INTERHUIS BV van't hof W de vli< Nieuwkoop TE KOOP DRIEMAN rijnland: SEMI-BUNGALOWS jan bentveld interieurverzorging bv B. VERKR00ST ZN. BV \W make makelaardij de vlietstede b.v. KATWIJK AAN DEN RIJN, Pioenhof 4 Eengezinswoning met achtertuin op zuiden. Woonkamer met veel hardhout, keuken, berging, toilet, douchekamer en 2 of 3 slaapkamers (demontabele wand). Oplevering in overleg. Vraagprijs 145.000 k.k. KATWIJK AAN ZEE, Patrijsstraat 19 Ruim woonhuis met zeer groot sousterrain, woonkamer L.-vormig met open haard, keuken en toilet, 3 slaapkamers, douchekamer en vliering, tuin op zuiden, oplevering in overleg. Vraagprijs 240.000 k.k. RIJNSBURG, Brouwersstraat 94 In zeer goede staat verkerend woonhuis. Ruime woonkamer, keuken en toilet, bad kamer, 3 slaapkamers en vliering, schuur (5x6 m.) met afgetimmerde vliering, water en verlichting. Vraagprijs 180.000 k.k. Oplevering nov. 1978 VOORSCHOTEN, Rembrandtlaan 220 Zeer goed onderhouden woonhuis met cv.-gas, 3 slaapkamers, douchekamer met 2e toilet en vaste trap naar 3e slaapkamer. Voor- en zonnige achtertuin. Vraagprijs 205.000 k.k. VALKENBURG, 't Boonrak 21 Gezellig gelegen tussenwoning met c.v. gas, met voor- en 12 m. diepe achtertuin op Z. Woonkamer met open moderne keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 4e slaapkamer, bereikbaar met vaste trap. Dit zeer goed onderhouden en van veel hardhout voorziene pand wordt opgeleverd nov./dec. 1978. Vraagprijs f 185.000,- k.k. Wij hanteren het eenzijdige courtagesysteem, zodat de Koper bij ons geen courtage betaalt. Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. pa^thuysbv LEIDERDORP/LEIDEN Hier hebben wij nog enige geschakelde bungalows te koop, bij de Rijn gelegen gelegenheid om boot te meren. Directe verbinding met Kager- en Braassemerplassen. v.a. f 232.000,- k.k. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071-134671' dealer van besouw tapijt ploeg stoffen gelderland interlübke uniska parket VAN 'T HOF MAKELAARDIJ B.V. BIEDT AAN IN: HAZERSWOUDE Jacob Reviusstraat 32. Mooi goed onderhouden woning met voor- en achtertuin c.v.-gas, evt. huurgarage beschikbaar. Ind.: woonkamer met parket, zeer luxe moderne keuken, 3 slaapkamers, douche, zolder. Incl. vloerbedekking. 189.000,- k.k. ALPHEN A/D RIJN Karei Doormanstraat 25. Leuk en centraal gelegen eengezinswoning met zonnige achtertuin (Z-W). Ind.: woonkamer, grote eetkeuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, douchecel en ruime zolderverdieping waarop 5e slaapkamer gemaakt kan worden. Schuur en achteruitgang. Goed onderhouden. Véél betimmeringen. Bouwjaar 1953. Incl. diverse roerende goederen. 172.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN Dr. Vlaanderenlaan 20. 2 onder 1 kap woning met ruime garage, prachtige voor- zij- en achtertuin. Grondopp. 328 m2. Ind.: woon-eetkamer met parket, keuken met luxe Alno-installatie. 1e etage: 3 slaapkamers, badruimte. 2e etage: zeer ruime zolderkamer, berging, c.v.-gas, gasboiler. Zeer goed onderhouden. Incl. vloerbe dekking, zonwering rondom. 349.000,- k.k. makelaardij bv kantoor alphen a/d rijn kantoren in alphen a/d rijn, gouda, 's-gravendeel, vianen en zwolle v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN onroeren in onroerende goederen telefoon 01717.4684* Directie: I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G.S. J.van der Welde LEIDEN Koninginnelaan. Riant gelegen, geheel onder architectuur verbouwd en gestoff. tussenherenh. met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van cv.-gas en boiler. Ind.: beg. grond: ruime woonk. met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobekast, mooie hardhouten trap naar 1e en 2e etage. 