nnr^rohHnn^MMM nmCTlOIMROERE 4 U lüm[ UbümoM^c 0/9 attcöra NV N3 INTERHUIS rWi MENS i Makelaardij TE KOOP TE KOOP TE KOOP Huizenwinkel as. MAKELAARDIJ B.V. onroerendgoed /Wij obje Wij bemiddelen bij de verkoop van de navolgende objecten in: KATWIJK Drieplassenweg. Hier bieden wij een op goede stand gelegen hoekherenhuis aan op 200 m van strand met grote tuin op het zuiden. Via de royale entree komt men in de living 35 m2). Daarnaast is de ruime woonkeu ken met bijkeuken gesitueerd. Op de 1e etage zijn 3 grote slaapkamers en een badkamer met ligbad. Op de 2e etage 3 grote slaapkamers, een badkamer en een groot zonneterras. Op elke verdieping bevindt zich een toilet. Dit d.m.v. c.v.-olie verwarmde object wordt ge heel gestoffeerd aangeboden. Aanvaarding in overleg Prijs n.o.tk. Hoorneslaan. Prima onderhouden 4-kamerflat op de 2e woonlaag, d.m.v. gaskachels verwarmd. Ind.: en tree, hal met garderobe, royale keuken met geiser en balkon, douche, toilet, zonnige living, 3 ruime slaapka mers. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 143.000,- k.k. Duinstraat. Goed onderhouden drive-in-woning met grote garage/berging van 40 m2, entree, royale kamer en suite, 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. Het huis verkeert in goede staat van onderhoud en is d.m.v. gaskachels verwarmd. Bouw jaar 1962. Alleen te koop indien een huurwoning wordt achtergelaten. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 245.000,- k.k. Van Slingelandtstraat. Geheel c.v.-gas verwarmde maisonette met ondergelegen garage/berging op par terre. 1 e et.: hal, prachtige eetkeuken, grote living, toilet, balkon. 2e et.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met douche. Uitzicht over de Zwarteweg. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 158.000,- k.k. Thorbeckestraat. In goede staat van onderhoud ver kerende maisonettewoning met c.v.-gas en garage. Ind.: hall met zoutgeglazuurde plavuizen en granol- wanden, diepe kelderkast, toilet met fonteintje, eetkeu ken met mooi keukenblok, plavuizen en afzuigkap prachtige woonkamer met boerenstucwerk, ged. ver laagd met merbau schrootjes afgetimmerd, plafond. Op de etage bevinden zich 3 slaapkamers, een luxe bad kamer met douche en 2e toilet, balkon. Veel extra's zoals ingebouwde kasten, gehele stoffering etc. Aanvaarding in overleg Vraagprijs f 169.000,- k.k. Hoorneslaan. Luxe 4-kamerappartement, geheel ge stoffeerd, inpandige berging. De indeling is als volgt: entree, luxe keuken, badkamer met douche, toilet, 3 ruime slaapkamers, grote bergruimte. Via de royale woonkamer (7x4) komt u op het terras met hardhouten trap naar de 44 m2 grote tuin op het zuid-westen. Deze luxe flat is geheel c.v.-gas verwarmd. Bijzonderheden: 6 dubbele kasten, alle kozijnen hardhout, aluminium deurposten. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Anjerstraat. Leuke eengezinswoning met aange bouwde schuur en diepe achtertuin. Geheel c.v.-gas verwarmd. Ind.: hal, toilet, luxe eikenhouten keuken met afzuigkap, ruime zonnige kamer, 1e et.: 3 ruime slaap kamers, badkamer met douche, bergruimte. Het geheel is zorgvuldig afgewerkt met veel hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 165.000,- k.k. Helmbergweg. Luxueuze hoekwoning'met voor- en achtertuin op het zuiden. Achter het huis bevindt zich d.m.v. brede inrit te bereiken garage en dubbele schuur. Bevat o.a. een grote doorzonkamer met granol en schrootjeswanden. Luxe moderne keuken. 