Nieuw bouwplan Wiegmanweg iLe/cfee agenda Kaart schept hetere controlemogelijkheden bij winkelsluitingen Jazz-workshop bij Hot House D'66 vindt toch onderdak bij PPR in Leiderdorp Op de plaats van noodgebouwen Wassenaars St. Adelbertcollege STIJGING AANTAL WONINGZOEKENDEN EEN SCHANDAAL Bitter commentaar buurtvereniging op plannen Kerkhout Burgerlijke stand DONDERDAG 11 MEI 1978 WASSENAAR - Het architectenbureau Groosman Part ners heeft een nieuw plan voor woningbouw op het ter rein ter weerszijden van de Wiegmanweg bij de Wasse naarse gemeenteraad ingeleverd. Het plan voorziet in 40 woningen aan de oostzijde, dat is aan de kant van de Zijlwatering, en in 42 bejaardenwoningen aan de andere kant. Het gebied, waarop nu nog noodge bouwen staan van het St. Adel bertcollege kreeg in een eerder plan van het architectenbureau 59 woningen in verschillende ty pes aan de oostzijde en 45 bejaar denwoningen aan de andere kant toebedeeld. De commissie technische diensten van de gemeente Wassenaar had echter nogal wat bedenkingen tegen het plan omdat de dicht heid te hoog zou zijn. Langs de Wiegmanweg zou een te lange "wand" ontstaan, drie woonlagen langs de Zijlwatering achtte men te hoog en aan de Wiegmanweg zouden geen balkons moeten komen terwijl de commissie lie ver geen galerijwoningen zou zien. Beter De voorzitter van de welstandscom missie,. ingenieur A. Peetoom vindt het tweede plan beter en boeiender dan het eerste. Vol gens hem is er een beter profiel ontstaan en door lagere wonin gen langs de Zijlwatering te pro jecteren ontstaat een betere rela tie met dat water. Verder oordeelt hij dat de situatie aantrekkelijker is geworden, met name doordat geen woonkamers meer aan de kant van de Wiegmanweg gepro jecteerd zijn; deze woonkamers zien nu uit op het binnenterrein. Van de 40 woningen aan de oost zijde krijgen er 25 een eigen tuin, terwijl er 15 in de vorm van een etagewoning zijn gepland. Deze etagewoningen zullen of in de vorm van een flat of als "maiso nette" worden uitgevoerd. Van de 40 woningen zijn er 15 gedacht als 4/5-kamerwoningen, 18 als 4-kamerwoningen en 7 als twee kamerwoningen. Van de 42 be jaardenwoningen aan de over zijde zullen er 34 drie kamers tel len en 8 twee kamers. Een van de woningen zal als beheerderswo ning fungeren. Het tweede wo ningbouwplan, dat zal worden uit gevoerd door de woningbouwver eniging Willibrordus (evenals het eerste), is voor advies door het col lege van B en W voorgelegd aan de commissie technische dien sten. Werkend Wassenaar in verkiezingsprogramma WASSENAAR - „Gezinswoningen in de woningwetsfeer, premie koopwoningen, passende huis vesting voor jongeren, alleen staanden en 2- persoonshuishou dens, goede woningen voor oude ren (zowel meergezins- als eenge zinswoningen)". Dat zijn de wen sen die de partij Werkend Wasse naar aan het begin van haar ver kiezingsprogramma procla meert. Het programma opgesteld onder het motto „Wonen en Wel zijn" spreekt van een schandaal dat het aantal woningzoekenden in Wassenaar tot circa 1200 is ge stegen. Volgens WW moet een goed plan komen met daarin een zorgvuldig onderzoek naar de woningbe-. hoefte op korte en langere ter mijn, met daaraan gekoppeld een beleid om daadwerkelijk in die behoefte te voorzien. Mogelijkheden voor woningbouw ziet WW bij de Hoge Klei en in een uitbreiding van het plan Ter Weer. De partij wijst er nog eens op dat nog altijd niet begonnen is met de uitvoering