nrcio rvncnoNROERE onroerendqoed ONROERENDGOED onroerendgoed 0 1 KiUlIiL i Uu01*0GZ3 NRC KOOIJMAN DE LEEUW MAKELAARDIJ B.V. Te koop in Leiden Te koop in Noordwijkerhout Te koop in Alphen aan den Rijn B. VERKR00ST ZN. BV LEIDEN te koop makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP 6 G m Koopsom 178.000.- k.k. H0BAH0 Onroerend Goed Koudekerk a/d Rijn Den Tolstraat 60 Halve villa met garage; voor- en achtertuin zonnig; L- vormige living, open keuken met eetbar; toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers; badkamer. 2e verd.: slaapkamer; berging; ketel c.v.-gas; gasboiler; groot zonneterras. Spoedige oplevering mogelijk in overleg. Vraagprijs 375.000,- k.k. Voorschoten Prof. Asserlaan 3B Hoekhuis met voor- zij- en achtertuin. Stenen schuur. Beg. grond: L-vormige woon/eetkamer met nieuw aan gebouwde luxe open keuken, gescheiden door bar, open haard. Ruime kelder. 1e verd.: 3 slaapkamers, toilet, dou cheruimte. c.v.-gas. vaste vloerbedekking. Alles in per- fekte staat. Prijs n.o.t.k. Leiden, Hoge Rijndijk 264. Tel. 071-134052 01714-2121. Leiden, Punterwerf. Tussenherenhuis met tuin, schuur, c.v.-gas, carport. Ind.: zit-eetkamermet open keuken, hal, toilet, 4 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, bergzolder. Prijs 227.500.- ILeiden, Heuvelroos. Goed onderhouden hoekhuis met voor- en achtertuin met ruim terras (Z), c.v.-gas, boiler, veel hardhout, gekleurd sanitair, gunstige lig ging t.o.v. jachthavens, zwembad, winkels etc. Ind.: inpandige berging, living (50m2) met natuurstenen vloer (Noorse) en mooie open haard, open keuken met app. en eetbar, toilet, hall, open trap, 3 ruime slaapkamers, balkon, solarium, badkamer, aparte douche, ruime zolder met mogelijkheid tot maken van .2 kamers. Prijs 335.000.- ILelden, Willemstraat. Eenv. woning met tuin, schuur, gaskachels. Ind.: woonkamer, keuken, bij keuken, toilet en 3 slaapkamers. Prijs 85.000.- Lelden, Zwanenzijde. Tussen splitlevel met tuin, in pandige garage, c.v.-gas, stoff. Ind.: entree, hal, kel- derkamer, trap, woonkamer met open haard, eetka mer annex open keuken met app., berging, toilet, 3 slaapkamers, badkamer, aparte douche, toilet. Prijs 325.000.- Leiderdorp, Bernhardstraat. Tussenherenhuis met tuin, schuur, c.v.-gas, stoff. Ind.: doorzonkamer, mod. keuken met app., gang, toilet, 4 slaapkamers, douche, 2e toilet, zolder met dakkapel en berging. Prijs 250.000.- Lelderdorp, Fred. Hendriklaan. 3-kr. app. met lift op 1e etage, goede staat van onderhoud, 2 gaskachels, keuken, geijser. Ind.: gang, toilet, zit-eetkamer met schouw, slaapkamer annex balkon, inpandige ber ging. Prijs 122.000.- Leiderdorp, Jullanastraat. Hoekh.h. met tuin, schuur, garage, incl. parket, stoff. en glas-in-lood therm, begl. en c.v.-gas. Ind.: woon-eetkamer met open keuken, bar, open haard, hal, toilet, 4 slaapka mers. douche, zolderberging. Prijs 295.000.- Noordwijk, Res. Astrid. 2-kr. app. met lift, gestoff. en gemeubileerd. Ind.: woonkamer, open keuken, 2 slaapkamers, badkamer, toilet, gang, balkon. Prijs 272.000.- Noordwijk, Van Galenstraat. Tussenh.h. met tuin, c.v.-gas, stoff. Ind.: sousterrain: 2 krs., keuken, dou chekamer en toilet, part.: zit-eetkamer, gang, keuken, toilet, berging, balkon, 1 e et.: 4 slaapkamers, douche kamer, toilet, 2e et.: zolderkamer met dakkapel en berging. Prijs 265.000.- Oegstgeest, Pr. Beatrlxlaan. V2 vrijst. huis met tuin, garage (verwarmd), c.v.