met eigen anto naar noornegen, zweden, denemarfcen en finland wtdters weet alles van antoveerdiensten, prijzen, aankomst en vertrek vraagt: overduin afdelingshoofd reisbureau WOLTERS vismarkt 1. tel: 14904r leiden VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN FORD RIJNLAND le Automonteur commercieel administratief medewerk ster Een sleuteltje helpt. opperman aankomend straatmaker LEIDSCH DAGBLAD vr. assistente administrative clerk warehouseman verpleegkundigen-A ziekenverzorgsters ziekenverzorgsters verpleegkundige-A Ir randstad uitzendbureau Amsterdam Europoort Hoek van Holland SMIT'S BOUWBEDRIJFB.V. WONINGBOUW UTILITEITSBOUW Wij vragen met spoed voor bouwwerken in Alkmaar, Beverwijk, Bloemendaal. Rotterdam, Uitgeest, Aalsmeer en IJmuiden. Naast een.goed loon bieden wij u uitstekende secondaire arbeids voorwaarden en de mogelijkheid tot deelneming aan een bedrijfs- spaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. Telefoon: 02510-29041. Na 19.30 uur. 03480-18734, de heer A v. Veem. Ford Rijnland Dat is d Ford Rijnland Ford Rijnland, de Ford dealer met vestigingen in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Noordwijk met kennis van dieseltechniek. Voor de juiste man is een nadere functie omschrijving overbodig. Wij denken aan iemand die aan de volgende eisen voldoet: Ruime ervaring in de automobiel branche (Wellicht met Ford) De juiste opleiding(en) Zelfstandigheid De man die 'het in zijn vingers' heeft kan een uitstekend salaris verwachten en bovendien is er een fraaie woning beschikbaar De verdiensten en secondaire arbeidsvoorwaarden zijn bij Ford Rijnland zondermeer goed t Als u voor deze functie in aanmerking wilt komen richt dan uw sollicitatie aan: Ford Rijnland, v.d. Valk Boumanweg 71, Leiderdorp. T.a.v. de heer van der Sanden of belt u nadere informaties: 071-899301. Ford Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Daar een van onze medewerkenden zich verder wil bekwamen in het verpleegkundige veld komen wij gaarne in kontakt met een enthousiase verpleegkundige (vri./mnl.), die aangesteld kan worden als in één van de verpleegkundige rangen; dit naar ervaring, leeftijd en vak bekwaamheid. Hij/zij komt te werken op onze observatie-afdeling (19 bedden), waar een goed ingewerkte afdelingsstaf aanwezig is. Op deze afdeling worden wekelijks teambesprekingen met de diverse medewerkenden over de patiënt(e) gehouden. Riant gelegen flatje is tijdelijk beschikbaar, terwijl wij ons inspannen ter verkrijging van woonruimte; verdere secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. voor het ziekenhuiswezen. Verzoeken om inlichtingen zowel schriftelijk als mondeling of solli citaties kunt u richten aan de verpleegkundig adjunkt-directeur, A. Lengton, telefoon 01718-15441, toestel 133. KATWIJK AAN ZEE Dijkstra Katwijk Keukens bv Wij zoeken voor onze showroomverkoop een Werkzaamheden: adviseren van onze show roombezoekers en de administratieve afwik keling hiervan. Gevraagd: enige commerciële ervaring; op leiding op HAVO-niveau; leeftijd 20 jaar. Salaris afhankelijk van ervaring. Heeft u interesse in deze functie richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Dijkstra Katwijk Keukens bv POSTBUS 75 2220 AB KATWIJK t.a.v. de heer Jac. Dijkstra. administratief medewerkster die belast zal worden met lichte administratieve werk zaamheden, waaronder de bediening van het fotoko- pieer-apparaat. In voorkomende gevallen zal zij as sistentie moeten verlenen-aan de typekamer. Vereisten: diploma M.A.V.O. of H.A.V.O., alsmede enige kantoorervaring. Typediploma is vereist. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, vanaf 21 jaar minimaal f 1457,- en maximaal f 1676,- bruto per maand. Daar beneden gelden leeftijdsionen. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Herenweg 4. Pizzeria Giovanni bistro Le Cornet Zuid Boulevard 145, Katwijk aan Zee. Tel. 01718-74860 vraagt JONGEMAN voor de bediening en éen leer!. rest. kok Soil, na tel. afspraak aan de heer K. C. van Herp. Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Bel 071-123256 GEMEENTE BENNEBR0EK Bij gemeentewerken kan worden geplaatst een voor het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van aanleg en onderhoud bestratingen. Voorkeur wordt gegeven aan iemand die reeds een opleiding volgt voor straatmaker. Salaris schaal II max. f 1.818,- bruto per maand, verd. diensttijduitloop, 8% vakan tietoelage. Proeftijd 1 jaar. Werkkleding wordt verstrekt. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer R. Niewenhuis, hoofd gemeen tewerken, telefoon 02502-7771 Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en op gave van eventuele referenties binnen 14 da gen te richten aan Burgemeester en wethou ders van Bennebroek. Op onze rotatiedrukkerij, momenteel bestaande uit 6 personen, is plaats voor een ROTATIEDRUKKER of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. Het Leidsch Dagblad biedt een goed salaris, prettige werksfeer en prima secundaire arbeidsvoorwaar den. Belangstellende voor deze zelfstandige job, verzoe ken wij telefonisch of schriftelijk contact op te nemen met het Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 12311BG Leiden, t.a.v. dhr. R. Metman. Tel.: 071-144941, toestel 119. in de leeftijd van 16-19 jaar Wilt u graag werken op een klein kantoor en bent u in het bezit van een L.E.A.O.-M.E.A.O. - of M.A.V.O.-diploma (of doet u hiervoor dit jaar examen) dan hebben wij voor u een stoel en een bureau vrij. Sollicitaties schriftelijk of mondeling: Accountantskantoor P. E. Bunning Boerhaavelaan 29 international distributin center is looking tor: and a administrative clerk: - must be good typist - must read, write and speak dutch and english - book -keeping experience is preferable: ontherwise must be accurate with numbers and details - age between 18 and 35 warehouseman: - must read and speak dutch and english - age between 17 and 25 we offer: - good salaries - 8,3 percent holiday bonus - 13th month salary - 21 days holiday direct (para)medisch werk voor: voor een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, eventueel voor korte en langere f voor een bejaardentehuis in Oegstgeest. Voor 7 nacht diensten, voor enkele maanden. voor een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor langere periode. Bel ook onze banenlijn (071-130137). Deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschik bare banen. Leiden: Kort Rapenburg 6. tel.: (071) -14 95 41

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16