Nico Jansen: "lk heb gejankt van pure nijd Schipper ook in bergetappe sterk Tracé naar Bodegraven komt er niet voor 1990 De man die Argentinië niet haalde Tsjechen nog punt af van ijshockey-titel BORG VALT UIT ZATERDAG 13 MEI 1978 Nico Jansen. Na oneindig veel moeilijkheden in december 1975 Feyenoorder. Met 26 doelpunten in een halfseizoen de oogappel van het Rotterdamse publiek om een klein jaar later - na weer ruim twintig successen - nauwkeurig geobserveerd door Jan Zwart kruis. Het noodlot slaat januari 1977 toe in het Diekmanstadion, waar de pijn plotseling door de rechterknie flitst. Een drama is begonnen, want Feyenoords me dische staf functioneert gebrek kig en net als Zwartkruis de Am sterdammer voorzichtig op Ar gentijnse mogelijkheden wijst, gaat het niet meer. Een operatie, later gevolgd door een tweede, werpen Jansen ver terug, Toen, na een gesprek met Happel blijft hij geloven in wk-kansen. In april 1978 valt het doek. Nico Jansen niet bij de voorlopige wk-selectie, een gehalveerd spelerssalaris bij Feyenoord en een klap tegen de kaak van FC Amsterdams Tom Kamphues. Jansen - op van de - krijgt vijf wedstrijden, waarna de schikgodinnen toch onverwacht weer naar hem lon ken en een tweejarig - financieel uiterst aantrekkelijk - contract bij het Belgische RWD Molen beek zijn deel wordt. Een pleister op de wonde, want Nico Jansen blijkt ontroostbaar omdat Neer- lands voetbaltop zonder hem naar Zuid-Amerika trekt. Kelly heeft hij meegebracht naar Het Haantje. Hij praat tegen de hond als tegen een kind, op de dunne toon van een ouwe vrijs ter "pas op hoor, moet ik vrese lijk boos op je worden"! Het hu welijk met Tiny, kinderloos. Hij zegt dat Tiny vandaag een lo geetje heeft, kind van een ken nisje, maar die jaloerse rothond. Aait het beest, dat zich koestert op zijn schoot. Zegt dat ze bestor ven zijn op Kelly: "je gaat straks mee met de baas naar Brussel, hoor je"' Nico Jansen, 92 kilo zwaar. Mijme rend: "Ach Argentinië". Met stemverheffing: "dat hoofdstuk is door mij afgesloten. Maar moeilijk, ja moeilijk heb ik het er wel mee gehad. Toen de namen van de geselecteerden in de kran ten verschenen, heb ik gejankt. Van nijd, of ik het kon helpen van die verrekte knie. Ik heb het zien aankomen. Vooijaar 1977 al. Zwartkruis, die zegt: Nico, blijf gemotiveerd aan het werk. Ik denk dat ik je meeneem naar Wembley" Maar het werd niks. Engeland- Nederland pure voetbal propa ganda voor de vice-wereldkam- pioen maar wel zonder Nico Jansen. Hij: "Toen dacht ik nog: ik kom er toch bij. Weetje, ik kan niet verliezen. Kniezen is voor zeurkousen. Voor Jan van Beveren. Die krijgt steeds her senschuddingen. Laatstnog in de kuip. Kon ik ook niets aan doen. Ik zeg na afloop nog: soriy, Jan Weetje wat-ie deed? Draaide zijn hoofd om. Kapsones. Stond te trillen op mijn benen. Ik had hem zo wel een beuk voor zijn kop willen geven. Zeuren is niks voor mij. Tegen beter weten in houd ik mezelf steeds voor dat het lukt. En verdomduiteindelijk gebeurt dat ook. Vraag maar aan Fey enoord. Dachten me te grazen te nemen. Toen ik Stephan belde over Molenbeek, zei die: maar we willen je helemaal niet kwijt. Eventueel kunnen wij je ook nog iets meer bieden Hij lacht hol. Duwt het harige we zentje onverwacht naar zijn ge zicht, begint wild krullen te kus sen. Praat ineens over Rijsber- gen, een vreemde, egocentrische jongen. Maar wel karakter. Had den een keer mot op de training. Rijsbergen, die hem opzettelijk in het kruis raakte. Toen was-ie opgestaan en had zijn collega een draai om de oren