Beelen. Ma- rianne var. Beelen, Rita Blomsma (Voorhout), Beatrix Blomsma (Voor hout), Beatrix Boekhout (Noordwijk), Lennie van der Boog, Petra Bouwmans, Jeannette Bremmer (Valkenburg), Nico Brouwer, Derk Doldersum (Valken burg), Monique Dregmans (Noordwij- kerhout), Clasina van Duijn, Elly van Duijn, Gerda van Duyn, Willekè van Duijvenvoorde, Wilma van Dijk (Val kenburg), Riena van der Gugten, Kees Jan Guijt, Teun Guyt, Edward Haas noot, Pat Haveman, Henk Hazenoot (Noordwijk), Lia Hoek, Anneke den Hollander, Willy Hortensius, Janna Houwaard. Jaap Jonker, Anke van Kempen, Gert Koelewijn, Annemieke Korbee (Valkenburg), Klaas Kuijt, Hen ny van Leeuwen, Marianne Lindeboom, Anton Lindhout (Noordwijk), Ditte van der Meulen (Noordwijk), Willy van der Niet (Noordwijk), Loes Olivier, Arie Ouwehand, Krijna Ouwehand, Marijke Parlevliet, Margreet Parlevliet. Hanneke Passchier (Noordwijk), Gijsbert van der Plas. Ton van der Plas. Joke Prins, Anita Remmelzwaal, Gijsbert van Rhijn, Wim van Rhijn. Wim Ros. Sjaak van Rijn, Sjaak Schaddé van Dooren, Thérèse van Schie, Arend Jan Sleijster. Manna van Slogteren, Mieke Smit (Noordwijk), Pe tra van der Velden, Irene de Vreugd, Ja- co de Willigen. Tine Zonnenberg, Cor Zwaan, Agaat de Zwart. Geslaagden voor het Atheneum-exa men 1978 Hans van Arkel, Wessel van Beelen. Leen van der Bent, Jaap de Best, Henk Bouwmeester (Noordwijk). Anco Dek ker (Noordwijk), Ria van Duyn, Kees van Duijn (Noordwijk). Gerrei Duijzer, Knjna van den Eykel. Peter Goosen, Hendrik Guijt. Koes Guijt, Peter Guijt, André Hoek. Wim Hock. Ron Korbee. Hans van der Meij (Valkenburg), Tom van der Meij (Valkenburg), Alice Ouwe hand, Alhertien Parlevliet, Theo Pas schier (Noordwijk), Ceesjan van der Plas, Minke Poitengen (Valkenburg). Hans Piet-Jaap Haasnoot Poulis, Simon Pullen. Jenny van Rhijn, Reinout Rou- kema, Dirk Ruwaard. Jaap van Rijn. Ton van Rijn, Wim Terlouw (Wassenaart, To ny Verlinde, Jan Verloop (Noordwijk), NOORDWIJK - Aan de Christelijke MAVO in Noordwijk zijn geslaagd voor het eindexamen MAVO: Erik Alkemade, Els van Asten, Petra Bakker. Jan van Beelen. Karin van Bee len. Rob van den Berg. Nico van Beve- ren. Jan Bleichrodt, Anne Bosma, Lies- beth Brouwer. Karl Dahler, Ariejan van der Deyl. Ed van Duin. Mario van Duin. Cora Duindam. Cor van Duivenboden, Cor van Duvn. Hans van Duyn. Maarten van Duyn. Jeannet Duyndam. Tine Ha zenoot. Yvonne Hazenoot, Reinder de Jong, Conna van der Niet. Marja van' Oosten. Gijs Oranje. Anne Passchier. Joop Passchier. Johan Passchier. Ro- bertjan Pluimgraaff. Gerda Pmnk, Marja de Ruiter. Jan Schmal. Klaas Verloop, Evert Smit. Jan Willem Vcr- steegt, Annelies Vink. Lia Vink. Wim Vink. Petra van der Voet. Karin Vos. Jaap van der Wiel, Jacqueline Willems. Gertjan de Wit. Hans de Witt en Dik van der Zwan (allen uit Noordwijk), Mark en Dijkhuizen, Annet Kuyper, Liesbcth La- ros. Wim de Mooy. Marjan Parlevüet. Gerard Ros en Vera Verschoor (allen uit Noordwtiherhout), Desiree v d. Leun (uit Oegstge st) Van di >7 kandidaten slaagden er 54; drie kregen een herkan- G J Krom. Lisse. C.L.M Warmerdam, Noordwykerhout. mej J.C.M. Elfering, Lisse, L.J M. Wijers. Lisse

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 11