IDij t»n lDads waatsHMNhs SAMEN ALS KOMBINATIE HEM A toekomstig bedrijfsleider Een sleuteltje helpt. op donderdag 11 mei om 14.00 uur het is voor de barkeeper en de bankdirecteur, en het komt elke dag in de bus Moederdag moois! Charmante kombinatie van nachthemd en duster Heel verfijnde bloemdessins in zachte tinten bleu, groen, beige en oranje. In de maten 36-44. Nachthemd zwierig lang met dubbele schouderbandjes 22,75. Bijpassende duster 34,75 1 Gemeente Warmond Eerste herziening bestemmingsplan Endepoel II De burgemeester van Warmond maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 11 mei 1978 ge durende één maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt de door de gemeenteraad in zijn vergadering van 23 maart 1978 vastgestelde eerste her ziening van het bestemmingsplan Endepoel II. Aangezien tegen het ontwerp van de herziening geen bezwaren zijn ingediend en de gemeenteraad bij de vast stelling geen wijzigingen ten opzichte van dit ontwerp heeft aangebracht, is niemand bevoegd tot het indienen van bezwaren bij Gedeputeerde Staten. Warmond, 10 mei 1978 De burgemeester voornoemd. W. F. de Vreeze. DIGROS biedt actieve jonge mensen een interessante functie Door de snelle uitbreiding met MULTIMARK- TEN in Leiden, Alkemade en Noordwijk zijn kadermensen nodig om straks als bedrijfslei der aangesteld te kunnen worden. PAK UW KANS ALS voor een van de Multimarkten, Slijterijen of Dickdoeners (electro- en doe-het-zelf artike len) Bent u onder de 23 jaar, heeft u een middel bare opleiding, bent u wellicht reeds werk zaam in een soortgelijke onderneming, zelf standig of als werknemer, schrijf dan een brief met pasfoto aan DIGROS B.V. Postbus 187 2160 AD LISSE of maak een afspraak met de heer J. van den Breek, onder tel no 02521-19003. Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Bel 071-123256 zijn nu, na afloop van het enkele weken durende rookschade- avontuur in een uitgelaten stemming. Want na een grondige schoonmaak tijdens de gedwongen sluiting van 24 dagen is de rooklucht vervangen door een nieuwe geur, namelijk die van onze gloednieuwe kollekties! Om u daarmee kennis te laten maken berichten wij met vreugde dat we nu gereed zijn voor een Elke afdeling is voorzien van de meest aktuele kledingkeuze die u zich maar kunt voorstellen. Onze inkopers zijn er in geslaagd een koopfestijn samen te stellen waar iedere vrouw-met-smaak van smult! De gehele verkoop staat natuurlijk in het teken van de zomer. Wij hopen van harte dat buiten de zon nèt zo gaat schijnen als bij ons binnen, want onze verkoopsters zetten vol enthousiasme de vertrouwde Waals-traditie voort. Keuze, kwaliteit en service blijven ondanks alles de boventoon voeren. Komt u er ook eens van genieten? U bent van harte welkom Haarlemmerstraat 114-120 (tegenover Donkersteeg) - Leiden Bezoekt onze nieuwe huidenboetiek Noordeinde 31, Leiden Speciale aanbieding voor moederdag Kamelenzadels 97,50 geheel compleet Grote witte schapenvachten nu 72,50 Ter kennismaking 2 autovachten diermodel 97,50 Autohoezen voor alle merken auto's Poufs van huid vanaf90- Lederen poufs vanaf 99,50 Ruime sortering in diverse artikelen vervaardigd van huis o.a. tassen, portemonnaies, kapstokken, barometers, kleedjes enz. Kom kijken bij de Leidse sierhuiden centrale Noordeinde 31Leiden. Te koop van particulier Royaal huis met zonnige tuin, 26.5 m., en schuur. Bega ne grond: grote woonkamer, keuken, toilet, gang. 1e verd. badkamer met ligbad, 2 slaapkamers. 2e verd.: 2 slaapkamers en veel bergruimte. Vraagprijs 217.500.- k.k. Op korte termijn door jong echtpaar WONING te koop gevraagd met tuin in Leiderdorp of Oegstgeest (prijsklasse van 195.000,- k.k.) Brieven onder nummer 56581 van dit blad. ra ra de krant natuurlijk!

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20