'n dankbare "het westerhonk" PER, UWEHAND "k/l werken- administrateur jflmHMÏÏuT hts'er bouwkunde JüJÏÏ3ï23uF sa personeel Kommercieel medewerker vihamifbuttinger sorieel hoort zelfstandige UdCiI I meisjes en jongens voor CHAUFFEUR VERKOPER assistent accountant het is voor de typiste en de tandarts, en het komt elke dag in de bus PERSONEEL™* DE STICHTING GEMIVA TWEE LEERLING BEGELEIDERS (M/V), AUTOMONTEUR ONDERWIJZERS/ ONDERWIJZERESSEN leiden Ben je 17 jaar+7mnd of ouder? Zelfstandig?Zie je het niet zo zitten in routinewerk op kantoor of in de fabriek? Wil je liever-met volledige inzet - werken mèt en vóór mensen? Het Westerhonk heeft de baan die je zoekt! Fijn gelegen tussen Den Haag en Hoek van Holland, op een paar honderd meter afstand van het strand, begeleiden hier teams verplegenden - op basis van de modernste therapieën - geestelijk gehandicapte jongeren en ouderen. Vaak inspannend, maar dankbaar werk met een grote mate van zelfstandigheid! Met het diploma Havo/Mavo, Inas, KVJV of een gelijkwaardige opleiding kan je in drie jaar het Z-diploma bij ons behalen. Heb je interesse? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan onze geneesheer-directeur Dr. J.P. Boomsma of neem telefonisch cóntact op met het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer P.J. van lersel Natuurlijk mag je Het Westerhonk eerst zien. Er ligt ook een brochure met veel foto's en informatie voor je klaar Bel of stuurde bon in. Een postzegel plakken is niet nodig. Je behoeft slechts te adresseren: Het Westerhonk, Antwoordnummer 19 2680 WB Monster BON Ik wil iets meer weten over Het Westerhonk Naam Straat Leeftijd m/v 91 Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52, Postbus 1035, 2680 BA Monster, Telefoon (01749)45738*. voor het rayon: midden-Nederland. De werkzaamheden omvatten: Distributie en verkoop aan de vis- en levensmiddelenhandel. Vereist: rijbewijs BCDE Schriftelijke sollicitatie zenden aan Afd. Personeelszaken van Ouwehand's Rederij en Visverwerking B.V. Rederijstraat 19 te Katwijk aan Zee De Tombe Melse Co. registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar Amsterdam Apeldoorn Arnhem Baarn Bergen op Zoom Dordrecht Ede Eindhoven Enschede s-Gravenhage Haarlem Leeuwarden Leiden Middelburg Nijmegen Rotterdam Utrecht Winterswijk Zierikzee de Tombe Op onze kantoren te Amsterdam, Haarlem en Leiden is plaats voor eer jonge assistent. Voor deze funktie zoeken wij jonge mensen met VWO, HAVO of MEAO-opleiding, die bereid zijn tot verdere studie. Zij, die wel wat zien in een interessante job op een accountantskantoor bieden wij gevarieerd werk, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een studie kostenvergoeding. Belangstelling? Uw sollicitatie zien wij graag tegemoet op onze kantooradressen Amsterdam, Honthorststraat 30 tel. 020-734427 Haarlem, Spruitenbosstraat 19 tel. 023-319123 Leiden, Zoeterwoudsesingel 50, tel. 071-144451 Melse co accountants ra ra de krant natuurlijk! Als grote woningbouwer in Nederland richten wij bij Intervam het werk op het bouwen van woningen, bejaardentehuizen, kantoorpanden, winkelcentra e.d. Voor ons kantoor te Amsterdam [Coenhuis] zoeken wij een werkenadministrateur. Wij menen dat deze funktie interessant is voor een man van 30 jaar, die na zijn middelbare schoolopleiding het M.B.A.-diploma heeft behaald. De werkzaamheden omvatten onder meer- - de budgetbewaking aan de hand van de werkbegroting - de periodieke bepaling van de financiële resultaten van de projecten. Van de geschikte kandidaat verwachten wij' dat hij reeds ervaring in een soortgelijke funktie heeft opgedaan. Wij nodigen U uit Uw sollicitatie onder nummer 33 te richten aan Intervam bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 83, 2280 AB Rijswijk aiuiaMMB ntMnmaa werkmaatschappij van Hollandse Beton Groep [HBG] GEMEENTE WASSENAAR Voor de begeleiding van het openbaar en bijzonder basisonderwijs worden ge vraagd-. PART-TIME A. een PEDAGOOG-DIDACTICUS voor 15 a 20 uren per week functie-omschrijving: Begeleiding bij de op handen zijnde vernieuwingen ten aanzien van het kleuter- én lager onderwijs; Ontwikkeling van begeleidingsprogramma's voor het basisonderwijs; De werkzaamheden zullen zich vooral op de systeem-begeleiding richten en daar naast ook enigszins op de individuele begeleiding, waarbij de nadruk zal liggen op concrete en praktische dienstverlening. functie-eisen: Een voltooide universitaire pedagogisch-onderwijskundige opleiding, dan wel vol tooide studie M.O.-pedagogiek; Ruime ervaring en kennis op het gebied van het basisonderwijs. B. een ORTHOPEDAGOOG voor 10 a 15 uren per week functie-omschrijving: Het pedagogisch diagnostiseren van kinderen met schoolproblemen. Het opstellen van aparte leerprogramma's in overleg met de school. Het superviseren en begeleiden van remedial teaching. functie-eis: Een voltooide studie M.O.