gegeven. Rijs bergen, toch een toffe knul. Toen het rond was met Molenbeek was Rijsbergen, de eerste en de enige om hem op te bellen. Gefelici teerd, Nico. Klasse. Lastige jon gens zijn vaak eerlijk. Recht op de man af, zonder blad voor de mond. Hij heeft maling aan Rijs bergen, maar die jongen zegt toch waar het op staat. Jansen: "Neem die hele procedure over de nieuwe trainer. Briefjes invullen, inspraak, prachtig. Maar dezelfde avond zaten ze al bij Jezek, Ik heb Van de Meent opgegeven, was niet de enige. Van de Meent, die had met Brom de meeste stem men. Maar het werd wel Jezek. En de enige, die zich echt boos maakte tegen Stephan was Rijs bergen. Typisch Rijsbergen" Hij verandert opnieuw van onder werp. Praat over Molenbeek. Jansen: "Ze willen hebben dat ik door blijf trainen, niet met vakan tie ga. Dit ene been is een paar centimeter dunner. Veel fiet straining, maar wat krijg je daar van een zadelpijn. En mijn liezen. Verschueren, de manager van Molenbeek, die zegt: blijf nou be zig, dan zien we straks in België de echte Nico Jansen. Prima ke rel. Al die Belgen zijn tof. En je raadt nooit wat de doorslag heeft gegeven? Weet je het? Die klap op de kaak van Kamphues L'Ecluse, bouwondernemer, schathemeltje rijk. Zat 's avonds naar de tv te kijken en riep toen hij de klap zag: die vent moet ik hebben". Springt over naar Kamphues, zegt: "Toen-ie in Zeist alsmaar bleef ontkennen en een zware straf voor mij onafwendbaar leek, heb ik de heren van de tuchtcommis- sie nog even toegesproken. Heb ik gezegd: heren, die klap in mijn nek en die gemene por in mijn zij, die heb ik gevoeld, ik zweer het Maar u moet begrijpen dat Kamphues niet durft te beken nen omdat hij morgen een degra datieduel speelt tegen Go Ahead Eagles. Ach, het is toch logisch dat zo'n Kamphues zijn mond houdt Maar is hij niet bang dat de Belgi sche voetbalbond de resterende drie strafwedstrijden over neemt? Hij: "Dat zou schandalig zijn. Daaraan heb ik nog niet ge dacht. Ik heb het ook zo druk ge had. Een keuring bij dokter Mar tens in Brussel. Ik zeg nog: moet je niet naar mijn rug kijken, moet ik niet urineren en moet je geen bloed hebben. Maar nee. Martens begon alleen maar aan mijn been te trekken. Ik zeg nog: hé dok, als je wilt dat ik straks veel doelpun ten voor je maakt, moet je dat been met rust laten. Hij lachen Maar ik moest wel naar Strik- werda in Utrecht. Ach, Strik- werda weet alles van die knie af, heeft hem zelf behandeld. Niets aan de hand dus. Misschien dat ik nu niet zo enthousiast meer ben. Destijds toen ik van FC Amster dam kwam dacht ik: ik bouw in Rotterdam mijn toekomst op. Nou, dat is mooi de fuik ingelo pen. Anderhalf jaar in je eentje tobben, geen begeleiding. Waar geen vriendschap is kan niet ge presteerd worden. Jezek wilde me niet kwijt, zei Stephan. Maar bij Feyenoord weetje niet watje wel en wat je niet moet geloven. Iedereen werkt langs elkaar heen. Brox zei: Nico blijft. Toch geen slechte peer, Brox. Gevoelig mens. We hebben elkaar vooi rotte vis uitgemaakt en twee da gen later waren we alles weei vergeten. Zo hoort het ook" Maar hij veranderde toch van werkgever. Jansen: "Ach moetje horen. Zestig of tachtig mille is niet slecht. Maar ik ben een goeie bouwvakker geweest. De jon gens, die in Duitsland werken komen daar ook aan in een jaar Ik zweer het je: als er geen club was gekomen zou ik weer zijn gaan timmeren. Luister nou: je hebt toch je hoge kosten van le vensonderhoud, je verplichtin gen. Of dacht je datje van de één op andere dag terug kunt scha kelen. Heb zes pandjes