Nog één keer: dereorganisatie MOGELIJKE SNELLE Actie tegen supermarkt BOUW HAASWIJK [Le/cfee agenda Schitterende voorstelling Onvergetelijke Kiss Omroep Wijckersloot ZATERDAG 13 MEI 1978 LJA belegt informatie-avond jEIDEN - Vrijwilligers, gemeenteraadsle den, werkers in buurt- en clubhuizen en speeltuinen, mensen van dienstencentra, het vormingswerk e.d. krijgen nog één keer de gelegenheid om te horen hoe de reorganisatie van het sociaal-culturele werk in Leiden precies in elkaar zit. De werkgroep van de Leidse Jeugd Actie heeft op vrijdag 19 mei in clubhuis de Vro- lijcke Arke (Pieterskerkchoorsteeg) een informatieavond georganiseerd over de reorganisatie. Zoals bekend behelst die re organisatie de opheffing van tussenorga- nen als de Culturele Raad. Welzijnsraad en LJA en - waarschijnlijk in later sta dium - de Sportstichting. Die tussenorga- ncn zouden dan vervangen moeten wor den door één gemeentelijk ondersteu ningsinstituut dat de belangen van het welzijnsveld (sociaal/cultureel werk, on derwijs. sport) behartigt. Omdat de werkgroep van de LJA is geble ken dat er nog veel verwarring en onbe kendheid bestaat over de op handen zijn de reorganisatie wordt deze avond gehou den. Niet in de laatste plaats bedoeld voor gemeenteraadsleden, die op 22 mei moe ten stemmen over het voorstel van de ge meentelijke werkgroep over de reorgani satie en volgens de LJA-werkgroep door alle rapporten en commentaren in een pa pieren warwinkel verzeild zijn geraakt. Sprekers op deze bijeenkomst (die om acht uur begint) zijn de heren Ernsting, De la Marre en Both. Marius Ernsting. werk zaam bij de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, is lange tijd actief geweest in het sociaal-culturele veld en met name deskundig op het gebied van sociale plan ning. Ton de la Marre, hij is secretaris van de Culturele Raad in Dordrecht, zal iets vertellen over de reorganisatie in zijn woonplaats. Overigens besloot de gemeen teraad van Dordrecht onlangs de Cultu rele Raad en andere tussenorganen in de ze stad niet op te heffen. Bedoeling van de avond is verder, de reorga nisatie van het sociaal-culturele werk in Leiden in een breder kader te plaatsen en daarover te discussiëren. LJA-voorzitter Both zal uit de doeken doen waarom Wel zijnsraad en LJA voorlopig ongewijzigd worden gehandhaafd en dat een werk groep bestaande uit ambtenaren, raadsle den, wethouders, medewerkers van beide tussenorganen in het leven wordt geroe pen om de samenwerking tussen deze stichtingen te bevorderen. Deze werk groep zou dan binnen twee jaar advies moeten uit brengen over de vraag of Wel zijnsraad en LJA samengevoegd kunnen worden. Het informele gedeelte van de avond zal worden opgeluisterd door zigeu nerorkest Czardas. Baldadigheid verstoort eindexamendag OEGSTGEEST - De "eindexa mendag" op het Rijnlands Ly ceum in Oegstgeest, voorloper van het eindexamen dat volgen de week van start gaat, is gister ochtend vastgelopen door activi teiten van enkele baldadige jon geren van buiten de school. Deze probeerden de touwtrekwed strijd over het slootje bij het Rijnlands Lyceum te verstoren. De Oegstgeester politie die bij het gebeuren arriveerde nam twee van de jongeren mee naar het po litiebureau. Het voor die middag op het programma staande bo- tengevecht aan de Lange Voort bij het molentje werd daarop door de organiserende "Rijnlan ders" afgelast omdat nieuwe schermutselingen werden ge vreesd. yv ?j OEGSTGEEST - Mogelijk zal de bouw van dë nieuwe Oegstgeester wijk Haaswijk toch nog versneld van start gaan. De provinciale planologische dienst van provinciale staten zal het dagelijks bestuur, gedeputeerde staten, ad viseren hierover