MW tk Havenwerker WERNINK J HOOGOVENS IJMUIDEN chef holding administratie Wiewild'reen afwisselende baan in de verkoop,dicht bij huis? laborant(e) K> docenten r Dienstencentrum Stationery kommercieel medewerker voor de verkoop binnendienst "tr randstad uitzendbureau centraliste, telefoniste en receptioniste DIACONESSENHUIS LEIDEN MAGAZIJN BEDIENDE de rijksoverheid vraagt medewerkers Leiden-Herengracht 84 .Telefoon 071-132655 (in 4-ploegendienst) Afwisselend werk in de havens van Hoogovens Hoogovens beschikt over modern uitgeruste havens, waarvan de grootste in open verbinding met zee staan. Per jaar worden er duizenden binnen- en zeeschepen tot zo'n 100.000 ton afgehandeld. De havenwerkers zorgen voor het snel en efficiënt laden en lossen van bulk en stukgoederen. Ze beschikken daarvoor over moderne apparatuur, zoals rnotorschoppen, dieplepels, heftrucks en mobiele kranen. Zo nodig brengen ze ook met de schop in de hand ertsen en kolen binnen het bereik van de grijpers van de loskranen. Daarnaast controleren de havenwerkers de bandensystemen en ruimen ze ernaast gevallen materiaal op. De verschillende taken worden afwisselend verricht. Circa f 2.325,bruto per maand Dat is uw aanvangssalaris als havenwerker, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Binnen een jaar loopt dit bedrag op tot circa 2.400, Doorgroeimogelijkheden Het havenbedrijf biedt goede mogelijkheden om bij gebleken geschiktheid verder op te klimmen. Hoogovens geeft een opleiding in de praktijk. Aanvullend zijn er korte cursussen, onder andere tot stuwer of tot bestuurder van voertuigen. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilt u meer weten? Als u tussen de 21 en 45 jaar bent en het rijbewijs BE heeft, kunt u havenwerker bij Hoogovens worden. Stuur de bon naar: Hoogovens. Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. r weten over de functie Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Hollandsche Beton Groep N.V., gevestigd te Rijswijk [zhj, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en water bouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden offshore-aktiviteiten, betonprefabrikage, projektontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Binnen de Controllersafdeling is de funktie vakant van Deze funktionaris zal naast de dagelijkse leiding van de administratie verantwoordelijk zijn voor de periodieke verslaglegging. Hij zal tevens betrokken worden bij de automatisering van de te consolideren gegevens van middellange en korte termijnplanning, budgets, kwartaal- en jaarverslaglegging van de Groep. Kennis van en/of belangstelling voor automati sering van administraties is daarom gewenst. Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij een opleiding op SPD ll-niveau met enige jaren ervaring noodzakelijk. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Scciale Zaken van HBG N.V., Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zhj. Wij zijn het Dienstencentrum met-die-moeilijke achternaam en houden ons voor de Bührmann-Tetterode Groep bezig met de opslag, distributie en administratie van artikelen voor de kantoorboekhandel. We zoeken jonge mensen met een goede opleiding als mavo, in de leeftijd tussen 18 en 25 jaar die best een afwisselende baan zouden willen in de verkoop. Hun werk bestaat uit het assisteren van de verkopers binnendienst, het uitwerken en typen van korrespondentie, het kontakt onderhouden met klanten enzovoort. We vertellen je graag meer in een persoonlijk gesprek. We betalen een goed salaris, geven vier weken vakantie, en 8% vakantietoeslag, reis- en studiekosten worden vergoed en je kunt goed en goedkoop lunchen in ons mooie personeelsrestaurant. Wie snel belt voor een afspraak, maakt de meeste kans: 01720-29211, de heer Mullaart. Met vakantie-afspraken houden we graag rekening. Ondernemingsweg 66, Alphen aan de Rijn. een onderneming van Bührmann-Tetterode nv i's een werkmaatschappij van de in de ruimste zin van het woord, groep Vandervliet Wernink. Een