in Am sterdam, van die renovatiewo ninkjes. Kost toch geld. En ik heb twee antieke auto's, een Fiat/Simca van '34 en een Che vrolet van 1951. De laatste heb ik verschrikt verkocht toen ik hoorde dat Feyenoord me in mijn salaris wilde pakken. Toch zonde. Die club kan me ook geen klote schelen. Alleen de mensen. Ik had een fijn publiek in Rotter dam. Dat merk ik nu nog" Heeft Inter Football opnieuw zijn belangen behartigd? Jansen: "Toen ik erachter was dat er bij Feyenoord geen stuiver meer is te verdienen en ik merkte dat VW interesse voor me had, heb ik ome Cor gebeld. Maar die had geen club. Zei me: Nico, je zit met die knie, teken nou maar. Toen kwam Molenbeek en aangezien ze in België na die kwestie met Boskamp niets meer met ome Cor van doen wilden hebben, hebben Tiny en ik de zaak zelf geregeld. Daar ben ik na al mijn ervaringen bijdehand genoeg voor. Ik heb alle punten één voor één op papier gezet. En Argentinië? Jansen: "Belazerd natuurlijk. Als er één zich veel van de WK heeft voorgesteld, dan ben ik het wel. Maar alles heeft de laatste jaren tegengezeten. Alles wat ik meegemaakt heb viel te gen. Feyenoord, dus miste ik ook de Oranje-selectie. Als ik dan al dat gezeur uit de krant verneem word ik boos. Denk ik: had ik die ellende met mijn knie maar nooit gehad, met mij zouden ze geen gezeur heb ben. Die PSV'ers, allemaal zeike rige types. Maar die angsthazen gaan wel en ik blijf mooi thuis Ooit bij Feyenoord, de allereerste trainingsdag. Kristensen en Van Hanegem die me de bal treite rend tussen de benen doorspeel den. Kristensen met dat handge baartje van hem: je kunt er niks van Yogi. Eerst wilde ik hem een beuk geven. Toen dacht ik: ik verdien meer dan Van Hanegem Laat ik dus mijn mond maar houden GER STOLK CATTOLICA - Roy Schouten heeft gisteren een serieuze poging ge- daan de vijfde etappe van de Ronde van Italië op zijn naam te brengen. De oud-wereldkampi oen achtervolging demarreerde dertig kilometer voor het einde van de 200 kilometer lange rit van Prato naar Cattolica. Schuiten kreeg echter het voltallige pelo ton, dat de eerste 150 kilometer in sukkelgang had gereden, op zijn nek. Ontsnappingspogingen van Thurau en Moser mislukten eveneens. Moser had tijdens de laatste kilometer nog vijftig me ter voorsprong, maar hij werd op de streep achterhaald door de Belg Rik van Linden, die zijn tweede ritzege vierde. In het klassement veranderde er hele maal niets na deze opnieuw saaie etappe van de Giro. Johan de Muynck (Bel) bleef leider in het algemeen klassement voor Thu rau (op 8 sec.) en Moser. In de zeventiende etappe van de Ronde van Spanje, twee dagen voor het einde, vierde Enrique Cima zijn tweede ritzege. De bes te Spaanse wielrenner van het voorseizoen behoorde bij de start tot de favorieten, maar kon dat tijdens het slechte weer van de eerste week niet waar maken. Zijn tweede etappezege kende ove rigens een voorgeschiedenis. Twee dagen geleden immers wilde Bernard Hinault, de Franse leider in het algemeen klasse ment, zich terugtrekken uit de Vuelta. Tijdens een afdeling had Cima Hinaults ploeggenoot, de Luxemburger Lucien Didier, een zwieper gegeven, waardoor deze een ravijn inviel.Didier liep daarbij nauwelijks een schram metje op, maar niettemin riep Hinault: "Cima naar huis of ik" De zaak werd bijgelegd, beiden bleven en Cima zocht sportieve wraak en vond die in een nieuwe etappezege. Van het Nederlandse front viel te melden dat Jos Schipper zich in deze korte bergetappe, tijdens welke de Spanjaard Bias Do mingo Llido een solo van 90 ki lometer