positief te oordelen. Het Oegstgeester gemeentebestuur heeft een aanvraag hiertoe bij provin ciale staten ingediend. LEIDEN - Het is maar goed, dat het muziektheaterstuk 'Gekleurd In Het Grijze Water' onderverdeeld was in een gedeelte vóór en een gedeelte na de pauze. In het ge deelte voor de pauze werden tel kens aanzetten tot dramatische of muzikale ontwikkelingen gesug gereerd, maar tot een afgerond ge heel kwamen deze initiatieven vrijwel nimmer. Pas na de pauze werd duidelijk, dat dit door leden van de vereniging voor studeren den 'Augustinus' geschreven, ge regisseerde en gespeelde muziek theaterstuk onverwachte kwali teiten in zich borg. Zo viel na de pauze nadrukkelijk op het ingrijpen door de vrouwelijke militairen, die de helper van Muzi- kos (Aad Sedee) zeer hardhandig en realistisch een 'derdegraads verhoor' afnamen. Jacinta Erich (Fluitje van een cent) als helpster tje speelde een zeer lijdzame assis tent van M. Daarnaast viel het spel op van Leo (B)oelaerts, als "zoon kleur" achterna gezeten door de militaire horden. Hij was degene, die een popgroep op richtte, hetgeen hem door de 'grij zen' niet in dank werd afgeno men. De popgroep (Arnoud van Buuren, Fred Willems, Geert-Jan Frese, Rudo Jockin, Thijs Kruyt en Heieen Bos) was één van de betere onderdelen van dit muziek theaterstuk. Tevens werden zeer verdienstelijke rollen gespeeld door Van Graven (Marc van der Velden) en Spigger (Fijke Mid dendorp). Hoe het mogelijk is, dat dit stuk zo ongeïnspireerd kon aanvangen, om pas na de pauze naar niveau te groeien zal wel immer een raadsel blijven. Na afloop van deze, luid met applaus omklede, voorstel ling bleek uit de reacties van een aantal aanwezigen, dat men het gedeelte na de pauze ook meer had gewaardeerd. Heeft regis seur Mare van der Velden ge faald? Beslist niet, al zou het zeer verstandig zijn geweest, wanneer hij ALLE handelingen door had laten lopen tot na de donkerslag. Voorts moet Tante Sammy (Ma- riet te Groothoff) veel gescandeer- der praten. Tenzij haar grime 'te oud' is aangebracht. Zeker wanneer men de thea ter-introductie leest, die ronduit veelbelovend genoemd mag wor den, valt de interpretatie enigs zins tegen. Het is wat vlak en niet altijd even geëngageerd. Toch heeft het alles in zich om te over tuigen. Enthousiaste mensen, een boeiend gegeven en een prachtig stuk begeleidende mu ziek. Wanneer men zich van avond, tijdens de tweede voorstel ling in de Leidse Schouwburg, op timaal inzet, kunnen de oneffen heden van gisteravond hopelijk worden weggewerkt. BERT KOEKEBAKKER Kritiek Mentzij op wethouder LEIDEN-De leider van het actieco mité dat de bezetting bij de Grofs mederij uitvoerde, Frans Mentzij, zegt dat niet alle uitspraken van de wethouder van economische zaken. Van Aken, door de bezet ters in dank zijn aanvaard. Ment zij die tevens raadslid is voor de PvdA en ook weer kandidaat staat bij de komende verkiezin gen doet deze uitspraak in het blad Partijgenoot van de Leidse afdeling van de PvdA. Hij vindt het merkwaardig „dat een wethouder van economische za ken, die lid is van de Partij van de Arbeid, in een geval als bij de KNG waar het overgrote deel van de werknemers vindt dat de direc tie een wanbeleid voert, en dat ie daarom wegmoet, dat die wethou der afstand neemt van het stand punt van de werknemers Dat is heel moeilijk te verteren". Frans Mentzij zegt verder dat het optreden van de wethouders Waal en Tesselaar heel positief is overgekomen op de bezetters. Bij zijn advies heeft de planologi sche dienst in overweging geno men dat het provinciale bestuur het bestemmingsplan heeft aan genomen en de bezwaarschriften ertegen als niet ontvankelijk