1e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad en dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderka mer met dakkapel en ruime berging, inclusief z.g.a.n. stoffering. Vraagprijs 285.000,- k.k. De Ridderstraat. (Burg.wijk). Fraai verbouwd en volledig gestoff. herenhuis met voor- en zonnige achtertuin op het zo. Ind. beg. grond: grote woonkamer met klassieke open haard en parketvl., keuken met apparatuur, hal, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 2 ruime en een kleinere slaapkamer met wastafel en vaste kasten, ruime betegelde badkamer en douche, wastafel, zolderetage: 2 ruime slaapkamers met wastafel en vaste kasten en veel berging, voorzien van cv-gas. Vraagprijs 250.000.-k.k. Trompstraat. Hoek winkel/woonhuis met achterom, plaats, schuur en zonneterras. Ind. beg.gr.: winkel (23 m2), woonkamer, keuken, bijkeuken, toilet -f fontein, magazijn c.q. garage. 1 e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolder met dakkapel. Vraagprijs 195.000,- k.k. Decimastraat. Ruime boven- en benedenwoning. Bovenwoning js Verhuurd voor f 165> p.m. en heett een aparte opgang. Benedenwoning leeg te aanvaarden. Ind.: gang, toilet, geheel betegelde douche, grote L-vormige woonkamer met schouw en schrootjes plafond, moderne open keuken en 2 ruime slaapkamers. Zonnige vrije achtertuin op ZO. Vraagprijs 162.500,- k.k. De Goejestraat. Hoekeengezinswoning met schuur, voor- en achteruin en achterom. Ind. beg. grond: gang, kamer en suite, keuken, toilet. 1 e verd.: 2 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en balkon. 2e verd.: vaste trap naar ruime 3e slaapkamer. Vraagprijs 160.000,- k.k. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en tuin (ZO). Ind. beg.grond: gang, ruime woonkamer (30 m2), betegelde keuken, betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1e verd.- overloop. 3 ruime slaapkamers. 2e verd.: vliering. De woning heeft diverse extra's en verkeerd i.pr.st. van onderhoud. Koper moet huurflat kunnen aanbieden in Leiden. Vraagprijs incl. goed onderhouden stoffering 98.000,- k.k. Gerberaduin. Modem, perfect onderhouden, gestoffeerd herenhuis met vOor- en royale achtertuin (ZO) met vrij uitzicht over park, schuur en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal, toilet, ruime woonkamer met parket en open keuken. 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: ruime slaapkamer met dakkapel, grote berging, donkere kamer en aansluiting voor wasmachine. Benedenverdieping is voorzien van dubbel glas (thermopane). Vraagprijs 275.000,- k.k. Sophiastraat. Boven- en benedenwoning. Benedenwoning is verhuurd, bovenwoning met aparte opgang, leeg te aanvaarden. Ind.: grote woonkamer, keuken, douche en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, hobbyruimte en veel berging Koper moet huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs 80.000,- k.k. Oosterdwarsstraat. Voor jong paar: leuke geheel vernieuwde tussenwoning. Ind.: beg. gr.: ruime woonk. open keuken met eetbar, vestibule en toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers.groot balkon op het zuiden, badkamer met douche en wastafel, bergkast en vliering. Vraagprijs 110.000,- k.k. Catharinastraat. Leuke gestoffeerde eengezinswoning geheel vakkundig verbouwd. Rustige ligging. Ind. ruime woonkamer, keuken met alle apparatuur (is inbegrepen), douche en toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers en groot balkon op het zuid-westen. Vraagprijs 135.000,- k.k. Gerard Brandtstraat. Goed onderhouden hoekeengezinswoning met stenen schuur, achterom, plaats en c.v. (gas). Ind. beg.gr.: hal, woonkamer, kelderkast, toilet en fontein, keuken. 