Lionel Hampton: halve eeuw jazz Tv-serie over Edwards leven toege/lcht [lesprogramma i emmmzmr "the Hamp" vijfenzestig Leuk toneel bij TIG de fabrikant van PETER STUYVESANT maakt bekend: PETER STUYVESANT EXTRA MILD is de allerlaagste* in 'teergehalte en is één van de 20 meest gekochte sigarettenmerken (verkopen 1977) DINSDAG 25 APRIL 1978 HAMBURG - Lionel Hampton is echt verbaasd als een gigantische verjaardagstaart op het podium wordt ge bracht. De showman staat versteld: met geen woord had hij over zijn verjaardag gerept, want op deze drukke Europese tournee moet hard gewerkt worden en niet ge feest. En hoor nu: duizendvoudig wordt het 65 jaar oud geworden jazzfenomeen gefeliciteerd in de Hamburgse Musik Halle: men klapt, stampt en roept en The Hamp ontwikkelt een grijns die erop duidt, dat hij zich van zijn verbazing heeft hersteld. n ensemble „Inner Circel" heeft de ritme-groep als vaste kern, bij de blazers wordt regelmatig gewisseld. Dit jaar is Lionel Hampton een halve eeuw muzikant Als we in de hal van hotel Reichshof op hem toesnellen, verspert Bill Titone ons de weg: „Feliciteer hem als jeblieft niet, zeg niks, hij denkt dat wij er geen erg in hebben". The Hamp draagt een bril met gou den montuur, hij heeft een buikje en beweegt zich stram: een man van 65. Uren later, met zijn or kest, lijkt hij decennia jonger hij swingt als in 1953, toen we met z'n allen de grote zaal van het Am sterdamse Concertgebouw ont heiligden. Bill Titone is zijn general manager, waar Hamp is, is Bill, de man ook die voor de broodnodige rust zorgt: Hamp voelt zich pas lekker met „zijn jongens" om zich heen, op het podium. Laat daarover geen misverstand ontstaan: de grootmeester is aardig, maar on rustig op het neurotische af. Zijn succes in Europa is overweldi gend, vertelt hij, overal wordt vijf tot zes keer gebisseerd. Heel tev reden, als iemand die een rijk be zit overziet, noemt hy de namen van zijn orkestleden, de grote namen zonder qualificatie want hij neemt aan dat iedereen ze- kent. Tenor Eddy Chamblee, trompet Victor Paz, gitaar Billy Mackel, die loopt zowat even lang mee als ik, orgel en piano Wild Bill Da- vis,slagwerk Frankie Dunlop. Bassist Barry Smith is nog bijna een teenager, in Berlijn en Rot terdam komt de tropettist Joe Newman ons versterken en dan hebben we natuurlijk onze nieuwe tenorist Paul Mone. Hij is geweldig". The Hamp lacht en zegt nog eens met nadruk: „Geweldig.." Zijn Lionel Hampton, verjaardag in Hamburg Als u geweldig zegt, spant u de verwachtingen wel erg hoog, iemand die met Coleman Haw kins platen heeft gemaakt..." „Ja en terecht, hoe lang is dat al niet geleden, Coleman Hawkins en al die andere grote jazzjon- gens...toen waren Barry Smith en Paul Mone nog niet eens gebo- Als wij vragen of hij vindt dat zijn muziek in de loop der jaren sterk veranderd is, zegt hij: „Jazeker, de arrangementen die we gebrui ken zijn eigentijds, ook als we klassieke nummers spelen". Manager Bill Titone: .We hebben net een nieuwe plaat gemaakt met Bee Gee- muziek: „Saturday night jazz-fever!