En toch betaalt u f400,-minder voor deze Ascona Extra. Het Motorhuis wedden dat U goed gokt? Uwautozakt doorz'n assen en u moet nog elf maanden afbetalen. Raakt u over uw toeren? bon EU Een perspektief voor jongelui, die hun HAVO,- MDS- of MEAO-opleiding hebben voltooid: De Middenkader-opleiding van Vroom&Dreesmann OPENBARE VERKOPING OPENBARE VERKOPING 14 MEI 1e Pinksterdag 13.30 U. Spaar zenuwen en portemonnee, wéét wat u koopt. ?rakdikstag£S opleidingsplaatsen niet alleen praktijk hoe te solliciteren VROOIVm DREESMANN krachtens rechterlijk bevel. Notaris M. C. J. Delen te Lisse is voornemens op donder dag 25-5-1978 en donderdag 1-6-1978 telkens om 11.00 uur in hotel "De Duif", Westerdreef 17 te Lisse OPENBAAR TE VERKOPEN: het woonhuis, voorz. van c.v., gar., erf en tuin aan de JOHAN VERMEERSTRAAT 27 TE LISSE kad. bek. gem. Lisse sektie E nr. 1552, gr. 2.12 are. De zak. lasten over 1978 bedragen 220,- t.z.t. leeg op te leveren. Bezichtiging: dinsdag 23 mei van 14 u. tot 16 u. en op de veilingdag van 10 u. tot 11 u. Op de veiling kan van de bieder worden verlangd, dat hij terstond afdoende zekerheid stelt voor de nakoming van zijn verplichtingen betreffende de inzet/afslag. Betaling uiterl. 1 juli 1978. Inl. bij voorn, notaris (tel. 02521-13244). ex art 1223 B.W. Notaris M. C. J. Delen te Lisse is voornemens op donder dag 25-5-1978 en donderdag 1-6-1978 telkens om 11.00 uur in hotel "De Duif", Westerdreef 17 te Lisse OPENBAAR TE VERKOPEN: het woonhuis, voorz. van c.v., gar., erf en tuin aan de JOHAN VERMEERSTRAAT 28 TE LISSE kad. bek. gem. Lisse sektie E no. 1542, gr. 2.21 are. De zak. lasten over 1978 bedragen 220- Koper dient ontruiming van voormeld perceel zelf te be werkstelligen met de grosse van de veilingsakte op zijn kosten. Bezichtinging: dinsdag 23 mei van 14 u. tot 16 u. en op de veilingdag van 10 u. tot 11 u. Op de veiling kan van de bieder worden verlangd, dat hij terstond afdoende zekerheid stelt voor de nakoming van zijn verplichtingen betreffende de inzet/afslag. Betaling uiterl. 1 juli 1978. inl. bij voorn, notaris (tel. 02521-13244). KOERSAGENDA Woensdag 17 mei 14.00 u. Zaterdag 20 mei 14.00 u. Zondag 21 mei 13.30 u. Woensdag 24 mei 14.00 u. Zaterdag 20 mei 14.00 u. Vrij entree Renbaan Duindigt, Waalsdorperiaan 29a, Wassenaar/Den Haag, tel. 070-244427 Over uw rechten en plichten als consument U heeft een tweedehands auto gekocht Nog elf maandelijkse afbetalingen en hij is helemaal van u. Op 'n kwade dag maakt een enorm gekraak een eind aan uw rijplezier: de auto is pardoes door z'n assen gezakt. Als u aanklopt bij de garage die u de auto verkocht heeft, krijgt u te horen dat i alleen maar garantie heeft op de motor en met op de rest van de wagen U wordt boos en zegt dat ze dan ook naar de resterende afbetalingen kunnen fluiten. Maar daar zit u mooi naast. De garage houder vertelt u koeltjes dat u het finan cieringscontract voor uw auto niet met hèm maar met een financieringsmaatschappi j heeft afgesloten. Het is dus die maatschappij die nog geld van u krijgt. U naar het kantoor van de finan cieringsmaatschappij. Daar legt u het hele geval uit en zegt er gelijk woedend bij dat t geen cent meer betaalt Maar u raakt pas echt over uw toeren als men er het door u getekende contract bijhaalt