Wel of geen school in Haaswijk? Ledenstop en opslaan boeken duurt voort Geen gebrek aan vertrouwen binnen PvdA „Brief aan GS over art. 19 niet meer als verkiezings geb a ar" Ideeën over nieuwe Montessorischool jmcjfiK ï—eidse agenda LEIDERDORP - Nadat de vorige vergadering van de PvdA tame lijk emotioneel was geëindigd in verband met het politiek café, stelde het bestuur gisteravond deze kwestie opnieuw aan de orde. Het was inmiddels duide lijk geworden dat er geen sprake was van een gebrek aan vertrou wen bij de leden en daarom zag het bestuur bij voorbaat af van opstappen bij verwerping van haar voorstel om het politiek café elders dan bij Wik te houden. De vergadering besloot op de huidige voet door te gaan tot na de verkiezingen en vervolgens een commissie te benoemen die het probleem samen met de an dere partijen moet bestuderen om uiteindelijk in het najaar te komen tot een politiek café in een aanvaardbare vorm en op een voor ieder aanvaardbare plaats. Een tweede belangrijk punt be trof het stellen van prioriteiten op basis van het onlangs goedge keurde verkiezingsprogramma voor de komende vier jaar. Omdat de PvdA zich bewust is van de beperkte gemeentelijke bud gettaire mogelijkheden enerzijds en de zware financiële con sequenties van haar verkiezings programma anderzijds, waardoor het gevaar bestaat dat prog rammapunten slechts propagan distische waarde hebben, heeft de partij een lijstje opgesteld van een tiental punten die voorrang moeten hebben. Er komen onder meer in voor. de bouw van een nieuwe bibliotheek, voorzienin gen voor het oude dorp, de aanleg van een nieuwe "Doesburg", het aantrekken van een schoolbio- loog en de inrichting van een schoolbiologisch centrum. De ledenvergadering aanvaardde gisteravond eveneens een motie waarin zij er bij de fraktie met klem op aandrong via de gemeen teraad de beheerscommissie voor de kabeltelevisie te verzoeken dat zij die geen prijs stellen op uitbreiding van hun ontvangst mogelijkheden via aansluiting op de CAI, geheel zullen worden verstoken van beeld en geluid. In de motie werd nog eens het as- pekt van keuzevrijheid bena drukt, evenals de ontoereikende voorlichting van gemeentewege. De motie ondervond geen steun van de fractie, die zich dan ook zal beraden over uitvoering ervan. Voortbestaan Forse Caters wordt bedreigd VOORSCHOTEN - Het voortbe staan van de carnavalsvereniging „De Forse Caters" wordt ernstig bedreigd. Er zijn twee hoofdoor zaken allereerst de mankracht en daarnaast de slechte financiële resultaten van het afgelopen seizoen. Voorzitter L. de Steur betreurde het, dat de carnavals vereniging blijkbaar in Voor schoten niet aanspreekt. In de afgelopen zes jaar is er weinig verandering gekomen in de men sen, die iets willen doen voor de vereniging. Het bestuur ziet een voortbestaan alleen nog mogelijk indien meer leden bereid zijn om enige taken te willen vervullen De Raad van Elf telt nog slechts zes leden en volgens het bestuur is er geen mogelijkheid om weer vol tallig te worden. De algemene le denvergadering werd hal verwege geschorst en daarna werd een tweede vergadering geopend (noodzakelijk volgens de reglementen). In die tweede vergadering deed het bestuur het voorstel om de leden tot 15 mei de gelegenheid te ge ven nieuwe kandidaten voor te dragen voor de Raad van Elf en het bestuur. Tijdens een algemene ledenverga dering op 29 mei zou dan het re sultaat bekeken worden. Vanuit de vergadering kwam het voor stel tot het benoemen van een commissie van ,,Wij?e mannen en vrouwen" welke het ledenbe stand zou doorlichten. Na veel discussie werd de commis sie gevormd. Deze commissie zal op