naast zich neergelegd. De behan deling van het beroep tegen deze uitspraak, hierop door de tegen standers van de nieuwbouw in de Morsebelpolder aangespannen, zou de bouw van de nieuwe wijk met zo'n twee jaar kunnen ver tragen. Gedeputeerde Buysert (CDA) zei vorige week al "Bij de afweging van de verschillende belangen zullen we zeker die der woning zoekenden niet vergeten. Zij zijn in feite rechteloos tegenover een handjevol protesterenden, die een zeer kostbare vertraging in de bouw teweeg brengen". Wethouder Van Belle verwacht dat het gemeentebestuur van Oegst- Ingetogen optreden van David Zinman LEIDEN - Zelden zijn hier een so list en een dirigent zo uitbundig toegejuicht als gisteravond pi anist Nelson Freire en David Zin man. Vanzelfsprekend was het Rotterdams Philharmonisch Or kest in hoge mate hierbij betrok ken. David Zinman, de toekomstige op volger van Edo de Waard, is diens tegenpool. Hij is de man van de vloeiende lijnen, de verfijnde af werking naast spontaniteit. Maar alles is goed doordacht en geen phase eindigt abrupt. Zijn greep op het orkest is opmerkelijk groot. In Beethoven's zesde Symphonie hoorden we fraaie contrasten, en het programma tisch gegeven ontwikkelde Zin man met groot beeldend vermo gen. Nelson Freire vertolkte het tweede pianoconcert van Brahms. Deze keer hoorden we geen introverte benadering, integendeel zijn spel was "open" en virtuoos. Vooral het Andante (met een mooie cello solo van Marien van Staalen) en het verrukkelijke slotdeel, tinte lend en ingetogen, zonder effect bejag waren voorbeelden van een prachtige pianistiek. De acoustiek van de Stadsgehoor zaal laat geen experimenten toe, en zo kon David Zinman zich in het laatste deel niet zo uitleven als hij waarschijnlijk graag had gedaan. Geen volumineuse klank vorming van de violen, alles wat meer ingetogen gehouden, het geen het geheel evenwichtig deed overkomen. Hét was een mooi en boeiend con cert; terecht betrok de dirigent zijn orkest in de toejuichingen die hem en de solist ten deel vie len. BEP RIJNDERS geest in eerste instantie met een aanvraag voor de bouw van een brug over het Oegstgeester ka naal zal komen. "In het tracé van deze brug worden namelijk de riolering, gas-, water- en electrici- teitsleidingen opgenomen", zo deelde de wethouder mee. "Te vens is het noodzakelijk dat het bouwverkeer twee invalswegen naar het terrein krijgt" Naar verwachting zal het advies van de planologische dienst woensdag 24 mei in de vergade ring van het college van gedepu teerde staten worden behandeld. Het definitieve oordeel van dit college kan dan nog deze maand in Oegstgeest bekend worden, waarna het gemeentebestuur de bouwplannen kan indienen. Eind zomer, begin herfst, zou dan de eerste paal voor H LEIDEN - De uit verschillende nati onaliteiten samengestelde thea ter-groep "Kiss" gaf gisteravond in het LAK-theater een voorstel ling van "Anathema". Met dit stuk wil "Kiss" geïnspireerd door het gelijknamige prozagedicht van David Jones een zintuiglijke indruk van de werkelijkheid ach terlaten. Een poëtische benade ring waarin geen verhaal mag zit ten maar waarin de handeling au tonoom is. "Kiss" heeft voor "Anathema" voor een driedeling gekozen. In het eer ste deel zien we de theatrale wer kelijkheid van het moment (in dit geval het LAK) van grote afstand. De mens als individu in de nietig heid wordt aangegeven door mid del van het liften van de toeschou wer als ware hij gezeten in een vliegtuig en bezag hij een mieren hoop inwonenden, door storm en ander ongerief geteisterd, zonder dat hij vanuit zijn hoge positie kan ingrijpen. In het tweede deel krijgen we een concreter beeld van de menselijke