Voetballiefhebbers gaan nu naar de Nederlandse Credietbanken halen daar de voetbalencyclopedie. w Nederlandse Credietbank 3oV>' Toupet. Mom en? J Y ^9 24,- 28,- 30,- 28- 26,- (voor f 15,- bij opening van een spaarrekening) ïi Free World toupet, gewoon zonder kopzorg Jute-shirt 100% katoen in camel,, naturel. Merk: Indian. Luchtig shirt 100% katoen in camel, naturel. Merk: Indian. Open-weave shirt 100% katoen in naturel, kaki, camel. Merk: Indian. Jute-shirt 100% katoen in camel, naturel. Merk: Indian Luchtig shirt 100% katoen in beige, naturel. Merk: Indian. opmerkelijke mode - opmerkelijke prijzen Als u nu een spaarrekening opent met een eerste inleg van 25,- bij de Nederlandse Credietbank, ontvangt u daarbij direct een spaarpremie van 7,50 Maar dat is met alles Voor het bescheiden bedrag van ƒ15,- brengt de Nederlandse Credietbank exclusief een uniek boek uit: 'Voetbal van A tot Z" Kost dus eigenlijk maar 7,50, omdat u al 7,50 cadeau kreeg! Helemaal met hetW.K. voetbal voor de deur is "Voetbal van A tot Z" een buitengewoon boek. Een actuele encyclopedie die 385 pagina's vol staat over voetbal. Over alle uitslagen en standen van wereldkampioenschappen vanaf 1930 tot en met de voorwedstrijden voor 1978. Alles over amateurvoetbal en de Europa Cup. Alle data, uitslagen en opstellingen van het Nederlands elftal vanaf 1905. Te veel om op te noemen. Bovendien met talloze illustraties en kleurenpagina's! En dat boek, dat normaal een winkelwaarde heeft die vele malen hoger ligt, kunnen nieuwe spaarders en bestaande spaarders aanschaffen voor het luttele bedrag van 15,-. Ga daarom nu naar de Nederlandse Credietbank. Liever vandaag dan morgen, want de voorraad van het boek is helaas beperkt. Sparen doet u beter bij de Nederlandse Credietbank. U vindt bij de Nederlandse Credietbank alle denkbare spaarvormen. Van bankboekjes met een korte looptijd tot en met spaarrekeningen met een looptijd van zes jaar Ook kunt u bij ons gaan khmsparen Met klimsparen krijgt u, met een vaste inleg, rente die klimt naarmate u het spaarbedrag langer laat staan. Zo ziet u uw geld sneller groeien. En opnemen kan altijd, na één maana Klimsparen kan alleen bij de N.C.B. De Nederlandse Credietbank geeft u bovendien een persoonlijke service. Lisse Hyacinthenstraat 2 Leiden Doezastraat 1 Sassenheim Hoofdstraat 220 Alphen aan den Rijn Stationsstraat 34 V. .,0rV.etu _.At> Want alles kan met een Free World toupet. Wat uw lievelingssport ook iseen Free World toupet laat u nooit in de steek. En geen mens ziet dat u er een draagt. (J weet 't. uw kapper weet 't en daar blijft het bij. Free World toupets zijn er in vele modellen en talloze kleurnuances. MY ALTERNATIVE HAIR L. en H. van Tongeren Haarwerken Breestraat 32 Leiden Tel.: 071-12.52.12 iedereen leest de krant altijd en overal. =?5 iedereen leest de krant altijd en overal. AL/, U:

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20