-orthopedagogiek, dan wel een daarmee vergelijkbare universitaire opleiding. Voor beide functies geldt voorts: een duidelijke practische oriëntatie t.a.v. de onderwijsproblematiek- goede contactuele eigenschappen; de bereidheid om een deel van de werkzaamheden in teamverband te verrichten Benoeming zal vooralsnog geschieden in gemeentedienst, zodat de rechtspositie regelingen voor het personeel van de gemeente Wassenaar van toepassing zijn. In de toekomst zal aan de onderwijsbegeleiding een andere juridische vorm gegeven worden, waarbij echter de ambtelijke status voor het personeel gehandhaafd zal blijven, dan wel in die van een vergelijkbaar niveau wordt omgezet. A Van de kandidaten wordt de bereidheid verwacht medewerking te verlenen aan een op de functie gericht psychologisch onderzoek, waarvan de uitslag met de kandi daat besproken zal worden alvorens advies zal worden uitgebracht. Eventuele nadere inlichtingen worden verstrekt door het Hoofd van de afdeling Onderwijs, de heer L.G. de Koning (tel.: 01751-19340). Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen hun sollicitatiebrief te rich ten aan Burgemeester en Wethouders van Wassenaar, Raadhuislaan 22, Wasse naar. Als grote woningbouwer in Nederland richten wij bij Intervam het werk op het bouwen van woningen, bejaardentehuizen, kantoorpanden winkelcentra e.d. Op ons kantoor te Amsterdam [Coenhuis] bestaat een vacature voor een HTS'er Bouwkunde. Hij zal leiding moeten geven aan de afdeling Werkvoorbereiding, op welke afdeling alle werkzaamheden ter voorbereiding van de uitvoering van bouwprojecten worden verricht. Gezien de aard van de funktie achten wij ervaring in soortgelijke werkzaamheden noodzakelijk. Wij nodigen U uit Uw sollicitatie onder nummer 32 te richten aan Intervam bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 83, 2280 AB Rijswijk. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] persone 1EEL personeel PERSONEEL personeel die zich bezighoudt met de verzorging, verpleging, opvoeding en behandeling van geestelijk gehandicapten, zoekt voor haar inter naten huize De IJssel te Moordrecht en huize De Weipoort te Leiden, ten behoeve van de opleiding tot Z-verpleegkundlge een full-time en een part-time funktie Zijn/haar taak bestaat uit het begeleiden van de leerlingen bij het, tijdens stages op de verschillende afdelingen, in praktijk brengen van hetgeen in de opleiding wordt geleerd en het naar de opleiding overbrengen van de problemen die de leerling tijdens de stages ontmoet. In de praktijk krijgt deze taak o.a. gestalte door - introduceren van de leerling op de afdeling waar hij/zij gaat stageren; - doorspreken met de leerling van praktijksituatie op de afdeling; - supervisie van de leerlingenbegeleiding door de afdelingen Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleging en van het diploma praktijkbegeleiding of bereid te zijn dit laatste diploma alsnog tebehalen. Bovendien is het wenselijk dat men ruime ervaring heeft als gediplomeerde in de zwakzinnigenzorg. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de stichting Gemiva, Van Limburg Stirumstraat 10 te Gouda. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. M. van Loenen, Hoofd Opleidingen, Opleidingscentrum huize "De Wei poort" te Leiden, Vrouwenweg 1, tel. 01715-9300. BARKER'S Autombielbedrijf B.V. Zijlsingel 36 - Leiden - Tel. 071-120342 Mogelijkheid tot volgen van een dagkursus bij de Impor teur. De juiste man bieden wij een uitstekend salaris, terwijl er t.z.t. eventuele woonruimte aanwezig is. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. U kunt ons bellen voor een afspraak tel. 071-120342 vragen naar de Heer Bakker. Bij het openbaar lager onderwijs kunnen door stijging van het leerlingenaantal en herschikking binnen het huidige personeelsbestand met ingang van 1 augustus 1978 geplaatst woitten enkele Van de sollicitanten wordt gevraagd om aan te geven aan welke onderwijsvorm en schoolsoort zij hun voorkeur geven. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Gemeentelijke Inspecteur van het Onderwijs, tel. 071-145344 (toestel 312). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 580 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs, Stadhuis Leiden. Vihamij-Buttinger N.V. is een groothandelsbedrijf met vestigingen door het gehele land. Het verkoopprogramma omvat artikelen voor sanitair en centrale verwarming, gas, water en elektriciteit, gereedschappen en ijzerwaren. die in het bijzonder belast wordt met het onderhouden van de telefonische kontakten met onze afnemers in de centrale verwarmingsbranche. Hij oefent deze funktie uit in nauwe samenwerking met zijn kollega in de buitendienst. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij een gedegen kennis hebben van de centrale verwarmingsbranche. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de verkoopleider, de Heer C. Mey. tijdens de kantooruren bereikbaar onder nummer 02522-19010.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24