en u daar zelf in kunt lezen dat de financieringsmaatschappij geen enkele verantwoording neemt voor mankementen aan uw auto. Daar staat u. Eigenaar van een waarde loze auto en nog elf maandelijkse afbetalingen voor de boeg. Een hoop ellende die u best had kunnen voorkomen. Door allereerst de auto grondig te laten keuren vóór u 'm kocht en een duidelijke garantie op schrift te vragen Koop bewust. Het kan autorijden een stuk plezieriger maken. Vraag voor meer informatie over uw rechten en plichten als consument de speciale folder aan. Ik wil er meer over weten, stuur mij daarom de folder Kopen zonder Kater. Naam:. Adres:. Plaats:, Deze bon in een gefrankeerde envelop sturen naar: Consumentenvoorlichting, Postbus 51, Den Haag. Publikatie van het ministerie van Economische Zaken. Elektrische voorruitsproeiers met ruitewisser- kontakt. Uitzwaaibare zijramen achter. Verlichting motor-kompartiment 1.6 S-motor, de ideale krachtbron voor deze wagen. Pakket voor meer komfort; bestaande uit handgrepen achter, binnenspiegel met dimstand en asbakken achter, make-up spiegel. Met al deze waardevolle en praktische accessoires betaalt u voor deze luxe Opel Ascona geen 16.379,-, maar slechts 15.979,-(incl. B.T.W.,af General Motors Continental S.A.). Er is ook een luxe Ascona Extra met een 1.9 S-motor en een groot aantal waardevolle accessoires, waarvoor u 400,- minder betaalt. In onze showroom staan ze klaar. Haast u, de voorraad is beperkt. Uw vriendelijke Opel-dealer Vondellaan 80 - Telefoon: 071 - 76 93 13* - Leiden Industrieterrein't Heen fr| j|Telefoon: 01718 - 2 92 03 - Katwijk _rJulianalaan 46 - I Het Motorhuis Telefoon: 01717-2559-22 36-Voorschoten GM De middenkaderopleiding bij Vroom Dreesmann is bedoeld als voorbereiding voor een aanstelling in een leidinggevende funktie. Aanleg en interesse zijn mede bepalend voor een toekomstige aanstelling in een verkoop-, administratieve- of diensten afdeling. Leeftijd en vooropleiding kunnen een ro. spelen bij de duur van de opleidings periode. In principe is deze 2 jaar Intern volgt de trainee een kursus Algemene taakinformatie, die hem wegwijs maakt in de organisatie en de bedrijfsspelregels van Vroom Dreesmann. Onderdeel van de interne opleiding vormen ook een aantal trainingsdagen in een conferentie-oord gericht op het ontwikkelen van kommunikatieve vaardigheden. Tenslotte: afhankelijk van de te kiezen richting in het bedrijf kan het noodzakelijk zijn een specialistische kursus te volgen Mede afhankeInk van de hierhnven c r Mede afhankelijk van de hierboven genoemde doelstellingen, maakt de trainee intensief kennis met de uiteen lopende afdelingen en taken die het warenhuis kent. De opleiding heeft dus het karakter van praktijkstages. Gedurende de opleiding worden in bedrijfstijd de lessen gevolgd van de basiskursus bedrijfseconomie. Een extern instituut verzorgt deze kursus en d.m.v. tentamens worden de resultaten getoetst. Amsterdam, Eindhoven, Enschede Groningen, Den Haag, Haarlem, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht. Sollicitaties per brief, met vermelding van personalia, belangstelling, voorkeur voor opleidingsplaats, gaarne richten aan: Vroom Dreesmann, t.a.v. Drs. G. Dieteren, Postbus 276 te Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28