Verantwoorde aanpassing van raadhuis De Paauw" Weidse agenda ,/Uzjt Itx Liefst dagrecreatie in de Yoorhofpolder Feest bij brandweer Oegstgeest Informatiemarkt enorm succes rijksweg 11 dieven gepakt Nostalgie en bloemen in Voorschoten VRIJDAG 19 MEI 1978. WASSENAAR - "Er is geen sprake van een modern ge bouw dat hier plompverloren neergezet wordt. Er vindt in feite een restauratie plaats van de oude toestand met een moderne vormgeving". Dit zei burgemeester Staab van Wassenaar gistermiddag tijdens een toelichting op de plannen voor het nieuwe raadhuis, die vanaf zaterdag door middel van een ten toonstelling in de raadszaal aan het publiek gepresen teerd worden. het bestaande gebouw^ verbon den worden om een "functionele eenheid" te scheppen (waar schijnlijk door middel van een brug). Van groot belang wks daarbij ook de handhaving van het huidige bomenbestand rond het raadhuis en de muur rond de kwekerij, welke laatste door de slechte bodemkwaliteit nog maar weinig mogelijkheden van be staan heeft. Al deze factoren den ken Quist en de gemeente nu in de drie uitgewerkte plannen ge rangschikt te hebben. De plan nen zijn voor de burgers te be zichtigen via tekeningen in de tentoonstellingsruimte en ook in het informatiekrantje dat aan alle inwoners is verstuurd. Vrijdag De burgemeester doelde met zijn uitspraak op het opnieuw aan bouwen van een gebouw, op de plek waar tot 1911 al een zijvleu gel van het huis "De Paauw" heeft gestaan. Burgemeester Staab wees er bij de presentatie van de drie plannen op dat het't beste zou zijn alle bestuur en per soneel in één gebouw te concen treren, niet alleen voor de com municatie onderling maar ook voor de bereikbaarheid van ver schillende diensten voor de bur gers". De Wassenaarse burgemeester is van mening dat met de plannen, door architectenbureau Quist uit Rotterdam samengesteld, een historisch verantwoorde oplos sing is gecreeërd. "Een vraag die natuurlijk opkomt is of de Paauw mag worden aan getast. Het gaat echter niet om het aantasten, maar om een ver antwoorde aanpassing van de Paauw", aldus de burgemeester, die er verder nog op attendeerde dat de alternatieve ideeën van met name de PvdA en de "Vrien den van Wassenaar" op zich wel "aardig zyn" als initiatief voor verdere discussie, maar dat men toch beter eerst de gemeentelijke plannen had kunnen afwachten. Staab noemde het PvdA-plan waar volgens hem de gemeente in een eerder stadium ook al aan ge dacht had om enkele diensten onder te brengen "niet verder uitgewerkt" en "een ongelukkige keus" op de hoek van de Haven kade en de Johan de Wittstraat, mede omdat deze partij geen overleg heeft gevoerd met de ei genaar van het bedrijf dat daar nog gevestigd is. Uitbreidingsplan Plan I van de gemeente houdt een uitbreiding in van het raadhuis met twee bouwdelen ten behoeve van de volledige concentratie van het gemeentelijk apparaat in "De Paauw". Plan II voorziet in één gebouw in één bouwlaag in de kwekerij voor huisvesting van een behoorlijk groot gedeelte van de gemeentelijke diensten (zoge naamde gedeeltelijk geconcen treerde organisatie) en tenslotte Plan III dat eveneens een ge bouw van één laag inhoudt, maar dan kleiner dan dat van Plan II en slechts bestemd voor de secreta rie, de GG en de GD (de zoge naamde gedeconcentreerde or ganisatie) Toen het architectenbureau Quist in '76 de uitbreidingsmogelijk heden onder ogen nam moest uitgegaan worden van het hand haven van het karakter van "De Paauw", een kapitaal huis dat in oorsprong uit de