NS geeft het antwoord in een gratis boekje vol zomerse vakantietips. Haal gauw deel 1 bij 't stationsloket of de kassa van Jamin. Half Nederland blijft deze zomer weer in eigen land. En waarom ook niet? Dicht bij huis zitten we net zo goed tussen 1001 plekjes die 't bekijken waard zijn. En 't leuke is nu dat NS al die vakantietips netjes in een boekje gebundeld heeft Onder het motto: „Nederland van z'n zomerse kant". Iedere „thuisblijver" kan nu van dag tot dag zien waar het leuk en mooi is. En dan de trein in. Of de auto, dat spreekt vanzelf. Elke maand een gratis deeltje. Wal in juni mooi is, is misschien in augustus niet meer de moeite waard. Daarom heeft elke maand z'n eigen gidsje- Juni, juli en augustus. Met speciale maandtips dus. Maar ook met ideetjes die voor't hele jaar gelden. En informatie over voordelige treinkaartjes. Vanaf vandaag ligt deel 1 (juni) voor u klaar. Een paar van die typische junitips: schaapscheerdersfeest in Heerde, boerenkaasmarkt in Gouda, TT-week in Assen, romantische markt in Medemblik Elke maand verkrijgbaar op zo'n 750 plaatsen. Deel 1 is dus nu uit. En natuurlijk liggen deel 2 en 3 ruim een week voor de betreffende maand klaar. Op alle NS- stations. En bovendien in alle winkels van meneer Jamin. Elke maand een gezellige wedstrijd. Voor een regenachtige middag of voor onderweg vindt u in elk deel een wedstrijdformulier. Deeltje juni heeft 7 vragen die u in een wip oplost als u 't boekje goed hebt doorgelezen. Daarna een bijbehorend rijmpje afmaken, naam en adres invullen en vóór de 25e juni opsturen. Deze maand geen succes? Volgende maand beter. Elke maand een vette prijzenpoi Per keer zijn er 3250 prijzen. 4-Daagse Tienertoerkaarten, Gezinskaarten, 4-persoons Meermanskaarten en Dagtochten. Zijn er dus ook 3250 prijswinnaars? Nee, veel meer. Want wint moeder een Gezinskaart, dan reizen de andere gezinsleden ook mee. En wint vader een Meennanskaart, dan gaat het net zo. Vader of moeder moeten dus niet vergeten op het .wedstrijdformulier de gezinssamenstelling te vermelden. De prijswinnaars krijgen voor't eind van de wedstrijdmaand bericht thuis. Elke maand duizenden prijzen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28