Pssst AMERIKANEN STEUN DE SHOW Moeders hartewens: een vrijdag zaterdagvoordeel SINGER Grootse show op 2e Pinksterdag van 12.00-17.00 uur 179.- Verwen je moeder-versier je kadootje aankomend verkoper Door de forse koersdaling is een heuse Amerikaan nu ook binnen uw bereik Meer dan 70 modellen '78 uit voorraad leverbaar! Auto-import Valkenburg staat voor: Kristallen drinkservies Model Flamengo. 30 delig Van het bekende merk "Christallerie Zwiesel". Dat is 24% echt bleikristal, met zorg geslepen In fraaie geschenk verpakking. Echt een kado voor moeder. Van alles zes: I,wijnglazen, port/ sherry, borrel- glaasjes, i 'i >r 1 V,tó) likeurcoupes Damesparaplu Handig opvouw baar Dus makkelijk meenemen. Is in een wip te openen en weer te sluiten. Nylon foudraal. In leuke frisse dessins en kleuren 8.95 van 49.75 voor van licht aluminium- ra pa vierkante buis a handig inklapbaar en verstel baar prima zit door nieuwe kunststof bespanning Smyrna knoop- kussenpakket Om gezellig zelf te maken. Met voorge drukt patroon en ge sneden smyrnalon. Kies uit een zestal nieuwe dessins 29.50 Veiligheidshoofd steun. De Demury Secura Matic. Horizontaal en verti kaal verstelbaar. Hoogste stand: 28 cm. Universeel. In bruin en zwart 29.50 Sierkussens Ca 35x35 cm De hoes is van mooi- warm velours. Meerdere sfeervolle kleuren: o m. goud. groenen bruin. Nor maal 11.50 per stuk nu 3 stuks voor slechts 25.- Aardewerk eetservies 23-Delig. Aardewerk uit de Provence Verkrijgbaar in warm beige/bruin. Afwassen in de vaatwasser is geen probleem van 210.- voor VROOIVm DREESM ANN ook geldig op de plaatselijke koopavond niet verder vertellen, hoor, maar kinderen zijn zaterdag 13 meien ook 12 mei 's middags uitgenodigd om naar de speciale stand te komen. Die stand heet. Daar liggen allerlei soorten prach tig pakpapier, strikken, linten, bloemen en nog veel meer om je pakje voor moeder extra te versieren. En daar staat ook iemand die alles van mooi verpakken weet, en die je graag zal helpen. Kom je ook?Het kost niets en je weet: een mooi versierd pakje vindt moeder nog véél leuker. Oja, deze stand is verboden voor moeders. Je kunt dus rustig \7ROOIVS\SDRE.lfc.SIVIANN alleen komen, en vaders mogen wél mee. Al was het maar om jullie pakjes te dragen! Op 2e Pinksterdag kunt u 's middags van 12 tot 5 uur getuige zijn van een groots auto-gebeuren. Tijdens de Pinkstershow van Auto-import Valkenburg maakt u kennis met de meest beroemde Amerikanen. Vors telijke wagens! Zeer luxueus en comfortabel en met talloze voordelen die men bij Europese prijs- genoten nooit of te nimmer aantreft. Voor de ware autoliefhebber een unieke gelegenheid om heel nieuwe ideeën op te doen. U komt toch zeker ook Voor ons filiaal in Leiden vragen wij een die zich met inzet en enthousiasme verder wil bekwamen. Bij Metro werkt u met een klein team kollega's in een prettige sfeer. Het salaris en de sociale voorzieningen zijn goed en bij aankoop van kleding wordt hoge korting gegeven. Metro Centrum - Stationsweg 40 - Leiden Merritt 147 Topkwaliteit voor een lagere prijs: want de Merritt 147 is eenvoudig te bedienen, kan zigzaggen, afwerken, stoppen, knopen aanzetten en knoopsgaten maken. Met verlengtafel en in stevige koffer. Zolang de voorraaa strekt: *Een handelsmerk van The Singer Company Nieuwe Singer naaimachines met origineel Singer garantiebewijs zijn alleen verkrijgbaar in een echte Singerwinkel. Leiden: Haarlemmerstraat 73. tel. 122109; Breestraat 21tel 130568. Alphen a/d Rijn: winkelcentrum de Aarhof. Aarhof 20. tel 74329; Noordwijk: Boerenburgerwec 1tel 12654 Leidschendam: winkelcentrum Leidsenhage, Berkenhove 18 tel. 272430; Katwijk aan Zee: Princestraat 24a, tel. 72063 Chevrolet 78: Malibu Classic, Monte Carlo, MonzaSpider.Impala.CapriceClassic, Nova Custom, Camaro, Blazer en vele stationcars enestates. Ford 78: Mustang Ghia, Fair- mond, Thunderbird. Oldsmobile 78: 98 Regency Diesel, Omega Brougham, Cut lass Supreme Landau. Buick: Skyhawk, Skylark, Regal, Centouri. Cadillac: Seville Elegante. AMC: Pacer. Pontiac: Le Mans, Grand Le Mans, Firebird, Esprite, Trans-Am - volledige garantie - uitmuntende service en onderhoud - gunstige mruümogelijkheden - snelle financierings- en leasing verzorging iiciuij lesiauiaiu "Het Haagsche Schouw"

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 11