van de be staande plannen voor verbete ring van de woonomgeving in Oostdorp en in Kerkehout. Beleidsplan Ook moet eindelijk eens een begin gemaakt worden met het woon- Voorschriften bars nu ook voor jeugdhonk VOORSCHOTEN - De commissie voor algemene zaken in Voor schoten is gisteren akkoord ge gaan met de eerste wijziging van de "Brandbeveiligingsverorde ning Voorschoten 1978" hoewel vooral Esselaar (CDA) en Visser (PPV) zich afvroegen hoe enkele voorschriften in de praktijk na geleefd kunnen worden. Zo wor den de voorschriften van bars en sociëteiten ook van toepassing verklaard op de jeugdhonken. De burgemeester kon niet verklaren wat nu precies een jeugdhonk is, maar in de praktijk komt het er op neer dat ieder jeugdgebouw waar 25 man aanwezig kunnen zijn, moet voldoen aan de maxi male eisen van restaurants, bars, bioscopen e.d. De verordening is volgens de algemene richtlijnen verstrekt door het brandweerwe zen van Nederland. De dienweg van de Papelaan is vanaf de kant van Voorschoten afgesloten voor automobielen. Vele automobilisten negeren het bord en Esselaar wilde weten of inmiddels uitvoering is gegeven aan het verzoek van de commis sie tot een betere controle op de naleving. De burgemeester zal te zijner tijd de commissie de exacte cijfers verstrekken. De dienweg langs de Papelaan is bedoeld als fietspad, maar door de ruime op zet maken vele automobilisten gebruik van deze weg om zo de file op de Papelaan te ontlopen. Iestra (PCG) vroeg een antwoord op zijn al twee maanden geleden gestelde vraag over de speelau tomaten in de inrichtingen. De burgemeester deelde mee dat het beleid ten aanzien van het ver strekken van de speelautomaten (gokkasten) enigszins zal worden omgebogen. De hele zaak "speel automaten" is in Voorschoten nog in studie. Kunstzinnig LEIDERDORP - Alle winkeliers zullen na 1 november een invulformulier voor hun etalageruiten moeten hangen waarop zij hun openingstijden zichtbaar verantwoorden. Op deze datum treedt de Winkelsluitingswet in werking die deze „rijtijdenkaart" verplicht stelt. Toegestaan wordt dat een winkel maximaal tweeënvijftig uur per week is geopend, de koopavond daarbij inbegrepen. De controle hierop kan door de ver plichte kaart voor de ruiten ge makkelijker door de poli- tie-uitgevoerd worden. erf in de Pieter Mantzstraat om dat de plannen nu al van juli '77 klaar zijn, zo stelt Werkend Wasse naar. Een beleidsplan voor verbe tering van de woonomgeving wil Werkend Wassenaar graag zien voor de hele gemeente. Wat het welzijn betreft dringt de partij aan op een raad die zich be zig houdt met dit onderdeel en zo spoedig mogelijk- een welzijn- splan lanceert. In dit plan moet dan duidelijk de mogelijkheid tot sociale en culturele ontwikke ling, de aanpak van het jeugd-en jongerenwerk, de huisvesting van de verschillende organisaties en een deskundige begeleiding aan de orde komen. Verder dient daarin de aanpak van het buurt werk, een passende verzorging voor de ouderen een dienstencen trum en aandacht voor min- der-valide burgers te zijn om schreven. WW vraagtook een beleidsplan voor het onderwijs nu de integra tie kleuter/basisonderwijs voor de deur staat. Deelname van de ouders aan het schoolgebeuren vindt de partij belangrijk. Dit werd gisteravond meegedeeld in de commissie voor midden- stadsaangelegenheden in Leider dorp. De winkeliers, ook buiten Leiderdorp, krijgen wanneer zij bij de Kamer van Koophandel zijn