kort termijn alle leden bena deren met het verzoek om niet alleen te willen feesten maar ook achter de schermen voorbe reidend werk te doen. Het financiële resultaat van het af gelopen seizoen is zeer slecht. De drie grote avonden werden slecht bezocht en vooral de „Zitting" met o.a. Jan Blaaser leverde een negatief saldo op van bijna 4.000,- Levendige discussie tijdens politieke forumavond Oegstgeest OEGSTGEEST - Een geslaagd initiatief van de SJJO (Stichting Jeugd en Jongerenwerk Oegstgeest) mondde gisteravond in Taberna uit in een vrij levendige discussie tussen de verschillende Oegstgeester politieke partijen die aan de gemeenteraadsverkiezingen gaan deelnemen en een behoorlijke inbreng van het publiek. Centraal stonden (hoe kan het ook anders) Haaswijk, de afbraak van het oude Curiumgebouw en de verkeerssituatie in Oegstgeest. Wat Haaswijk betreft bracht Ge rard Wuisman, nieuwkomer in de Oegstgeester politiek voor wat D'66 wat vuur in de discussie door namens zijn partij de voor keur voor de bouw van een 'school in Haaswijk te proclame ren. Wuisman vond dat bijvoor beeld de vierde openbare school, die gepland is aan de Hazen- boslaan naast de Pedagogische Academie, naar de overkant van het Oegstgeester kanaal (in Haaswijk) geprojecteerd kon worden. Mobiliteit Volgens D'66 moeten er vanaf het begin schoolvoorzieningen in Haaswijk komen. CDA-fractie- leider Van Veen wees erop dat de bouw van een school in Haaswijk vrijwel automatisch de bouw van andere bijzondere scholen tot ge volg zou hebben 'al is het maar uit concurrentie-overwegingen'. Volgens Van Veen, die zich niet pessimistisch toonde over slui ting van scholen, betekent dit dan teveel scholen voor te weinig leerlingen. 'De scholen moeten een zodanig aantal leerlingen hebben dat het financieel haal baar kan blijven om kwalitatief goed onderwijs te geven', aldus de CDA-er. Wuisman wees er in zijn verweer nog op dat een school een wezenlijk element vormt van een wijk. Het con- currentie-argument van Van Veen legde hij naast zich neer 'omdat de ouders van kinderen die in de wijk wonen een hand tekeningenactie kunnen organi seren voor een school en dat die er dan toch komt" Samenwerking Karei Beckers kon gedeeltelijk met de gedachtengang van Wuisman meegaan en bracht een globaal idee van een school naar voren die op basis van samenwerking (tussen de verschillende vormen van onderwijs) in Haaswijk ge sticht zou kunnen worden. WD-fractieleider Reilingh zei dat duidelijk was geworden dat niet meer langer met de bouw van de vierde openbare lagere school gewacht kon worden. „Ze moet aan de Hazenboslaan komen, omdat de eerste paal voor Haaswijk voorlopig nog niet in de grond is", aldus Reilingh. CDA-er Kakebeeke viel het col lege en de raad gisteravond aan toen vanuit de zaal vragen wer den gesteld over de sloop van het oude Curiumgebouw in de kern van het dorp: „Er was niet genoeg belangstelling voor dit onder werp in de raad. Het college deed alsof hun neus bloedde. Er werd gesloopt met het motief dat jon getjes vuurtjes stookten in het gebouw. Je staat dan als raad machteloos". Bevoegdheden PvdA-lijsttrekker van Belle, tevens wethouder, gaf de aanwezigen als antwoord dat de gemeente in deze zaak helemaal geen be voegdheden had. „De particu liere eigenaar heeft bevoegdhe den. Wij kunnen als gemeente wel een bouwvergunning weige ren, maar geen sloopvergunning behalve als het om „beschermd dorpsgezicht" gaat" Enkele aanwezigen vroegen zien ar of de gemeente niet zelf meer de hand moet houden in de ontwik keling van een verkeerscircula tieplan in plaats van het ver keersbureau Dwars Hederik en Verhey, dat