-gas, stoff., zonwering. Ind.: zit- eetkamer met tegelvloer en open haard, mod. keuken met app., gang, toilet, kelderkast, 4 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, balkon, zolder met dakkapel en berging. Prijs 430.000.- Oegstgeest. Vincent van Goghlaan. Tussenwoning met tuin, schuur, c.v.-gas, geyser. Ind.: woonkamer met parket en open haard, toilet en hal met plavuizen, mod. keuken met app., 4 slaapkamers, douche, bal kon, zolder. Prijs 277.000.- v.o.n. Rijnsburg, Pr. Bernhardlaan. Tussenwoning met tuin, schuur, gaskachels. Ind.: doorzonkamer met parket, keuken met app., gang, toilet, 3 slaapkamers, douche, zolderkamer. Prijs 195.000.- Rijnsburg, Esdoornlaan. Tussenh.h. met tuin, c.v.-gas, gasboiler, schuur, stoff. Ind.: Z-vorm. woon kamer, keuken, hal, toilet, berging, 4 slp.krs., badka mer met 2e toilet, balkon, zolderberging. Prijs 269.500.- Zoeterwoude, Zonnegaarde. Vrijst. woonhuis met tuin, garage, c.v.-gas, boiler. Perfekt onderhouden, incl. stoff. plavuizen, balkenplafond, glas-in-lood, hardhout etc. Ind.: hal, toilet, L-vorm. zit-eetkamer, mod. keuken met app., grote ouderslpkr. V2 slpkrs., mod. badkamer. Prijs 535.000.- Alle prijzen zijn vraagprijzen en kosten koper. UW MAKELAAR HEEFT TE KOOP: DE LEEUW MAKELAAR Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718 29301 ikelaanbeur, Den Haag.l.d NBM MCC. N VA Leiden, Beestenmarkt 1 (hoek Steenstraat 24). Prachtig in centrum gelegen winkel met aparte bovenwoning, bestaande uit: 1 e etage: woonkamer, keuken en toilet, 2e etage: 2 kamers, badkamer, 3e etage: 2 kamers, toilet, berg- vliering. De bovenwoning is spoedig gestoffeerd leeg te aanvaarden. Huur opbrengst winkel ruim 9000,- per jaar. Vraagprijs 365.000,- k-k. Lelden, Kort Galgewater 4. Prachtig in centrum aan water gelegen heren huis. Beg.gr.: 2 kamers, gang keuken, douche, grote plaats. 1 e etage: 2 kamers, 3e etage: zolderetage. Div. kamers zijn voorzien van gaskackel en v.w.t. Oplevering in overleg. Vraagprijs 255.000,- k.k. Leiden, Duyvendakstraat 5. Goed onderhouden middenwoning met voor- en achtertuin en achterom. Beg. gr.: entree, gang, toilet, keuken, doorzonkamer met parket. 1e etage: 3 kamers, douchekamer met v.w.t., 2e toilet. 2e etage: zolderka mer met 2 dakkapellen, bergingen enz. Oplevering incl. luxaflex, vloerbedekking, gasfornuis, geiser, c v., medio 1978. Prijs n.o.tk. k.k. Leiden, Utrechtseveer 25. Bedrijfsruimte ca. 106 m2 alsmede verhuurde bovenwoning, huuropbrengst plm. 1300,- per jaar. Verkeert in goede staat van onderhoud. Bedrijfsruimte leeg te aanvaarden in overleg. Vraagprijs 150.000,- k.k. Leiden, Mozartstraat 209. 5-kamerappartement voorzien van C V. met inpandige berging op de 4e w.l. Leeg te aanvaarden. K y Vraagprijs 135.000,-k.k. Leiden, Borgerstraat 12. Hoekwoning, geheel opgeknapt. Beg. gr. door zonkamer, keuken, toilet, ligbad, plaatsje. Etage: 3 slaapkamers, zolderverdieping. De woning is voorzien van nieuwe c.v. en kan gestoffeerd in overleg opgeleverd worden. Vraagprijs 145.000,- k.k. Bungalowpark Sollasi nr. 48. Luxe recreatiebungalow met open keuken zitkuil, open haard, slaapkamer, douche, living, etage vide, 2 slaapkamers. Inclusief volledige stoffering en meubilering. Vraagprijs 179.000,- k.k. Alphen aan den Rijn, Handelhof 2. Zeer goed onderhouden hoek drive-in woning. Ind.: Garage, hobbyruimte, hal, achtertuin op Z.W. Etage woonkamer met parket, keuken, toilet. 