ingeschreven, nog nader be richt over de nieuwe regeling. De kaarten, die een week geldig zijn, zullen bij de gemeente afge haald kunnen worden. Ze moe ten dan zijn voorzien van een waarmerking door of namens de gemeente. Een en ander betekent niet dat de vrijheid in openingstij den is afgeschaft. Het gaat erom dat de maximaal toegestane ope- Aankondiging toegestane op» Digros Meer subsidie vraagt Werkend Was senaar voor de kunstzinnige vor ming voor kinderen, zoals het deelnemen aan de activiteiten van de Haagse Kunststichting. Grote waarde wordt gehecht aan verdere uitbreiding van het werk van de Haagse School en kinder tuinen. Dagonderwijs voor vol wassenen moet naar de mening van WW bevorderd worden. WW vindt dat het de hoogste tijd wordt dat de sportnota ver schijnt, waarin duidelijk ge maakt moet worden welke maat regelen tegen financiële en ruim telijke problemen van de sport verenigingen getroffen kunnen worden. De partij is van mening dat nieuwbouw van het huidige zwembad absoluut noodzakelijk is. Onder het hoofdstukje Landschap en Groen laat WW weten dat vooral in Wassenaar Noord meer aandacht moet worden besteed aan de groenvoorzieningen. Een net van veilige wandel- en fietspa den, woonerven en speelstraten, het tegengaan van sluiproutes en het bevorderen van het openbaar vervoer heeft Werkend Wasse naar voor ogen als ze naar het ver keer kijken. WW is voorstander van een randweg die de Van Cra- nenburghlaan en de Van Zuylen Van Nijeveltstraat zou moeten ontlasten. Een informatiecentrum wil WW in het centrum van het dorp verwe zenlijkt zien en op geregelde tij den eenzelfde centrum in de meer afgelegen wijken. Spreek recht voor burgers in de open bare vergaderingen is een van de verdere eisen die gesteld worden in het programma. Zo ziet het formulier eruit. Door het zwart maken van de vakjes ontstaan er dikke zwarte lijnen. Hierdoor kan makkelijk bekeken worden of de inaximaal toegestane openingsuren niet zijn overschreden. WASSENAAR - In haar vereni gingsorgaan "Kontakt" heeft de buurtvereniging Kerkehout en omgeving commentaar geleverd op de plannen van een particu liere bouwondernemer voor de bouw van 12 woningen op de hoek van Kerkehout en de Rijks straatweg in Wassenaar. Het be stuur van de vereniging had het gemeentebestuur gevraagd of de betreffende grond te bestemmen voor de bouw van premie-wonin gen of andere huizen met een be taalbare huur. De gemeente had enige zeggen schap, aldus de buurtvereniging omdat een zogenaamde "plaag- strook" nog in bezit van de ge meente was. Voordat de gemeen teraad besloot deze strook aan de particuliere firma te verkopen heeft het bestuur van de buurtver eniging bij het betrokken bedrijf geïnformeerd naar de plannen. Het antwoord luidde dat er nog geen ideeën op papier waren ge zet, wat de plannen betreft. De buurtvereniging concludeert dal ondanks alle kreten over in spraak zij op een niet bepaald fat soenlijke wijze het bos inge stuurd is. Het bestuur wil nu dat in ieder ge val een ander nog braak liggend stuk grond in de buurtschap waarop op het ogenblik in ver band met de renovatiewerkzaam heden sta-caravans geplaatst zijn - voor sociale woningbouw ge spaard zal blijven en niet aan bou wers verkocht zal worden om er dure bungalows op te zetten. LEIDEN - Geboren- Andrea dv v. A. Ouwehand en J.A. Kulk; Sabire, dv v. M. Tasan en S. Kaplan; Teunis, zv A. v.d. Plas en A. v. Dijk; Danny, zv E.I.B. Ge