Leidse Spaarbank altijd in uw buurt HAGELUNIE Chef Cemsto Dienst Leidse Spaarbank pfisi oosthoek beton Kfelverda a. bekwame betonwerkers/ reparateurs b. konstruktieplaatwerkers/ modellenbouwers c. modelmakers/ timmerlieden d. beton-ijzervlechters e. specietransporteurs jonge mensen met MAVO-, HAVO of MEAO-opleiding secretaresse Ziekenverzorging Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden administratief medewerkster De Vutsspaarbank is anders...! Reken maar: een uitgebreid kantorenneter is altijd wel een kantoor in uw buurten vrien delijk personeel. Een aantal van onze kantoren is ook op koopavonden en zaterdags geopend. snelle service, want de spaarbank werkt met de meest moderne appara tuur. Daardoor bent u niet aaneen bepaald kantoor gebonden, maar kunt u op elk kantoor terecht. Het is dé bank waar ook op drukke dagen de wacht tijden kort zijn. dagelijkse rente op alle rekeningen, De bijschrijving van vandaag geeft direct morgen al rente. Voor u uiterst voordelig. vergelijk onze krediettarieven, zowel voor persoonlijke leningen als voor doorlopend krediet en met name voor hypotheken. Waarom duur lenen als het ook goedkoper kan? U ziet, zo maar een handje-vol voorbeelden, maar wel voorbeelden die houtsnijden! Hoe dat mogelijk is? De Nutsspaarbank is een Stichting. Een Stichting heeft geen aandeelhou ders en hoeft dus ook geen winst uit te keren. Zij kan daardoor meer doen voor haar kliënten. Simpel maar waar. Alle mensen, groot en klein, jong en oud, krijgen bij de Nutsspaarbank de volle aandacht voor al hun geldzaken Sparen, lenen, verzekeren, hypotheken, effecten, vreemd geld... noem maar op. De Nutsspaarbank heeft het... helemaal. Deeluitmakende van NUTSSPAARBANK 'S-GRAVENHAGE s-Gravenhage Jan Hendrikstraat 4 (hoofdkantoor) Herengracht 46a Javastraat 116 Bankastraat 2 Oostduinlaan 40 van Hogenhoucklaan 156 Breitnerlaan 2 Theresiastraat 34 Theresiastraat 268 L.v.N O Indië 267 Tarwekamp 77 Hofzichtlaan 56 Rijswijkseweg 119a Goeverneurlaan 330 Goeverneurlaan 677 Heeswijkplein 114 Vaillantlaan225 Hobbemaplein 43 Rhijnvis Feithlaan 46 Ambachtsgaarde34 De Stede 1 Leyweg 883 Almeloplein 68 Uitgeeststraat 225 Soestdijksekade 337 Steijnlaan253 Loosduinsekade 289 Regentesseplein28 Valkenboslaan 115 Kamperfoeliestraat 193 L. v. Meerdervoort 833 Appelstraat 230 Goudenregenplein 5 Distelvinkenplein 9 Thomsonlaan 88 Zoutmanstraat 64 Koningsplein 29 Groot Hertoginnelaan 166 Frederik Hendrikplein 36 Prins Mauritsplein 17 V. &D., Spui Schevenlngen Badhuiskade 24 (districtskantoor) Badhuisweg 52 Westdumseweg 73f Tesselseplein6 Loosduinen Loosd. Hoofdstraat 256 Alphons Diepenbrockhof 24 Rijswijk Kerklaan 4 V D Inde Bogaard Huis te Landelaan 462 Haagweg 1 Lindelaan 339 Voorburg Herenstraat 104 Kon. Julianalaan 184 van Arembergelaan 167 Pr. Mariannelaan 235 Parkweg 245 -eldschendam Prins Frederiklaan 189 V. D winkelcentrum 'Leidsenhage" Wassenaar Langstraat 57a Stadhoudersplein 2 Doezastraat 35/37 (districtskantoor) Oude Rijn 56 Bevrijdingsplein 52 De Sitterlaan 87 Kooilaan 47 Lage Morsweg 23 Hoge Rijndijk 53 Pelmolen 1 Zoetermeer Karei Doormanlaan 57 Middelwaard 65 Titus Brandsmahove (wordt eind '78 geopend Vendet Soeterweijde heeft op korte termijn plaats voor- (Zij. die tekening kunnen lezen en ervaring hebben met het maken van stalen mallen, komen in aanmerking) (de werkzaamheden zijn het vervaardigen en repareren van alle voorkomende mallen voor glad- en sierbetonprodukten* (voor werkzaamheden op eigen terrein De betaling geschiedt per 4 weken en is overeenkomstig de klassifikatie van de funktie. De sekundaire voorwaarden zijn: - pensioenverzekering met een kleine eigen bijdrage - 8% vakantietoeslag - eindejaarsuitkering - minimaal 20 vakantiedagen per boekjaar - kledinggeld - reisgeld Zij, die geïnteresseerd zijn en aan de gestelde eisen menen te voldoen, kunnen zich dagelijks in verbinding stellen met onze afdeling Personeelszaken, Hoge Rijndijk 267 te Zoeterwoude telefoon 071-143545. Na kantoortijd kunt u voor inlichtingen en/of voor een afspraak bellen: 071-892975. N.V. Hagelunie is een verzekeringsmaatschappij, die zich speciaal toelegt op het verzekeren van schade aan broeiglas, gewassen onder glas en tuindersverwarmingsinstallaties, alsmede van hagelschade aan te velde staande gewassen en bloembollen. De Hagelunie, een middelgroot modern ver zekeringsbedrijf, heeft verschillende mogelijk heden voor ENKELE die belangstelling hebben voor een verzekerings technische of administratieve functie. Via externe^en interne opleidingen zijn er kansen om verder te komen. De meeste studie kosten worden vergoed. In een oriënterend gesprek zal in overleg met de sollicitant worden bepaald welke functie voor haar/hem het meest geschikt is. Op het SECRETARIAAT is plaats voor een Zij zal zich moeten bezighouden met algemene secretariaatswerkzaamheden, alsmede met het notuleren van besprekingen en het opzetten en bijhouden van documentaties. Hiervoor is nodig: een middelbare school opleiding met een aanvullende secretaresse opleiding (Schoevers-niveau). Tevens is een goede kennis vereist van de Franse, Duitse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift. De Hagelunie heeft een gunstige salarisregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden zijn variabel. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van ons kantoor, Scheveningseweg 110 te 's-Gravenhage. Inlichtingen kunt u eventueel telefonisch ver krijgen van de heer W. Vergeer, tel. (070) 51 44 21, toestel 40. Voor alle nadere inlichtingen en sollicitaties kun je je wenden tot de heer A.G. Bolder, hoofd Personeelszaken van onze stichting, van maandag tot en met donderdag tussen 14.00 en 16.00 uur telefonisch bereikbaar onder no. (070) 54.60.00. Je kunt hem ook een briefje sturen op het adres Doorniksestraat 30 te Scheveningen en je ontvangt per omgaande dokumentatiemateriaal. Als je een diploma INAS, MAVO-IV, OVB, BVB I en II of gelijkwaardig bezit, de verpleging je belangstelling heeft en je 17 jaar of ouder bent, dan zullen wij graag eens kennis maken! In septembera.s. begint weereen tweejarige opleidingskursus voor het wettelijk erkende diploma Het theoretische gedeelte wordt gegeven in de opleidingsschool "Klavertje Vier", Oude Molstraat 37, Den Haag, de praktische opleiding ontvang je in ons verpleeghuis, Doorniksestraat 30, Scheveningen. In de loop van dit jaar wordt een begin gemaakt met de nieuwbouw van ons verpleeghuis te Zoetermeer, dat een kapaciteit krijgt van 150 A en 150 B bedden. Huisvestings faciliteiten ter plaa tse zijn ons nu reeds toegezegd. Voor huisvesting van leerlingen kan bemiddeling worden verleend stichting verzorging/verplegingIrevalidatie te'sgravenhage^^^^^^^^^^ op<n*ias/Ud«v: nrv)oq fnotwaaq lift half 11 dunWj I iDotnudaq aüldfov J olonoUrJao) irritotoa \1ZMZ 2«ttfirêfdj JhalJ5-half11 j, Cemsto is een landelijke dienstverlenende organisatie. Sterk gespreid over heel Nederland en verdeeld in een groot aantal distrikten en regio 's. die gaan werken voor de regio Leiden of Delft. Hij zal verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse gang van zaken van onze dienstverlening in die regio waartoe hij direkt leiding geeft aan een aantal gebouwleiders op objekten die Cemsto in onderhouo' heeft. Indirekt geeft hij zo leiding aan een kleine 200 man uitvoerend personeel. Hij is o.m. verantwoorde lijk voor de gewerkte uren, werkvoortgang en -kwali teit, personeelsbeheer en het beheer van machines en gereedschappen. Hij rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleiding. Een belangrijk aspekt van zijn taak is het onder houden van een goed en geregeld kontakt met de kliént, wiens wensen hij in daden weet om te zetten. Voor deze interessante, dynamische funktie vragen wij iemand met een opleiding op MAVO/MBO-niveau die wij zullen aanvullen met een interne opleiding. Hij dient te beschikken over minimaal 1 jaar praktische ervaring op leidinggevend en organisa torisch gebied en in het bezit te zijn van een rijbewijs BE. Daartegenover stellen wij een goede honorering en een auto van het bedrijf. Eigenhandig geschreven sollicitaties gelieve u te zenden aan Cemsto bv, Beethovenstraat 198, Amsterdam. Vrij if dan de caravan, Ir zomerhuis, tent of boot De grootste sortering butaangas gascomforen, verlichtingen, koelboxen en kasten, wandverlichting, olielampen, transistor, TL, waterpompen, caravan-opstappen, caravan-kogelsloten. Nieuw!!!! Wind-generatoren voor het opladen van accu's. Barbecue s, chemische toiletten, slaapzakken, luchtbedden enz. Koperfitting materiaal, drukregelaars, tuinmeubelen, parasols. Vraagt onze uitgebreide folder. Campinggas, jetgas, primus, popgas, plain air enz De speciaalzaak voor Leiden en omstreken Camping-gasshop Longziekten vac. nr. 383.1.07.18.LD Taak: - typewerkzaamheden, waaronder meo'iscile verslagen en correspondentie; - administratieve werkzaamheden teri behoeve van de medische staf en verpleging van de afdeling. Verlangd: diploma S MAVO en typen,-goeo'e typevaardigheid, ook in het Engels; kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2003 bruto per maano Promotiemogelijkheden met uitgesloten. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerwcg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16