ÜÜ En hij speelt straks in Boston hedendaagse muziek met het Boston Symfo- ny Orchestra" The Hamp: „Omdat ik dit jaar mijn muziekjubileum vier, heeft George Weine een concert georganiseerd met alle jazzreu- zen die in de Lionel Hampton band hebben gespeeld. Dat is op 2 juli in de Carnegie Hall, New York, op het New Port Jazzfesti val. En die dag, is door bur- gèmeester en de gouverneur van New York uitgeroepen tot „The Lionel Hampton day.'" Op 6 juli kom ik in Nice met dezelfde band. Dit is een erg druk jaar" En een jubileum-jaar, over zijn veijaardag wordt vooralsnog ge zwegen. „Een en vijftig jaar geleden kreeg ik van mijn oom en tante een drum stel op m'n veertiende verjaar dag" vertelt hij en Bill Titone kijkt ons veelbetekenend aan. „Een jaar later ben ik als drummer begonnen bij Les Hite". Hij stopt, alsof hij zich realiseert, dat dit een lang verhaal wordt, staat op en zegt: „Kom mee. Ik kan de jon gens niet laten wachten". Het is half zes. We gaan in de bus, waar de band wacht, naar de Mu sik Halle. Veel later maakt hij het verhaal af. U was drummer en u bent de eerste geweest die jazz speelde op de vibrafoon..." „Ja, dat is eigenlijk gekomen door Louis Armstrong, die kwam in 1930, nadat hij zijn eigen band in het oosten had verlaten, naar Los Angeles en gebruikte onze band (-van Les Hite dus-) als bege leiders. Toen we een plaat gingen opnemen stonden er vibes in de studio en Louis vroeg me: kan jij met dat instrument overweg? Ja, zei ik, dat denk ik wel. Want ik had marimba gespeeld en kende - het toetsenbord. We hebben het geprobeerd en het ging. Dat was de eerste keer dat er jazz- gespeeld is op de vibrafoon". Hampton werd bevlogen door een diepe liefde voor het instrument, maar orkestleider Les Hite wilde hem uitsluitend laten drummen. Gelukkig maar, want daarom formeerde Hampton in 1934 zijn eigen band. Voor de finesses van de overbe kende succes-story die daarop volgt, verwijst hij ons naar allerlei uitvoerige documentatie. Wat we niet wisten, was dat hij ooit een zangeres heeft aangenomen die Ruth Jones heette. Hij vroeg haar, of hij haar naam mocht ver anderen, 't Kan me niets schelen hoe u me noemt, zei Ruth, als ik de baan maar krijg. Hampton noemde haar Dinah Washinghton, al wist hij zelf niet Hoe denkt Hampton, die zo'n enorme invloed heeft gehad niet alleen op de ontwikkeling van de jazz, maar ook van de popmuziek, over free jazz? We vragen hem dat 's nachts, nadat we ervaren heb ben hoe streng georganiseerd hij werkt. Hij mompelt: dan ook, met een ge zicht alsof hij het toch wel kan waarderen, maar dat zal een soort van vriendelijkheid zijn: „Onsa menhangende muziek, 't heeft dikwijls geen organisatie. Maar" zegt hij. 't is altijd goed voor degenen die het willen spelen". Hij stuurt ons met deze kryptische mededeling het bos in, want er is nog van alles te doen, altijd. We hebben hem maar een kwartier tje echt ontspannen meege maakt, dat was in de bus van ho tel Reichshof naar de Musik Halle. De muzikanten zitten, Hampton staat, leunend op twee stoelen, in het middenpad. Zijn jongens" praten over de enorme olievlek, die ze vanuit het vliegtuig op de Noordzee hebben waargenomen. Hamp had niks gezien, hij vraagt er belangstel lend naar. Als we voor de muziekhal stoppen, het is even kwart voor zes, blijkt daar een groepje grijze dames op hem te staan wachten. Ze zijn beladen met foto's, albums, en zovoort en worden vriendelijk de bus binnen gelaten. De dames zijn lacherig, Hampton zet ern stig, vele malen, zijn handteke ning. Niet haastig nu, dit hoort bij zijn werk. Daarna gaan we naar binnen en in no time hebben „de jongens" hun instrumen ten uit de verpakking. In de catacomben achter het po dium, en al gauw ook op het po dium, lopen en spelen de muzi kanten dwars door elkaar heen, alsof het even lekker is om on georganiseerd op het instrument te keer te gaan. Trompettist Vic tor Paz heeft zelfs z'n regenjas nog aan als hij, eerst op de gang en later op het podium, zijn in strument beproeft. Een paar minuten voor zessen be gint Hampton zijn drums te stemmen. Daarna begint hij te oefenen, zoals ze allemaal doen. 