2e etage: 1 grote verheelde slaapkamer, 2e slaapkamer, badkamer met ligbad, bidet, toilet en 2e v.w.t. Deze centraal ver warmde woning kan spoedig worden opgeleverd. Vraagprijs 230.000.- k.k. Makelaarskantoor v.d. Drift Zn. Oude Vest 29 Leiden, 071-120513 Na kantoortijd 071-134663 Lid M.C.C. v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN Te koop NOORDWIJK AAN ZEE Klein BUNGALOWTJE op 250 m. grond nabij de Zuid- duinen, ind: woonkamer, keuken, toilei, 1 -2 slaapkamers badkamertje. Zeer riante ligging. Koopsom 225.000 k.k. Br. o. nr. 57415. Bur. v.d. blad. Leliestraat. Uitstekend onderhouden woning in nieuw bouwwijk (bj. 71), tuin voor- en achter, entree, hal met toilet, doorzonkamer met schrootjesplafond en granol- wanden, 30 m2, keuken met plavuizen, schuur in achter tuin, op 1 e verdieping, 3 slaapkamers, douche met vaste wastafel, 2e verd.: geheel afgewerkte zolder over het gehele huis, incl. cv., gas, vloerbedekking op slaapverd., te aanvaarden direct. Vraagprijs 239.000 k.k. Asterstraat 1972 was een uitstekend bouwjaar, dat zult u met ons eens zijn als u deze drive-in woning met ons bezichtigd heeft. Wij geven u alvast een idee. Op de parterre bevindt zich de entree, hal met toilet en was ruimte. ernaast ligt de garage met hobbyruimte, via de open trap komt u op de woonetage L.-vormige woonka mer (27 m2) met parket en fraaie open haardpartij. royale open keuken, 4.75x3.40 met grote bergkast voor- en achterbalkon, volgende etage overloop met 2e toilet, 3 slaapkamers met veel kastruimte. badkamer voorzien van ligbad en wastafel, leuke beschutte 12 m. diepe ach tertuin, verder vele extra's, waaronder granolwanden zonwering, rolgordijnen, vitrage etc., natuurlijk wordt het pand centraal verwarmd (gas). Nieuwe prijs 255.000 k.k. RIJNSBURG Camphuysenstraat 27. Fraaie geschakelde hoekwo ning met verwarmde garage, veel toepassing van hard hout in combinatie met handvormsteen, grote voor- en deskundig aangelegde achtertuin, 272 m2 eigen grond, flinke hal, toilet (plavuizen), woonkamer 40 m2 met open haard en gedeeltelijk open mahoniehouten keuken, eta ge: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad en dubbele vaste wastafel, teveel om op te noe men, moet u zien!! Vraagprijs 335.000 k.k. Oegstgeesterweg. Ruime 4-kamerflat met lift, 2e woonlaag, gelegen boven winkelcentrum, ind.: royale betegelde entree met garderobe, l.-woonkamer 38 m2 met parketvloer, gaskachels, royale nieuw ingerichte keuken met o.a ingebouwde koelkast, electrische oven met grill, gaskookplaat etc., 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aansl. w.a., direct te aanvaarden. Nieuwe vraagprijs 158.000 k.k. VALKENBURG In de drukke randstad, het gevoel hebben dat je op het platteland woont. Is dat nog mogelijk? Ja! In de Dr. A. E. Remouchantstraat, een groen laantje in het Zuidhol landse Valkenburg, kunnen wij u aanbieden een knusse tussenwoning met een voor- en achtertuin, deze diepe achtertuin heeft 2 terrassen, zodat u de gehele dag van de zon kunt genieten. De woning verkeert in prima staat van onderhoud en heeft vele extra's, zoals: cv, een par ketvloer en open haard in de woonkamer, verder zijn er nog 3 slaapkamers en een grote zolderkamer met ber ging, dus ruimte genoeg. Het ideaal van menig flatbewo ner. Direct op te leveren. Nieuwe prijs 219.000 k.k. Vraag naar ons "Woonkompas" voor informatie met foto's van alle regio aangeboden woningen. Makelaardij o.g. van der Plas B.V. Leiderdorp (Binnenhof) Luxe middenwoning met garage. 