1e et.: 4 ruime slaapkamers, alle voorzien van tuimelramen, badkamer met douche. Via de vaste trap is de 5e kamer en de grote zolderberging te bereiken. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 260.000,- k.k. Sluisweg. Ged. gestoffeerde tusseneengezinswoning met ruime plaats op 110 m2 eigen grond. Het goed onderhouden, geheel c.v.-gas verwarmde huis heeft o.a. hall met garderobe, toilet, kamer en suite, uitge bouwde keuken met bijkeuken 2e toilet en hobbyka mer. Op de etage bevinden zich 3 ruime slaapkamers met wastafels en keuken. Daarboven bevindt zich de vlierinq. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 190.000,- k.k. Hoorneslaan. Moderne perfect onderhouden hoek- eengezinswoning met c.v.-gas, ruime voortuin en achtertuin op het zuiden met schuur. Bouwjaar 1972. Bevat o.a.: een luxe keuken met afzuigkap, schrootjes plafond en aangebouwde kastenwand, royale doorzon kamer. Op de 1 e etage bevinden zich 3 grote slaapka mers met veel bergkasten, badkamer met douche en 2e toilet, vaste trap naar 4e slaapkamer en zolderberging. Alle slaapkamers zijn voorzien van tuimelramen. Incl. stoffering. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 248.000,- k.k. VALKENBURG Middenweg. Vrijstaand karakteristiek herenhuis op 320 m2 eigen grond met voortuintjo^en grote achtertuin op het zuiden. Inhoudende: een grotè uitgebouwde eet keuken, bijkeuken, royale kamer en suite, overloop met schrootjesplafond, 3 grote slaapkamers, douche en zolderberging. Achter het huis bevindt zich een ruime schuur. Aanvaarding in overleg. Vraagiprijs f295.000,- k.k. Remouchampstraat. Tusseneengezinswoning met voor- en achtertuin en schuur. Bevat o.a.: een luxe uitgebouwde keuken met schrootjeswanden en pla fond, een ruime L-vormige zonnekamer met parket en open haard, 3 slaapkamers, badkamer met douche en op de zolderverdieping de 4e kamer met dakkapel. Wordt geheel gestoffeerd opgeleverd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 255.000,- k.k. RIJNSBURG Schaapherdershoek. Modem luxe herenhuis met voortuin en achtertuin op het zuiden. Het gehele pand is geïsoleerd d.m.v. thermopane beglazing en spouw muurisolatie. Het hoekpand bevat een grote L-vormige zonnekamer, moderne keuken, 4 ruime slaapkamers luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. Daarboven be vindt zich de zolderberging. Het pand is d.m.v. c.v.-gas verwarmd en is aan een gezellig gemeentelijk plant soen gelegen. Aanvaarding in overleg. Vraagpnjs f 268.000,- k.k. LEIDEN Haagweg. Goed onderhouden gemoderniseerd heren huis met voortuin en diepe vrije achtertuin op het zui den. Ind.: part.: ruime living met open haard, grote uit gebouwde eetkeuken, bijkeuken, fietsenloods en ber ging. 1e et.: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badka mer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: 2 slaapkamers, zolder- berging. Veel extra's zoals huistelefoon, veel luxe inge bouwde kasten. Alle slaapkamers voorzien van wasta- Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 308.000,- k.k. Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klokgevel. Ind.: part.: kamer en suite, overdekte bin nenplaats met keuken en toilet. Achterh.: grote berging, slaapkamer en badkamer. 1e et.: woonkamer, grote keuken en slaapkamer, 2e etslaapkamer en zolder zonneterras. Geschikt voor dubbele bewoning. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.tk. