Philips nieuwste Philishave. PHILIPS 3x12 Mesjes. Nieuwe slanke vorm. 3x90 Scheersleuven. Instelbare scheerdiepte. Je voelt wat-ie voor je doet. Is vader aan een nieuwe Philishave toe? Dan hebben wij een nieuwe Philishave voor hem. Is na al die jaren van trouwe dienst zijn Philishave aan vervanging toe? Dan is de nieuwe Philishave wel een zeer welkom Vaderdag geschenk. Want er is inmiddels een boel ver anderd, verbeterd en vernieuwd. Philips nieuwe Philishave gaat hem heel wat meer scheer- plezier en scheergemak geven. Op alle details is-ie steeds weer opnieuw bekeken. Maar de basis blijft Philishave's onverbeterlijke rond-scheersysteem met de drie knappe koppen. Dat heeft z'n voortreffelijke scheerresultaat bewezen. Sinds 1975 heeft Philishave niet zes maar twaalf snelle mesjes onder elk van de drie ronde koppen. Ze zijn zelfslijpend en van zilverstaai. Ze zorgen voor 'n diepgaand scheer resultaat. En om zelfs de kortste haartjes uitte scheren, is boven dien de druk op de scheerkoppen Z'n 3x12 mesjes scheren u snel glad en diep schoon versterkt. De Philishaves worden steeds slan ker. Bij dit nieuwste model is de vorm nog verder opge- strakt.Dat is plezie rig voor het oog. Perfect voor de hand. Meer houvast. Z'n scheerbereik Z'n scheervlak slaat nu onder een hoek van exact 20" Santen met z'n nieuwe, slanke vorm betekent dat meer gemak, 'beter houvast is vergroot door het scheervlak nog wat schuiner te maken: onder een hoek van 20". Zo komt hij nu overal makkelijker bij Philishave's ronde koppen tellen elk 90 scheersleuven. Die vangen korte èn lange baardharen in één keer. Soepel verend volgen ze elke beweging. En sparen ze zijn huid. Echt modern scheercomfort. Omdat van man tot man de baardgroei verschilt. Eén van Philishave's 9 instelbare scheerdieptes is hoogstpersoonlijk de zijne. Vaders nieuwe Philishave zou niet compleet zijn zonder tondeuze. Op dit nieuwe model is deze be langrijk verbreed. Ideaal voor man nen met snorren en bakkebaarden. Vaders nieuwe Philishave heeft een spiraalsnoer. En zit in een fraaie sterke cassette. ziet 't. We hebben een nieuwe Philishave voor vader. Precies wat u zoekt als hij aan een nieuw scheerapparaat toe is. Extra brede tondeuze' Makkelijk voor snor, bakkebaaraeit en baard. \borelke man z'n persoonlijk instelbare scheerdiepte. Kies uit 9 mogelijkheden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8