1973 Ind.: hal met toilet, grote Z-vormige kamer (10x6.50) met open keuken (incl. app.), voor- en grote achtertuin met stenen schuur en achterom. 1e verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e verd.: grote slaapkamer met dakkapel, zolder en bergruimte. C.V. gas, alles uitgevoerd in hardhout en verkeert in goede staat van onderhoud. Oplevering N.O.T.K. Prijs 345.000,- k.k. Brieven met evt. tel. nummer aan Postbus 108, Leiden. in onroerende goederen telefoon 01717-4684* Directie. I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G. S. J. van der Welde KOUDEKERK AAN DEN RIJN Europasingel. Wegens omstandigheden te koop: een luxe. zeer goed onderhouden ruim herenhuis (groot type drive-in woning) met voor- en vrije achtertuin op het zuiden en vrij uitzicht. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing en heeft 3 balkons. Het pand heeft een royale inpandige garage, welke tot werkkamer verbouwd mag worden (vergunning aanwezig) en een 2e hoge (caravan) garage aan de achterzijde Ind beg.gr.ruime entree, garderobenis. garage en grote afgewerkte tuinkamer. 1 e verd.L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, grote keuken. 2e vprd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad aparte douche en 2e toilet. a K Vraagprijs incl. stoffering en zonneschermen 335.000.- k.k. WASSENAAR Deljlerweg. Uitstekend onderhouden hoek-herenhuis met schuur, voor-, zij- en achtertuin, c.v.-gas en gasboiler. Ind. beg.gr.: entree, gang, toilet en fontein, L-vormige woonkamer met open haard, open keuken De gehele woning is voorzien van granolwanden en parketvloeren. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met bajkon), gang, badkamer met ligbad, wastafel en aparte 2e toilet. 2e verd.: vaste trap naar ruime zolderka- Vraagprijs 395.000.- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Ruime woning in Leiden, liefst Zeeheldenwijk met min. 4 slaapkamers. Prijsldee 175.000.* Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* VERGELIJKING HYP0THEEKV0RMEN Exact van jaar tot jaar met uw salaris de netto lasten berekend. DE LEEUW HYPOTHEEK ADVIESBUREAU Lening op basis ANNUÏTEITEN Rente v.a. 8,1 DE LEEUW HYPOTHEEK ADVIESBUREAU Makelaars-en assurantiekantoor Minnee TE KOOP Fraai hoekhuis Fresiastraat, 5 kamers, tuin en schuur Vraagprijs 230.000,- k.k. 4-kamer-APPARTEMENT Merelstraat. Blijvend vrij uitzicht op de duinen. Ged. gestoffeerd, c.v.-gas. Vraagprijs n.o.tk. GUNSTIG GELEGEN 4-kamer-APPARTEMENT met tuin aan de Biltlaan, ingang Hoomeslaan. Zonne schermen, geheel gestoffeerd. Vraagprijs 159.000,- k.k. Inlichtingen Makelaars- en Ass.kantoor (S5| MINNEE ■Bi PARKLAAN 16 - KATWIJK üiïïey Tel. 13155 ZOETER WOUDE-DORP Burg. Brandtstraat 20 Rustig gelegen modem middenwoonhuis, voorzien van c.v.gas, flinke zonnige achtertuin. Ind.: entree, huiskamer annex keuken met afzuigkap. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, bergruimte. Op korte termijn leeg te aanvaarden Zwaan makelaardij o/g Hoofdstr. 