't lijkt alsof ze elkaar niet horen. Hij oefent niet alleen de muziek, maar vooral ook de show: het op diverse manieren opgooien van de sticks tijdens het drummen. En dat zonder bril, want zo moet het straks ook. Na de drums zyn de vibes aan de beurt. Daarna komt hij nog even naar ons toe, er is nog honderd minuten te gaan .voor het concert hij maakt een gespannen indruk. We krijgen een T-shirt met zijn por tret erop en de tekst „Good vi bes - Hamp". om 18.20 uur begint de band geza menlijk te repeteren. In de ar rangementen is veel ruimte voor improvisatie, maar als Hampton de improvisatie niet bevalt, zegt hij hoe het beter kan en hij zingt het voor. Uren later, in het con cert, zingt Hampton: "I got rythm", heel geraffineerd en niet Opnamen al begonnen LONDEN - Thames Television is begonnen aan het maken van een nieuwe koningsserie voor de televisie, ditmaal gebaseerd op koning Edward de Achtste, die zijn troon opgaf voor de Ameri kaanse mevrouw Wallis Simpson en hun leven daarna als hertog en hertogin van Windsor. Thames Television gaat uit van de recente biografie van Edward de Achtste van de hand van Frances Donaldson, echtgenote van Lord Donaldson, minister van Kunst in de huidige regering. Die biografie is allesbehalve sen timenteel en schildert een ander beeld dan de Koning die zijn Leidsbeeld overgedragen aan Indonesië D JAKARTA/LEIDEN - Nederland heeft gisteren een Javaans beeld uit de 13de eeuw dat sinds 1819 in Nederlands bezit was, aan Indo nesië teruggegeven. Het is een afbeelding van Ken Dedes, de echtgenote van een Javaanse vorst die beschouwd werd als één van de mooiste vrouwen uit haar tijd. Het beeld heeft tot eind vorig jaar met vele andere aan Indonesié te ruggeschonken voorwerpen in het Rijksmuseum voor Vol kenkunde in Leiden gestaan. Er is inmiddels van dit beeld een af gietsel gemaakt, dat straks in een nog te verbouwen vertrek van het museum een plaatsje zal krijgen. In tegenwoordigheid van president Soeharto en de Nederlandse am bassadeur mr. P. A. E. Renardel de Lavalette werd het beeld, dat 1.26 meter hoog is en een ton weegt, overgedragen aan het Centraal Museum in Jakarta dat precies 200 jaar bestaat. De te ruggave was vorig jaar geregeld bij besprekingen tussen Neder land en Indonesié. Afgelopen week werd in Jakarta overeenstemming bereikt over de teruggave van andere oudhe den van Indonesische herkomst die zich in Nederlands bezit be vinden. Volgens Frances Donaldson gaf Edward de troon op uit zwakte, wilde hij gelukkig zijn maar werd het niet en haakte mevrouw Simpson naar macht maar kreeg die niet. De televisieserie zal heten "Edward and mrs. Simpson" en de hoofd personages zullen worden ge speeld door Edward Fox en de Amerikaanse Cynthia Harris. Dame Peggy Ashcroft en Marius Goring zullen koningin Marv en koning George de Vijfde uitbeel den, Andrew Ray de hertog van York, gedwongen om zijn oudere broer Edward op te volgen, en Amanda Reiss, de hertogin van York, de tegenwoordige konin gin-moeder Elizabeth. Producer Andrew Brown heeft ge zegd dat men in de serie absoluut niet wil afwijken van de waarheid en dat "Edward en mevrouw Simpson" een re-creatie van de feiten zal zijn. De hertog van Windsor is overle den, zijn 82-jarige hertogin leeft nog in Parijs, ziekelijk.. Schandaal