kort voor het einde van de rit zag mislukken, uitstekend handhaafde. Hij eindigde als vijf tiende in dezelfde tijd als Hinault, die vier seconden na Cima fi nishte. Cees Bal hield de Vuelta voor gezien. De kopman van de enige Nederlandse ploeg, stapte in de bezemwagen. Hinault leidt in het algemeen klassement, Jos Schipper staat vijfde op 2 minu ten en 17 seconden. PRAAG - Gastland Tsjechoslowa- kije heeft gisteren in Praag in het toernooi om het wereldkampi oenschap ijshockey A-groep de t weede ontmoeting tegen Canada met 3-2 gewonnen. In de laatste wedstrijd tegen aartsrivaal de Sovjet-Unie hebben de Tsjechen aan een gelijkspel voldoende om hun titel te prolongeren. De Sov jet-Unie walste met 7-1 over Zweden heen. Tegen de strijdlustige Canadezen kroop Tsjechoslowakije echter door het oog van de naald. Met veel geluk behaalde het de over winning, maar een gelijkspel was voor Canada zeker verdiend ge weest. Canada nam in de eerste periode de leiding door een doelpunt van Paiement en bouwde één minuut daarna de voorsprong zelfs uit naar 2-0. In dezelfde periode brachten Novy en Eberman de stand weer in evenwicht. In de laatste periode besliste routi nier Machac de wedstrijd alsnog in het voordeel van de titelhou- SCHAKEN - Cathy van der Meije en Corrie Vreeken delen de eerste plaats in de strijd om de Neder landse schaaktitel voor dames Van der Meije (die remise speelde met Carla Bruinenberg) en Vree ken, die Jeanette Mulder ver sloeg, hebben na vier ronden 3Va punt. HOCKEY - De eerste dag van het toernooi om de Europacup voor landskampioenen is gunstig be gonnen voor de twee Neder landse deelnemers bij de dames Amsterdam, dat de beker drie keer achtereen heeft gewonnen, versloeg met 6-3 het Ierse Porta- down Ladies en Were Di (Tilburg) versloeg het team van het organi serende Polo Club met liefst 6-0 Gedeputeerde over Rijksweg 11: DEN HAAG - Voor 1990 wordt het gedeelte van Rijksweg 11 tussen Alp hen en Bodegraven niet aangelegd. Dat is de stel lige overtuiging van de Zuid-Hollandse gedepu teerde Borgman. Opne men van het tracé van dit weggedeelte in het streek plan Zuid-Holland Oost vindt hij dan ook niet no dig. Ook al vanwege de financiële pro blemen bij het rijk verwacht Borg man niet dat de rijksweg tussen Bodegraven en Alphen snel aan bod zal komen. De omleiding rond Alphen is volgens Borgman veel dringender. Daar moet eerst aan worden gewerkt. Maar ook hiervan staat het tracé nog niet vast. In de vergadering van Provinciale Staten liet de PvdA gedepu teerde gisteren weten niets te voe len voor het voorstel van CD A-sta tenlid De Koning om de rijksweg in zowel het streekplan Zuid-Hol land Oost als West op te nemen. Verder dan een reservering van ruimte voor de weg wil de gedepu teerde niet gaan. Het tracé tussen Leiden en Alphen (vanaf de Burgemeester Smeets- weg in Zoeterwoude) staat vol gens hem ook nog niet vast, hoe wel de Raad voor de Waterstaat aan de minister van verkeer en waterstaat inmiddels heeft gead viseerd om dit langs de spoorlijn Leiden-Alphen te leggen. "In ju ni hebben we overleg daarover met minister Tuijnman", meldde Borgman. Krap Of de gedeputeerde zijn zin zal krij gen en het tracé dus nog niet als vaststaand in de streekplannen zal worden opgenomen, is nog de vraag. Het CDA-voorstel wordt ten volle ondersteund door de WD. Beide fracties hebben sa men een krappe meerderheid in de staten, al moet nog afgewacht worden hoe het stemgedrag van hun geestverwanten in Gedepu teerde Staten zal zijn. De PvdA en andere linkse partijen steunen