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met diepe ach tertuin en c.v.-gas. Omvat: grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond (13,5 meter) open keuken, 3 slaapkamers, zolderberging. Afgewerkt met veel hardhout. Aanvaarding direct Vraagprijs f 198.000,- k.k. NOORDWIJK Panhuisstraat Riant halfvrijstaand herenhuis met rui me achtertuin en garage, L-vormige woonkamer (37 m2), woonkeuken met hardhouten deur naar fraai aan gelegde achtertuin met vijver. Op de 1 e etage bevinden zich 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 met balkon, een luxe badkamer met ligbad. Daarboven bevindt zich een grote zolderberging over het gehele huis. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.tk. Dir. D. DE JAGER Zeeweg 165 2223 CE Katwijk aan den Rijn Tel. 01718-16545* ZATERDAGS GEOPEND VAN 10 TOT 12 UUR Makelaars-en assurantiekantoor Minnee TE KOOP 4-kamer-APPARTEMENT Nachtegaallaan, ingang Merelstraat. Blijvend vrij uitzicht op de duinen. Ged. gestoffeerd, c.v. gas. Vraagprijs n.ó.t.k. GUNSTIG GELEGEN 4-kamer-APPARTEMENT met tuin aan de Biltlaan, ingang Hoorneslaan. Zonne schermen, geheel gestoffeerd. Vraagprijs 159.000,- k.k. Fraaie maisonnette Hoornesplein, 4 kamers, badkamer, 2 w.c.'s. Gedeeltelijk gestoffeerd. Vraagprijs 175.000,- k.k. Inlichtingen Makelaars- en Ass.kantoor MINNEE Rw PABKLAAN 76 - KATWIJK lüSSy Tel. 13155 Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN IN DE PRIJSKLASSE VAN 95.000,- TOT 275.000,- Oplevertijd tot één jaar. Brieven o. nr. bur. v. d. blad. IN NOORDWIJK Woonhuis aan de Nic. Barnhoornweg 17 f 150.000,- k.k. "Uitsluitend voor Noordwijks woningzoekenden, ouder dan 25 jaar" Recreatiebungalow nr. 56 in het park Duinhorst aan de Duinweg. Incl. complete inventaris f 65.000,- k.k. MAKELAARDIJ VOGELAAR Voorstraat 141, Noordwijk, tel. 01719-12170. Een op de grens van Leiden en Oegslgeest gunstig gelegen herenhuis te Oegstgeest met blijvend vrij uitzicht over weiland en bos, be vattende: vestibule, hal, grote suite, zijkamer, keuken, voor-, zij- en achtertuin met stenen schuur. 1e verd.: overloop, vier kamers en badkamer. 2e verd.: zolder, drie kamers en 2e keuken, c.v.-gas. In overleg leeg te aanvaar den. Koopsom: f 650.000,- k.k. Inl.: Makelaarskantoor H. D. VAN WELZEN W. de Zwijgerlaan 26-28, Oegslgeest. Tel. 071-150774. Uitsluitend tijdens kantooruren. [LidNBM LEIDERDORP Charlotte de BourbonstraaL Groot hoekherenhuis, garage, c.v.-gas, mooie zonnige tuin op Z.O., grote woonkamer, 3 grote slaapkamers, badkamer, aparte douche-kamer, vele extra voorzieningen. 249.000.- k.k. Groot, 8 jaar oud. kantoorgebouw, woning, grote bedrijfs hal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. 850.000.- k.k. Groot modern herenhuis, grote woonkamer, 5 slaap kamers, badkamer, c.v. gas, mooie zonnige tuin. 208.000,- k.k. LEIDERDORP/LEIDEN Hier hebben wij nog enige geschakelde semi-bungalows te koop, bij de Rijn gelegen. Gelegenheid om boot te meren, directe verbinding met Kager- en Braassemer- Willemstraat. Ruime woning, grote L-woonkamer, 3 slaapkamers. 80.000.- k.k. Op de meeste woningen is 108% financiering moge- B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. Voorhout Reigerslaan 38, gelegen in groenrijk Voorhout, 10 minuten van Leiden, 5 min. van het strand. HOEK HERENHUIS voor», zij- en achtertuin (Z> C.V. gas. Ind.: hal, kelder, toi let, keuken, woonkamer met open haard. 