organisatie die zich hoofd- Voor zo spoedig mogelijk zoekt zakelijk bezig houdt met bouwen Wernink Beton kontakt met een Zijn werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het verzorgen van verkoop- en orderadministratie, korrespon dentie en telefonische kontakten met kliënten. Voor een ambitieuze jongeman tussen 21 en 25 jaar bij voor keur met een MAVO-opleiding, bieden wij een aantrekkelijke baan met promotiekansen. Sollicitaties te richten aan: Wernink Industrie en Handels- Onderneming B.V., Morsweg 340, Postbus 1, Leiden Telefoon 071-769212. WERIMINK direct (para)medisch werk voor: Clinisch/chemisch analiste voor een instelling in Leiden voor dag per week. De werkzaamheden kunnen 1 maand gaan duren. Verpleegkundigen-A Radiologisch laborante Verpleegkundige-A Bel ook onze banenlijn (071 -130137), deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba- Leiden: Kort Rapenburg 6. tel.: (071) -14 95 41 heeft direct werk voor: electromonfeurs hulp electromonteurs CV-monteurs hulp CV-monteurs onderhoudsmonteurs C02 lassers loodgieters bankwerkers Op korte termijn zal in het Diaconessenhuis te Lei den een centraal oproepsysteem voor patiënten in gebruik worden genomen. De bediening van deze oproepcentrale zal worden gecombineerd met telefoon- en receptiedienst, zo dat men afwisselend als - niet jonger is dan 20 jaar - minimaal Mavo IV diploma heeft, - bereid is wisselende diensten te doen Enige bekendheid met de patiëntenzorg strekt tot Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden, tel. 071-155960 tst Zo spoedig mogelijk gevraagd: Sollicitaties aan Goodyear (Nederland) B.V., Produktieweg 62 - Industrieterrein „Grote Polder Zoeterwoude - tel. 071-899340, toestel 20, (de heer Vooijs). RODE KRUIS ZIEKENHUIS Sportlaan600, 2566 MJ Den Haag. Telefoon: (070)-6147 61 Voor onze kleine, maar goed geouti'leerde afdeling (o.a. telecobald-apparaat) vragen wij In het bezit van het diploma Radiotherapie. De personeelsbezetting bestaat uit 4 laboranten. De aanstelling kan geschieden in PART-TIME of FULL-TIME dienstverband. Rechtspositieregeling en salaris volgens de geldende richtlijnen. Telefonische inlichtingen kunnen verkregen wor den bij mevrouw L. Spiero (toestel 337). Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afde ling, J. M. G. Tholen, radiotherapeut. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie .te Leiden Hiervoor worden gevraagd: assistent van de bibliothecaris vac. nr. 8-547211158 Taak: onderhouden van correspondentie met buitenlandse bibliotheken en uitgevers: rubri ceren en catalogiseren van boeken; verzorgen van leen en uitleen van boeken; opzoeken van literatuur t.b.v. staf en bezoekers. Vereist: een geheel of gedeeltelijk voltooide basisopleiding voor bibliotheek en documentatie of een voltooide GO-A opleiding: kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. Bibliotheek ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2367,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. assistent van de bibliothecaris vac. nr. 8-547111158 Taak: sorteren en inschrijven van boeken, tijdschriften en overdrukken; bijhouden van kaartsystemen: opbergen van boeken en tijdschriften: verzorgen van de uitleen; maken van fotocopieën; versturen van publicaties. Vereist: diploma MAVO-4 met talen in hét pakket. Type-ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2043,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. LEIDEN Chr. Scholengemeenschap Leiden-Zuld-West "DE VLIETSCHANS" (vwo - havo - mavo) Oer 1 augustus a.s. gevraagd wiskunde ca. 9 uur 1e/2e graad biologie ca. 14 uur 2e/3e graad geschiedenis ca. 10 uur 1e/2e graad Van sollicitanten wordt verwacht dat zij achter de doel stelling van het Christelijk onderwijs staan. Sollicitaties te richten aan de rector, drs. F. Th. van der Linde. Schubertlaan 133, Leiden, tel. 071 -762943/769243. Per 1 juli zal de school gevestigd zijn in het nieuwe ge bouw aan de Apollolaan.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26