vers en M.J.C. Sanders; Anthonius zv AG.A. Gunstra en J. v. Duijn; Ingrid dv K.E.A. v. Tiggelhoven en E. v.d. Spek; Michiel zv W.W.M. Koppers en T.H. Wy- nands; Paulus zv C.A.J. Klaassen en A.H. v.d. Heuvel. Ondertrouwd: L.M. Keezer en T.M.A. Vinkesteijn, R.J. Pikart en M.C.M. Straathof, J.P.J. de Valk en A.J. van Ernst, K.C.J. Bergman en J. v. Zeist, P. Ouwerkerk en A.C, v. Schoonderwoerd den Bezemer, A. v.d. Weerthof en N. de Vries, W. v.d. Neut en H. Singerling. Gehuwd: M.L.C. de Geus en D.T.M. v. Schie, A. Keij en G.W.P. Groen in 't Woud. Overleden: A.C. v. Dongen (1925), H. Ol- dekamp (1958), J. v. Herk (i920), P. Stoe- ken (1891), A. Roelofs (1901), P.J. Baaten (1900), C.J. Schouten (1898), J.C. v.d. Linden (1916), H. Heijmen (1893), S. Kalkhoven (1890), M. Suurmond (1903). LEIDEN - Hot House organi seert morgenavond in het Leids Vrijetijdscentrum een jazz-workshop, speciaal voor muzikanten die samen met anderen willen improvi seren. In principe kan ieder een hieraan meedoen. Er wordt gewerkt met een basis- groepje van drie Zij zullen de kern van de workshop vor men en trachten vorm aan dit muzikale evenement te geven. Koopavond De Leiderdorpse winkeliers zullen eveneens vanaf 1 november hun winkel op vrijdagavond voor het publiek geopend mogen houden. Dit advies geeft de commissie voor middenstandsaangelegenhe den aan de gemeente. Aan deze nieuwe regeling zal een proeftijd van één jaar worden verbonden. Daarna zal moeten blijken of de koopavond gehandhaafd blijft of naar de donderdagavond moet verhuizen. commissie niet gelukkig met de uitlatingen die Leiden heeft ge daan over de eventuele vestiging van een koopcentrum Digros in de Leiderdorpse Winkelhof. „Het spel wordt op deze manier tegen Leiderdorp uitgespeeld. Waar voor belt Leiden mij niet even van te voren op voor nadere in lichtingen? Je leest alleen wat Lei den ervan denkt. Op deze manier wordt onze gemeente ten onrecht onrechte de discussie betrok ken", aldus Gordijn. De heer Tieken beschreef de ver schenen publicaties als zijnde „uitlatingen die kant nog wal ra ken". „Er wordt een hoop meege deeld zonder dat een weerwoord, met name van Leiderdorp, moge lijk is. Deze gemeente moet reage ren en niet alleen in een besloten wethoudersvergadering". De fundamentele plannenmakerij voor het oude dorp zal pas over een maand of vijf kunnen begin nen. Rond augustus hoopt het CIMK zijn onderzoek voor het oude dorp te hebben afgerond. Dit onderzoek, dat is gebaseerd op de pas verschenen resultaten van het DPO-onderzoek, richt zich op de relatie tussen de win kels in het oude dorp en het nieuwe Winkelhof en Sandhorst. „We moeten als het zover is geen nostalgie bedrijven", aldus mevr. Ghener gisteravond. „Er zal bij het opstellen van een definitief plan rekening gehouden moeten worden met het feit dat het oude raadhuis best eens tegen de vlak te moet". Maar ze was ervan over tuigd dat er dan zeker iets beters voor in de plaats zou komen. Wethouder Gordijn: niet geluk kig over vestigingsplannen van koopcentrum Digros in Winkel hof. LEIDERDORP - Het bestuur van D'66 in Leiderdorp geeft zijn leden alsnog het advies om bij de gemeenteraadsver kiezingen op 31 mei op de PPR te stemmen. In eerste in stantie voelde het D'66-be- stuur, dat zoals bekend zich zelf voor de verkiezingen bui tenspel zette door een te laat ingeleverde kandidatenlijst, er niets voor een stemadvies te geven. Vanavond wordt in het jeugd