Borgman. De WD-fractie ver wacht dat door aanleg van Rijks weg 11 een aantal andere wegen ontlast zal worden, zoals de weg door Woubrugge. Hetgeen Borgman duidelijk met VVD-voordwoerster Günther on eens was: "Het is een danige illu sie om dat te denken. De bewo ners van Alphen-N oora, cue naar Leiden gaan, zullen heus niet eerst door Alphen rijden om dan de rijksweg te pakken. Ze zullen de huidige route - dus via Wou brugge - blijven kiezen". Fel verzette Borgman zich ook te gen de suggestie van de WD om de provinciale weg 7 (van Alphen DOESBURG (ANP) - De Rijk spolitie van Doesburg weet nog steeds niet wie de moeder is van de baby, die op eerste Paasdag in Wehl dood werd aangetroffen onder een heg- gestruik. Het onderzoek is nog wel steeds gaande. Een misdrijffwordt uitgesloten, omdat de patholoog-anatoom geen aanwijzingen heeft ge vonden dat de baby een ge- weldadige dood is gestorven. Volgens de politie is het wel levend ter wereld gebracht, maar heeft het maar zeer kort geleefd. Clinge Doorenbos (94) overleden BUSSUM (ANP) - De journalist en dichter J. P. J. H. Clinge Dooren bos is in Bussum overleden. Jo hannes Pieter Jacobus Helmich Doorenbos die in Wuerzburg in Duitsland werd geboren zou 9 juni 94 jaar zijn geworden. Zijn debuut als artiest maakte Doorenbos in 1908 in Naarden. Tijdens de eerste wereldoorlog, hij was sinds de mobilisatie zelf in dienst, trad hij samen met zijn vrouw op voor de gemobiliseerde soldaten. Sindsdien genoot hij grote bekendheid als zanger en schrijver van levensliedjes. In 1920 werd hij medewerker van de Telegraaf, voor welke krant hij tot op hoge leeftijd dagelijks eefr gedichtje maakte. Behalve zijn liedjes verschenen van zijn hand ook nog de publicaties 'Daar wordt gebeld' (1946) en 'Zingend door het leven' (1948). De crematie van Clinge Doorenbos, die ereburger was van Naarden, vindt dinsdag 16 mei plaats in Utrecht. richting Schiphol) te verdubbe len. "Dan komt het noordelijk deel van Zuid-Holland geheel onder invloed van het Schiphol- gebied. Bovendien zouden ker nen als Boskoop en Waddmx- veen het slachtoffer worden, om dat je ook de provinciale weg langs de Gouwe zou moeten ver breden. Dat kost schepen vol goud, omdat die weg op palen is gebouwd" ALPHEN AAN DEN RIJN - De 20-jarige J. G. v. L. uit Alphen aan den Rijn is in de afgelopen nacht met ademhalingsmoeilijkheden overgebracht naar het ziekenhuis Rijnoord. De jongen kwam in ademhalingsmoeilijkheden toen in de woning van de 64-jarige mevrouw J. M. v. d. Z., waar hij inwoonde, een keukenbrandje ontstond. De brand was veroor zaakt door oververhitting van de frituurpan. De jongen die boven lag te slapen had te lijden onder de rook. De keuken van de wo ning aan de J. P. Coenlaan is ge heel uitgebrand. Twee weken tot zes maanden geëist tegen Zuid-Molukkers ZUTPHEN (ANP) - De officier van justitie bij de rechtbank in Zutp- hen, mr. P. H. A. J. Cremers, heeft gisteren gevangenisstraffen van twee tot zes maanden geëist te gen elf Zuidmolukkers, die te recht stonden wegens verboden wapenbezit. Van de elf die te rechtstonden, waren er negen af komstig uit Vaassen, waar in ok tober 1976 bij de eerste fase van de ontruiming van het Molukse woonoord veel gewapend verzet was tegen de politie. Het merendeel van de beklaagden voerde aan, dat zij zich een wapen hadden aangeschaft, omdat ze zich bedreigd hadden gevoeld door een andere groep Moluk- kers, geformeerd rond de familie P. in het Molukse woonoord van Vaassen, die zich met hand en tand tegen de verdere ontruiming van het kamp blijft