gemeenschap Filmisch gezien zou men kunnen zeggen dat er wordt "ingezoom- ed". De "mierenhoop" gaat meer - bestaan uit individueel opere rende wezens, die blijkbaar zelf beslissingen nemen, kortom: Het ongerief is er, maar kan overwon nen worden. Het laatste deel laat een zuiver psychologische ont wikkeling zien. Eén van de bewo ners van de "mierenhoop" wordt op de gemeenschappelijke plek een ritueel offer. De samenleving heeft kennelijk behoefte aan een idool, een ikoon die moet worden tot een symbool. "De Jezus van vlees en bloed verandert in Chris tus". De interpretatie van al de indruk ken die "Kiss" je aanbiedt is ui terst gevaarlijk. Allereerst zitten zij met hun wortels nog in het klassieke drama, waaraan je hou vast zou kunnen hebben ware het niet dat alleen de setting en taal, die overigens van meer melo dieus belang is dan inhoudelijk, hierop teruggrijpt. Ten tweede hebben we hier van doen met een uitleg van een sensitief bepaald werk dat per definitie multiïnter- pretabel is. Bovendien hebben we te maken met een geweldig intigrerend spel van woord, zang, gebaar en ballet Een onvergete lijke gewaarwording zou je zo'n ontmoeting met theater kunnen noemen, maar de moeilijkheid is watje moet onthouden, want het is nimmer zeker of je het wel echt zo gezien hebt, of zo had moeten zien. Ik, voor mezelf, zie wel. LOUIS CORNELISSE LEIDEN - Het buurtcomité Noord- vest heeft wethouder Waal ruim telijke ordening, links op de foto) gevraagd alles in het werk te stellen om de plannen voor een koopcentrum aan de Lange- gracht te torpederen. Gistermiddag overhandigden le den van het comité aan Waal 150 handtekiningen van buurtbewo ners die zeer bezorgd zijn over de leefbaarheid van hun wijk als de plannen van meubelhandel Mijnders zullen doorgaan. Het buurtcomité wees de wethouder op de gevolgen die de vestiging van een supermarkt zal hebben voor het leefklimaat in dit deel van de stad. Volgens de bewoners zal de verkeersoverlast die zo'n koopcentrum met zich meebrengt leiden tot een verdere verpaupe ring van de wijk. Bovendien vreest het buurtcomité dat de woonfunctie van Noordvest in het gedrang zal komen Wethouder Waal zegde toe het buurtcomité van de verdere gang van zaken op de hoogte te zullen houden. In de loop van de volgen de week zal de gemeente opnieuw met Mijnders in de slag gaan om de ontwikkeling van het koopcen trum tegen te houden. Burgerlijke stand Geboren: Cinderella, dr. v. J J.W. van Went en W. Fakkel, Yvonne P.M. dr. van F.J.A. van der Velde en I.W. Scheurwa ter. Aart zn. van A Rysbergcn en B E. Brandt. Bianca dr van B.M. de Ridder en C. Pasma, JW R zn. van R M. van Rijn en J.H.M. van Galen. Simone C dr. van R W Ruijgrok en E.A Strater Hylke J.W. ?n. van W.J. van der Molen en H Hillebrand, Frans H zn. van T. Langc- veld en A.M. Bijsterbosch. Irene E. dr van J. de Nooijen M E. van Herwaarden Gehuwd: W. Bavelaar en C. Lepelaar, W.M. Heineman en J.H. Remond, W.J Peraen N.C.J. Christiaanse. PS. van Wa- veren en M.E. Sijtsma. Overleden: R van der Meulen (1902). W.J.H. Luckers (1922). A.D. Beaufort (1890), N. Bleiji (1963), zn. van P.J. Bleiji en P.J. de Water. P. van Veggel (1902). OEGSTGEEST - In het kader van de herdenking van Florence Nigh- tinggale werd gisteren ook in ver pleegtehuis 'Wijckerslooth' in Oegstgeest de internationale 'dag van de verpleging' gevierd. Ge bak bij de koffie, een fancy, fair, een informatiestand over de der de wereld, ringsteken door kol deriek verklede verpleegsters en een door de medewerkers ver zorgde toneelavond maakten deel uit van de georganiseerde ac tiviteiten. Henk Levy (links op foto), hoofd van de civiele dienst van de inrich