\onroerendgoeaM ONROERE ONRC f ONROERENDGOED onroerendgoed m ONROERENDGOED M I onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed UI m I Mm mak Wr dev makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP PROPER de meeste mensen denken dat een eigen bungalow onbetaalbaar is u kunt beter weten... als u onze dokumentatie aanvraagt jan bentveld interieurverzorging bv MAX SEDELAAR EN Z00NB.V. TE KOOP TE NOORDWIJK AAN ZEE TE KOOP TE NOORDWIJK BINNEN TE KOOP IN VOORHOUT onroer in onroerende goederen telefoon 01717-4684* Directie: I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G. S. J. van der Weide LEIDEN Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, c.v.-gas en warmwatervoorziening. Ind. beg.gr.: grote z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal. tollet en inpandige berging. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verd.: grote 4e slaapkamer en groot zonne-terras op het zuiden. Vraagprijs 410.000.- k.k. of Vraaghuurprijs 2.250.- p.m. De Ridderstraat (Prof.wijk). Fraai verbouwd volledig ge«*">ffherenhuis met voor- en zonnige achtertuin op het ZO. Ind. beg.grond: grote woonkamer met klass'^Jvn haard en parketvloer, keuken met apparatuur, hal, gang, toilet en kelderkast. 1 e etage: 2 mim-u O^i kleinere slaapkamer met wastafel en vaste kasten, ruime betegelde badkamer en douche, zolderetage: 2 ruime slaapkamers met wastafel en vaste kasten en veel berging, voorzien van cv-gas. Prijs n.o.tk. Oude Singel. Uitstekend onderhouden grachtenpand met binnenplaats en schuur. Ind. beg. grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1e verd.: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers. 2e verd.: hal, 3 kamers. 3e verd.: vaste trap, overloop, 2 kamers. Vraagprijs 350.000,- k.k. V. d. Hoevenstraat Perfect verbouwde goed onderhouden hoek-eengezinswoning met schuur, achtertuin, achterom en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: gang. toilet woonkamer, moderne keuken, badkamer met ligbad, wastafel en badgeijser. 1 e verd.: hal, 3 slaapkamers (1 met balkon). 2e verd.: vaste trap. 2 slaapkamers met dakkapel en veel berging. De woning is voorzien van diverse extra's, zoals granol- en schrootjeswanden. Vraagprijs 240.000.- k.k. Apollolaan. Prachtige 3-4 kamerflat met lift en groot balkon op het zuiden met zonwering en schitterend uitzicht op park en waterpartij. Ind.: ruime living (35m2) met electr. open haard, open keuken met eetbar en alle app., 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en toilet, veel bergruimte en c.v.-gas. Vraagprijs 207.500.- k.k. Trompstraat. Hoek winkel/woonhuis met achterom, plaats, schuur en zonneterras. Ind. beg.gr.: winkel (23 m2), woonkamer, keuken, bijkeuken, toilet en fontein, magazijn c.q. garage. 1 e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolder met dakkapel. Vraagprijs 195.000.- k.k. Gerard Brandtstraat. Goed onderhouden hoekeengezinswoning met stenen schuur, achterom, plaats en c.v. (gas). Ind. beg.gr.: hal, woonkamer, kelderkast, toilet en fontein, keuken. 1 e verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: vaste trap naar grote zolder met dakkapel. Vraagprijs 155.000,- k.k. Declmastraat. Ruime boven- en benedenwoning. Bovenwoning is verhuurd voor 165.- per maand en heeft een aparte opgang. Benedenwoning leeg te aanvaarden. Ind.: gang, toilet, geheel betegelde douche, grote L-vormige woonkamer met schouw en schrootjes plafond, moderne open keuken en 2 ruime slaapka mers. Zonnige vrije achtertuin op ZO. Benedenverdieping ook apart te koop. Vraagprijs 119.000.- Vraagprijs voor het geheel 162.500.- k.k. Rijndijkstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op ZW en schuur. Ind. beg.gr.: entree, grote woonkamer plm. 36 m2, gemoderniseerde keuken, douche en toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers. 2e verd. -. grote bergzolder. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs incl. vloerbedekking en luxaflex 137.500.- k.k. Catharinastraat. Leuke gestoffeerde eengezinswoning geheel vakkundig verbouwd. Rustige ligging. Ind. ruime woonkamer, keuken met alle apparatuur (is inbegrepen), douche en toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers en groot balkon op het zuid-westen. Vraagprijs 135.000.- k.k. Sophiastraat. Boven- en benedenwoning. Benedenwoning is verhuurd, bovenwoning met aparte opgang, leeg te aanvaarden. Ind.: grote woonkamer, keuken, douche en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Koper moet huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs 80.000.- k.k. LEIDERDORP Van PoelqeestJaan. Modem herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (Z). grote stenen schuur. De woning is van geheel nieuwe c.v.gas voorzien. Ind. begane grond: ruime woonkamer keuken, hal oanq en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet en wastafel. 2e verd.: grote studeer/logeerkamer met vrij ruim balkon om te- "oo1 hommim,p VOORSCHOTEN Karei Doorrrianlaan. Ruim hoekherenhuis met c.v. gas, gelegen aan groot plantsoen met schuur en aparte grote garage 24 m2 met voor-, zij- en grote achtertuin. Ind.: hal, toilet, grote woonkamer, keuken. 1 e etage: 2 ruime slaapkamers, kinderkamer, badkamer, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met dakkapel, veel' berging. Vraagprijs 395.000,- k.k. Jan Steenlaan. Rustig aan brede laan gelegen, goed onderhouden tussenwoning met schuur, voor- en achtertuin en achteringang. Ind. beg.gr.: grote woonkamer met parketvloer, keuken, gang. hal, toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 235.000.- k.k. Papelaan. Leuk gelegen hoekherenhuis met grote garage annex berging, voor-, zij- en achtertuin. Ind.. beg.grond: gang, grote woonkamer, gedeeltelijk open keuken met inbouwwasemkap en vaatwasmachine, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 2 met vaste wastafel, badkamer met ligbad en aansluiting wasmachine. 2e etage: zolderslaapkamer, grote berging en wastafel. pr|jS n.0.t.k. Leidseweg. Hoekherenhuis met grote nieuwe garage annex berging, voor- en achtertuin en achterom. Ind. beg.grond: ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, geheel betegelde moderne badkamer met ligbad en toilet, 1e etaqe: 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, zolder met veel bergruimte. Vraagprijs 260.000.- k.k. TER AAR Vosholstraat. Subliem onderhouden halfvrijstaand herenhuis (twee onder één kap) voor- en zonnige achtertuin ZO. Garage, aparte schuur, achteruitgang, cv en vrij uitzicht. Ind. beg. grond: mime hal, gardero be, toilet en fontein, woonkamer met open keuken met apparatuur. 1 e etage: hal, badkamer met douche, 3 slaapkamers. 2e etage: overloop en bergingen, mime 4e slaapkamer met dakkapel. Prijs Incl. diverse extra's o.s. schrootjeswanden-plafonds n.o.tfc. ZOETERWOUDE-DORP Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrij zeer diepe (19m) goed aange legde achtertuin (Z). Ind. beg. grond: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1 e verd.: hal. 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs/ 215.000,- k.k. Burg. Hemmlngsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, cv. gas. voor- en achtertuin, ind. beg. grond: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilel met fontein, kelderkast. 1 e verd.: hal. 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet 2e verd overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000,- k.k. De Meredostraat. Rustig gelegen, goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal, ruime woonkamer met open trap, toilet en fontein, moderne keuken. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche. 2e verd.: hal, slaapkamer mei dakkapel en bergruimte. Vraagprijs Incl. stoffering 237.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Geheel gestoffeerd herenhuis met zonnige achtertuin, stenen schuur en achterom, voorzien van c.v. gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met parket en open haard, moderne keuken, toilet, hal en garderobe. 1 e etage: 3 slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet. Zolderetage: ruime zit-slaapkamer met dakkapel en mogelijkheid voor donkere kamer. Het gehele huis is voorzien van dubbel glas (thermopane). Vraagprijs Incl. stoffering en alum, horren etc. 265.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Europasingel. Wegens omstandigheden te koop: een luxe, zeer goed onderhouden en ruim herenhuis (groot type drive-in woning) met voor- en achtertuin op het zuiden en vrij uitzicht. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing en heeft 3 balkons. Hetriu^ aeft een royale inpandige garage, welke tot werkkamer verbouwd mag worden (vergunning MnrhGy; en een 2e hoge (caravan) garage aan de achterzijde, ind. beg. grond: ruime entree, garderc^JK,, garage en grote afgewerkte tuinkamer. 1e verd.: L-vormige woonkamer met open haard en pxiVlivloer, grote keuken. 2e verd.: 3 slaapkamers, luxe WASSENAAR Del jlerweg 135. Uitstekend onderhouden hoek-herenhuis met schuur, voor-, zij- en achtertuin, c.v. gas en gasboiler. Ind. beg. grond: entree, gang, toilet en fontein, L-vormige woonkamer met open haard, open keuken. De gehele woning is voorzien van granolwanden en parketvloeren. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met balkon), gang, badkamer met ligbad, wastafel en aparte 2e toilet. 2e verd.: vaste trap naar ruime zolderkamer. Vraagprijs 395.000,- k.k. Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* LEIDEN - ZWANENZIJDE 3 Wie een eigen huls zoekt heeft een royale keus In de Merenwijk, in Leiden. Daar staan kleine, grote, eenvoudige, luxe, goed kope en dure woningen. Ons huis, dat direkt te aanvaarden is, is in elk geval niet klein (ruim 11 m diep), redelijk luxe (met open haard, complete keuken, fraaie badkamer, kelder van 5 x 5 m, garage, enz.) en bepaald niet duur. 300,000,-k.k. Over die prijs valt te praten. Komt u zelf eens kijken, zaterdag van 17.00 tot 19.00uurof zondag van 13.00 tot 16.00 uur, of bel Makelaarskantoor De Leeuw in Rijnsburg (01718-29301). Te koop EENGEZINSWONING Lingestraat. Ind.: woonkamer met parket en gemetselde open haard, gang, kelder kast, toilet en keuken. 1e etage: 3 slaap kamers, douche. 2e etage: 2 slaapkamers, dakkapel met ruim uitzicht. CV-gas. Voor tuin en ruime zonnige achtertuin, stenen schuur met achteromgang. Prijs 225.000,- Telefoon 071-131512 (na 18.00 uur). TE KOOP OEGSTGEEST Grunerielaan 18. Hoekhuis met voor- zij- en royale zon nige achtertuin, garage, schuur, CV-gas, beg.gr.: zitka mer met parketvloer, uitgebouwde tuinkamer 3x6m, half open moderne keuken, gang, plavuizenvloer, toilet. 1e etage: 3 kamers, luxe douchekamer met 2e toilet, groot balkon. 2e etage: 1 kamer met aparte voorzolder. Geheel geïsoleerd, alluminium schuifpuien. In prima staat van onderhoud. Gunstige ligging t.o.v. Rijksweg. Prijs n.o.t.k. Aert van Neslaan 54. Drive-in-woning met voor- en zon nige achtertuin, inpandige berging, c.v.-gas, begane grond: woonkeuken, toilet, hal, 1e etage: royale woon kamer, 2e etage: 3 kamers, badkamer, bergruimte. Te aanvaarden zomer 1978. In goede staat van onderhoud. 335.000.- k.k. Laan van Arenstein 13. Halfvrijstaande woning met ga rage, carport en fietsenhok. Rustige ligging, blijvend vrij uitzicht, CV-gas. Incl. enkele roerende goederen. Bega ne grond: woonkamer met open haard, woonkeuken met eethoek, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1 e etage: 2 kamers, douchekamer, overloop, balkon, veel kastruim- te, 2e etage: 1 kamer, zolderberging. 