Ruime keus in onze jap0nnen- k0llektie walsers detes f8,95 Demonstratie van tweede kapsels VLEES HIER IS 'T VLEES Zwetsloot en Zn DAMESMODE 0} HOOGOVENS IJMUIDEN ^xjupledie GEMEENTE ZOETERWOUDE Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude maken bekend, dat de raadscommissie openbare werken haar eerstvolgende vergadering houdt op donderdag, 11 mei а.s. in het gemeentehuis, aanvang 20.00 uur. De agenda voor deze vergadering fuidt: 1Vaststelling notulen; 2. Mededelingen; 3. Bedrijfsvestiging van C. A. Langerveld Zn. in het bestemmingsplan „Industrieterrein Grote Polder" 4. Idem van Data Saab Nederland b.v.; 5. Idem van Sport Distributie Centrum Zoeterwoude- Overdracht gedeelte Rijnstraat aan gemeente; 7. Openbare parkeerplaats t.b.v. vrachtwagens te Zoe- terwoude-Dorp; 8. Rondvraag. Nó het openingstijdstip worden belanghebbenden in de gelegenheid gesteld om - voorafgaand aan de officiële (besloten) beraadslagingen - via de voorzitter hun me ning ten aanzien van de aan de orde te stellen punten aan de commissieleden kenbaar te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, AUTO- EN TRUCKVERHUUR St. Aaflten«lr»»l 10-14, Leidon, 071-125709,153627 ipsproefcw De noodzakelijke tuinver- frissers. Bij ons ook alle benodigdheden zoals: tuin slang, snelkoppelingsystemen en hulpstukken. Voor de beregening van grotere tui nen speciale zuigpompen, elektrisch of benzinemotor Tuinbouw- en Hobby-artikelen JAN v.d.MEER B.V. Noordelnde 45. Tel. 01713-9008 Roelofarendsveen Haasbiefstuk 250 gram 4.50 Biefstuk 250 gram 4.— Tartaar, 4 stuks 1.50 Paarderollade 150 gram 1.— Bieflappen of stuk 500 gram 5.— Rosbieflappen of stuk 500 gram 4.75 Riblappen, kilo 7.50 nu 6.50 Sucadelappen kilo 7.- nu 6.- Mager doorr. lappen, heel kilo 5.50 Poulet 500 gram 3.- rauwe lever heel kilo 3,50 en onze bekende palingrookworst 500 gram 3,25 Uierbord 1000 gram1,- VEULENVLËES 500 gram vanaf4,- Haaskarbonade Ribkarbonade Schouder karbonade Hamlappen Speklappen Runderriblappen Borstlappen doorr. runderlappen Dit alléén deze week bij: Morsstraat 26 Leiden Tel. 126592 Gemeente Valkenburg ZH De heer A. Bol, gemeente-ontvanger en 1e ambtenaar ter gemeentesecretarie van Valkenburg ZH zal met in gang van 1 juni a.s. gepensioneerd worden. De heer A. Bol zal dan na een ruim 40-jarig dienstverband bij de gemeente Valkenburg zijn werkzaamheden beëindigen. In verband daarmede zullen wij de heer en mevrouw Bol een afscheidsreceptie aanbieden en wel op 26 mei 1978 van 16.30 uur tot 18.00 uur in het raadhuis, 't Boonrak 21 te Valkenburg ZH. Graag stellen wij belangstellenden in de gelegenheid om ambtelijk van de heer Bol afscheid te nemen. Valkenburg ZH, 8 mei 1978. Burgemeester en Wethouders van Valkenburg ZH De Wethouder, De Burgemeester, G. Vis N. van 't Wout. Velschillende malen per seizoen vernieuwen wij onze collectie, daardoor A, is onze voorraad altijd up-to-date. Sj Wij zorgen er ook voor dat er in de grotere maten ruime keuze is. Daarom durven we best Ie stellen, dat wij een japon hebben voor iedereen. Kom en overtuig u maar. Breestraat 151-155, Leiden. Telefoon 071-124586 Op gezellig handelskantoor Gevraagd Meisje goed kunnende typen Houthandel Klinkenberg-Fontein B.V. a i echt PUléttAtine Engels porselein betaalbaar Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. ',2.360,bruto per maand Goede sociale voorzieningen Als walser in opleiding verdient u meteen circa 28.350,bruto per jaar 2.360,per maand), inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na anderhalf jaar en twee korte cursussen op circa 29.275,bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen-bij gebleken geschiktheid- rond de 30.680,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantietoeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd In de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „bedieningsman walserijen". Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern CITROËN- EN RENAULTRIJDERS OPGELET!! AANBIEDING: Renault 4 schokbrekers incl. de- montage 250,- Wrijvingsschokbrekers 2 CV 4 en Dyane 90,- Prijzen excl. B.T.W. CITROËN EN RENAULT SPECIALIST Gedurende 8 t/m 13 mei presenteren bekende huizen hun pruikenkollektie Perfekte kollektie natuurlijke modellen, vederlicht, ventilerend door open basis en met een sublieme pasvorm. Ons demonstratieteam geeft u een vrijblijvend en deskundig advies. Leverancier ook via alle ziekenfondsen. Speciaal gedurende de demonstratieweek bieden wij u model Martine aan van 135.- voor

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 6