Sfeerrijkwonen heeft z'n prijs. Die is verrassend laag, bij Hulshoff. Slapen op z'n mooist hoeft echt niet duur te zijn 445.- 165.- 1095.- Beeld van een woonwand Het rijke tafelen vooreen bijzondere prijs ÓZOr oyr Prijsprestatie in zitcomfort Anders Denken over Wonen Wat uw woonwensen ook mogeti zijn, Hulshoff heeft u veel te bieden: een onbeperkte keus in kwaliteitsmeubelen, prijzen die verrassend lager zijn dan elders en.een comfortabele garantie, voor alle zekerheid. Wat wilt u nog meer? Objektieve adviezen? Onze woonspecialisten staan voor u klaar. Deze slaapkamer is er een goed voorbeeld van. Strak, modern van lijn, fraai ogend en toch funktioneel. Keuze uit welgeteld 4 uitvoeringen: groen eiken, mahonie, blank grenen en bruin eiken dekor. Het ledikant is leverbaar met of zonder ruimtewinnende bedladen. Ledikant zonder laden, 140,180, 200 cm breed Nachtkastje met 3 laden Daarbij een dekoratief opzet element Royaal uitgevoerd opzet- element voor boven het ledikant, inklusief verlichting. Ook leverbaar met een prak tische wekkerradio Deze fraaie slaapkamerkast of schuif kast zo u wilt, is er in vele uitvoeringen: 2 of 3-deurs, 200,250 of 300 cm breed, één hoogte: 230 cm. Evenzeer verkrijg baar met spiegeldeur waardoor het slaapinterieur ruimer oogt. Speciale 1 Hulshoffprijzen, al vanaf Prisma Plus is de naam. Met ondermeer een uitklapbaar blad waarmee m een ommezien een eethoek gelaeëerd kan worden. Ideaal bijvoorbeeld voor een interieur met een bescheiden oppervlakte. Het geheel is opgebouwd uit losse elementen waarmee u oneindig veel kombmaties kunt realiseren. Hulshoff staat u daarbij graag terzijde met een volledig op uw wensen en mogelijkheden afgestemd advies. Aan u de keus: uitvoeringen in wit-laqué of diverse houtsoorten zoals mahonie, teak en palissander. Een kombinatie van laqué en hout is ook mogelijk. Speciale Hulshoff prijs als afgebeeld 2679.- Sfeerbepalende eethoek met een De stoelen: frame in chroom, welhaast futurische vormgeving. zitting en rugleuning van Ronde tafel, uitgevoerd in chroom duurzaam stof. Per stuk en met een zwaar glasblad Den Haag: Spui Rotterdam. Lijnbaan (vrij parkeren achterzijde) Leidschendam: Leidsenhage Rijswijk: In de Bogaard Eindhoven: Winkelcentrum Woensel (Voormalig EDAHpand) Zwolle: Dne Pistolengang Leiden: Nieuwe Rijn (hoek Nieuwstraat)

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18