Nu óók Seven-Up Suikervrij met het rode etiket voor iedereen die op suiker let. Die smikkel- smakelijke Johma-sellerysalade is tijdelijk hapjes voordeliger 2,75 ÜJohma Keukens a la carte bij Kruyt Katwijk. VOOR AL UW BADKLEDING plakkaatschilder/ ontwerper Johmagebruikt vooral haarprodukten verse, puur natuurlijke ingrediënten*. En dan nog alléén de beste. Johma verwerkt die zorgvuldig geselekteerde grondstoffen, onder uiterst hygiënische omstandigheden, direkt in haar salades. Verser kan het niet. En öf je dat proeft Tip: Verwen u zelf. Haal nü zo'n lekker bakje Johma-sellerysalade. Ter kennismaking: 200 gram Ter kennismaking: 500 gram *zonder kunstmatige kleur-en smaakstoffen U verrassend lekker Wat u ook zoekt op het gebied van bouwen en wonen, bij Kruyt Katwijk vindt u het. Van metselstenen tot wandbekleding. Van daglichtkoepels tot superieur sanitair. Parket. Plavuizen. Badkamers. Open haarden. Een totaalprogramma met eindeloze variaties. Keukens bijvoorbeeld. Kruyt Katwijk heeft ze in alle stijlen. Of u houdt van rustiek of romantisch, van pretentieloze eenvoud of hypermoderne luxe, het staat er. In kunststof. In massief eiken of grenen. Uitgerust met een scala van technische snufjes die u een maximum aan komfort geven. En uiteraard te kombineren met de allerbeste inbouwapparatuur. Inbouwovens, fornuizen, koel- en diepvrieskasten van Atag en De Dietrich. Zweedse afzuigkappen van Futurum met het unieke vetvanglabyrint. Kom kijken, kiezen, kombineren bij Kruyt Katwijk. Waar ze alles hebben. En alles doen om u tevreden te stellen! wwwaw Ambachtsweg 33 (Industrieterrein 't Heen) - Telefoon: 01718-29311 - Katwijk/Zee. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 -17.30 uur donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur zaterdag 10.00-16.00 uur. bel de banenli jn 071 -130137 onze banenlijn geeft op ieder moment van de dag informatie over beschikbare banen or randstad uitzendbureau o.a. LINDA LU LOVABLE BEACHLIVE enz. naar LEIDEN'' w BEVRIJDINGS PLEIN 43 TEL.C71-766221 Digros vraagt voor haar reclame-afdeling in Katwijk: Ervaring noodzakelijk, goede promotiekansen aanwezig. Digros zal in de toekomst de werkzaamheden gaan uitbreiden met het „in eigen huis" ontwerpen en uitvoeren voor advertenties. Voorlopig bestaan de werkzaamheden uit het verzorgen van prijskaarten, raambiljetten, decoraties in de filialen etc. E.e.a. mét behulp van zeefdruk- en foto-technische apparatuur. Digros exploiteert behalve supermarkten ook slijterijen, doe-het-zelf-shops, electro-technische afdelingen, foto/film-shops. Kortom een breed scala van activiteiten waarin interessant werk voor gedaan moet worden. Bovendien werkt Digros nauw samen met middenstanders die een ,,speciaal"-winkel exploteren in een Digros Multimarkt en die eveneens een reclame-begeleiding noodzakelijk vinden. De man (tot 35 jaar), die naast bekwaamheid en creativiteit óók leiding kan gaan geven, kan voor een gesprek bellen onder tel.nr. (02521) 19003 of een brief schrijven naar Digros B.V., postbus 187, 2160 AD Lisse.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28