assistent informatie-analist Prijslreffér 45.- K] S [13 0 W Lekkerpittige Moccona... tijdelijkmetlOOwaardepunten. leerling of aankomend verkoopster —KROL SCHOENEN HEINEKEN Welkom bij R! C&M-iitbcA\tootde£üje>if 16.- BEDRIJFSWAGENS B.V. NEBIM bedrijfswagens B.V. is importeur van de Zweedse VOLVO bedrijfswagens. Een moderne Nederlandse onderneming met de mentaliteit van de op kwaliteit gestelde Zweden. Voor onze werkplaats te AALSMEER zoeken wij op korte termijn een ALL-ROUND DIESELMONTEUR wiens taak zal bestaan uit: het afleveringsklaarmaken van nieuwe bedrijfs wagens het uitvoeren van specialistische werkzaamheden in de werkplaats hef revideren van motoronderdelen. Voor deze functie zoeken wij een goede vakman die door diploma's en/of ervaring zijn vakmanschap kan aantonen Het bezit van z.g. groot rijbewijs strekt tot aanbeveling. Voor directe inlichtingen kunt u bellen met de heer J.R. de Lange, telefoon 02977-26651 Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot de heer H.K.G.W. Hengelmolen. hoofd Personeeizaken. Binckhorstiaan 215 te Den Haag. tel. 070-614051, toestel 145 s. Naar keuze lamerlus. Prima puur-katoenen jeans. Naar keuze met extra pijp-zak of met hamerlus. Ecru, beige, groen, marine, mt 44-54 (zonder riem) Alleen deze week Haarlemmerstraat 115-117, Leiden Rozemarijn 19-23, Leidschendam Krol Schoenen B. V., een winkelbedrijf met 25 eigentijdse "Family Shops", zoekt vóórhaar filialen Leidschendam en Zoetermeereen aktieve vanaf 18 jaar, die er plezier in heeft om te werken met aktuele schoenenmode, en die daarbij onze klanten vriendelijk en deskundig kan adviseren. Goede resultaten leveren een salaris op dat boven het jeugdloon ligt. De verdere kondities zijn zoals van een modern bedrijfsbeleid mag worden ver wacht. Met gemaakte vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Reiskosten worden ver goed. Belangstelling? Kom dan even langs voor een gesprek met onze bedrijfsleider. Krol Schoenen, Winkelcentrum Leidsenhage, Rosemarijn 11, Leidschendam, Tel 070-276468. Krol Schoenen, Winkelcentrum Soeterweyde, Van Leeuwenhoeklaan 39, Zoetermeer, Tel. 079-220708. de modewereld JfcB aan uw voeten ^5» Voor de stafafdeling administratieve organisatie, welke in 1979 zal worden gehuisvest in Zoeterwoude, zoeken wij een assistent informatie-analist. Deze funktionaris zal in projektgroep- verband bijdragen moeten leveren aan de uitwerking en de bouw van systemen ten behoeve van de informatie-voorziening in ons concern. Daarnaast zal hij worden betrokken bij het invoeren en begeleiden van nieuw ontwikkelde en aangepaste bestaande systemen, terwijl het vastleggen van in projektgroepen ontworpen procedures eveneens tot zijn taak zal behoren. Voor een goede uitoefening van deze nogal mobiele funktie, denken wij aan iemand, die aan de volgende voor waarden voldoet: middelbare schoolopleiding, gevolgd door een H.B.O.-opleiding (zoals H.E.A.O., S.P.D. of studerend hiervoor). ervaring op administratief gebied goede kontaktuele eigenschappen leeftijd tot ca. 30 jaar. Belangstellenden voor deze funktie kunnen hun sollicitatie richten aan de Personeeldienst Concernstafdiensten van Heineken Brouwerijen B.V., Postbus 28, Amsterdam, telefoon (020) 702120. Meisjes van willen ook wel eens in het wit Slanke puur 152-170 Tijdelijk heeft de 200 grams pot Moccona Roodmerk, Fijne Dessert en Coffeinevrij 100 waardepunten. Zo geniet u van geurige, pittige korrclkolfie en spaart u 60 punten extra voor de D.E. geschenken van uw keuze! Moccona. ïf-j| Pittige korrelkoffie van Douwe Egberts. Een spijker- Snuffel- aanbieding. Brushed katoen, applicatie opachierzak, 122-146 Echte katoenen Kentucky broek. IJzersterk. VOLVO

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12