bezig is met de ont wikkeling van het plan. Ook ble ken er onder het publiek twijfels te bestaan of er ooit wel een de gelijk plan zal komen van DHV dat aan de verkeersleefbaarheid voldoet. PvdA-fractieleider Kohlbeck zei persoonlijk de conclusies van DHV te plaatsen naast het schaduw-verkeersplan van de Verkeersgroep Oegstgeest en dat hij zonodig dit (meer eenvoudige) plan zou laten prevaleren boven het rapport van DHV. Reilingh (WD) verwoordde in een van zijn antwoorden nog het stand punt van de verschillende frac ties door te stellen dat in ieder geval ernaar gestreefd wordt het doorgaande verkeer uit de kern van Oegstgeest te weren. Onderscheiding Heldenfonds voor redders LEIDERDORP - Burgemeester van der Have overhandigde gis termiddag drie Leiderdorpers een „loffelijk getuigschrift" voor hun gezamelijke reddingsdaad van vorig jaar. Op 18 april hebben de heren van Delft, van Zanen en Vas Dias de zestigjarige heer Schouten uit zijn brandende wo ning aan de Mauritssingel gered. Zij vonden hem in bewusteloze toestand en zijn er in geslaagd hem de woning uit te krijgen. Niet zonder gevaar voor eigen le ven zoals blijkt uit het politiever slag dat indertijd werd opge maakt. Volgens dit rapport be stond groot gevaar voor een uit slaande brand tijdens de pogin gen van de redders om het slach toffer in de rook te vinden. Een van de grote ruiten heeft de vlammenzee kunnen beperken De zuurstoftoevoer was daardoor echter beperkt. Namens het Carnegie-helden fonds KAREL BECKERS: Burgemeester Van der Have geflankeerd door de heer Schouten (staand rechts van hem) en de heren Van Delft (rechts), Van Zanen (links) en Vas Dias (tweede van links) voor de uitreiking van het getuigschrift van het Carnegie-heldenfonds overhandigde burgemeester van de Have een oorkonde en een as bak met inscriptie. Een van de ondertekenaars van de oorkonde was de commissaris van de ko ningin, Mr. M. Vrolijk. De burgemeester toonde zijn dering voor de snelle waarop de redders in actie gekomen. Bibliotheekbestuur ziet weinig mogelijkheden LEIDERDORP - Het bibliotheek bestuur in Leiderdorp ziet. weinig mogelijkheden om de ingevoerde ledenstop en het opslaan van boeken ongedaan te maken. De penningmeester de heer Van Kleef zette gisteravond in de commissie onderwijs uiteen hoe precair de situatie op dit moment wel is voor hun bibliotheekak- tiviteiten. "Een ding speelt hier eigenlijk maar een rol en dat is ruitmegebrek. Halen we de lees tafel we weg komt de rijkssub sidie in gevaar, het voldoet niet aan de eisen van een openbare bibliotheek waarin verplicht een leestafel aanwezig moet zijn. Ruimtegebrek uit zich verder in de ongelukjes met omgevallen •stapels boeken en personeel dat zo langzamerhand de benauwde werkruimte niet meer aankan. Niemand weet dan ook nog wan- Cheques voor ziekenomroep en Brunelkamp LEIDERDORP - Vertegen woordigers van Ley then rode en van de Stichting dag verblijf voor gehandicapten in Noordelijk Zuid-Holland Holland hebben gistermid dag uit handen van de Leiderdorpse burgemeester van der Have twee cheques gehad van 7500 gulden. De cheque voor de stichting komt ten goed aan het gezins vervangend tehuis "De Bru nelkamp" en wordt waar schijnlijk voor een vakantie reis van de bewoners daar be steed. De andere cheque zal gebruikt worden voor de verder ont wikkeling van de ziekenom roep van Leythenrode. Het geld is beschikbaar gesteld door projectontwikkelaar Matser, naar aanleiding van de eerste paal voor het nieuwe winkelcentrum in Leider dorp die afgelopen maandag door de commissaris van de koningin Vrolijk werd gesla gen. Voor de stichting waren bij de overhandiging de heren