verzetten. De officier van justitie verklaarde dat hij daarmee rekening hield in zijn eisen. DALLAS - De Zweedse tennisve- dette Björn Borg heeft dit jaar geen kans meer op de WCT-we- reldtitel. Een infectie aan zijn rechterduim maakte het hem gis teren onmogelijk verder te spe len. Borg zou in de halve finales van het toernooi in Dallas uitko men tegen de Amerikaan Vitas Gerulaitis die zonder te spelen de eindstrijd is binnengekomen, waarin een bedrag van 100.000 dollar op het spel staat. De tegen stander van Gerulaitis is of de Italiaan Corrado Barazutti of de Amerikaan Eddie Dibbs. Het tennisteam van Spanje heeft zich dankzij een overwinning met 2-1 op Chili, geplaatst voor de halve finales van het toernooi om de landenbeker in Dussel- dorp. De wedstrijd tussen West- Duitsland en Italië, dat voor deze ontmoeting reeds zeker was van een plaats in de halve finale, werd bij de stand 1-1 afgebroken we gens de invallende duisternis OAKLAND - Huey Newton - leider van de Zwarte Pantèrbeweging - is op borgtocht (50.000 dollar) vrijgelaten uit de gevangeniswaarin hij was terecht gekomen na een "veldslag" in een bar in Santa Cruz.Maar gisteren moest hij voor verhoor voor de rechter verschijnen in Oakland in Califor- nië Hier arriveert hij met zijn vrouw bij de rechtszaal De Here is mijn herder; mij zal niets ontbreken. Psalm 23-1. (onber.) Tot onze droefheid, maar in de blijde zekerheid des ge- loofs, heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder NEELTJE DE HAAS weduwe van HENDRIK BESTEBROER in de ouderdom van 86 jaar Westerhaar: A. DRIEBERGEN-BESTEBROER D. DRIEBERGEN Purmerend: A. C VEENSTRA-BESTEBROER J. VEENSTRA Breda: W. OUDSHOORN-BESTEBROER J. OUDSHOORN klein- en achterkleinkinderen. Corr.adres: P. van der Perk. Wielewaallaan 24, Leiderdorp. Gelegenheid tot condoleren: zaterdag 13 mei a s. des nam. van 7-9 uur in de aula van Huize "Salem", alwaar de overledene is opgebaard en na afloop van de begrafe nis in de Openhof. Rijnstraat 18, Katwijk a.d. Rijn. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 16 mei a s. des nam. 1.45 uur in de Openhof. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Alg. begraaf plaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Zij is. verlost, God heeft haar welgedaan Heden nam de Heere tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA BRUSSEE weduwe van AART VAN DEN BRINK in de ouderdom van 87 jaar Rijnsburg: A. VAN DEN BRINK N. VAN DEN BRINK-DE MOOIJ Vlissingen: G. VAN DEN BRINK VAN DER LINDEN Oegstgeest: G. J. FILIPPO-VAN DER BRINK J. FILIPPO Rijnsburg: N. NOOIJ-VAN DER BRtNK E. T. NOOIJ klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a s. van 7.30-9.00 uur in de aula van Huize Avondzon, ingang Smidstraat 68a. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 17 mei a s. om 2.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Heden overleed na een kortstondig ziekbed toch nog onverwacht onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante PIETERNELLA HAMERLING weduwe van WILLEM REGEER in de ouderdom van 86 jaar P. L'ECLUSE-REGEER N. L'ECLUSE W.REGEER M. REGEER-VAN DER KLEIJ C. LADAN-REGEER J LADAN M VAN GRIENSVEN-REGEER J. VAN GRIENSVEN Klein, achterkleinkinderen en verdere familie Leiden. 12 mei 1978 ,,'t Huis op de Waard", Kaarsemakersstraat 2 Corr.adres: Lage Rijndijk 79 De crematie is bepaald op dinsdag 16 mei omstreeks 3.00 uur in het crematorium "Eikelenburg" aan de Eike- lenburglaan te Rijswijk. Vertrek van Kaarsemakersstraat 2 om 2.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 15