in Parijs Will Geer, 'grandpa' in de televi sieserie 'The Waltons', is op 76-ja- rige leeftijd in Los Angeles over leden. Hij is drie keer getrouwd geweest en had zeven kinderen. Michel v. d. Plas Bij de TROS-televisie Michel van der Plas krijgt praatshow De bekende auteur Michel van der Plas komt komend winterseizoen 1978/1979 met een eigen "talk show" op de TROS-televisie. Er wordt gedacht aan in totaal tien uitzendingen. Over karakter, op zet en duur van het programma wordt nog gesproken. Wel is ze ker dat Van der Plas per uitzen ding één gast zal ontvangen. De eerste keer zal dat uitgever Geert van Oorschot zijn, als tweede gast van Van der Plas staat voetbal trainer Rinus Michels genoteerd. LEIDEN - Het is zelfs bij ama teurtoneel hoogst ongebruike lijk, dat iemand tweemaal een "open doekje" krijgt. Toch viel deze eer Corin Hagenbeek (in de rol van de zeer "vrouwelijke" Lo lita "Jou Jou" Conchita" (gister avond in een zeer goed bezette Leidse Schouwburg ten deel. En daar bestond dan ook alle reden voor. Ze speelt zeer spontaan, vindt feilloos het accent van de temperamentvolle Zuidameri- kaanse danseres Lolita Conchita en vormt, ondanks haar exoti sche tongval, een rustpunt in de dialogen met de andere acteurs Zo wist Gé van Haaren (in zijn rol als Markies Pippolyte de la Clo- che-Grillon) vooral is de dialoog met Conn naar niveau te groeien. Een voorbeeld is de dialoog rond de vader-dochter binding, waarbij de markies tot de voor hem onststellende ontdekking komt, dat een avontuurtje m een door een stroomstoring ge strande lift in een hotel in Ha vanna tot de geboorte van Lolita heeft geleid. Lies Beekman als Madame Calotte, de huishoud ster van Emile Bibichon speelde, hoewel ze geen grote rol had, toch zeer verdienstelijk. Vooral haar woordenstrijd met Emile Bibi chon (John Donders) maakte veel indruk. Donders kreeg overigens ook een "open doekje", toen hij als consul (ver-?)gekleed het to neel opstapte. Donders speelt zeer "open" en geeft het stuk een zeer eigen sfeer mee. De deca dente houding van de eerder ge noemde Markies Pippolyte en Comtesse Aurelie de Porrtpirol, Pippolyte's zuster mag hier niet onvermeld blijven. Zowel Van Haaren als Mijni Boom bleken in staat op zeer afstan delijke wijze de romance tussen de "jonge Graaf de Passtout- grain" (Frans Rodenburg) en hun nicht Denise (Marianne Webber) te benaderen. Hun aanvankelijke goedkeuring, die van walging (door de inmenging van Lolita Conchita) weer omsloeg in goedkeuring, betekende een wis selend patroon van gemoeds stemmingen. Vooral Mijni Boom bleek dit door Franz Arnold in de klucht "Schandaal in Parijs" aangedragen gegeven feilloos aan te voelen. Wim Beekman, die tijdens de spelontwikkeling een degradatie van Raoul, Graaf de Passetoutgrain via baccaraspeler en mislukt huwelijkskandidaat tot chauffeur moest ondergaan, was vooral in zijn verbale gevech ten met Donders op zijn best. Het door het décor opgeroepen inte rieur van de villa van Emile Bibi chon zag er prachtig uit. Men kon merken, dat "Tot Ieders Genoe gen" er veel werk van gemaakt had. Uiterst onverstandig dat inmiddels slechts één voorstel ling wordt gegeven. Voorzitter I. Boom van TIG kan echter tevre den zijn met de spelkwaliteiten van zijn toneelspelers en -speelsters. Naar geruchten wil len blijkt hij de Comtesse de Pompirol zelfs zeer goed te ken- BERT KOEKEBAKKER k De amerikaanse zanger Donny Osmond hoopt deze zomer te trouwen met de 19-jarige Marry Debra Glenn. Osmond zelf is