De Nieuwe CX Diesel vfki a" Ds berberexperts ucm Vroom# Dreesmann hebben heel wat kamelenkllometers achter de rus. 525.- 710.- 1125.- 1300.- 1575.- Berbersvan Vroom# Dreesmann: kwaliteit zonder twijfel, met garantie. Citroën CX 2500D. Handgeknoopte Marokkaanse berbertapijten: Galia, met 22.500 knopen per m2, gewicht ca. 4 kg per m2, voorzien van IWS-wolzegel en Vroom Dreesmann garantie- label. Leverbaar in maten 140x 70 cm t/m 400x300 cm. Profiteer van enkele speciale aan biedingen: Het is natuurlijk niet zo moeilijk om een flink aantal aardige berbertapijten te kopen: u hoeft dan maar vanuit uw Hollandse stoel een exporteur in Casablanca te bellen en de zaak is voor elkaar, bij wijze van spreken. De berberexperts van Vroom Dreesmann denken daar echter; iets anders over. Met aardige berbers zijn' zij niet tevreden. Zij willen het beste dat de Berbers maken. Maar deze zwervende nomadenstammen komen nooit in Casablanca. Zij trekken rond in de gloeiend hete woestijnen tussen Meknès en Marrakech. Dus zijn de experts van Vroom Dreesmann daar ook, zwervend per kameel op weg naar de ontmoetings plaatsen. Elk berbertapijt wordt dan nauw keurig bekeken, onderzocht en beproefd. Kwaliteit, kleuren en dessins; geen detail ontsnapt aan hun aandacht, zelfs de geringste onvolkomenheid wordt ge signaleerd. Wat er na deze strenge selectie overblijft is dan ook het beste van het beste. Die tapijten worden dan via eigen import en distributie naar Nederland gebracht. En dat houdt de prijzen laag bij onveranderd perfekte kwaliteit. Een kwaliteit die dan ook door Vroom Dreesmann gegarandeerd wordt met een kwaliteitscertificaat waarop de oorsprong staat vermeld, en dat ge- kompleteerd wordt met het IWS-zegel. Gedessineerde Marokkaanse Berber tapijten 22.500 knopen per m2. 240x170 cm 170 cm van 7£ 200 cm van 12 5x225 cm van 14 0x250 cm van 17! BEKENDMAKING No. 4082 DIJKGRAAF EN HOOGHEEMRADEN VAN HET HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND; maken hierbij bekend, dat met ingang van 29 mei 1978 gedurende 30 dagen voor een ieder ter inzage ligt een beschikking met bijlagen uit hoofde van arti kel 5 van de VERORDE NING WATERKWALITEIT RIJNLAND, houdende ver gunning, verleend aan Canda International te Am sterdam, voor het in het Uitwateringskanaal lozen van koelwater afkomstig van haar bedrijf aan de Hoorneslaan te Katwijk aan Zee. Genoemde beschikking met bijlagen ligt gedurende kantooruren ter inzage: ter Griffie van de Provin cie Noord-Holland, Dreef 3 te Haarlem; ter Griffie van de Provin cie Zuid-Holland, Ko ningskade 1 te 's-Gra- venhage; ter secretarie van de ge meente Katwijk; ter secretarie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Gedurende de termijn van terinzageligging bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid om tegen de ze beschikking in beroep te gaan bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, Dreef 3 te Haarlem en bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Leiden, 17 mei 1978. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, J. VAN KNOBELSDORFF, dijkgraaf. B. PLOMP. secretaris-rentmeester. Lrff'c iedereen leest de krant altijd en overal. o* t Was André Citroën die na zijn eerste successen in de automobielindustrie ook pio nierswerk verrichtte bij de toepassing van de dieselmotor. Geheel in de stijl van die traditie produ ceert de Citroën fabriek in Aulnay-sous-Bois, 15 kilometer noordoostelijk van Parijs, op dit moment zo'n 160CX Diesels per dag. Eén op de drie Citroëns CX die daar gemaakt worden is een diesel, 't Is dan ook niet meer dan logisch dat het Citroën is die u de allernieuwste diesel introduceert. Soepeler, pittiger en zuiniger rijden dan u ooit van een diesel gewend was Deze nieuwe 2,5 liter diesel motor van Citroën heeft een nog fellere acceleratie en verbruikt nog minder brandstof dan zijn voorganger de 2200D. Vooral in het stadsverkeer zult u zijn zuinigheid en felheid snel weten te waarderen. Want hij is enorm soepel en levert vergeleken met andere diesels grote prestaties. Ook op de grote weg. Wat dacht u van een top van 147 km/h? Wat van een 0 tot 1000 m met staande start in 38,5 seconden? En van 0 tot 100 km/h zelfs in 17,8 seconden. Het brandstofver bruik is bij 90 km/h 1 op 15,3 bij 120 km/h 1 op 11,4 en in de stad 1 op 12,1. Allemaal bijzondere prestaties van een bijzon dere motor. Daarbij het feit dat u deze 2500 motor aantreft in een Citroën CX maakt het geheel tot een volmaakte propositie. Bovendien wordt u de nieuwe Citroën CX 2500D - in verschillende uitvoeringen - geleverd met de royale Citroën Kroongarantie en tegen rij- klaarprijs. Een reden te meer om een uitgebreide proefrit te maken met de CX 2500Diesel. U rijdt al CX 2500 Diesel voorde rijklaarprijs van f 30.875,-. Het dashboard vergroot het comfort en de veiligheid. De belangrijkste schakelaars zijn per functie gegroepeerd. U bedient ze zonder het stuur los te laten. Alle instrumenten zijn in een oogopslag afleesbaar. De styling is gebaseerd op een functionele vormgeving in ervoor dat de 4 hydropneumatischc veerelementen met m- combmatie met de esthetica van de evenwichtigheid. De gebouwde schokdempers de auto altijd op constante afstand weghgging is formidabel. De 2 hoogtcregelaars zorgen van het wegdek houden. De stoelen zijn diep en goed ontworpen. Uw rug wordt

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10