ting, greep de gelegenheid aan zijn huisomroep van start te laten gaan. Voorlopig twee maal per week zal hy met zijn zeven mede werkers de bewoners van het ver pleegtehuis een gevarieerd mu ziekprogramma aanbieden. Het heeft Levy vijf maanden gekost de studio in te richten en mede werkers aan te zoeken. Het be stuur van de Wijckerslooth heeft hem een bedrag van 9000 gulden toegezegd als tegemoetkoming in de kosten van de apparatuur. Voor do rest hoopt Levy op een bijdrage van de Ziekenhuis Om roep Nederland (ZON) "in de vorm van een hoognodige tweede recorder. Afhankelijk van de wen sen van de luisteraars zullen we onze uitzendingen wellicht nog uitbreiden met nieuwsinformatie en verslagen van plaatselijke eve nementen", vertelt Levy. "We wachten nu op de reacties". Pinksterprogram De Voorschotense Lindehoeve or ganiseert weer pinkster-activi teiten. Zondagmiddag wordt een pinkster-disco-show gehou den, 's avonds treedt de Neder- popformatie Sweet d'Buster op. Aanvang: 9 uur. Tweede pinksterdag is het de be doeling dat een openluchtcon cert wordt gehouden in de boom gaard bij de boerderij. Het con cert begint om 2 uur en zal wor den opgeluisterd door het Zutp- hense ensemble voor lichte muziek ZELM. Bijbel Naar aanleiding van de tentoon stelling "Bijbel, boek dat blijft", in het kader van de bijbelweek vorig jaar hebben leerlingen van de Wassenaarse basisscho len een aantal werkstukken ge maakt. Deze kunnen op eerste pinksterdag na de ochtend dienst (van 11.15 tot 12.30 uur) worden bekeken in de Messias- kerk aan de Verlengde Zijl laan. Basketbal WIK viert nog steeds feest van wege het 50-jarige bestaan. Van avond om 19.30 uur is een inter nationaal basketbaltocrnooi ge organiseerd, waar van WIK-zij- de het eerste herenteam aan mee doet. Het festijn begint om 19.30 uur in de sporthal in Wassenaar. Pony Leiden heeft nu hoogleraar in leer der edelstenen LEIDEN - Prof. dr. B. C. Zwaan heeft gisteren met het uitspreken van een oratie het ambt van bij zonder hoogleraar in de gemmo- logie (leer van de edelstenen) aan de Leidse universiteit aanvaard. De leerstoel gemmologie, inge steld vanwege het Leidsch Uni- versiteits Fonds, is de enige in Nederland. De gemmologie vertoont nauwe verwantschap met de mineralo gie, omdat édelstenen in feite mi neralen zijn met bijzondere ei genschappen als duurzaamheid, schoonheid en zeldzaamheid. Het verschil met de mineralogie ligt volgens de nieuwe hoogleraar voornamelijk in de onderzoeks methoden die bij de gemmologie gevolgd worden. Max (Tailleur) gaat weer eens rond met de zak en wel op 18 mei in Oegstgeest. Kleren daarvoor stoppen in de door Max gele verde gele zak. De zakken wor den na 9 uur 's ochtends van de trottoirs (waarze neergezet moe ten worden) weggehaald. Meer en bos Van een andere collecte in Oegst geest is inmiddels het resultaat bekend: De collecte van "Meer en Bos" uit Heemstede die vo rige week werd gehouden heeft 4484 gulden opgeleverd. ZATERDAG Pieterskerk, antiekmarkt, 9.30-17 uur. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114, jeugdschaaksoos (11-15 jaar), 15-17 uur. LAK-Theater, toneelgroep Proloog met "Keihard, maar er is een grens", 20.15 Leidse Schouwburg, leden van Augus tinus met "Gekleurd in het gryze water", muziektheaterstuk, 20.15 uur. VW-kantoor, Stationsplein, start fiet stocht, v.a. 9 uur. St. Jan Baptistschool, Wassenaar, recep tie t.g.v. 40-jarige jubileum onderwijzer Karremans, 11 uur. Don Boscohuis, Zoeterwoude, receptie kampioenkorps VIOS, 16.30 uur. Rijnlands Lyceum, Oegstgeest, kinder operette, 19.30 uur. Sporthal Wassenaar, internationaal bas ketbal-toernooi, 19.30 uur. ZONDAG Messiaskerk, Zijllaan, Wassenaar, ten