vertegenwoordiger PERSONEEL 'P£fifflNEElP*rsone*' personeel P per sa K> automatiseringsmedewerker m. RUTGES BV terreinassistenten sonesl PI "PERSONEEL Sneell .PERSONEEL'#n E&er ERVAREN VERKOPER DE LAMPENKONING de rijksoverheid vraagt comptabele 2 leerkrachten A. V.O. AMANUENSIS leiden -WOL Opleiding tot vwo-hts-heao PERSONEEL PERSCT££l?e'scrite< 1 personeel pERSONEa personeel I Gevraagd een leeftijd 30 jaar. Met de ambitie en inzet om winkelchef te wor den. Schriftelijke sollicitaties te richten aan (t.o. de Hema) T.a.v. J. van Dam, Haarlemmerstraat 141 Leiden. Alle mededelingen worden discreet behan deld. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum voor de Geschiedenis van de Natuurwetenschappen en van de Geneeskunde „Museum Boerhaave" Taak: o.m. verzorgen van de boekhouding, beheren van kasgelden; samenstellen van maandverantwoordingen en bewaken van krediet. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding en Praktijkdiploma Boekhouden b.v.k. enige jaren praktijkervaring in de financiële administratie. Studie voor diploma MBA strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2628,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-5263/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Per 1 augustus 1978 vragen wij met voorkeur voor kennis der Natuur en Han delskennis. Deze funkties kunnen eventueel door part-ti me krachten vervuld worden. Inlichtingen bij de Direkteur der School de heer A. G. Klampers. Lange Voort 70, 2341 KD Oegstgeest. Tel. 071-153216 (huis 071-132011). Sollicitaties te richten aan de direkteur der school. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Burggravenlaan 2, wordt met ingang van 1 augustus 1978 gevraagd een: Taak: assisteren bij de lessen in de natuurwetenschappen. Vereist: tenminste diploma LTO (T-stroom); diploma amanuensis of een hiermee vergelijkbaar MBO-diploma; speciale belangstelling voor biologie Salaris voor LTO-gediplomeerden, afhankelijk van leeftijd en ervaring gedurende de eerste twee jaar min. f 1622,-/max. f 2043,- per maand, daarna promotiemogelijkheid tot max. f 2171,- per maand; voor MBO-gediplomeerden, afhankelijk van leeftijd en ervaring gedurende de eerste twee jaar min. f 1666,-/max. f 2171,- per maand, daarna promotiemogelijkheid tot max. f 2367,- per maand. Voor beide salarisbedragen geldt een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Inlichtingen worden verstrekt door de rectrix, mevrouw J. L. de Boer-Pino, tel. 071-125893 of 120768 (school) en 071-767706 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 576 binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie. vraagt voor haar afdeling Reclame EEN ENTHOUSIASTE MEDEWERKSTER VOOR DE BREIMODELLEN-SERVICE. Haar taak zal o.a. bestaan uit: de voorbereiding, begeleiding en afwerking van breimodellen, in- of extern, en de coördinatie tussen ontwerpafdeling en thuis- breisters. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke funktie verwachten wij goede om gangsvormen, kundigheid op het gebied van breien, haken, knopen, borduren, de daarbij behorende beschrijvingen en enige administratieve ervaring. Voor een schriftelijke of telefonische sollicitatie kunt U zich wenden tot de perso neelschef van P. Clos Leembruggen B.V., Postbus 38,2300 AA Leiden, telefoon 071-123141 (toestel 28). Voor Tima, het gerenommeerde textielmerk van Tricot- en Kousenindustrie L. ten Cate B.V., waaronder perfekt passend ondergoed van zeer goede kwaliteit en een serie, modern verpakte, kwaliteits-panties op de markt worden gebracht, zoeken wij een Voor een nader te bepalen gebied in het Westen van het land. Leeftijdscategorie: tot 40 j. De nieuwe medewerker komt in ons aktieve en jonge Tima-verkoopteam te werken onder supervisie van de verkoopleider. Hij dient ervaren en ambitieus te zijn, heeft een middelbare opleiding en moet met onze afnemers een prettige en duurzame relatie kunnen onderhouden. De verkoop en de verzorging van ons merkartikel-pakket bij de Z.B.groothandel zal een belangrijk deel zijn taak worden. Daarnaast kunnen speciale taken aan hem worden toevertrouwd. De 'service-merchandising' van het Tima-pakket bij de levensmiddelen-detailhandel wordt echter uitgevoerd door een externe verkooporganisatie. Het salaris, welke in overeenstemming is met deze belangrijke funktie is samengesteld uit vast salaris plus taakstellingspremie. Daarnaast bestaan uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 21 dagen vakantie, 8% vakantiegeld en direkte opname in het pensioenfonds. Een uitstekende auto wordt door het bedrijf ter beschikking gesteld. Heeft u belangstelling voor deze interessante baan, schrijf dan naar Tricot- en Kousenindustrie L. ten Cate B.V. Afd. Personeelszaken,Fabrieksstraat 40.Apeldoorn. U kunt ook bellen naar nr. 055-218555 en vragen naar de heer Hulshof. Een sollicitatie-formulier wordt u dan toegezonden. (mnl./vr.) Fokker VFW houdt zich ondermeer bezig met ruimtevaartprojekten en het ontwikkelen en produceren van vliegtuigen. Het spreekt voor zich, dat hierbij op talloze werkterreinen hoogwaardige technieken en geavanceerde produktiemethoden gehanteerd worden Dat geldt ook zeker voor het veelomvattende trajekt van informatieverwerking; een vakgebied met toekomst waar nog veel ontwikkelingen in te verwachten zijn. De funktie Automatiseringsmedewerker is een overkoepelend begrip voor tal van specialismen zoals systeemontwerper, applicatieprogrammeur, systeemprogrammeur. Boeiende funkties voor hen die willen meedenken, analyseren, vervolmaken. Gericht op allerlei facetten van het bedrijf: konstruktie, planning, materiaalvoorziening, produktie, financiële administratie, personeelsbeheer etc. Het konkrete werkterrein van de aan te trekken automatiseringsmedewerkers is afhankelijk van kapaciteiten, verworven kennis en persoonlijke interessen. Er wordt gewerkt met zeer moderne systemen en apparatuur. Voor hen, die dat al enigszins kunnen beoordelen vermelden we, dat momenteel gewerkt wordt met een IBM system/370 model 158 en een DECsystem-1080 computer met datatransmissie faciliteiten en data bases. Opleiding Fokker zoekt potentiële automatiseringsmedewerkers met een voltooide opleiding op VWO/HBO nivo, die een uiterst serieuze belangstelling voor de geschetste materie hebben Zij zullen de interne automatiseringsopleiding gaan volgen Vaak is een aanvullende studie, bij voorbeeld AMBI, wenselijk. In de kosten daarvan komt Fokker aanzienlijk tegemoet. Sollicitatie U kunt uw belangstelling telefonisch kenbaar maken: 020-5443820 of schriftelijk aan Fokker VFW, Personeelszaken, Postbus 7600, Schiphol Oost onder vermelding van nr 027/78/LD vraagt voor spoedige indiensttreding voor de afdeling Loodsen en Terreinen te Alphen a/d Rijn De gezochte medewerkers kunnen bij de laad- en loswerkzaamheden tevens als vorkheftruckchauffeur worden ingezet. De werkzaamheden worden in drieploegendienst en in teamverband verricht. Leeftijd 20 a 30 jaar. Indien U belangstelling heeft, is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720) 29 210, toestel 322. Het adres is: Bedrijfsweg 21 2404 CB Alphen a/d Rijn. Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12