eerste helft van de 16e eeuw dateert. Verder ging het niet alleen om het raadhuis als bestuurscentrum te laten functioneren, maar ook om te trachten deze functie uit te brei den. De nieuwbouw moest met St. Matthias Het Warmondse muziekgezel schap geeft zaterdag een jubi leumconcert ter gelegenheid van haar zestig jarig bestaan en wel in de Dahliahal van Fred de Meulder Rijksstraatweg 79 in Sassenheim. Aan dit concert dat gevolgd zal worden door een dansavond (met muziek van The New Orleans Syncopaters") werken mee de muziekvereni ging Crescendo uit Noordwijk, Harpe Davids uit Noordwijker- hout en de St. Jansfanfare uit Zoeterwoude. Van 18.30 tot 20.30 uur is er vanaf het Van Duven- voordeplein een pendeldienst naar Sassenheim (haltes: De Baan, Marijkestraat, Wasbeek- laan). Terug van 12-2 uur. Kulturele weken Vrijdag de tweede keer het stuk "De Meid" voor diegenen die het nog niet gezien hebben. Na af loop kan er gedanst worden met muzikale medewerking van de Wassenaarse jazz band "The Work Shop Old Timers". Aan vang 20.00 uur. Bij galerie Kerk- dam wordt op deze derde cultu rele evenementendag de exposi tie geopend van werk van Was senaarse kunstenaars om 20.00 uur aan de Lange Kerkdam 113. Geraniummarkt De jaarlijkse Voorschotense gera niummarkt wordt zaterdag weer aan de Voorstraat gehou den. De Koninklijke Maat schappij voor Tuinbouw en Plantkunde, afdeling Leiden, heeft weer alles in werk gesteld om de markt succesvol te laten verlopen. De markt wordt om negen uur geopend door wet houder Marselis van Voorscho ten. KPJ Vrijdagavond houdt de Zoeter- woudse KPJ de jaarvergadering in de kantine van SJZ. Vijf be stuursleden willen aftreden. Voorts zal in deze vergadering worden ingegaan op de vorde- Schooltuin Belangstellenden kunnen zater dag deelnemen aan een excursie door de centrale schooltuin bij de gemeentelijke kwekerij aan de Prins Bernhardlaan te Voor schoten. De door het gemeente bestuur georganiseerde excur sie begint om 2 uur. SJZ Behalve de KPJ houdt ook de Zoe- terwoudse voetbalvereniging SJZ de jaarvergadering en wel 23 mei in het clubhuis op sport park Haasbroek. Belangrijkste agendapunt: de contributiever hoging. Politiek forum In het kader van de komende ge meenteraadsverkiezingen wordt op 23 en 24 mei een fo rumavond belegd door de drie politieke groeperingen te Zoe terwoude. De eerste avond in het Don Boscohuis zal worden voorgezeten door de voorzitter van de woningbouwvereniging, P. van Son. De tweede avond, in de Bernardusschool aan de Hoge Rijndijk, wordt voorgezeten door de jurist Egbert Meijer. Beide avonden beginnen om acht uur. T T De uitbreiding van het Wassenaarse raadhuis volgens plan I: een uitbreiding met 2 bouwdelen (boven de pijlen) ZOETERWOUDE - "Ons Huis", een niet meer weg te denken verenigingsgebouw in Zoeterwoude, bestaat de ze maand tien jaar. Reden voor de jeugdraad en de jon- gerensoos een feest week te organiseren van 20 tot en met 27 mei. Op 20 mei is er in en rond Ons Huis een rommelmarkt met diverse attracties waaron der klompenmaken, glasbla zen en stoelenmatten vlech ten. Verder is er die dag een bierdrinkwedstrijd, een de monstratie schaapscheren, een tentoonstelling klein vee, 's middags volksdansen en 's avonds een boerenbal. Er wordt op 21 mei een auto- puzzeltocht georganiseerd. ONS HUIS TIEN JAAR Op 22 mei is er een expositie van Oud Zoeterwoude met de schildersgroep Kameleon en een bloemschikcursus, 's Avonds wordt er door een harpiste en een fluitiste een concert gegeven. Op 23 mei wordt een volleybal toernooi georganiseerd Op 24 mei wordt de finale van een talentenjacht van kinde ren van de basisscholen ge houden. 