toonstelling werkstukken n.a.v. bijbe lexpositie, 11.15 uur. LAK-Theater, kindertheater "Het ver haal van de Scheurbuik", 15.00 uur. ARTSEN Leiden - Voor spoedgevallen wordt de dienst van zaterdag 10 uur vm. tot zon dag 24 uur, waargenomen door de vol gende artsen: wijk I (Morswegkwartier, noord-binnenstad, Noorderkwartier en Groenoord): J. Rijnders, Gerard Brandt- straat 29, tel. 760947; Wyk II (Kooi en Merenwijk): J. De Bruyne, Kernstraat 11, tel. 141225; Wyk III (Waard, Professo- renwijk en Tuinstadwijk en zuid-bin nenstad): A. van Luyk, Wasstraat 2a, tel. 122522; Wijk IV (Zuid-West en Haag- wegkwartier): H. J. Klaassen, Witte Sin gel 69, tel. 123089 (van zaterdag tot zon dag 8 uur). W. Schellekens, Paganini- straat 24, tel. 764035 (van zondag 8 tot zondag 24 uur). De dienst van zondag 24 tot maandag 24 uur, wordt waargenomen door Wijk I: J van Leeuwen, v.d. Brandelerkade 28, tel. 120412; Wijk II: Groeneveld, Argusvlin der 10, tel. 141373; Wijk III: G.D. de Jong, HOgeRijndijk 15, tel. 132877;Wijk IV: A. Boer, Kennedylaan 46, tel. 310420. Leiderdorp - P. vam 't Woud en A. Reu- ling, Hoofdstraat 40, tel. 130070 (zaterdag en zondag spreekuur van 12.30-13.00 uur); J. van der LedenHoofdstraat 8, tel 894539 (maandag spreekuur van 12.30- 13.00 uur). Oegstgeest - De dienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, wordt waar genomen door. D. Held, Marelaan 36, tel. 152255; De dienst van zondag 24 tot maandag 24 uur, wordt waargenomen door J.B. Hugenhóltz, Wilhelminapark 2, tel. 155666. Voorschoten - J. Vrijenhoek, v.d. Oy- elaan 38, tel. 2356 (zaterdag); B. Schota nus, Leidseweg 305, tel. 071-766462 (zondag); S. Platteel-de Jongh, Diepen- brocklaan 6, tel. 5417 (maandag). Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraat 45, tel. 10030. Apotheken De dienst van vrijdag tot maan dagmorgen 8 uur, wordt waarge nomen door. Haven Apotheek, Ha ven 18, Leiden, tel. 120085 en Apo theek Beker, Kempenaerstraat lb, Oegstgeest, tel. 153274. De dienst van maandag 8 uur tot vrijdag (19 mei), wordt waargenomen door Doeza Apotheek, Doezastraat 31, Leiden, tel. 121313 en Apotheek v Breest Smallenburg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 123553. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp -. Gezondheidszorg Leiderdorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkuis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscen trum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - zr. T. Miedema-de Jong, Kagerplein 307, Sassenheim, tel. 02522-10542. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen diein moeilijkhe den verkeren. Dag en nacht bereikbaar, vertrouwelijk. Burgerraadsman Koorn brugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. er wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur Leidse Rechtwinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687. Manege Liethorp in Leiderdorp or ganiseert op tweede pinkster dag een "dag van de pony". Jeugdleden van de vereniging zullen die dag wedstrijden en al lerlei spelletjes te paard doen. Als opening van het festijn, dat om 10 uur begint, zal een defile van alle pony's worden gehouden. De prijsuitreiking, tevens het eind van de pony-dag, zal om on geveer half zes plaatsvinden. Het is het laatste grote festijn op het terrein hoek Engelandaal-Vossiuslaan. Want omstreeks oktober zal de nieu we overdekte manege in De Bloe- merd in gebruik worden geno men. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch* Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in .gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f 226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2