jssst CM zoekt 'n goede verkoopster san r DdwIis westeinde ziekenhuis projektadministrateur ervaren electro-monteur Awana-show uit Suriname ••w aktieve verkopers internationaal adviesbureau voor personeel enorganisatie,,holland"hv EEN PROJEKTLEIDER uitdagende afwisselende goed betaalde baan F zaterdag 10 juni Amicitia (Westeinde) - 20.15 uur Goede reis in eigen land met NS/Trans ERVAREN TEST-ASSISTENT(E) Van Swaay Installaties BV, werkmaatschappij van het Internatio-Müller concern, een van de grotere Nederlandse bedrijven op het gebied van technische installaties in gebouwen en op schepen. Op ons hoofdkantoor te Zoetermeer zoeken wij voor de afdeling Projektleiding een Zijn taak omvat het verzorgen van alle administratieve informatie die nodig is voor de uitvoering van een bepaald projekt. De nodige gegevens daartoe verkrijgt hij bij kontrole van orderbevestigingen en korrespondentie. Het samenstellen van overzichten van de voortgang van het projekt behoort mede tot zijn taak. Verder wordt hij belast met het ver zorgen van grafieken en technische nakalkulaties. Kortom, hij moet alle administratieve en financiële aspekten van het verloop van het projekt nauwkeurig en op de voet kunnen volgen. Daartoe zijn nauwe kontakten met de afdelingen Kalkulatie, Inkoop en Administratie van groot belang. Het bezit van een HAVO-diploma of MAVO met praktijk diploma Boekhouden is vereist, evenals een redelijke kennis van Engels. Leeftijd: minstens 25 jaar. Aanstelling geschiedt voorlopig voor VA a 2 jaar (de duur van het projekt) doch een vaste aanstelling daarna is niet uitgesloten. Wij bieden: een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een gratificatieregeling en een collectieve ongevallen verzekering. Telefonisch kunt u informatie inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, onder no. 079 - 219363. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van Van Swaay Installaties BV, Bredewater 24, Zoetermeer. Electro Combinatie Nederland B.V. is Nederland's grootste winkelorganisatie met eigen vestigingen in de elektro-technische branche. Voor onze vestiging in Alphen aan de Rijn vragen wij op korte termijn Voorkeur genieten zij, die beschikken over rutme ervaring in onze branche. Belangstellenden kunnen telefonisch kontakt opnemen voor het maken van een afspraak met de heer A.F. Sol ter, 01720-92900. Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Daarnaast voeren wij in binnen- en buitenland montagewerken van komplete fabrieksinstallaties uit. Voor het onderhoudsteam in onze fabriek te Leiden zoeken wij op korte termijn een die zelfstandig werkzaam zal zijn in het onder houd en de reparaties van electrische installa ties, machines en gereedschappen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, Zoeterwoudse- weg 1 in Leiden, telefoon 071 - 76 93 12, toestel 414. als dochtermaatschappij van de Hollandse Constructie Groep deel uitmakend van HBG nv. Ons bureau richt zich voornamelijk op de bouw nijverheid. Onze taken zijn o.a. adviezen op het terrein van perso neel en organisatie werving en selectie in binnen- en buitenland. Postbus 57 Oudewater Onze cliënt, werkmaatschappij in de UTILITEITSSEKTOR van een groot internationaal concern, vraagt voor haar Nederlandse organisatie die verantwoordelijkheid draagt voor één of meer projëkten. Hij coördineert hierbij de aktiviteiten van een projektteam(s), de dienstverlenende afdelingen, externe bureaus en instellingen. Hij rapporteert periodiek de technische financiële en organisatorische gang van zaken. Aan deze funktie zullen de volgende eisen worden gesteld- opleidingsniveau T H. of H.T.S. goede organisatorische kwaliteiten 5 jaar ervaring in de uitvoering en voorbereiding werken Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Internationaal Adviesbureau voor Personeel Organisatie „Holland" b.v. Postbus 57 Oudewater. In STRIKT VERTROUWELIJKE SFEER kan kontakt opgenomen worden met de heer M Besteman (ook in het weekend en 's avonds), privé tel. 03486-2118. Eerst na toestemming van de kandidaat volgt rapportering aan de opdrachtgever. vanaf 18 jaar. Voor deze zelf- standige baan is het noodzakelijk dat je gevoel hebt voor service en de Nederlandse taalgoed beheerst. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een opleiding op Mavo-mveau. C&A heeft nogal wat te bieden: n goed salaris, 'n vijfdaagse werkweek (met om de week een lang weekend), 5 weken vakantie plas 3 snipperdagen, 20% korting op eigen kleding-aankopen en een unieke spaarregeling. Heb je interesse? Schrijf dan een briefje naar: C&A, Botermarkt 4-7, Leiden. Je kunt tevoren ook telefonisch informeren bij de heer M. Bekema: 071-120641. MENKEN-LANDBOUW B.V. te Wassenaar, producente van de bekende en door de consument zeer gewaardeerde melk en melkprodukten heeft voor een jonge vrouw of jonge man een Haar of zijn taak zal bestaan uit het leiden van excursies en aktiviteiten van allerlei aard op het gebied van Public Relations, waaronder de redactionele verzorging van het maandelijkse Menken - Landbouw-magazine. Geen gemakkelijk maar wel bijzonder boeiend werk voor een representatief persoon, die de nodige ervaring neeft in het omgaan met groepen mensen en die beschikt over een goede spreek vaardigheid en vlotte pen, organisatietalent, enthousiasme en inventiviteit. Kennis van de moderne talen is gewenst. Sollicitanten kunnen zich schriftelijk wenden tot de heer ACM. Menken, Postbus 70, 2240 AB Wassenaar. Menken - Landbouw Holding heeft behalve haar vestiging In Wassenaar, bedrijven In Oud Gastel, Vlanen, Soest en Bodegraven (Llko Frisdranken B.V. producente van o.a. de bekende Jaffadrlnks). Authentieke bosnegercultuur uit Goejaba in Suriname met religieuze en profane zang, dans en drumspel, waarin zowel de geesten wereld als verschijnselen van alle dag gesti leerd vorm krijgen. Toegangsprijs 10, Kaartverkoop bij Circustheater Scheveningen, dagelijks van 10 tot 16 uur, telefonisch van 11 tot 16 uur, telefoon (070) 558800. Even op verhaal komen in eigen land, een belevenis met NS/TRANS. Liefst dertien 8- daagse reizen prijken er op het programma v De brochure "NS-vakantiereizen Zomer '78" ligt voor u klaar. Bij alle stations, RABO- banken, de meeste reisburo's en ANWB. Of Reisbureau der N.V. Nederlandse Spoorwegen, Katreinetoren, Centraal Station, Utrecht. Tel. 030-319445. Onze AFDELING PSYCHOLOGIE zoekt voor spoedige indiensttreding een (part-time) Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het assisteren bij diagnostisch onderzoek bij kinderen en volwassenen. Hieronder is tevens begrepen psycho-neurologisch onderzoek. Het NIP-dipIoma strekt tot aanbeveling. Bovengenoemde funktie geldt voorlopig voor 2y2 werkdag. Nadere informaties over de genoemde vacature kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, tel. 070-611)081 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westeinde 132, Den Haag, Postbus 1/32.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14