1 e etage: 3 slaap kamers, ruime badkamer met zitbad en 2e toilet. 2e etage: grote overloop met berging en grote slaapkamer met dakka pel en berging. Grote garage voor 2 auto's. Extra's, luxaflex, stoffering markiezen. Vraagprijs 292.000,- k.k. Inl. 02522-10486. VERGELIJKING HYP0THEEKV0RMEN Exact van jaar tot jaar met uw salaris de netto lasten berekend. DE LEEUW HYPOTHEEK ADVIESBUREAU ACADEMICI AMBTENAREN ENZ. Rente v.a. 7.3% DE LEEUW HYPOTHEEK ADVIESBUREAU VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bij ons sluiten of laten aanpassen LEIDEN 5 Melplein. Goed gelegen 4-kr.-flat op 3e et. (top) met balkon over volle breedte. Vraagprijs 125.000.- k.k. Morsweg. Groot verheeld woonhuis, part, grote L-kamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet, 1 e et. grote voor- en achterkamer, grote keuken, toilet, 2e et.: 2 grote slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel, zoldertje. Vraagprijs 140.000.- k.k. Duyvendakstraat. Op zeer goede stand gelegen woonhuis met voor- en diepe achtertuin, cv-gas. Ind.: ruime woonkamer met parket (essen), grote mod. keuken (3x3), 1e et. 2 grote en 1 kleine slaapkamer, 2e toilet, badkamer met douche. 2e etage: mooie grote slaapkamer met 2 dakkapellen. Vraagprijs 240.000.- k.k. apollolaan. Perfect onderhouden zeer fraaie 3/4 kamerflat op 1 e etage (laagbouw) met lift en c.v. Prachtig uitzicht over park. Ind.: entree, moderne ruime keuken, badkamer met ligbad, toilet, 2 eventueel 3 slaapkamers, zeer grote living met prachtig parket, groot balkon op Z. Vraagprijs 205.000,- k.k. Roemer Visscherstraat. Zeer fraaie benedenwoning met grote tuin (15 m) op Z., stenen schuur. Ind.: gang met houten plafond, nieuw toilet en douche, nieuw gas, water, licht, nieuw dak, grote woonkamer met houten plafond en schouw, nieuwe moderne open keuken met eetbar, grote slaapkamer 4.20x3.75. Bovenwoning (4 kamers) verhuurd. Vraagprijs totaal 140.000,- k.k. - HYPOTHEKEN V.A. 7,4 PCT. worden zonder extra kosten voor u, ook als u geen huis via ons hebt gekocht, gaarne door ons verzorgd. Oude Rijn. Aan gracht gelegen, karakteristiek (vooroorlogs) woonhuis. Part.: hall, voor- en grote achterkamer, serre, 2 keukentjes, binnenplaats, grote slaapkamer, achteruitgang, 1e et.: grote voorkamer met erker, badkamer met ligbad en toilet, achterslaapkamer, keuken met deur naar dakterras. Vraagprijs 248.000.- k.k. Rapenburg. Goed onderhouden groot hoek-grachtenpand met garage, alle ka mers met vaste wastafels en v.z.v. kachels. Nieuwe schoorstenen, binnenmuren, gas- water- lichtleidingen, totaal 12 grote kamers. Vraagprijs 530.000.- k.k. FINANCIERINGEN tegen aantrekkelijke tarieven en soepele betalingsvoorwaarden worden snel voor u geregeld. WOUBRUGGE Van Dorthstraat. Bijzonder rustig gelegen, aantrekkelijk woonhuis met voor- en achtertuin (Z), achterom, schuur, cv.-gas. Ind.: woonkamer met parket, semi-open keuken met leuke eetbar, 1e etage: 3 slaapkamers, ruime douche, 2e etage: grote ouder-slaapkamer met dakkapel en kastenwand. Vraagprijs 219.000.- k.k. KOUDEKERK Pr. Marijkestraat. Leuke tussenwoning met voor- en grote achtertuin, grote stenen schuur. Ind.: gang, toilet, ruime woonkamer met open houten keuken, 1e etage: 3 slaapkamers en douche, vaste trap naar 2e etage waarop zolder. Vraagprijs 172.500,/ k.k. LEIDERDORP Zijllaan.Rustig op ca. 220 m2 eigen grond gelegen royaal hoekherenhuis met voor zij- en grote achtertuin opZW. Ind. parterre: entree, gang, kelderkast, keuken, grote woonkamer met openslaande deuren naar tuin. 1e etage: 3 slaapkamers, douche mog. badkamer, 2e etage: grote zolder met mog. voor extra kamers. Vraagprijs 225.000,- k.k. Tevens kunnen wij u in Leiderdorp nog diverse woningen aanbieden van 225.000 tot 600.000,-. TE KOOP GEVRAAGD div. woningen tot ca. 150.000.