1e verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: vaste trap naar grote zolder met dakkapel. Vraagprijs 167.500,- k.k. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, c.v.-gas en warmwatervoorziening. Ind. beg.gr.: grote z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verd.: grote 4e slaapkamer en groot zonne-terras op het zuiden. Vraagprijs 400.000.- k.k. of Vraaghuurprijs 2.250,- p.m. LEIDERDORP Van Poelqeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (Z) grote stenen, schuur De woning is van geheel nieuwe c.v. gas voorzien. Ind. begane grond: ruime woonkamer keuken bal gang en toilet. 1e verd 3 slaapkacners. badkamer met ligbad. 2e to,let en wastafel. 2e verd.. grote studeer/logeerkamer me. vn, ruim balkon om te zonnen, 276 000,. k.k. Koningsstraat. Ca. 95 m2 bedrijfsruimte met keukenblok en toilet. Het pand is voorzien van 3 grote ramen c.v.-gas en krachtstroom. Frontbreedte 10 meter, hoogte 2.70 meter. M Vraagprijs 160.000,- k.k. VOORSCHOTEN Jan Steenlaan. Rustig aan brede laan gelegen, goed onderhouden, tussenwoning met schuur, voor- en achtertuin en achteringang. Ind. beg.gr.: grote woonkamer met parketvloer, keuken, gang, hal toilet. 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel r Vraagprijs 235.000,- k.k. Nassaukade. Solide gebouwd tussenherenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achteruitgang. Ind. beg.gr.: entree, hal met garderobekast en toilet, grote living met parketen tuindeuren, moderne keuken. 1e verd. 2 ruime en een kleinere slaapkamer, badkamer met douche. 2e verd.: zolderslaapkamer en hobbyzolder. Het perceel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 285.000.- k.k. Papelaan. Gestoffeerd hoekherenhuis met grote garage annex berging, voor-, zij- en achtertuin. Ind. beg. grond: gang, grote woonkamer, gedeeltelijk open keuken met inbouwwasemkap en vaatwasmachine, toilet. 1 e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 2 met vaste wastafel, badkamer met ligbad en aansluiting wasmachine. 2e etage: zolderslaapkamer, grote berging en wastafel. Vraagprijs 335.000,- k.k. Leidseweg. Hoekherenhuis met grote nieuwe garage annex berging, voor- en achtertuin en achterom. Ind. beg.grond: ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, geheel betegelde moderne badkamer met ligbad en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, zolder met veel bergruimte Vraagprijs 268.000,- k.k. TER AAR Vosholstraat. Subliem onderhouden halfvrijstaand herenhuis (twee onder één kap) voor- en zonnige achtertuin ZO, garage, aparte schuur, achteruitgang, cv en vrij uitzicht. Ind. beg.grond: ruime hal, garderobe, toilet en fontein, woonkamer met open keuken met apparatuur. 1e etage: hal badkamer met douche, 3 slaapkamers. 2e etage: overloop en bergingen, ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs incl. diverse extra's o.a. schrootjeswanden-plafonds 262.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Kerklaan. Volledig gestoffeerd en goed onderhoud^y^t rnhuis met stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg.grond: entree, ruime Veuken, toilet, kelderkast. 1e verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wat^ v" 2e toilet. 2e verd.: overloop, cv-ruimte en 4e slaapkamer met velux dakraam. Vraagprijs 235.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Geheel gestoffeerd herenhuis met zonnige achtertuin, stenen schuur en achterom, voorzien van cv-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met parket en open haard, moderne keuken, toilet, hal en garderobe. 1 e etage: 3 slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet, zolderetage: ruime zit-slaapkamer met dakkapel en mogelijkheid voor donkere kamer. Het gehele huis is voorzien van dubbel glas (thermopane). Vraagprijs incl. stoffering en alum, horren etc. 265.