au produktie- medewerkers 4 artsenbezoekers(sters) personeel enso 9i(ïcvicfschool HEINEKEN lh PERSONEEL™" #1 persone EL A verpleegkundige klinisch psycholoog katholieke leergangen LEERKRACHT Verpleeghuis "Mariënhaven" ziekenverzorgende Welkom bij (X) Mercedes-Benz CZpcv jonge boekhoudkundige medewerker de rijksoverheid vraagt tuinman administratief medewerker (mnl./vrl.) SCHILDER EEN DOCENT(E) personeti personeel personeel Verpleeghuis "Mariënhaven" Mgr. Aengenentlaan 1, 2361 GB Warmond. Het verpleeghuis "Mariënhaven" Warmond, waar 200 extra ver- plegingbehoevende bejaarden verblijven, vraagt een jonge enthousiaste (mnl. of vrl.) met zorg en interesse bij de opleiding tot ziekenverzorgende. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Endegeest is een gemeente ziekenhuis van Leiden en heeft thans ongeveer 550 bezette bedden. In dat ziekenhuis, met een zwakzinnigenafdeling Voorgeest, kan worden geplaatst een die werkzaam zal zijn als coördinator voor alle activerings- therapieën in Endegeest en Voorgeest. De taken zullen o.m. bestaan uit: - coördinatie van de verschillende bestaande afdelingen voor activeringstherapie. - de liaisonfunktie tussen medische staf, verplegingsdienst en activeringstherapieën. - het ontwikkelen van initiatieven t.a.v. de verdere uitbouw van het pakket van therapeutische aktiviteiten De voorkeur gaat uit naar kandidaten die ervaring hebben in genoemd werkterrein, alsmede beschikken over organisato rische ervaring. Salariëring en arbeidsvooiwaarden conform gemeentelijke regeling. Voor Inlichtingen kan men zich wenden tot de genees heer-directeur, de heer G. Mojet, zenuwarts. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Perso neelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* part-time opleiding voor middelbare akten Pedagogiek M.O. lesplaats Amsterdam-onderwijskunde en so ciale pedagogiek Pedagogiek M.O. lesplaats Den Haag - onderwijskunde en or thopedagogiek Aanmelding voor het cursusjaar 1978/1979 (uitsluitend mondeling) Te Amsterdam. Spinozalyceum. Peter van Anrooijstraat 8: 30 mei 13.00-16.00 uur Te Den Haag. Pedagogische Academie "Cor Mariae Helena- straat 11 24 mei en 7 juni: 13.00-16.00 uur Vooropleiding: HAVO/VWO/HBO, voor sommige opleidingen tevens MBO. Voor personen van 25 jaar of ouder kan een verruimde toela tingsregeling worden toegepast. Gelieve afschriften van diploma's en cijferlijsten mee te brengen Informatie: Onderwijsadministratie, St. Josephstraat 137, Tilburg, tel. (013) 436000. WASSENAAR (per augustus 1978) De school, met ±170 leerlingen, is gelegen, is gelgen in de fraaie omgeving tussen Wassenaar en Den Haag. Er zijn goede verbindingen met Leiden en Den Haag (reiskostenvergoeding van toepassing). De school werkt volgens een continurooster (einde der lessen 14.45 uur; woens dag 12.30(. Aan de school zijn diverse partiële vakleerkrachten verbonden (ritmiek, mimische vorming, handenarbeid, gymnastiek en muziek). In onze algemene aanpak zoeken wij naar een evenwicht tussen traditionele en moderne werkvormen. Denkt u dat u zich op onze school optimaal zult kunnen ontplooien, en wilt u zich inzetten voor het onderwijs in de 5e/6e klas, bent u in het bezit van de aantekening j en r, bent u bereid in teamverband samen te werken, beschikt u over organisatorische kwaliteiten, en heeft u een open, creatieve instelling. Schrijft u ons dan. Graag vernemen wij wat uw ervaringen zijn en waar uw belang stelling in het bijzonder naar uit gaat. Uw brief s.v.p. richten aan: Wassenaarse Schoolvereniging, t.a.v. het Hoofd der School, de heer H. de Vos. Buurtweg 16, Wassenaar. telefoon: 01751-79252. H. LUNDBECK CO. (HOLLAND) N.V. is de Nederlandse vestiging van een vooraanstaand Deens chemisch-farmaceutisch concern met dochtermaat schappijen in de meeste Westeuropese landen alsmede Japan en USA. Wegens uitbreiding van het bestaande psychofarmaca-team hebben wij per 1 september 1978 plaats voor: voor West- en Centraal Nederland Wij vragen: - minimaal middelbare opleiding - ervaring als a.b. - PMK of enige jaren medicijnenstudie - 25-35 jaar. Wij geven: - goed salaris - 13de maand - ruime dagvergoeding vrij privé-rijden. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de General Manager van: H. LUNDBECK CO. (HOLLAND) N.V. Postbus 27 110 1002 AC Amsterdam. Mgr. Aengenentlaan 1, 2361 GB Warmond. September 1978 begint in ons Verpleeghuis voor bijzondere verzorging en verplegingbe- hoevende bejaarden, de nieuwe kursus die opleidt tot het wettelijk erkende diploma Deze kursus staat open voor jonge mensen vanaf 17 jaar, die tenminste in het bezit zijn van het diploma verzorgings-assistente, mavo-3 of lager beroepsonderwijs (minimaal 2 vakken op C en 4 vakken op B niveau) Met deze leerlingen gaan wij na de praeklinische periode een normaal dienstverband aan. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geregeld in de C.A.O. ziekenhuis wezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice. In de Bottelarij van onze brouwerij te Zoeterwoude kunnen wij produktie- medewerkers plaatsen. In de Bottelarij worden de flessen gevuld en verpakt in kratten. Deze werkzaamheden worden in drie ploegendienst uitgevoerd en in de weekends wordt niet gewerkt. Voor deze funktie is enig technisch inzicht noodzakelijk en kan een LTS- of gelijkwaardige opleiding tot aanbeveling strekken. Het bruto aanvangssalaris voor 22-jarigen en ouder bedraagt inklusief de ploegentoeslag f 2.132,— per maand. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken ook een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Wilt u méér weten? Neem dan schriftelijk of mondeling kontakt op met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 te Zoeterwoude, telefoon (071)814065. U kunt ook op donderdag 25 mei '78 om 18.00 uur bij ons langskomen op de brouwerij. L.I.A.M. b.v. SASSENHEIM Op de centrale administratie van L.I.A.M. BV, Hoofdstraat 81 te Sassenheim is op kortfcrtermijn plaats voor een Hij zal worden belast met de verwerking van de dagelijkse adrhinistratieve gegevens en verder zal hij diverse controlewerkzaamheden gaan verrichten. Om deze taak te kunnen vervullen is het bezit van een praktijkdiploma Boekhou den (of studerend hiervoor) wel gewenst. Schriftelijke sollicitaties richten aan: L.I.A.M. b.v., Hoofdstraat 81 te Sassenheim, t.a.v. de heer J. Buitenhuis. (mnl./vrl.) vac. nr. 8-527313904 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Rijks Agrarische Scholengemeenschap te Boskoop Taak: onderhouden van de instructie- en de collectietuin en verrichten van werkzaamheden m.b.t. de lessen; verzorgen van de overige gewassen; verrichten van algemene tuinwerk- zaamheden. Vereist: diploma Lagere Tuinbouwschool en praktijkervaring. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2043,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 10 juni 1978. (voor 22 uur per week) vac. nr. 8-531813904 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het nieuw te vestigen bureau van de 1 inspectrice van het buitengewoon onderwijs te Alphen aan den Rijn Taak: bedienen van een telefoon; typewerk zaamheden; bijhouden van een agenda; diverse administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding en diploma typen. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2043,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 2171,- per maand aanwezig. Genoemde salarissen zijn met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd en gelden bij een volledige dagtaak. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de inspectrice onder nr. (70) - 45 10 28. Sollicitaties inzenden vóór 10 juni 1978. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brieQ. zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor onze bouwwerken en timmerfabriek te Noordwijk vragen wij: Vakbekwame en aankomende timmerlieden Aanmelden bij het bouwwerk plan "Grashoek" te Noordwijk, tel. 01719-15586 of bij ons kan toor tel. 01719-19317. Bouw- en Aannemersbedrijf M. de Raad Zn. Pickéstraat 62, Noordwijk. Gevraagd allround Rijbewijs gewenst. Dan wel bereid deze te behalen. Tel. na 18.00 uur 01751-15625. Behalve vrijdags, zaterdags en zondags. Bouwbedrijf v/h J. Batenburg en Zn. v. Zuylen van Nijeveltstr. 58, Wassenaar. CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR M.H.N.O. - L.E.A.O. - L.H.N.O. Jan van Brakelstraat 38, Katwijk aan Zee. Tel. 01718-13256. Gevraagd per 1 augustus 1978 algemeen vormende vakken, met speciale belangstelling voor Nederlands. Prot. Chr. Volledig lesrooster. Bij voorkeur met ervaring.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10