's Middags zullen voor de kinderen een gooche laar, een clown en een pop pentheater optreden. 's Avonds is er een disco- bingoavond voor jongeren van 13 t/m 15 jaar. De dag daarop 25 mei staat in het teken van de bejaarden. Op die dag wordt er een ge zellig samenzijn voor alle be jaarden georganiseerd. Men sen die slecht ter been zijn kunnen Ons Huis bellen, dan worden zij afgehaald. De jongerensoos vult de avond van de 26e mei met een pro gramma vol humor, satire en zang. De slotdag, 27 mei, is voor de leden en oud leden van alle verenigingen, die in Ons Huis gevestigd zijn of zijn geweest. Deze reünie wordt besloten met een barbecue tuinfeest. DEN HAAG - "In zeer beperkte mate is het niet uitgesloten dat er in de Voorhofpolder ruimte komt voor verblijfsrecreatie". Dat zei gedeputeerde Buijsert gisteren in Provinciale Staten bij de behan deling van het streekplan Zuid- Holland West. Hij rëageerde hiermee op een voor stel van WD'er Van Bemmelen. Deze steunde het verzoek van de exploitatiemaatschappij Voor hof-Warmond om in de Voorhof- polder verblijfsrecreatie moge lijk te maken. Van Bemmelen wees daarbij op het gebrek aan mogelijkheden tot verblijfsre creatie in Zuid-Holland. Zijn voorstel stuitte in ieder geval bij de PPR op tegenstand. "Als Haaswijk in Oegstgeest is volge bouwd en er aan de Oranje Na- ssaulaan in Warmond bungalows staan is Voorhof nog het enige stukje groen daartussen", voerde statenlid Van Kuijken aan. Ook Buijsert liet weten een voor keur voor zg. dagrecreatie te hebben en niet voor verblijfsre creatie. Hij zei onlangs een ge sprek met de exploitatiemaat schappij gehad te hebben. Het re sultaat daarvan is, dat ten provin- Voorschotense wethouders zijn tegen ciehuize nagegaan zal worden of er in het verleden afspraken zijn gemaakt, die verblijfsrecreatie in de Voorhofpolder zouden kun nen rechtvaardigen. "Mochten die afspraken er niet zijn, dan houden wij het op dagrecreatie", aldus Buijsert. OEGSTGEEST - Op de foto twee van de oude brandweerspuiten, die zaterdagmiddag op de Ken nedy laan in Oegstgeest worden tentoongesteld. Commandant Van Gorkum en ondercomman- dant den Dubbelden van de Oegstgeester vrijwillige brand weer vieren die dag hun 25-jarig jubileum bij het korps. Reden voor het kaderpersoneel van de spuitgasten en de enthousiast met de brandweer meelevende bur gemeester in de archieven naar de geschiedenis van 'hun' brand weer te zoeken. Het oudste document dat daarbij boven water kwam was een reke ning uit 1719 van de beroemde brandspuitenbouwer van die tijd: de Amsterdammer Jan van der Heyden. In 1969 had dus het 250-jarig bestaan gevierd kun nen worden. "Van die afrekening wisten we toen niets," vertelt feestorganisator brandweer- meester Nek. "Vandaar dat we besloten die viering nu meteen aan de jubilea vast te koppelen want misschien dat er nog eens papieren op tafel komen die aan tonen dat de historie van de brandweer nog verder terug gaat," zegt hij. Om het feest luister bij te zetten werden de brandweerkorpsen uit de regio "Rijnland" gevraagd hun medewerking te verlenen. De respons was enorm: 23 korpsen van randgemeenten zullen zater dagmiddag in een stoet van hun. nieuwste materiëel een rondrit door Oegstgeest maken. Vanaf het bordes van het gemeentehuis ne men de jubilerende.n dit défilé af waarna een blusdemonstratie volgt op het Oegstgeesterkanaal ter hoogte van de Kennedylaan. Herenstraat 45, gebouw Staalwijk, jeugdsoos Time, 19.45-23.30 uur. Ten Katestraat, speeltuingebouw, be- jaardensoos Humanitas, 14-16.30 uur. Fred. Hendrikplantsoen 25, Leiderdorp, informatieavond Baha'i gem., 20.15 uur. 