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. HILLEGOM Hillegommerdijk 301 Leuke woning van het type 2 onder 1 kap met garage (9x3) op totaal 404 m2 grond. Ind.: entree, keuken, woon kamer ensuite, nieuw aangebouwde douche, toilet en ruime ouderslaapkamer. Op de 1e etage: 2 slaapkamers en veel bergruimte. Deze woning welke gelegen is aan de Ringvaart heeft een eigen aanlegsteiger. Vraagprijs 169.000,- Prinses Irenelaan 39 Zonnige hoekwoning nabij scholen en winkels. Deze aparte woning (type 2 onder 1 kap) heeft de volgende ind.: entree, gang, toilet, verdiepte kelderkast. L-vorm. woonkamer met prachtige open keuken (incl. div. app.) en bijkeuken. Op de 1 e etage: 3 slaapkamers en badka mer met douche. Op de 2e etage flinke zolderkamer en veel berging. Alles C.V. Vraagprijs 229.000,- BEINSDORP Hillegommerdijk 506 Vrijstaand woonhuis aan de Ringvaart op zo'n 700 m2. Ind entree, gang, woonkamer ensuite (incl. gevelka chels), ruime keuken, douche en toHet. Op de 1 e etage 3 slaapkamers en een groot balkon van 2.50 x 4.50. Achter in de tuin een berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs 225.000,- LISSE v. Ostadestraat 32 Moderne hoekwoning met een voor- en vrije zonnige achtertuin. Deze woning gelegen aan een verkeersarm plein nabij bossen, strand, scholen en grote steden heeft de volgende ind.: ruime entree, kelderkast, toilet, moder ne keuken en gezellige ruime woonkamer. 1e etage: 2 grote slaapkamers. 1 kleinere slaapkamer en een flinke badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e etage 2 slaapkamers en veel berging, alles C.V. Vraagprijs 249.000,- "NIEUWBOUW" Lisserdijk Wij bemiddelen bij de verkoop van een tweetal woningen (type 2 onder 1 kap) met een prachtig vrij uitzicht direct aan de Ringvaart. Indeling: entree, hal. woonkamer (10 mtr. diep) met open haard, open keuken en bijkeuken. 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 4e slaapkamer. Vraagprijs 375.000,- v.o.n. Tekeningen en bestek op aanvraag. NOORDWIJKERHOUT Reigerlaan 50 Prachtige ruime middenwoning in het Victorplan III, gun stig gelegen t.o.v. scholen en winkels, ind.: ruime entree, toilet, diepe kelderkast, L-vormige woonkamer en een plaatje van een open keuken en open haard, balken plafond en schoonmetselwerk. Aansluitend een heerlijk vrije voortuin op het zuiden. 1e etage: 3 ruime slaapka mers en een flinke badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: 1 slaapkamer en flinke hobbyruimte (event, slaapkamer) en berging. Alles C.V. incl. veel ex tra's. Vraagprijs 249.000,- VOORHOUT Beukenrode 262 Groot herenhuis, gunstig gelegen t.o.v Amsterdam en Den Haag. Leuke voor- en en flinke achtertuin met stenen berging. Ind.: entree, hal met bergkast, ruime woonkamer (9 x 6.20) met open keuken in L-vorm met aan de achter zijde een vestibule (kleine berging) 1e etage: 3 ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad en 2e toilet. Via vaste hardhouten trap naar de zolder alwaar grote berging (event, slaapkamer). Vraagprijs 319.000,- TER AAR Reigerlaan 20 Herenhuis met dakterras. In het hart van het prachtige merengebied van Zuid-Holland, dichtbij rijkswegen, heb ben wij voor u een fraai ontworpen herenhuis met garage te koop. ind.: Z-vormige woonkamer met open keuken en een schitterende open haard. Op de 1e verd 2 ruime slaapkamers met ingebouwde kastenwand en een kin derkamer. De badkamer is ruim en vierkant met ligbad, wastafel en 2e toilet. Direct te aanvaarden. Koopsom 259.000,- Inl.: Haven 10 - Lisse 02521-19011 b.g.g. 14209.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 35