groepsleider bottelarij m Medewerkers voor de afdeling assurantie. amro bank rsoneel penso ^FFl"6 overduin Afwisselend werk voor meisjes met MAVO op een Amro kantoor. ervaren electro-monteur wmtmtmtBm RUTGES BV een monteur soneel PERSONEEL**30^ f medewerker amro bank ©J ervaren automonteurs TIMMERMAN jGHuF wranm Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden afdelings-secretaresse administratief assistente VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN Vs. Welkombij HEINEKEN personal PERSONEEL personeel Binnen de administratie van ons centrum zoeken wij een voor de afdeling boekhouding. Kandidaten dienen een opleiding te hebben op MAVO- of MEAO-niveau, aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden en M.B.A. Kandidaten, die reeds vergevorderd zijn met de M.B.A.-opleiding kunnen ook solliciteren. Gezien de leeftijd van de overige medewerk(st)ers zoeken wij iemand van 25 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur van „Overduin" Nachtegaallaan 5, Katwijk aan Zee, (telefoon 01718-15441). HERVORMD PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN KATWIJK AAN ZEE Voor onze Amro kantoren in Leiden en Oegstgeest zoeken wij drie meisjes die in het bezit zijn van een MAVO- en een type-diploma. Ben je zo tussen de 18 en 21 jaar en wil je gevarieerd werk doen, dan ben jij misschien degene die wij zoeken als balie-assistente of als assistente op ons secreta riaat Als balie-assistente onderhoud je het contact met onze cliënten. Dat betekent o m.: mensen helpen als ze geld komen halen of brengen, vakantiegeld komen omwisselen, inlichtingen wensen over spaarmogelijkheden enz. Op ons secretariaat, de afdeling waar brieven en notulen worden uitgetypt, agenda's worden bijgehouden en rapporten e.d gearchiveerd, hebben wij ook een interessante job voor je klaar liggen. Naast je salaris heb je recht op vakantietoeslag, een aandeel in de winst, een extra uitkering van 1/12 van het jaarsalaris en minstens 21 vakantiedagen Als je wat voelt voor een van deze functies, schrijf dan naar de Amro Bank, afdeling personeelzaken. Rapenburg 39 in Leiden Noord-Zuld-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor onze onderhoudswerkplaats in Leiden, waar onze dieselautobussen worden nagezien en onderhouden, vragen wij Een interessante baan, die bovendien goed wordt betaald. Er wordt in roulerende diensten gewerkt, waarvoor een onregelmatig heidstoeslag geldt. De N.Z.H. kent uitstekende sociale voorzieningen. Daarnaast heeft u - ook het gezin - vrij vervoer op het gehele lijnennet van Den Haag tot Den Helder. Vakantietoeslag 8%. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Th. van der Meij, telefoon 023 - 31 92 27, toestel 224. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2014 HS Haarlem. Bouwbedrijf Vonk Leiden B.V. Rijn en Schiekade 97B voor verbouw en onderhoudt. Telefoon 130396 of 764417. Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Daarnaast voeren wij in binnen- en buitenland montagewerken van komplete fabrieksinstallaties uit. Voor het onderhoudsteam in onze fabriek te Leiden zoeken wij op korte termijn een die zelfstandig werkzaam zal zijn in het onder houd en de reparaties van electrische installa ties, machines en gereedschappen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, Zoeterwoudse- weg 1 in Leiden, telefoon 071 - 76 93 12 toestel 414. als dochtermaatschappij van de Hollandse Constructie Groep deel uitmakend van HBG nv Bedrijfseconomisch bureau Organisatie en Efficiency Op het secretariaat van deze stafafdeling van de Direktie zal per 1 juli a.s. de vacature ontstaan van vac. nr. 906.C.07.17.LD voor de secretarieel/administratieve onder steuning van deze afdelingen. De taken zullen o.a. bestaan uit.