gebouw Sjelter aan de Gaar- meesterstraat een gecombi neerde ledenvergadering van D'66 en PPR gehouden (aanvang 20.00 uur.) Hier komen de twee voorstellen van de beide afdelingsbestu ren aan de orde, waarin de samenwerking tussen PPR en D'66 voor de komende raadsperiode wordt gere geld. Het eerste voorstel houdt in dat de PPR-verte- genwoordiger(s) in de raad bereid zal zijn niet alleen aan hun eigen achterban, maar ook aan de D'6&-leden verant woording af te leggen. Het tweede voorstel regelt het op nemen van D'66-mensen in de steunfractie van de PPR. De beide afdelingsbesturen hebben over deze punten overeenstemming bereikt. Als de ledenvergaderingen akkoord gaan krijgt D'66, dat na een samenwerking met de radikalen in de afgelopen vier jaar alleen de verkiezin gen in had gewild, dus toch een dikke vinger in de PPR-pap. Van Kemenade Op de openbare ledenvergadering van de Wassenaarse afdeling van de PvdA - vanavond om 20.00 uur in het NPB-gebouw aan de Lange Kerkdam - zullen Jos van Kemenade en Jan Greep het woord voeren. Oud-minister Van Kemenade spreekt over 'Onderwijs en gemeentepoli tiek', terwijl lijstaanvoerder Greep het zal hebben over 'Wo nen in Wassenaar'. Na de inlei dingen wordt een forumdiscus sie gehouden. Oostdorp De Wassenaarse buurtvereniging Oostdorp en omgeving houdt morgenavond om acht uur een feestavond voor alle leden in het ontmoetingscentrum in de kleuterschool 'De vieren en vijven', ingang Broekweg. Ver der heeft de buurtvereniging drie busreizen op het prog ramma staan. Op donderdag 23 mei naar Breda - met o.m. een bezoek aan de Skol- bierbrouweri j en een wandeling DONDERDAG Bejaardentehuis Rustenborch Oegstgeest: Verkooptentoonstelling 14.00 uur. Cultureel Centrum: Lezing over molens 20.00 uur. Sjelter, Leiderdorp: PPR-vergadering 20.00 uur. Gemeentehuis Warmond: Commissie Financiën en Econ. aangel. 20.00 uur. NPB-gebouw Wassenaar Openbare le denvergadering PvdA, spreker J. v. Ke menade en J. Greep 20.00 uur. Gemeentehuis Oegstgeest Commissie Verkeer en Vervoer 20.00 uur. K.W.J.-societeit Voorlichting voor schoolverlaters 20.00 uur. Oud Poelgeest Natuurwandeling I.V.N 19.30 uur. Dienstencentrum Tuinstadwijk, Heren straat 45: Bijeenkomst Bejaarden en Po litici 14.00 uur. Stadhuis: Commissie Ruimtelijke Or dening 19.30 uur. APOTHEKEN De avond- nacht, en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 5 mei tot 12 mei door apotheek Reyst, Steenstraat 35, tel. 120136; apotheek Voorschoten, Leids- eweg 66, tel. 01717-2525. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753 Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641; Alg. Hulpverle ning, tel. 2141 tst 35 (dag en nacht). Warmond - B. Wennekers, Oude Rijn 91a, Leiden, tel. 071-141889. SOS-dienst Hoog niveau op Oegstgeester laeere scholen OEGSTGEEST - Het leerlingenaan tal van de Oegstgeester openbare lagere scholen ligt 38 hoger dan de vorig jaar verwacht 750. Dit bleek gisteravond tijdens de pre sentatie van die getallen door het hoofd van de afdeling onderwijs van de gemeente Van der Voort. Wethouder mevr. Blom (WD) sig naleerde naar aanleiding hiervan een groter aanbod van kinderen, vooral voor de vijfde en zesde klassen, van buiten de gemeente. „Deze toeloop is het gevolg van de mening van vele ouders dat het onderwijs hier meer kansen aan de kinderen zou bieden op doorstroming naar het middel baar onderwijs", lichtte zij toe. De oorzaak hiervan zou volgens