Kreymborg S Exklusiviteit Onze Badkamers bijvoorbeeld! De ondernemer maakt beleid: Z'n vertrouwensman bij de Amro Bank is hem behulpzaam bij de realisatie. Snel. Deskundig. Betrokken. 'n Mustvoor mannen: de wijde blouson. kan best betaalbaar zijn I£ ICO/ATHIBU Firma Van Gaanderen gaat meer doen Landbouwer Bos koopt 8 bunder grond. voor de oudere medewerker. Bejaardentehuis Zonnerust besluit bouw reserve te beleggen. Schoonmaakbedrijf Paraat-Cleaning bezint zich op het te hoge debiteurensaldo. Bollenhandelaar Croon zoekt export- expansie in Canada. - WEG B.V. gaat over tot de aanschaf van vier nieuwe grondverzetmachines. „Het is een van onze belang rijkste taken, de ondernemer die bij de realisatie van z'n plannen financiële en banktechnische hulp nodig heeft, in alle opzichten bij te staan. Wij bieden hem in de eerste plaats een snel en deskundig advies, dat vaak verder gaat dan ailéén het antwoord op de gestelde vragen. Omdat wij, naast de financiële op lossing op korte termijn, ook de continuïteit van de onderneming in ons advies betrekken. Wij bieden de ondernemer bovendien een efficiënte bank- service, die hem van een hoop kop zorg bevrijdt" Maatwerk. Veel ondernemingen, van een manszaak tot grootbedrijf, doen zaken met de Amro Bank en maken gebruik van de talrijke Arnro- diensten voor het bedrijfsleven. Die diensten worden soepel aan gepast aan de individuele eisen van de cliënt. De Amro levert maatwerk. Of het nu gaat om bedrijfsfinancie- ring of om binnen-en buitenlands betalingsverkeer. Om verzekeringen en pensioenvoorzieningen of om adviezen inzake ondernemings vormen. Persoonlijke betrokkenheid. De ondernemer die zich wendt tot z'n plaatselijke Amro Bank, krijgt te maken met één en dezelfde adviseur. Meestal de kantoor directeur. Deze heeft een grote zelfstandig heid. Daardoor kan hij zich persoonlijk inzetten voor de cliënt- Kan hij snel en slagvaardig reageren. De Amro directeur is bovendien deskundig, waar het de problema tiek van het bedrijfsleven betreft- En mocht de zaak bijzonder gecompliceerd of specialistisch worden,dan kan hij -via directe lijnen-contact leggen met specialisten. In de loop der tijd groeit tussen hem en z'n cliënt een sfeer van vertrouwen. En menig ondernemer ontdekte nieuwe mogelijkheden en perspectieven voor z'n bedrijf, dank zij een tip, opmerking of advies van z'n vertrouwensman bij de Amro Bank- Wijde blouson van 100% katoen Tricot boord.Polo-kraag, Olive-écru of beige-écru. JU' Wijde blouson van katoen/acryl. Tricot boord. Ecru- beige, rj écru- marine of écru-brique. Zj.' Ico/Athibu ontleent haar reputatie aan een ongelooflijk grote keuze, aan uitstekende technische bégeleiding en aan 't feit dat Ico/Athibu met u méédenkt en méérekent. Alle nieuwtjes onder één dak De badkamer-architekten hebben niet stilgezeten: kom maar kiezen uit de allerlaatste nieuwtjes op het gebied van badkamers en bezoek dan ook onze uitgebreide bad-boetiek. Alles, maar dan ook alles op 't gebied van eigentijds badkomfort kunt u bij ons vinden, overzichtelijk en praktisch opgesteld. En dat voor pnjzen die best betaalbaar zijn Uw eigen op-maat-plan: service van onze tekenkamer Veel mensen hebben behoefte aan professionele begeleiding. Wij hebben er de specialisten voor, zodat u zeker weet, dat uw nieuwe badkamer gaat voldoen aan uw stnkt persoonlijke verlangens. Showrooms geopend: dinsdag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdagavond 7-9 uur, zaterdag 9.30-13.30 uur of na afspraak ook 's avonds. Exklusiviteit op z'n best Hoge Rijndijk 25, Postbus 149, Leiden Tel. 071-141741

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22