375.000.- k.k. Wijttenbachweg 63. Middenwoning met voor- en ach tertuin, schuur, cv, olie. Begane grond: royale woonka mer met open haard en parketvloer, keuken, vestibule, gang. toilet en kelderkast. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, donkere kamer, kelder, berging. 330.000.- k.k. Berlicumstraat 8. Half vrijstaand herenhuis met voor zij- en achtertuin, garage, c.v. gas. Beg.gr.: woonkamer, woonkeuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 ka mers, badkamer en toilet. 2e etage: 2 kamers, zolderber ging. In goede staat van onderhoud. f 390.000.- k.k. Menso Kamerlingh Onneslaan 8. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, uitzicht op plantsoen, c.v. gas. Begane grond: ruime Z-woonkamer met open trap, hal met toilet en garderobe, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douchekamer, overloop, veel kastruimte. 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte even tueel geschikt voor het maken van extra kamer 315.000.- k.k. Pr. Irenelaan 16. Middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur, CV-gas. Begane grond: woonkamer met parketvloer, keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. 260.000.- k.k. Lange Voort 24. Middenwoning met garage, schuur, voor- en zonnige achtertuin, achteruitgang, CV-gas. Be gane grond: royale woonkamer met parketvloer en open haard, moderne keuken, compleet ingericht, vestibule, gang en toilet. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, overloop, 2 balkons. 2e etage: 2 kamers, zolderberging. Incl. enkele roerende goederen. In uitstekende staat van onderhoud, geheel geïsoleerd. 370.000.- k.k. LEIDEN Scholtenstraat 16. 3 4 kamerflat op 2e etage met C.V.-moederhaard, inpandige berging. Ind. woonkamer, eetkamer met balkon, 2 slaapkamers, keuken, badka mer, toilet, achterbalkon. In goede staat van onderhoud. 135.000.- k.k. Rijnsburgersingel 86-87. Beneden- en bovenwoning met plaats en schuur. De benedenwoning is verhuurd. De bovenwoning is leeg te aanvaarden. Ind. bovenwoning: 1 e etage: 2 kamers en suite kleine kamer, keuken, gang en toilet. 2e etage: zolderruimte met douche, 3 kamers. 140.000.- k.k. Hoge Rijndijk 31. Vrijstaande woning met voor-, zij- en achtertuin, schuur, c.v. gas, achteruitgang. Begane grond: grote woonkamer met parketvloer, kleine kamer, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, overloop en balkon. 2e etage: 1 kamer, zolderruimte geschikt voor het maken van een extra kamer. 450.000.- k.k. makelaardij o.g. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-156952 Lid Makelaars Computer Centrum Dit is één van de vele mogelijkheden: kompleet afgeleverd al vanaf (exklusief garage) f 138.370,- inklusief B.T.Vy. Het loont de moeite om een eigen perceeltje bouwgrond te verwerven. Een wereld aan woonkomfort ligt dan voor U open. Betaalbaar woon komfort als U kiest voor methodisch bouwen! En Fort biedt U de voor deligste manier om dit te bereiken, inklusief alle wensen waaraan Uw huis moet voldoen. Kies voor een bungalow naar maat en vraag uit voerige dokumentatie van Fort aan (of bezoek de "Kijk-Fort showroom" in Woudrichem): FORT BOUW BV, Hoge Maasdijk 1=5, 4285 ZG Woudrichem, tel. 01833-2800 De "Kijk-Fort" showroom is geopend op maandag t/m vrijdag van 8-12 en 14-17 uur. Op zaterdag van 11-16 uur. op zon- en feestdagen gesloten. Na storting van f 6,- op postgiro 1186629 t.ri.v. Fori Bouw B.V. Woudrichem met vermelding van de code wordt de uitvoerige Fort-dokumentatie per omgaande aan.U toegezonden. goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071;.134Ü.ZT dealer van: be'souw tapijt plöeg stoffen gelderland interlübke un.ska.parket MAKELAARS- EN ASSURANTIEKANTOOR