't Parlement, Nieuwe Rijn 52, club v. al leenstaanden, 20 uur. W. de Zwijgerschool, W. de Zwijgerlaan 44, ruilclub, 19.30-22 uur. Leidse Schouwburg, Leidse Ballet school Marjolein Briër, 20.15 uur. LAK-Theater, I Danzatori Scalzi, Ita liaanse balletgroep, 20.15 uur. Leids Vrijetijdscentrum, jam-sessie Leidse musici, 20 uur. Pieterskerkzaal, Kloksteeg 16, leden vergadering D'66, 20 uur. Stadsgehoorzaal, politieke avond SGP GPV/RPF, 20 uur. Breehuys, Breestraat 19, Mirakelsoos, disco-avond, 20.30 uur. Jeroenhuis, Wassenaar, toneelgroep Dialoog met "De meid", 20 uur. Kantine SJZ, Zoeterwoude, KPJ verga dering, 20 üur. Leerhoeve, Warmond, open-huis, 19 uur. De Vrolijke Ark, Pieterskerkchoorsteeg, informatieavond reorganisatie sociaal- cultureel werk, 20 uur. Zaterdag Pieterkerk, Antiekmarkt, 9.30-17 uur. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114, jeugdschaaksoos (11-15 jr), 15-17 uur. Leidsche Schouwburg, Leidse Ballet school Marjolein Briër, 20.15 uur. LAK-theater, Werkcentrum Dans met vier balletten, 20.15 uur. De Klinker, Berlagestraat 2, open-huis, 10-17 uur. Mariënpoelstraat, officiële opening woonerf, 14 uur. Huize Buitenzorg, Leiderdorp, viering 12Va-jarig bestaan, 12.30 uur. Boeckhuys, Wassenaar, schrijvers- markt, 14 uur. Brandweerkazerne, Oegstgeest, defüee brandweerkorpsen, 13.45 uur. Ambachtshuis, Voorschoten jongeren manifestatie PvdA/PPR, 14-18 uur. St. Bonifacius-school, Wassenaar, rommelmarkt, 20 uur. Lindehoeve, Voorschoten, cabaret Jaap v.d. Merwe, 21.30 uur. St. Willibrorduskerk, Wassenaar, con cert door het Woerdens mannenkoor, 19 Zondag Kopermolen- LEIDERDORP - De geweldige belangstelling (zo'n 2000 mensen) bewees het nut van de informa tiemarkt die gisteren in 'Op Dreef werd gehouden. Nieuwe ingezetenen van Leiderdorp konden zien wat hun gemeente te bieden had. De vele kraampjes zorgden voor een gezellige marktsfeer waar Léiderdorpse Slachting onder schapen WASSENAAR - Op een weilandje aan de Raaphorstlaan te Wasse naar is gisterochtend een bloed bad aangericht onder de daar grazende dieren. Vier schapen, vier geiten en vier bokken wer den doodgebeten, twee zwaar gewonde dieren moesten worden afgemaakt. Het bloedbad was die ochtend ontdekt door de eige naar van de dieren, J. P. Jhoel- loer. Uit onderzoek van de gemeentelij ke keurmeester is vrijwel zeker komen vast te staan dat dc slach ting door honden moet zijn aan gericht. Welke honden is nog niet bekend. Verwacht wordt dat dat nog binnenkort wordt achter haald. verenigingen, clubs, kerkgenoot schappen, politieke partijen en gemeenteafdelingen toonden wat zij te bieden hadden. Leerlingen van de streekmuziek- school gaven evenals toneelver eniging 'Toverlei' een uitvoering om een indruk te geven van hun kunnen. Ruitervereniging Lie- thorp. had daarvoor zelfs een po ny meegenomen. De Leiderdorpse PPR maakte op deze markt van de gelegenheid gebruik om burgemeester van de Have een pak milieuvriendelijk kringlooppapier te overhandi gen. Twee andere partijen deel den daarentegen aan de bezoe kers plastic zakken uit om hun informatimateriaal in te doen. Opvallend was, dat elke kraam op de informatie-markt zeer profe- sioneel en zeer goed verzorgd overkwam. Dit mede dankzij de aantrekkelijke clubattributen