V. Emmerik, (Stichting), Booij (De Brunelkamp) en Jansen (De Gading) aanwezig. Van Leythenrode namen de heer Van der Wal (bestuur) en mevrouw Konings (Interne Radio Omroep Leythenrode) het geld in ontvangst. neer we op iets beters kunnen re kenen, het is uitzichtloos. We hebben pas zekerheid als ik de man met de witte helm onze eerste paal zie slaan." Toch zal het bestuur verschillende suggesties die in de onderwijs commissie naar voren kwamen ter harte nemen. Onderzocht zal worden of het boekbestand niet verminderd kan worden aan de hand van hoeveelheid uitlenin gen. De minst uitgeleende boe ken zouden opgestapeld kunnen worden. Van Kleef was bang dat het niveau van de bibliotheek hierdoor omlaag zou gaan. Het voorstel van de heer Verdier (KVP) om de leegstaande schoollokalen te gebruiken zal eveneens door het bestuur wor den overwogen. Wat betreft de in formatie van gemeentewege had het bestuur veel aanmerkingen op de wijze waarop zij berichten moesten vernemen, meestens via kranten. "Alles moeten we maar ergens lezen, we krijgen nooit van te voren bericht welke ver wachtingen we mogen koesteren. Dat maakt ons wel een beetje kriegelig". Mevrouw Gehner (WD) bena drukte de telefonische kontakten die wèl hebben plaats gevonden. "In deze situatie kan informeel overleg uiterst belangrijk zijn, dat blijkt wel. Het college heeft inmiddels een brief opgesteld die naar het bi bliotheekbestuur verzonden zal worden. Daarin zullen alle zaken zoals die nu liggen volledig ver meld worden. Subsidieaanvraag Stakende stemmen voor een subsi dieaanvraag van de buurt- en speeltuinvereniging "Zijlk wartier" Zowel voor de vereni ging zelf als voor de dertigdui zend gulden om het nieuwe ge bouw aan te kleden met onder andere toneelvoorzieningen Over dit laatste zal de commissie financien moeten beslissen. Het bleek gisteravond dat het nieuwe multifunctionele gebouw dat in het Zijlkwartier wordt ge bouwd in het eerste ontwerp te veel is „uitgekleed" Teveel be zuinigingen zijn aangebracht zo dat de gemeente Leiderdorp een extra subsidie van C.R.M kon krijgen. OEGSTGEEST - Het Oegstgeester PPR-raadslid Karei Beckers ziet in de brief die B en W enige tijd geleden aan GS zonden over eventuele toepassing van artikel 19 voor de aanleg van de brug, die het toekomstige Haaswijk moet ontsluiten, niet meer dan een ge baar voor de verkiezingen. Te meer daar de brief de procedure daartoe niet in gang zet, maar slechts wil polsen hoe de gedepu teerden over een eventuele echte aanvraag zullen oordelen. Toepassing van dit artikel kan een versnelde uitvoering van een be stemmingsplan (ondanks bij voorbeeld bezwaarschriften té gen) realiseren. Beckers vraagt zich nu in een brief aan de frac tievoorzitters af of het college hiermee niet de door GS meer malen geuite wens om grote zorgvuldigheid bij gebruik van dit artikel te betrachten. Stevenshofjespolder bestemmingsplan Haaswijk der uit te breiden om bebouwing van de Stevenshofjespoldei daarmee te kunnen voorkomer naar zijn mening nooit ernstig door B en W bekeken is. "De toe stemming dat dit zou gebeuren was juist reden voor de PPR vóói het bestemmingsplan te stem men" herinnert hij het college nu. Karei Beckers liet gisteravond tijdens de forumavond van de politieke partijen in Oegstgeest blijken dat men verder moet kijken als men aan het milieu denkt. Beckers vraagt zich af of met be trekking tot Haaswijk niet een poging gedaan kan worden om "meer te gaan bebouwen als zo'n smalle strook waardoor een an dere polder gespaard kan blijven" Zijn gedachten gaan hierbij uit naar de Stevenshof jespolder waar de gemeente Lei den tussen de 3 en 4000 