BOSWEG 13. In duinen gelegen excl. split-level bungalow met o.a. duboeie garage, atelier, compl. CV-installatie met 3 afzonderlijke ketels. Indeling bungalow: entree, hal, toilet, garderobe, spiltrap naar woonétage, deze omvat: zeer grote woon/eetkamer met uitzicht over duinen en zee. openslaande deuren naar terrassen (Z), midden in de kamer een open haard, moderne open keuken met alle inbouwapparatuur en eetbar. Indeling slaapafdeling in het ouderhuis: gang, 2-tweepersoons slaapkamers. Iedere slaapkamer heeft een luxe douchekamer met o.a. tollet en bidet. Veel berging in het onderhuis plus stookruimte en doorgang naar verw. garage voor 2 3'auto's. Indeling atelier: entree, toilet, douche. Etage: grote werkkamer met open haard en kastenwanden, opensl. deuren naar ten-as (Z). Oplevering in overleg Vraagprijs: 1.125.000,-k.k. JAVA WEG 5. In de Zuidduinen gel. semi-bungalow met zomerh. en garage op 700 m2 grond. Indeling: hal, L-vormige woon/eetkamer met openslaande deuren naar terras en tuin (Z), keuken, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2 slaapkamers. Deze bungalow is bij uitstek geschikt voor een echtpaar zonder kinderen. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: n.o.tk. KON. ASTRIDBOULEVARD. Prachtige 3-kamerflat op de 1 e woonlaag v. "Residence Astrid" v.v. C.V. Indeling: entree, woon/eetkamer met open keuken, groot zonnebalkon op het zuiden. 2 slaapkamers, toilet, komplete luxe badkamer. Het appartement is zeer goed verzorgd en onderhouden en kompleet gestoffeerd. Aanvaarding spoedig Vraagprijs: 280.000,- k.k. eventueel met garage. WITTE DE WITHSTRAAT11Middenwoning met voor- en achtertuin (Z). In achtertuin staat een grote stenen schuur. Indeling: woon/eetkamer, keuken, gang, toilet, kelder kast. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 3 slaapka mers, bergruimte. Dit huis ligt vlak achter de boulevard en is zeer geschikt voor de zomerverhuur. Oplevering spoedig Vraagprijs: 250.000,- k.k. STAKMAN BOSSESTRAAT 60. Luxe herenhuis met vrij uitzicht over plantsoen, met voor- en achtertuin, stenen bergschuur, v.v. C.V.-gas. indeling: entree/hal, woon/eetkamer m. open haard en huisbar, toilet, mod. uitge bouwde keuken met afzuigkap, koelkast en eetbar. 1e étage: 2 tweepers. sl.krs., 1 eenpers. sl.kr., gr. zonnebalkon, excl. badkamer m. ligbad en 2e toilet. 2e etage: gr. slaapkr. met dakkapel. Dit woonhuis biedt zeer veel extra's. Alle kosten inzake de overdracht komen voor rekening van de verkoper. Oplevering: juni 1978 Vraagprijs: 325.000,- all-in GARENHOF 8. Gezellig gel. hoekwoning in het plan Vreewijk. Indeling: woon/eetkamer, open haard, mod. keuken, bijkeuken, toilet, opiensl. deuren naar de tuin. 1e etage: grote ouder slaapkamer met balkon en aangrenzende badkamer m. ligbad en douche, apart 2e toi let, 2 tweepers. sl.krs. 2e etage: ruime zolderslaapkamer, ruime zolderberging. Veel thermopane beglazing. Aanvaarding: medio september Vraagprijs: 335.000,- k.k. SCHOONOORD 45. Prachtig gel. schakelvilla met voor-, zij- en achtertuin (Z), ruime garage en v.v. c.v.-gas. De villa is gelegen aan een vaarwater welke in open verbinding staat met De Kaag. Toegestaan is om een boot aan het eigen terrein af te meren. Indeling: entree/hal. toilet. L-vormige woon/eetkamer 50 m2 m. open haard, parket en plavuizen, ruime keuken m. doorgeetwand naar de eetkamer. Etage: 2 tweepers sl.krs., 1 eenpers. sl.kr., luxe badkamer m. ligbad en 2e toilet. De bungalow is zeer goed onderhouden en verkeert in zeer goede staat. Gevr. koopsom: 575.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg Op aanvraag kunnen wij u informatie over diverse nieuwbouw-projec- ten, welke wij in Noordwijk aan kunnen bieden, of zenden wij u onze woninglijst.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32