die waren meegebracht. Ruitervereniging Liethorp kwam met een pony ter informatiemarkt. VOORSCHOTEN - De drie wet houders hebben de fracties van PvdA, PPR, D 66, CDA en WD in de provinciale staten van Zuid- Holland een brief geschreven, waarin zij vragen om bij de vast stelling van de streekplannen Rijksweg-ll-west niet als tracé vast te leggen. De tijdelijke WD- wethouder J. van Dalen, de PPV- wethouder A. Eveleens en de CDA-wethouder L. Marselis wij zen de provinciale staten op de verouderde visie van de rijkswa terstaat om een weg, waarvan het tracé werd vastgesteld in 1956, alsnog te willen realiseren. De burgerij van Voorschoten zal de Staten dankbaar zijn, volgens de wethouders, om de rijksweg 11- west af te wijzen. Bij de vaststelling in 1956 van het tracé ging deze rijksweg door het polderlandschap, thans in 1978 gaat deze weg dwars door de be bouwde kom van Voorschoten heen en bovendien geeft door de veranderde tracering van het deel van rijksweg 11 tussen Leiden en Bodegraven, het deel van de rijksweg 11-west geen directe aansluiting. De wethouders wij zen op de veranderde visie ten aanzien van rijkswegen en bo vendien op het wegvallen van de Leidse Baan. De gemeenteraad van Voorschoten heeft rijksweg- U-West afgewezen. Kabeltelevisie in Benthuizen misschien over half jaar gemeenschappelijke inrichtin gen zullen bij hun huurders moe ten nagaan of er belangstelling bestaat voor kabeltelevisie en op grond daarvan besluiten al of niet deel te nemen; de gemeente stelt deelname niet verplicht. Wanneer ongeveer 60% van de 800 ondervraagde hoofdbewoners een positief antwoord geeft, kan met de aanleg van kabeltelevisie worden begonnen en is over on geveer anderhalf jaar iedereen voorzien van de ontvangst van 5 televisie-stations en 15 FM radio zenders. PvdA in staten: Verbreding rijksweg 4 ongewenst DEN HAAG - De PvdA-fractie heeft in de vergadering van pro vinciale staten het voorstel ge daan om de verbreding van rijksweg 4 (o.a. in Leiderdorp) in het streekplan Zuid-Holland West te schrappen. Gedeputeerde Buijsert verzette zich er in ieder geval tegen. 'Ach tereenvolgens zijn de secundaire weg 1, de secundaire weg 16 en de Leidse Baan komen te vervallen. Als je rijksweg 44 door Wassenaar niet wil aantasten, dan is verbre ding van rijksweg 4 de enige mo gelijkheid tot capaciteitsvergro ting', zei de gedeputeerde. De PvdA meent dat met een verbete ring van het kruispunt in Leid- schendam de verkeerssituatie op rijksweg 4 voldoende is opgelost. BENTHUIZEN - Het hangt af van de belangstelling van de inwo ners of men in Benthuizen over gaat tot aansluiting op een Cen trale Antenne-inrichting. Het beleid van de gemeente is er op gericht te komen tot een door- voerverbinding met het naburige Zoetermeer, omdat deze oplos sing behalve veel fraaier ook een stuk goedkoper is dan een eigen antennemast van 50 meter lengte. Men schat dat de abonnements kosten maandelijks circa 13 gul den zullen gaan bedragen. Naar aanleiding van vragen bleek, dat het bestaande antenne-ver bod voor particulieren na invoe ring van de CAI vermoedelijk niet al te streng zal worden ge handhaafd, teneinde ontvang stamateurs niet te belemmeren in hun hobby. Zoals ook elders speelt in Benthui zen het probleem van inpassing van bestaande gemeenschappe lijke antennes in het nieuwe ka belnet. De beheerders van deze LEIDEN - De Leidse politie heeft gisteren de daders weten te pak ken van de vijf inbraken die het afgelopen weekend zijn gepleegd in het winkelcentrum De Ko permolen in de Merenwijk. Het betreft hier een tweetal zeer jeugdige inwoners van Leider dorp Het tweetal (vijftien en zes tien jaar oud) heeft inmiddels be kend verantwoordelijk te zijn voor de inbraken waarbij voor bijna 30.000 gulden aan goederen is gestolen. Antonius Clubhuis, dansen, 20-23 uur. Middelweg 19 c kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Café De Twee Spieghels, muziek programma,. 