haar gelegen zijn in de sociale ach tergrond van de meeste Oegst geester inwoners. „Deze ligt in vele gevallen hoger dan die in en kele van onze omringende plaat sen en wijken in Leiden", zegt zij. „Bij een gemiddeld hoger intelli gentieniveau van de leerlingen is dan ook sneller een hogerstaand onderwijs mogelijk. Tevens be staat er tussen de hoofden van de scholen en de directies van de om ringende scholen voor middel baar onderwijs een regelmatig contact waardoor het onderwijs in de gewenste richting kan wor den gestuurd en bijgehouden", voegt zij eraan toe. Het aant.al leerlingen van de lagere scholen in Oegstgeest dat naar een of andere vorm van beroeps onderwijs gaat is dan ook bijzon der klein. Verreweg het grootste deel van de schoolverlaters vindt zijn weg naar Havo- en Athe- neumonderwijs. LEIDERDORP - Bij de Span- jaardbrug in Leiderdorp is van nacht een lantaarnpaal, een ver keersbord en een bruglicht om ver gereden. De dader is doorgere den. door Baarle-Nassau - op zondag 4 juni naar de Vlooienmarkt in Luik en op donderdag 15 juni wordt een Kempentocht gehou den in de omgeving van Eindho ven. Aanmeldingen bij het sec retariaat in de Hallekensstraat. Concert In het kader vqn het 75-jarig be staan geeft de St. Jans-fanfare op 12 mei een concert in de Chr. Dienaarkerk in Zoeterwoude. Samen met de harmonie St. Mathias uit Warmond, har monie Crescendo uit Noordwijk en fanfare Harpe Davids uit Noordwijkerhout worden zowel klassieke als moderne werken ten gehore gebracht. Aanvang is om 20.15 uur en de toegangsprijs is vier gulden. Kaarten zijn ver krijgbaar op de adressen Zwet- kade 22 en v. Swietenstraat 59 en morgen vanaf half acht aan de ingang van de kerk. CDA-vergadering In het trefpunt in Warmond is vanavond vanaf 20.00 uur een openbare vergadering van het plaatselijke CDA. Hans de Boer, Tweede Kamerlid van deze partij, zal spreken "over „Actua liteiten". De Warmondse wet houder De Winter houdt een rede over de volkshuisvesting in deze plaats. Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren. Dag en nacht bereikbaar vertrouwelijk. Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur. Leidse Rechtwinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur) Maatschappelijk Werk Bureau Maatschappelijk werk, Oude Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14.00-15.00 uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.00 uur, telefoon 142144. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad: Gerecht 10, vvoe. 17.00-18.00 uur, Noord: Van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur. Kooi: Driftstraat 49a, di. 10.30-11.30 uur, Morskwartier. Buurthuis Morskwartier, Topaaslaan tel. 761196, woensdag 10-11 uur, Tuin stadwijk: Herenstraat 45, vrijdag 10.30-11.30 uur. Moeders voor Moeders Mevrouw zuster E.' Janssen-Niemeyer Hofdijck 32, Oegstgeest, telefoon 071-153652. Dierenbescherming Onderwij swinkel Leiden-Noord, Sophiastraat 36, tel. 071-126325, geopend maandag t/m vrij dag van 12-17.30 uur Dienstencentrum Huize St. Maarten Opvanghuis voor crisisgevallen van in nood verkerende moeders, eventueel met kinderen. St. Jacobsgracht 1, tel. 142497. Dag en nacht bereikbaar. Belangengroep aleenstaanden LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch* Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in .gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f 226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2