Win'n kostelijk verzorgd feest bij u thuis, Amstel Bieren KLM Party Sendee geven vijf maanden lang elke werkdag kans op vier feestelijke prijzen. Dat zijn geen geringe prijzen. Doe dus mee! Spaar 5 speciale Amstel doppen met een A". Maak uw eigen Amstel slagzin. Doe mee met die feestelijke wedstrijd van a 's Lands beste brouwers en KLM Party Service. Een leuke actie met elke dag als hoofd prijs: een feest bij u thuis voor 16 personen. Geheel verzorgd door een Amstel barman en een hostess van KLM Party Service. Compleet met borrelhapjes, een rijk voor zien koud buffet, nagerecht, koffie en drankjes voor de verdere avond. Plus een opgeruimd huis na afloop. Met recht dus een verzorgde avond. Troostprijzen zijn er ook. Drie per dag en deze bestaan uit een koud buffet voor vier personen. Met hors d'oeuvre-schotels, gebak en dranken. Alles bij u thuisbezorgd door een hostess van KLM Party Service. De gecombineerde actie van Amstel Bier/KLM gaat 1 juni '78 van start en eindigt 31 oktober '78. U hebt dus vijf maanden elke werkdag kans om een hoofdprijs of een van de drie smakelijke troostprijzen te winnen. Als hoofdprijswinnaar kunt u trouwens zelf de datum voor uw feest vaststellen. Op elke dag tussen 1 juli '78 en 1 maart '79. Behalve in de periode tussen 19 december en 5 januari. Hoe u meedingt? Dat is geen moeilijke opgaaf. U haalt snel Amstel Bier in huis en spoort de speciale doppen met aan de binnenkant een „A" op. Én dan? Deze tweede opgave is ook niet moeilijk. En zelfs leuk. Want u moet op vindingrijke manier uw eigen Amstel slagzin maken. Vul hem samen met uw naam, adres en telefoonnummer in alsmede dat van uw winkelier. Daarna in een envelop doen en als brief frankeren en adresseren aan: Amstel Feestactie, Postbus 41, Zoeterwoude. U kunt natuurlijk ook het deelnameformu lier gebruiken dat u bij uw winkelier vindt. Dit is mijn eigen Amstel slagzin: I I Naam: Adres: Plaats: I Telefoon: (Maximaal tien woorden gebruiken.) Mijn Amstel winkelier is:. Adres: Plaats: Inzendingen dingen mee op de dag van binnenkomst. De uitslag van de jury is bindend, hierover kan dus niet worden gecorrespondeerd. Prijzen worden niet in geld uitgekeerd. Inzendingen blijven eigendom van de Amstel Brouwerij. I II

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36