Fijn dat Den Haag en Scheveningen zo lekker dichtbij zijn, Wfelke zwaarverzilveide, klassieke koffielepeltjes kiest u bij Douwe Egberts koffie! Douwe Egberts koffie... lekkere koffie. C Stijl Art Nouveau20e-ceuwsc Stiilappel. Weet u al wat u met Pinksteren gaat doen? Als u het eens dichtbij zocht?! Scheveningen opent het badseizoen en doet dat op waarlijk grootse wijze. Het feest begint zaterdag om 1 uur als Anton Geesink het startschot lost voor de traditionele wedren naar zee. Vanaf dat moment staat Scheveningen t/m 2de Pinkster dag bol van gezelligheid: veel muziek, flaneerparades, concours d'elégance met 100 antieke auto's, vuurwerk, vendelzwaaien en nog veel meer. De openingsdag, zaterdag dus, wordt afgesloten meteen gigantisch bal in het Europa Hotel met The Ramblers, Ted Eastcn's Jazzband, Albert Mol, wervelende modeshows, enz., enz. Kaarten voor dit bal zijn verkrijgbaar bij het Europa Hotel, de Haagsche Courant en de VVV, Gevers Deynootplein, Scheveningen. En dan de Pier. Er is ongelofelijk hard gewerkt aan uitbreiding en vernieuwing van het aantal attrakties. Kortom, Scheveningen is weer een stuk gezelliger geworden. U zult het allemaal zien! Den Haag, Scheveningen en Kijkduin, een ideale kombinatie. De kombinatie strand en stad. Waar vindt u dat? Twee badplaatsen. Den Haag, Scheveningen en Kijkduin vullen elkaar op een unieke wijze aan. Den Haag met z'n Madurodam waar jong en oud steeds weer onder de indruk komen van z'n wereldhaven, vliegveld, middel eeuwse stadswijken, historische gebouwen en tal van andere verrassingen. En kent u Madurodam bij avond? Dat is een sprookjesachtig schouwspel bij het schijnsel van 46.319 lichtjes. Den Haag met z'n knus centrum waar warenhuizen, boetieks, winkels in autovrije straten en passages, terrasjes, bioscopen, musea en wat al niet meer, gezellig dicht bij elkaar liggen. Ook heel sfeervol is de antiekmarkt die elke donderdag op het Lange Voorhout wordt gehouden. En 's avonds? Den Haag leeft door! In de vele (speciali teiten) restaurants, theaters, bars en café's. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat houden Den Haag en Scheveningen u bezig op een manier die u misschien nog niet kende.. U zult het allemaal zien! Den Haag en Scheveningen: voor sfeer en nog veel meer! Inlichtingen: VVV, postbus 1973, Den Haag. Telefoon 070-546200. Informatie-kantoren: Scheveningen: G. Deynootplein Den Haag: Kon. Julianaplein8 (naast C.S.), Groenmarkt Douwe Egberts heeft een heel bijzondere aanbieding voor u.Tijdelijk zijn elk van de drie afgebeelde koffielepeltjes verkrijgbaar in een setje vair 2 stuks voor slechts f 7.25 plus 2 uitgeknipte D.E.-vrouwtjes uit de voorkant van elk pak D.E.-koffie.U kunt dus ook verschillende sets bestellen. Deze klassiekelepeltjes zijn vervaardigd in de zilverstad Schoonhoven en dragen het keur van de hoge verzilvering (basis 100). U krijgt de koffielepeltjes meteen in uw bezit door ze af te halen bij één van de D.E.-geschenkencentra (zie de adressen onderaanU kunt ook het bestelformulier, dat in de winkel voor u klaarligt, opsturen. Of u gebruikt de bon hieronder. Bestelbon. Stuur mij s.v.p.: Aset(s) van twee lepeltjes model Hanekam I a f7,25 per set f Bset(s) van twee lepeltjes model Parelrand a f 7,25 per set f Cset(s) van twee lepeltjes model Stijlappel a f7,25 per set f Totaalbedrag f I Bijgaand mijn ingevulde en ondertekende (t.n.v. Douwe Egberts "koffielepeltjes!' gironr. 79900,Utrecht): giro-betaalkaart bank-of Eurocheque giro-overschrijvingskaart (zwart maken wat van toepassing is). Het ingevulde bedrag op het betaalmiddel komt overeen met het hierboven opgetelde bedrag. Tevens heb ik bijgevoegd uitgeknipte D.E.-vrouwtjes (aantal bestelde sets x 2). Indien u deze bestelbon, het betaalmiddel en de D.E.-vrouwtjes samen in een als brief gefrankeerde enveloppe toestuurt aan: Douwe Egberts "koffielepeltjes"postbus 2076, i 3500 GB Utrecht, krijgt u na enkele weken de lepeltjes thuisgestuurd. I (je weet dat t goed is) De Jugendstil en Art Nouveau bewegingen (rond 1900) werken met gestyleerde motieven die veelal aan de natuur worden ontleend. Zo verbeelden bij dit lepeltje de draaiingen van de steel de windingen van klimplanten en het ronde bolletje een klein appeltje. Per setje van 2 stuks voor f 7,25+ 2 D.E.-vrouwtjes. A Stijl laat-Biedermeier; 19e-eeuwse Hanekam. Dit sierlijke koffielepeltje - ontstaan in Schoonhoven rond 1830 - herkent men aan dc uitgesmede, ingegraveerde en gekartelde bovenkant, die doet denken aan een hanekam. Per setje van 2 5 voor f 7,25+2 D.E.- vrouwtjes. B Sliil Lodewiik XVI; lSe-eeuuse Parelrand. De edelsmeedmotieven uit de tijd van Lodewijk XVI (1754-1793) stralen - als reactie op de uitbundige Rococo-stijl - rust en voornaamheid uit De Parelrand, zoals bij dit koffielepeltje, hoort tot de meest geliefde motieven uit lie tijd. Per setje van stuks

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32