- enkele eengezinswoningen tot ca. 250.000.- groot herenhuis tot 600.000.- vrijst. villa of bungalow met min. 5 slaapkamers, grote living (min. 45 m2) en garage toUJ'000'000" Van der Voort en van Beek's Gracht weg 73 LisseTelefoon 02521 -10050 LEIDEN Formosastraat 4. Totaal gerenoveerde vooroorlogse tussenwoning, met o.a. nieuwe voorgevel en hardhouten kozijnen. Ind.: entree, hal, grote woonkamer, nieuwe keu ken met schrootjesplafond, toilet/douche. 1 e et.: 3 slaap kamers. 2e et.: kleine vliering. Vraagprijs 139.000,- k-k. SASSENHEIM Parklaan 152. Vooroorlogs herenhuis met c.v. gas. Ind.: entree, hal, toilet, kelderkast, woonkamer (8.60x3.50 m.) met parketvloer, keuken, plaats met stenen schuur en achterom. 1 e et.: overloop, toilet, 3 slaapkamers waarvan 2 aangesloten op balkon, badkamer met ligbad. 2e etage: 2 kamers en veel berging. Koopsom 179.000,- LISSE Stationsweg 1 "De Wolff". Schitterend gelegen, volle dig onder architectuur gerestaureerde boerderij nabij Keukenhof. Inwendig is dit prachtige huis geheel aange past aan de wooneisen van deze tijd. Blijvend vrij uitzicht over bollenvelden rondom en het keukenhofbos. Ind. parterre royale hal, toilet, open trap naar 1e etage: grote woonkamer met open keuken met eetbar en aparte zeer ruime bijkeuken. Via een opstapje is de hoger gelegen zithoek met open haard te bereiken van waaruit men in de aparte opkamer 'studeerhoek' komt. Verder een uitge bouwde halfronde eet/studeerkamer. Beneden verd. wijnkelder en een zeer ruime kelderruimte met gewelfd plavond. De gehele parterre is voorzien van antieke pla vuizen, alsmede delftsblauwe plinten. 1e etage ruime gang waarop uitkomen 6 slaap., waarvan 4 een 2e etage hebben, alsmede een ruime ouderslaapkamer. Bad.k. met ligbad en toilet en een aparte douche met 3e toilet. Zeer vrije tuin met zonneterras. Vr.pr. 895.000,- k.k. 3e Poellaan 64. Luxe landhuisje in perfecte staat van on derhoud op 1800 m2 grond, gelegen temidden van wei landen, nabij open vaanwater. Indeling: parterre met ge deeltelijk parket en plavuizen, open haard, granolwan- den, hal, open eikenhouten keuken met uitvoerige, mo derne apparatuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, complete badkamer en 2e toi let, 2e etage: een gezellige zolderkamer. Tuin met bui tenverlichting, terrassen, barbecue en berging. C.V.-olie. Vraagprijs 649.000,- k.k. Heerweg 448d. Groot herenhuis met cv-gas, tuin voor- en achter en schuurtje. Ind.: entree, gang, kelderkast, toilet, gemoderniseerde keuken en grote woonkamer van 40 m2 met parketvloer en forse gezellige open haard. 1 e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, flinke badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage. Hier is een grote bergzolder alsmede een slaapkamer, prima onderhou den. Vraagprijs 245.000,- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met cv- gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en achter tuin. Ind.: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woonka mer, half open zeer complete keuken en eetbaar, 1 etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderka mer met berging. Prima verzorgd huis. Vraagprijs 289.00,- k-k. Heereweg 402. Half vrijstaand woonhuis met achterlig gende vrijstaande bedrijfsruimte van ca. 120 m2. Ind. van de woning: entree, hal, keuken, toilet/douche, kelder, woonk. 