* - behandeling van correspondentie; - type werkzaamheden; - het maken van afspraken en telefoonbediening; - verrichten van enige administratieve taken; - in voor komende gevallen notuleren van vergaderingen. Verlangd: middelbare schoolopleiding; goede typevaardigheid, administratief inzicht, enige jaren ervaring, kennis van steno en notuleren strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2129 bruto per maand. Infectie Commissie Bij deze dienst die zich bezig houdt met de preventie en bestrijding van ziekenhuis infecties zal een vacature ontstaan van vac. nr. 141.D.07.17.LD Taak: het in klein teamverband verrichten van: - diverse administratieve taken; - post- behandeling en typewerkzaamheden; - documentatie; - meehelpen aan het gereed maken van gegevens voor computer verwerking; - in voorkomende gevallen assistentie verlenen bij epidemiologisch onderzoek. Verlangd: diploma MAVO-4, bij voorkeur diploma doktersassistente; zeer goede type vaardigheid; behoorlijke kennis van de Engelse taal en enige administratieve ervaring. Salaris max. 2003 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgcrwcg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ENKELE BEKWAME CHAUFFEURS Groot rijbewijs combinatie er varing strekt tot aanbeveling. D. Jonker b.v. Industrieweg 7, Zoeterwoude RD. Telefoon 071-699215. SMIT'S BOUWBEDRIJF B.V WONINGBOUW BEVERWIJK UTILITEITSBOUW Wij vragen met spoed voor bouwwerken in Alkmaar, Beverwijk, Bloemendaal, Rotterdam, Uitgeest, Aalsmeer en IJmuiden. Naast een goed loon bieden wij u uitstekende secondaire arbeids voorwaarden en de mogelijkheid tot deelneming aan een bedrijfs- spaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. vraagt voor spoedige indiensttreding voor de garage van het zware wegtransportmaterieel te Alphen a/d Rijn. De gezochte medewerker dient bij voorkeur de nodige ervaring als dieselmonteur te hebben en te beschikken over het rijbewijs BCDE Indien U belangstelling heeft, is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720) 29 210, toestel 322. Het adres is: Bedrijfsweg 21 2404 CB Alphen a/d Rijn. Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV Voor de bottelarij van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij een groeps leider. Hij heeft zijn werkterrein in de afdeling, waar het bottelen en verpakken van ons produkt plaatsvindt Dit proces is sterk gemechaniseerd. Hij heeft tot taak op de hem toe gewezen produktielijn te zorgen voor een goede procesvoortgang en bewaking van het kwaliteitsniveau. Tevens geeft hij leiding aan 15 a 20 produktie-medewerkers. Er wordt gewerkt in een 3-ploegendienst. Voor deze funktie is een opleiding op M.T.S.-niveau en ervaring in een produktiebedrijf gewenst. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten van 26-40 jaar. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Het bruto aanvangssalaris voor 26-jarigen en ouder bedraagt f 2.395,— per maand, exclusief de ploegen- Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke tantième- Belangstellenden kunnen schriftelijk kontakt opnemen met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1, Zoeterwoude. Voor onze buitendienst-medewerker Assurantie, zoeken wij een assistent van minimaal 25 jaar, die een behoorlijke kennis bezit van het pakket zakelijke verzekeringen. Hij zal frequent contact onderhouden met onze cliënten en deze relatie moeten continueren en versterken. Zakelijk inzicht en zelfstandigheid zijn daarbij onontbeerlijk. Evenals trouwens spreekvaardigheid en flair Het karakter van deze functie eist verder een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een Assurantie-diploma B en het Branchediploma Varia. Tevens zoeken wij een jongeman van ongeveer 25 jaar voor de afdeling assurantie. Hij is in het bezit van een HAVO- en een Assurantiediploma B. Hij leert op deze afdeling het gevarieer de verzekeringspakket van de Amro Bank goed kennen. Hij correspondeert telefoneert en geeft adviezen aan cliënten aan de balie. Naast een vast salaris en vakantie toeslag ontvangt u een extra uitkering van 1/12 deel van het jaarsalaris en een aandeel in de winst. Het aantal vakantie dagen is 21. Bent u geïnteresseerd in een van genoemde functies? Schrijf dan een brief aan de afdeling Personeelzaken van de Amro Bank, Rapenburg 39, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12