Mooi nieuws: Renault Vijf 1300 met volautomaat! ELAM Dolf Tuin net winkelmeisje Extra reden om Vijf te rijden: Winkelen in Rijnsburg is deze week extra leuk, want er wordt flink met taarten 'gesmeten'! Winkelen in Rijnsburg: reuze gezellig en lekker dichtbij! jJ Nu nóg meer tuinplezier met de WOLF Tuinset voor Moederdag. Nu bij ons in de showroom: Renault 5 Automaticl300. Slagerij F. M. v. d. Werf vraagt zo spoedig mogelijk een Hoog loon, prettige werkkring. Voor het fil. Maresingel 53, Leiden, tel. 141482 na 7 uur 155849. C 29 Ca Wat gaat er gebeuren: Dit: op donderdag, vrijdag en zaterdag worden bijna 60 deelnemende Rijns- burgse winkels bezocht door een Miste- rieuze Taartenman. Wat doet die man? Die deelt honderden taarten uit. Zomaar, gratis en voor niets. U hoeft geen bonnen te sparen, geen puzzels op te lossen. Ook kunt zomaar zo'n heerlijke Moederdagtaart krijgen, als u winkelt in Rijnsburg en de Taartenman ontmoet. Wat moet u doen: Zoals gezegd: u hoeft eigenlijk niets bij zonders te doen; behalve dat u wél moet winkelen in Rijnsburg. (En dat is echt érg gezellig!) En... u moet in (dus binnnen) de winkels te vinden zijn. Als dat zo is dan wordt u misschien aangesproken door de Taartenman. Hij overhandigt u dan een bon, die u zaterdag 13 mei bij een van de Rijnsburgse bakkers kunt inwisselen tegen een smakelijke Moe derdagtaart. Wanneer: De Taartenman is donderdag 11 mei, vrijdag 12 mei (ook 's avonds op de koopavond) en zaterdag 13 mei volop aktief in de Rijnsburgse winkels. In die periode moet de Taartenman die hon derden taarten kwijt raken! Zorg dat u in Rijnsburg winkelt en wie weet bent ook u een gelukkige winnaar! JEANS HOUSE ALLE ANDERE haarL-str- 151 Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden iöabu Haarlemmerweg 2-4, LEIDEN, Tel. 071-133141/121210 Mr. E.N Rahusenstraat 4, KATWIJK AAN ZEE, Tel. 01718-15418 ook wel iets extra's meehebben. U herkent de Renault 5 Automatic 1300 aan zijn zwarte schildbumpers rondom, een chique vinyl dak, en fortabele verstelbare vliegtuigstoelen. Driepunts rolgordels, achterruit verwarming, wisser op de achterruit, spiegel met anti- verblindingsstand, sigareaansteker, tapijt op de vloer en de handige wegklapbare achterbank in combinatie met een grote derde deur geven nog meer redenen om deze Vijf te rijden. Of om eerst een proefrit te maken. Gratis. Want daarvoor staat hij bi) ons klaar De Renault 5 serie is met een héél interessant type uitgebreid: de Renault 5 Automatic 1300. Uitgerust met de op dezelfde wijze elektronisch gestuurde automatische transmissie die ook in de veel grotere Renaults wordt gebruikt Dat betekent een unieke rij-ervaring. Ook voor hen die al aan het sportieve schakelen plezier beleefden. De Renault 5 Automatic is snel en bereikt in een mum van tijd zijn top van ruim 140 km/u. Zijn voorwielaandrijving maakt hem koersvast op de buitenweg en maakt hem weinig gevoelig voor zijwind. De Renault Automatic springt zeer exact met toerentallen en vermogen om Resultaat: de Renault 5 Automatic 1300 kan nog zuiniger zijn dan de 5 GTL, die daarvoor al heel wat pluimpjes kreeg in roadtests en objectieve onderzoeken. En dat men zich met beide handen aan het stuur zonder geschakel watervlug door de spits van het stadsverkeer rept, maakt deze auto nog plezieriger. Een auto die 'innerlijk zo bijzonder is, mag natuurlijk Autos met I.Q. Renault 5 al vanaf f. 10.990,- inkl. B.T.W Renault 5 Automatic 1300 f. 14.500,- inkl. B.T.W Prijswijzigingen voorbehouden. 'n Fijne verrassing voor moeder: een eigen Tuinset voor nog meer tuinplezier. Een fraai cadeaupakket, waar trouwens voor het hele gezin leuke verrassingen inzitten!* Van WOLF natuurlijk. De Tuinset bestaat uit een handig bloemenschepje.een wiedkrabber en een harkje, die allebei op de onverwoestbare Alu-quick steel passen. Ideaal voor kleine-en balkontuinen. Gauw halen dus bij uw vakhandelaar. De Tuinset voor Moederdag kost 24,60. En neem meteen de brochure ..Tuinplezier" van WOLF mee Daar staan nog veel meer tuin' ideeën in! kindertekenwedstrijd cn Waardebon voor Vaderdag

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 39