"Ik wistdat ikzelf O uit die hel moest komen J voorjaars snet- 27.- rrrm 2 van de vele KOK zegt gitarist Jan Akkerman. In '76 werd hij uit de 'gouden kooi van Focus gezet. Hij was er kapot van, bijna letterlijk. 1V2 Jaar later kwam hij bij bewustzijn. Zijn gitaar, zijn stukkie hout, helpt hem bij het streven naar menselijke perfectie. Een zonnebril Een service-beurt moet bij je gezicht passen. heeft elke ziel wel eens nodig. Daarom is de mode bijzonder Dat kan tijdens een groeps- voorzichtig met het montuur. therapie. Samen op weg naar een Toch zijn er verschillen. Kijk, op je nieuwe bewustwording. Lees over Omdat het fijn is om jezelf te zijn Bedienen mogen vrouwen best. In coffee shops en wegrestaurants. Zodra een eethuis een zekere klasse krijgt, komen ze er althans bedienend niet in. Viva's weekeinde vol beklemmende ervaringen. Wie het breed heeft kan het breed laten hangen. i Dat gaat makkelijk met die wijde gewaden, uit vele meters flinter dunne stof gesneden. Prachtig leren sandaletje in de kleuren rood, wit en blauw Maten 36/41 Omdat het voorjaar is, slechts Hoge hakklompje in geraffineerde Italiaanse stijl. Soepel naturel leer Maten 36/41 Voor een zonnig prijsje AMSTERDAM-HAARLEM LEIDEN-ZAANDAM HAARLEMMERSTRAAT 105 GEMEENTE WARMOND Burgemeester en Wethouders van Warmond maken be kend dat zij voornemens zijn met toepassing van de ar tikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50. lid 8. der Woningwet bouwvergunning te verlenen aan de heer P. F. Williams, Dorpsstraat 15 te Warmond, voor het oprichten van een garage-berging met hobbyzolder op het perceel, kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie D nr. 2726, plaatselijk gemerkt Dorpsstraat 15. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 27 april gedurende veertien dagen op de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij hun college tegen de voorgeno men verlening der bouwvergunning bezwaren indienen. Warmond. 26 april 1978 Burgemeester en Wethouders voornoemd. Gemeente Warmond Burgemeester en Wethouders van Warmond maken be kend dat zij voornemens zijn met toepassing van de ar tikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8, der Woningwet bouwvergunning te verlenen aan de heer W. S. H. van Noort, Wasbeeklaan 4 te Warmond, voor het oprichten van een bedrijfswoning met garage op het perceel, kadastraal bekend gemeente Warmond, sectie E nr. 577, plaatselijk gemerkt Wasbeeklaan, nabij nr. 11a. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 27 april 1978 gedurende veertien dagen op de gemeentesecre tarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij hun college tegen de voorgenomen verlening der bouwver gunning bezwaren indienen. Warmond, 26 april 1978. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, C. Zoetemelk. W. F. de Vreeze. "Bij beschikking van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 24 april 1978 is wegens een geestelijke stoornis onder curatele gesteld Mevrouw Thecla Anna Jo hanna Maria Boersema, we duwe van Gijsbertus Bergers, wonende te Warmond in Huize Mariënhaven aan de Bis schopslaan no. 1met benoe ming van de heer M. A. G. Ber gers, wonende te Bussum aan de Anton Mauvelaan no. 4, tot curator en van Mevrouw Pieternella Maria van Heug- ten-Bergers, wonende te Lei den aan de Titus Brands- malaan no. 20 tot toeziend cu- ratrice. Leiden, 24 april 1978. In onze binnenkort te openen tandartsenpraktijk te Leiden is m.i.v. 1 juni a.s. plaats voor: 2 tandartsassistentes Voor deze. funktie, waarbij bereidheid tot samenwerken en enige ervaring noodzakelijk is, wordt een MAVO of gelijkwaardige opleiding verlangd. Leeftijd tot 20 jaar. Handgeschreven sollicitaties kunnen worden gericht A. L. Burger en A. C. Burger—Labruyère, Langestraat 14, Leiden Ter viering van KONINGINNEDAG zijn op MAANDAG 1 MEI a.s. de APOTHEKEN in de LEIDSE REGIO GESLOTEN Voor spoedeisende gevallen zijn geopend: Zuider Apotheek Lammenschansweg 7 - Leiden telefoon 071-123553 Apotheek van Breest Smallenburg Loevestein 6 - Leiderdorp telefoon 071-890000 Vroom Dreesmann Leiden met patisserie ervaring Van deze funktionaris in de leeftijd van 20 25 jaar verwachten wij een ruime praktijkervaring en ook belangstelling voor snelle serviceverlening in de counter. Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling personeelszaken van Vroom Dreesmann Leiden, tel. 071-141241. VROOMS DREESMANN

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 34