verplichte ritsing f.14.337,* En dat voor zoveel veiligheid. IE ICOATHIBU adviseuse De prijs van de Ford Taunus mag best met grote cijfers. Jfk GEMEENTEPOLITIE IfsT LEIDEN 3M zoekt een erg goeie secretaresse die weefnoe het toe kan gaan in de top van een bedrijf. FORD TAUNUS TIMMERMAN GROOTKEUKEN EN SANITAIR 98- 119- Afb. Taunus GL zonder s vrij zicht naar alle kanten (309°) t voorruit van gelaagd glas (kan niet splinteren) wissers (2-snelheden) elektrische ruitesproeier (goed zicht) i aeroflow ventilatiesysteem met regelbare roosters achterruitverwarming automatische oprolbare 3-punts veiligheidsgordels goed licht op de weg (grote recht hoekige koplampen) i schokabsorberende stuurkolom doorlopende achterlichten (dus ook opzij goed te zien) stabiliteit en goed wegligging (door laag zwaartepunt) staalgordel radiaalbanden (vaste grip) servo-bekrachtigd, gescheiden remsysteem met sclujfremmeh vóór krachtige motor zorgt voor felle acceleratie voor veilig inhalen of uitwijken. Pluspunten die u bij elke Taunus aantreft. De L, de GL (afgebeeld), de S, de Ghia en de Station Wagons. Waarmee we willen zeggen dat de faam die de Taunus al heeft als ruime komfortabele gezinswagen, óók verdiend is op gebied van veiligheid.Terwijl hij in sportief opzicht héél wat mededingers het nakijken geeft. Daar voor staan de sterke motoren borg (1300 tot 2300 cc). Kortom: reden genoeg om eens te komen kijken bij een van de 128 Ford Dealers. Dan mag u zelf testen of we gelijk hebben. :;"Vanaf/ 14.337,-. Adviesprijs, inkl. B.T.W. Af fabriek Amsterdam. Pri|swijzigingen voorbehouden. Uw Ford Dealer kan u deskundig informeren c n vlotte financiering via Ford Credit of over de voordelen van Ford Leasing. Bij de gemeentepolitie Leiden kunnen op korte termijn worden aangesteld ENIGE ADSPIRANTEN VAN POLITIE in de leeftijd van 17-28 jaar (lengte tenminste 1.70 m.). Voor de categorie 17-20 jarigen is vereist een overgangsbewijs van de 3e naar de 4e klasse van een Gymnasium, Atheneum of Havo of een diploma van een: 4-jarige Mavo, Middelbare Handelsdaqschool. LTS (T/C-niveau). 4-jarige Lagere Landbouwschool, 4-jarige Lagere Detailhandelschool, 3-jarige Mavo, Leao. Voor 21 -jarigen en ouderen kan van deze vooropleidingseisen worden afgeweken. Telefonische (071-149961) of schriftelijk kunt u zich wenden tot de hoofdinspecteur H. Oudman, bureau van politie te Leiden, die u omtrent het bovenstaande gaarne nader wil informeren. Een secretaresse die de nodige ervaring heeft. Die weet wat haar te wachten staat als ze een sales- en marketing-manager van ons bedrijf terzijde zal staan. Een druk bestaan. Maar wel vol afwisseling. Ze gaat de correspondentie in het Nederlands en het Engels verzorgen, de agenda bijhouden, bezoekers ontvangen, ze stelt overzichten op voor de verkoop- en marketingstaf, ze notuleert vergaderingen kortom ze is volop bezig als secretaresse van een topmanager. Een job die veel zelfstandigheid en slagvaardigheid vereist. Maar de secretaresse die wij op het oog hebben, heeft daar geen moeite mee. Ze is het gewend. Want ervaring heeft ze genoeg. Plus een afgeronde Euro-secretaresse- opleiding (van Schoevers) en een onfeilbare hand in het stenograferen van 't Nederlands en 't Engels. Zij zal zo tussen de 23 en 28 jaar oud zijn. Het bedrijf is 3M Nederland B.V dochter van een wereldomspannend concern dat een groot aantal produkten op de markt brengt. Zowel op consumenten als op industrieel niveau. Om 's wat te noemen geluidsbanden en cassettes (onder de merknaam Scotch), kopieerapparatuur, kleefband, lijmen en markeringstapes, maar ook geneesmiddelen. Een uiterst .veelzijdig bedrijf, dat graag met veelzijdige mensen werkt. Bent u de secretaresse die wij bedoelen? Schrijf een sollicitatiebrief aan: 3M Nederland B.V., Postbus 193, Leiden t.a.v afd. Personeelszaken onder vermelding van LD of bel. 071-769330, tst. 245. Levi's - Wrangler - Lee Bobos - Mustang - Tripper De veilige jeanswinkel. Jeans met perfecte pasvorm. Ook moeilijke maten. Wijde of smalle pijp. In Wit, Kaki, Blue of gebleekt. VAKKLEDING VRIJETIJDSKLEDING Haarlemmerstraat 203 - 205 Leiden - Tel. 121072 Ico/Athibu, toonaangevend als leverancier van keukens en sanitair, zoekt voor spoedige indiensttreding op de sanitair-showroom een represen tatieve die naast het ontvangen en adviseren van bezoekers, enige lichte admini stratieve werkzaamheden kan verrichten. Deze administratieve werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van schriftelijke offertes, vandaar dat enige type-ervaring wel gewenst is. Erva ring op het gebied van sanitair is niet vereist. De jonge dame die wij zoeken kan, naast een prettige werkkring rekenen op een goede salariëring. Wij verwachten wel van haar dat zij bereid is ook tijdens de koopavonden en zaterdag tot 13.30 uur te werken. Hiertegen over staat dat zij 's maandags een vrije dag heeft. Heeft u belangstelling voor deze afwisselende funktie, dan kunt u telefo nisch een afspraak maken met de heer W. Onvlee, 071-141741toestel Ico/Athibu Hoge Rijndijk 25. Leiden. met rugplooi, polyester/katoen, polyester/katoen, kleuren: beige, zand en mosterd, kleuren: marine, blauw en beige, maten: 36-46 maten: 36-44 laat zien wat Mode is LEIDEN, Hoogstraat 3 wijd vallend model, moderne zakken, kleuren: brique, linde en beige, maten: 36-42

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8