15 uur. Leidse Schouwburg, Leidse Bal letschool Marjolein Briër, 20.15 uur. Leids Vrijetijdscentrum, kreatieve workshop, 13—18 uur. Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morskwartier, noord-binnenstad. Noorderkwartier en Groenoord): H. C. Jasperse jr., Witte Singel 72. tel! 124961; Wijk II (Kooi en Merenwijk): P. J. Derchant, Hooigracht 61, tel. 123752; Wyk III (Waard, Professo- renwijk, Tuinstadwijk en zuid-binnen stad): S. Smit. Cobetstraat 43, tel. 130177; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwar- tier): van za. tot zo. 8 uur A. A. van Rijn, Melissetuin 5, tel. 210797; van zo 8 tot zo. 24 uur. F. Lahr, Zoeterwoudse Singel 11, tel. 120347. Leiderdorp - J. van der Leden en J. van de Beek, tel. 894539. Zaterdag en zondag spreekuur van 12.30-13 uur op Hoofd straat 8, teL 894539. Oegstgeest - E. J. Roelants, Frans Hals laan 10, tel. 153747. De weekenddienst loopt van zaterdag 10 uur tot maandag 7 Voorschoten - F. Koopmans, Wagner- laan 69, tel. 6352 (zaterdag); A. Tromp, Leidseweg 328, t?l. 071-762159 (zondag). Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraat 45, tel. 10030. Apotheken De avond-, nacht- en zondagdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 19 tot 26 mei, door Apotheek Leiden Zuid West, Brahms- laan 20, Leiden, tel. 071-763134 en Apo theek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men uit sluitend voor spoedrecepten gratis van een taxi, tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, tel. 140 i31. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, V d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - zr. R. Koster, Helmstraat 43, Noordwijkerhout, tel. 02523-3137. VOORSCHOTEN - "Toonschaal '78", de gemeentelijke tentoon stelling van Voorschoten kreeg dit jaar de toepasselijke titel "175 jaar nostalgie door bloemen omrankt". Aan de hand van verschillende voorwerpen is getracht een overzicht te geven van de stijlontwikkeling vanaf 1800 tot 1975. Het Cultureel Centrum is verdeeld in vakken, welke ieder 25 jaar uitbeelden. Ieder vak heeft een kenmerk uit de bepaalde periode op het gebied van mode, teken of schilderkunst, meubelkunst en niet te vergeten de bloemen. Het is niet alleen smaakvol, leerzaam, maar vooral kunstig. De tentoonstelling werd geopend door wethouder Marselis en mevrouw Bloembergen, het raadslid dat al meer dan twaalf jaar bijzondere aandacht besteedt aan de opbouw van de jaar lijkse grote gemeentelijke tentoonstelling. De tentoonstelling duurt van 19 mei tot 4 juni en is dagelijks geopend van 16.00 uur tot 21.00 uur, zaterdag en zondag van 10 tot 17 uur. De Voorschotense bloemisten en de gemeentelijke beplantings- dienst tekenen voor de bloemen, terwijl de burgerij de histori sche meubelen, schilderijen e.d. in bruikleen heeft verstrekt. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch* Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in .gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummersf 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. B(j automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2