twintig jaar. De bruiloft zal waarschijnlijk in juni plaatshebben. ADVERTENTIE MINISTERIE VAN VOLKSGEZONDHEID NEDERLAND1 18.20 - Leren, hoe doe je dat? (6) (TELEAC) 18.50 - De Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Kommer met je brommer (EO) 19.05 - EO-Kinderkrant (EO) 19.30 - Het kleine huis, tv-serie (EO) 20.20 - Yoga, informatief programma (EO) 21.00 - De drinkwater voorziening, filmreportage (EO) 21.25 - Tenslotte (EO) 21.37 - Journaal (NOS) 21.55 - Den Haag vandaag (NOS) 22.10 - Thomas and Sally, opera (NOS) 23.05 - Journaal (NOS) NEDERLAND 2 18.50 - Paspoort voor Italianen (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Dudh Kosi meedogenloze rivier van de Everest, film- reportage (TROS) 20.00 - Journaal (NOS) 20.27 - Hitboulevard (TROS) 21.30 - De verpleegsters, tv-serie (TROS) 22.20 - Aktua Tv (TROS) 23.15 - Filn van het Nederlands Astma Fonds (SOCU- TERA) 23.30 - Journaal (NOS) DUITSE TV 18.00 Kinderprogr. 18.15 Kin- derprogr. 18.40 Kinderprogr. 18.50- 19.00 Journ. (Reg. progr.: NDR: 19.45 Kleuterprogr. 19.55 In der neuen Welt. tv-serie. 20.25 Reg. ma- gaz. 20.59 Progr.overz. WDR: 19.00 Progr.inform. Aansl.: Oh, dieser Va- ter, tv-serie. 19.40 Oh, dieser Vater, tv-serie. 20.15 Actual.magaz. 20.45 Tip um 4tel vor 8). 21.00 Joum. 21.15 Spelprogr. 22.00 Actual.magaz. 22.45 Superstar, misdaadserie. 23.30 Ta- gesthemen. 24.00 Muz.progr. 0.45- 0.50 Journ. DUITSLAND II 18.00 Journ. 18.10 Docum. serie 18.40 Actual, en muz. 19.20 Teken film. 1940 Tekenfilmserie. 20.00 Journ. 20.30 Charleys Tante, klucht 22.00 Heute-journal. 22.20 Report. 23 00 Der Reigen (La ronde), speel- 0.55 DUITSLAND III WDR 18.00-18.30 Schooltelevisie 18 30 Tv-cursus literatuurgeschiedenis. 19.00 Kleuterprogr. 19.30 Tv-cursus wiskunde 20.00 Journal 3. 20.15 Re port. 21.00 Journ. 21.15 Gesprek. 22.00 Momente. 22.15 Zimmer frei, tv-serie. 22.50 Monitor ïm Kreuzfeuer. 23.35 Erfahrung contra Psychologie, tv-spel. Ong. 0.05 Journ. BELGISCHE TV BELGIË VLAAMS 18.00 Kinderserie. 18.05 Sesam straat. 18.30 Jeugdprogr. 19.10 Gas- tprogr. 19 40 Morgen 19 45 Journ. ballet. 22.20-22.30 Journ. (Net 2) Van 14.00-20.10: Zie Net 1. 20 10 On der een dak. familie-serie. 20.35 Pa norama. 21.00-22.55 Kes, speel- Op 5 maart 1778 stierf Thomas Ame. een van Engelands meest prominente componisten van de achttiende eeuw. Tegenwoordig kennen de meeste mensen hem vermoedelijk alleen nog maar van een der tophits-aller-tijden"Rule Brittannia'Maar Arne was een veelzijdig componist en hij verwierf vooral bekendheid met zijn werk op het gebied van de opera. "Thomas and Sally" is hiervan een goed voorbeeld: het is de eerste opera in de geschiedenis waarin heel gewone mensen .eigentijdse karakters, tot leven worden geroepen in plaats van de tot dan gebruikelijke mythologische figuren. Regisseuse Wilhelmina Hoedeman benutte dit gegeven voor het ma ken van een programma dat de NOS vanavond onder de gelijk namige titel, "Thomas and Sally" dus, van 22.10 tot 23.00 via Ne derland 1 uitzendt. Sally is een boerenmeisje, Thomas is haar ver loofde, maar Thomas is zeeman en gedurende zijn afwezigheid wil de dorpsjonker best ook eens van Sally proeven. Ziehier het een voudige verhaaltje. Het programma - waaraan wordt medegewerkt door Engelse zan gers en zangeressen - werd geheel op locatie opgenomen tn een oud Engels dorpje De Dudh Kosi is een rivier die ontspringt op de hellingen van de Mount Everest en zich in tomeloze vaart over tientallen kilometers afstand naar de "begane grond" stort. Zes Britten ontwierpen spe ciale kano's om deze rivier toch te kunnen bevaren Een reportage over hun spectaculaire water-avontuur is vanavond bij de TROS te zien. Ned. 2.18.59 Rudi Carrell is de laatste tijd zelden op het Nederlandse televi siescherm te zien. Maar gelukkig is er Hitboulevard, het onverbid delijke programma van WillekeAlberti.dat DerRudi i'anavond als eregast naar voren schuift. Andere gasten zijn Mieke ("Charlie Chaplin"), Gerard Co.r "Chrisje"). Conquistador ("Argentina"), de Havenzangers "O Heiden roosje"de Tiroler Holzhackerbuben ("Boemerang") en Ben Cramer (als LP-Tip). Willeke zelve tenslotte, zal ook soliêren. Zij heeft het leuke kin derliedje "Wie komt er in mijn hokje" voor u in petto. Ned. 2.2027 DINSDAG 25 APRIL HILVERSUM I P.P.: 18.19 Uitz. van de WD 18.30 Nws. 18.41 Per Saldo 19.00 Tref punt, inform, progr. NOS: 19.15 (S) HILVERSUM II 18.00 Nws. KRO: 18.11 Echo. 18.30 (S) Op Vleugels, pianomuz. 18 50 Verkenning. 19.00 De Jood Jezus (4). 19.30 (S) Zin in muziek. 20.00 Nws. 20.05 Overweging. 20.15 Spektakel internationaal 1978, cultureel progr. NOS: 23.00 (S) Met het oog op mor gen, met om 23.05 Actualiteiteno- verz. Radio-TV 23.10 De krant van morgen; 23.20 Den Haag vandaag en om 23.52 Even op adem komen, yoga. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III NOS. 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S)NOS-maal VARA: 19.02 (S)Pop- rekonstruktie. 20 02 (S) Nashville. 21.02 (S) Popdonder. 23.02 (S) Wach ten op middernacht. 0.02 (S) Nacht drie draai Jazz. 1.02 (S) Nacht drie draai 2.02 (S) Peter Holland. 5.02- 7.00 (S) Truck. WOENSDAG 26 APRIL HILVERSUM I TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Rustig bij komen. 7.30 Nws. 7.41 Aktua-och- tendeditie. 8.30 Nws. 8 36 Gym. 8.45 <S) Kom er maar eens bij. gesprek en klassieke muz. 10 00 (S) Hoogtepun ten uit musicals. 10.30 Nws. 10.33 (S) Toerja-Toernee, region, progr 11.45 (S) Cafe-Chantant 12 26 Meded voor land-en tuinb. 12.30 Nws 12.14 Aktua II 12 00 (S) Raad een lied. of niet. muzikaal telefoonspel. 13.30 (S) Sport na sport, kinderprogr 14 00 (S) Specialiteiten a la carte, klas sieke verzoeken. 15.00 (S) Als dat zou kunnen, verzoekplatenprogr. (15 30 Nws.). 16.30 (S) Kernpunt, gesprek ken. OVERHEIDSVOORL 17 20 Uitz. van het Ministerie van O en W. 17.30 Nws. 17.32 Aktua-magaz. HILVERSUM II VARA 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgym. 7.20 In de Roode Cirkel (8.00 Nws.). 8.50 Ombudsman. 9.00 Orgelmuz. NOS: 9.20 Jet moet wat worden. 9 35 Wa terstanden. VARA: 9.40 School radio. 10.00 Radioweekblad (11 00 11.30 De Franse opei HILVERSUM III KRO: 7.02 (S) Drie op je boterham. 9 03 (S) Pep op drie 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) Drie tus sen de middag. 14 03 (S) De Theo Stokkink-show 16.03 (S) Hitmees- ters. HILVERSUM IV NCRV 7 00 Nws. 7.02 Het levende Woord. 7.08(S)Te Deum Laudamus: Gewijde muz. 7 30 (S) Preludium Klassieke kamer- en orkestmuz 9 00 Nws. 9.02 (S) Schoolradio. 10.00 (S) Orkestpalet. Frysk Orkest en viool: klassieke muz 11.25 (S) Platennws. 12.00 (S) Tafelmuz. 12.00 (S) Piano- werken uit de Romantiek. 12.30 (S) Lunchconcert, 13.30 (S) Middags- vmfonie. 14.00 Nws. 14 02 Verhalen uit de wereldliteratuur 14 30 (S) La- terna Magica: De Pavane. 15.00 (S) In de schaduw van de meesters: Klas sieke muz. 16 00 <S) In kleine bezet ting: Piano-en vioolmuz. 16.30-17.00 (S) Muz. van eigen tyd.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 5