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Groot winkel- annex studiopand op de Breestraat in Leiden. Frontbreedte min. 12 meter. Prijsidee 500.000,- Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* Te koop zeer luxe verbouwde drive-in. Ind.: entree, grote verbouwde bar-tuinkamer met openslaande deuren naar de tuin op het zuiden, en garage. 1e verd.: 45 m2 woongenot met door architect ontworpen kasten en banken. Naar het interieur aangepaste open keuken (nieuw). 2e verd.: 3 slaapkamers met speciaal gemaakte kasten, bedden en badkamer met toilet en ligbad. Door het hele huis Besouw tapijt. Ideaal gelegen in een rekreatieve omgeving en slechts 30 minuten van alle randsteden. Vraagprijs f 275.000,- k.k. _A.„ *ji MAKELAARDIJ O.G. LEIDERDORP A. v. Burenstraat, Tussenwoning, voor- en achtertuin, schuur, ruime woonkamer met open haard, 4 slaap kamers, douche, CV olie. f. 234.000,-K.K. Beatrixstraat. Tussenwoning voor- en achtertuin, schuur, woonkamer 9 x 3.70 met parket en open haiard, halfopen keuken, mooie serre, 4 slaapkamers, douche, hobbykamer, CV gas. f 228.000,-- K.K W. de Zwijgerlaan. Tussenwoning zeer mooi gelegen aan singel. Woonkamer, luxe keuken, 4 slaapkamers, douche. f 225.000,-K.K. Camphuijsendreef. Zeer groot perfect onderhouden tussenwoning, L-vormige woonkamer met open haard halfopen keuken, 5 royale slaapkamers, badkamer, 2de toilet, vliering, voor- en achtertuin (zuiden) met schuur, CV gas. f 358.000,--K.K. Meeuwenlaan. Tussenwoning, voor- en achtertuin (zuiden) met schuur, woonkamer 8 x 3,60; 4 slaap kamers, ruime douche; goede ligging in rustige wijk f 229.000,-K.K. Wielewaallaan. Tussenwoning met voor- en diepe achtertuin, ruime woonkamer met open haard, luxe open keuken met fraaie eetbar, 4 slaapkamers, badkamer; CV gas en div. inbouwapparatuur. f 240.000,-K.K. ZOETERWOUDE Loethe. Zeer fraai gelegen (blijvend vrij uitzicht) ruim herenhuis met garage, voor- en achtertuin, ruime woonkamer, woonkeuken, 4 zeer grote slaapkamers, zeer luxe badkamer, CV gas. f 345.000,--K.K. Nassaulaan. Hoekhuis met garage, 3 zijden tuin,woon kamer, 4 slaapkamers, douche, CV gas. f. 218.000,-- K.K. Burg. v. Gilsstraat. Middenwoning, voor- en achter tuin, CV gas, woonkamer, open keuken, 4 slaapka mers, ruime douche. f 189.000,--K.K. HOOGMADE v. Alcmaerlaan, in rustige en aantrekkelijke omgeving gelegen beknopt herenhuis, voor- en achtertuin, schuur, CV gas. L-vormige woonkamer, open keuken, 2 slaapkamers, badkamer, vliering, f 207.000,--K.K. ROELOFARENDSVEEN P. v.d. Veldenstraat. middenwoning, voor- en achter tuin, schuur, 5 kamers, douche. f. 178.000,--K.K. makelaarskantoor M MAKELAARS IN W* LOEVESTEIN 37 ONROERENDE GOEDEREN K5BSI TEL. 071-890300 Wonen aan de rand van Leiden in de groene Merenwijk In de groene Merenwijk worden een aantal riante woningen gebouwd. De indeling is als volgt: Beg. grond: garage, ruime hall, toilet, luxe keuken, grote living met open haard. 1e verdieping: 4 ruime slaapkamers, badkamer, aparte doucheruimte, groot balkon. 2e verdieping: 2 ruime slaapkamers, groot zonneterras, berging, vanuit een der slaapkamers is ook nog een hob byruimte te bereiken. Het geheel is voorzien van c.v., dubbele beglazing, kleur sanitair en tegels naar keuze, binnendeuren eiken fineer. Oplevering ca. september-november 1978. Koopsom vanaf 415.000.- v.o.n. Alleen zij die woonachtig zijn te Leiden of economisch verbonden zijn kunnen in aanmerking komen voor deze woningen. Inlichtingen: HOLLANDWONING B.V., Kanaalweg 29-31, Capelle aan den IJssel. telefoon 010-507766

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36