woningen wil neerzetten. Volgens Beckers moet er dan ook een overleg komen tussen Oegstgeest dat 1200 woningen in Haaswijk wil, en de gemeente Leiden. Schrijnend voorbeeld Gerard Wuisman, liet als lijst trekker van D'66 in Oegstgeest, tijdens het forum weten dat alvo rens artikel 19 zal worden toege past men weloverwogen te werk moet gaan. Wuisman stipte daarbij de "artikel-19 bouw in de gemeenten Rijswijk en Zoeter- meer als schrijnende voorbeel den van te haastig uitgevoerde plannen" aan. Wuisman drong aan op wat meer concrete gegevens die duide lijker de behoefte naar Haaswijk aangeven. Wethouder Van Belle reageerde dat bij het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten en de gemeente Oegstgeest dat zich met de ontwikkeling bezighoudt, tweeduizend aanvragen van wo ningzoekenden voor Haaswijk zijn binnengekomen. Hij refe reerde verder nog aan de enquête die momenteel gehouden wordt en verduidelijkte met een grafiek die aan de hand van de leeftijd- soDbouw in de toekomst, een grote woningbehoefte aantoont). Oude dicht per 1 oktober OEGSTGEEST - De Montessorischool Oegstgeest gaat 1 oktober van dit jaar dicht. Ongeveer 20 ouders van leerlingen van de lagere Montessorischool die in de Raad van Bijstand vertegen woordigd zijn hebben gisteravond, met één stem tegen het be stuursvoorstel aanvaard de school in oktober op te heffen. De oorzaak hiervoor is het slop waarin de school geraakt is na ja renlange moeilijkheden tussen ouders-bestuur en het schoolhoofd Bruins. De beherende Stichting heeft dan nog een kleuterschool in Oegstgeest onder haar hoede die momenteel zeventig leerlingen telt. Bestuursvoorzitter Westendorp ziet nog een toekomst weggelegd voor het Montessori-school-on- derwijs in Oegstgeest "Het bestuur wil de zaak eerst een jaar tot rust laten komen. Maar er zijn al ideeèn geopperd met een nieuwe vereni ging weereen Montessorischool op te richten, die dan het huidige onU slagen schoolhoofd niet automa tisch in dienst zou hoeven te ne- "Ook willen we met de gemeente om de tafel gaan zitten om te probe ren een openbare Montessori school van de grond te krijgen", vervolgt hij. "Belangstelling voor Montessorischool-onderwijs is er in de regio, menen wij, meer dan voldoende en ook landelijk gezien stijgt deze voortdurend" aldus de voorzitter van het bestuur. Rommelmarkt In de Kastanjelaanschool in Leiderdorp wordt morgen een rommelmarkt gehouden van ne gen uur tot half twee. Traporgels, kinderwagens, bankstellen en nog veel meer zal daar te koop zijn. De opbrengst zal worden gebruikt om enige noodzakelijke voorzieningen in de Kastanje laanschool aan te brengen. Ziekentriduum (50 jarig jubi leum) wordt dit jaar gehouden op 9, 10 en 11 mei aanstaande in de Christus Dienaarkerk te Zoeter- woude. Cake In de Lindehoeve in Voorschoten treedt zaterdagavond de reggae- formatie Cake op. Dein 1961 inde sloppen van Trench Town op Jamaica ontstane muziek wordt die avond gespeeld door een van de weinige groepen die alleen maar reggae spelen. Het optreden van Cake begint om 21.00 uur. WOENSDAG 26 APRIL 1978 Woensdag Politici en affiches achter de tafel in Taberna gisteravond: Van rechts naar links: Kakebeeke (CDA), Van Veen (CDA), de forumvoorzitter, Kohlbeck (PvdA), Van Belle (PvdA) Hartman (PPR), Reilingh (VVD) en mevrouw Rörsch (VVD) Kennedylaan 11, Oegstgeest, infor matieavond Baha'i gem., 20 uur. Vijfhovenhuis, Hoflaan 169, spreekuur Alg. Ned. Invalidenbond, do. van 9-11 uur; open-huis bejaarden, do. van 14- 16.30 uur. Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklozen, do. van 10.30-12.30 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, volks dansen; zeefdrukken; jazzballet; gitaar- cursus; goochelen, pottenbakken; teke nen en schilderen, 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, gitaarclub, 15.30 uur; vegetaries eethuis, 18 kreatieve werkavond; gespreksgroep Praxi, 20.30 uur. Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 14-17 uur en 21-24 uur. Gebouw Irene, Hoofdstraat 82, Leider dorp, ontmoetingsmiddag werklozen, 14-16 uur. Leidse Schouwburg, het Onafhankelijk Toneel met "Hedda Gabler, 20.15 ui Imperium, Vestestraat 40, kindertoneel en dansgroep, 14.30 uur. Gulden Vlies, Breestraat 125, avond o persproblematiek, 20 uur. Cultureel Centrum, Voorschoten, lezing IJsselmeerpolders, 10 uur. Zijllaankerk, Wassenaar, vooijaarsbeurs UW, 10 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. be stuurszaken, 17 uur; schoolraad, 20 uur. Donderdag Troef, Noordeinde 2a, voorlichtings avond werkgroep dienstweigeren, 20- 21.30 uur. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, 19-20 i Troef, Noordeinde 2a. Nederlands voor buitenlanders, 19.30 uur; project Leiden; handenarbeid, 20 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, sport- café; toneelworkshop; gitaarcursus; Go; 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, kera- miekkursus, 19.30 uur; tapdansgroep; koffiebar, 20 uur. Architektenwinkel, Hooglandse Kerk- gracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 uur. Stadhuis, cie. ruimtelijke ordening en openbare werken, 20 uur; cie. samen levingsopbouw, maatschappelijks aan gelegenheden, gezondheidszorg en cul tuur, 20 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie.- beroep en bezwaarschriften, 20 uur; cie. finan ciën, 20 uur. Gemeentehuis Warmond, gemeente raad, 20 uur. Gemeentehuis Oegstgeest, gemeente raad. 19.30 uur. Gemeentehuis Zoeterwoude, gemeente raad, 20 uur. Apotheken De avond-, nacht- en zondagdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 21 tot 28 april door apotheek Herdingh Blanken, Hoge- woerd 171, tel. 120502 en Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest tel. 155482. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen kan men uitsl. voor spoedrecep- ten vafi een taxi, tel. 122444 gebruik ma- W ij kverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753, Leiderdorp - Gezondheidszorg Leiderdorp tel. 140131 Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500 Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641, Alg. Hulpverle ning tel. 2141 tst. 35. Warmond - B. Wennekers, Oude Rijn 91a, Leiden, tel. 071-141889. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071 125202. Voor allen die in moeilijkheder verkeren. Dag en nacht bereikbaar, ver trouwelijk. Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. er wo. 11.00rl2.00 uur, do, 18.30-20.00 uur. Leidse Rechtwinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2j (voormalig marinecompiex), tel. 130775 Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur. ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Var Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Redaktie randgemeenten: .'Tel: 071-144941 toestel 219 Privé: 'Ingrid Cramer 01718-16289 Charles Lennartz, Maredyk 33A, Leiden Correspondenten: Leiderdorp: Roel Zaadnoor- cfijk, Maredijk 33, Leiden Oegstgeest Hans Sonders 071- 155854 Voorschoten: Joop Peeters 071-769935 Warmond: Jan Bonjer 01711- 10390 Wassenaar Piet Zonneveld 01751-13387 Zoeterwoude: Kees Verzaal 01715-2449 Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per postf 226, Losse nummers f 0,60 Bij automatische overschrij ving geen administratie- en incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2