1 e etage 3 slaapkamers. Vraagprijs 339.000,- k.k. Govert Flinckstraat 13. Pracht meanderwoning (hoek huis) met flinke grote zonnige tuin. Ind.: Z-kamer, ameri- can-keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers. 2 etage: grote zolderkamer met dakkapel, cv-gas en ste nen schuur. Vraagprijs 249.000,- k.k. NOORDWIJK Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in-wonipg. Ind.: entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/douche, 2 kamers, garage. 1e et.: grote L-kamer, grenzend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w. open keuken, toilet. 2e et.: 3 slaapk., badk. met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter. Vraagprijs 349.000,- k.k. HILLEGOM Vincent van Goghslngel 32. Pracht herenhuis op schit terend punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen en vijver. Ind.: hal, gang, toilet en exclusieve luxe keuken, overal fraaie plavuizen. Flinke woonkamer met par ketvloer en open haard. 1e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Fraai betimmerde 2e etage alwaar 2 slaapkamers en diverse bergruimten. Centr. verw.-gas en 115 Itr. gasboiler. Exlra's o.a. ther mopane op parterre, luxe tegelwerk, gekleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis. Perfect verzorg de woning met grote garage en aparte schuur. Mooie zonnige tuin. Vraagprijs 459.000,- k.k. Meerstraat 77 (nabij centrum). Half vrijstaand woonhuis met aangrenzende bedrijfsruimte v. ca. 150 m2 (inrij- hoogte 4 m.). Ind. woonhuis: entree, grote woonk., grote keuken, toilet/douche, terras. 1e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs 365.000,- k.k. Pr. Marijkestraat 95. Prachtig nieuwbouw herenhuis aan vijver op mooie centrale ligging. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, open keuken, inpandige garage. 1e etage: 3 slaapkamers, waarvan 2 met deur naar balkon, 1 in ver binding met ruime badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Vaste trap naar 2E ETAGE MET RUIME SLAAP KAMER EN BERGINGEN, CV-GAS EN BOILER. Vraagprijs 375.000,- k.k. VOGELENZANG Leidsevaart 10. Prima verbouwde half vrijstaande wo ning met aantrekkelijke zonnige tuin. Ind.: entree, L-ka mer met open haard en zitkuil, keuken, toilet, badkamer met ligbad en douche. 1e etage: 3 slaapkamers en berg ruimte, alsmede vliering, zeer goed onderhouden, tuin met schuurtie, cv-gas. Vraagprijs 239.000 k.k ZWAANSTREEK/BENNEBROEK Bennebroekerdijk 37. Zeer luxe semibungalow aan het water gelgen te Zwaansbroek nabij Bennebroek. Ind.: entree, hal, toilet, zeer royale woonk., van ca. 56 m2 met studeergedeelte, open haard, verzonken radiatoren en diverse luxe extra's. Ruime woonkeuken met eiken keu kenmeubelen en alle apparatuur. Aparte ontbijthoek, bij keuken met aparte douche en wastafel, alsmede cv/ warmwaterinstallatie. 1e et.: ruime ouderslaapk., met dakten-as dat ook vanuit de tuin bereikbaar is. 2e sl.k. en luxe badk. mett hoekbad. 2e etage vliering. Dit unieke huis is geheel geïsoleerd en heeft dubbele beglazing en aangebouwde garage met carport en een eigen aanlegsteiger met vergunning. Dit huis moet u van finnen zien. Vraagprijs 525.000,-k.k.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 34