whubo M FORD RIJNLAND vraagt: loiiloife LINKANTO Accountancy: een vak met goede mogelijkheden voor jonge mensen met V.W.O. Assistent Hoofd Administrateur Magazijn bediende Autospuiter Ie Automonteur Afleverings monteur Monteur Motor voertuigen GROENTE-CHEF JONGEN voor de groente KASSIERE (tuil-time) 65+ er (part-time) VAN DAM LEERLING VERKOPER I itZrf» j Dat is degelijk Ford Rijnland Find Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Dat is degelijk I® Ford Rijnland Ford Rijnland, de Ford dealer met vestigingen in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Noordwijk die in de toekomst de rechterhand van onze Hoofd Boekhouding moet wor den en deze bij afwezigheid moet kunnen vervangen. Voor deze verantwoordelijke functie denken wij aan iemand die aan de volgende eisen voldoet: Leeftijd omstreeks 30 jaar Opleiding op MBA niveau Liefst met enige ervaring in een automobielbedrijf. Voor de juiste man zijn voldoende promotie kansen aanwezig. voor onze vestiging aan de Vijf Meilaan. Fijne baan voor iemand met interesse voor het technische aspect van de automobiel branche. Wij denken aan iemand met de volgende capaciteiten: Technische kennis of opleiding Duidelijk leesbaar handschrift Goede Tekenvaardigheid Voor de man die op prettige wijze met zijn 'klanten' kan omgaan zijn uitstekende promotiekansen aanwezig. die in staat is een auto geheel zelfstandig te behandelen; Wij denken aan iemand met een grote prak tische ervaring, zowel in het autospuiten, als in de werkzaamheden die daaraan ver want zijn. Een interessante functie voor de man die zelfstandig en akkuraat kan werken. met kennis van dieseltechniek. Voor de juiste man is een nadere functie omschrijving overbodig. Wij denken aan iemand die aan de volgende eisen voldoet: Ruime ervaring in de automobiel branche (Wellicht met Ford) De juiste opleiding(en) Zelfstandigheid De man die 'het in zijn vingers' heeft kan een uitstekend salaris verwachten en bovendien is er een fraaie woning beschik baar. Oftewel de man die, nadat de auto ontvet en gepoetst is, deze 'op maat' maakt voor de klant, zoals een radio inbouwen, een trekhaak bevestigen, enz. Wij denken aan iemand die zelfstandig en nauwkeurig kan werken. Voor deze functie zijn geen bepaalde diploma's vereist, maar voldoende tech nisch inzicht en een behoorlijke technische vaardigheid zijo. wel van belang. Promotiekansen zijn in ruime mate aanwe zig. De verdiensten en secondaire arbeidsvoorwaarden zijn bij Ford Rijnland zondermeer goed te noemen. Als u voor een van deze functies in aanmerking wilt komen richt dan uw sollicitatie aan: Ford Rijnland, v.d. Valk Boumanweg 71, Leiderdorp. T.a.v. de heer van der Sanden of belt u even voor nadere informaties: 071-899301. Deze nieuwe man krijgt binnen het bestaande team een zelfstandige taak Bij Ford Rijnland werkt u met moderne apparatuur en prettige kollega's. Voor een harde werker is dit een functie met een uitstekende toekomst. Akkuratesse en enige jaren praktische ervaring zijn onontbeerlijk. Dat is degelijk Dat is degelijk Ford Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Ford Rijnland Subfakuiteit sociologie Op 18 en 23 mei a.s. zal van 20.00 uur tot 22.00 uur een VOORLICHTINGS BIJEENKOMST voor belangstellenden voor de avondstudie sociologie aan de Rijksuniversiteit te Leiden worden gehouden in de collegezaal op Stationsplein 234 van het Sociologisch Instituut. Allen, die overwegen deze avondstudie in het komende cursusjaar te gaan volgen kunnen zich dan op de hoogte stellen van de inhoud en opbouw van de avondstudie, de eisen, die de subfakuiteit aan avondstudenten stelt, en de geboden faciliteiten. De avondstudie voorbereidend op het kandidaatsexamen duurt vier jaar. Een voor avondstudenten doctoraalprogramma is in opbouw. Met nadruk wordt er op gewezen, dat de regelingen omtrent aanmelding, plaatsing en inschrijving óók gelden voor (a.s.) avondstudenten. Voor degenen, die op een van beide bovengenoemde avonden beslist verhinderd zijn, is op schriftelijke aanvraag bij het Bureau Opleiding- en Studiezaken van het Sociologisch Instituut, Stationsplein 242, 2312 AR Leiden, een informatiemap "Sociologie studeren in Leiden" en een 'circulaire t.a.v. inschrijving verkrijgbaar. Belangstellenden voor deze voorlichtingsavond wordt verzocht onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar bovengenoemd bureau van de subfakuiteit. Naam: Adres: Werkkring/functie: Vooropleiding: heeft belangstelling voor de avondstudie sociologie in Leiden en wenst de voorlichtingsavond op 18/23* mei a.s. bij te wonen. 'doorhalen wat niet van toepassing is. Er is een verzoekschrift - zon der ontwerp akkoord - namens de naamloze vennootschap N.V. Koninklijke Nederland- sche Grofsmederij, statutair gevestigd te Leiden, kantoor- houdende te Zoeterwoude aan de Productieweg 5 (cor respondentie-adres: Postbus 21 2300 AA Leiden), tot het verlenen van surséance van betaling ingediend. De Schuldeisers worden opge roepen om te verschijnen ter Raadkamer van de Tweede Kamer der Haagse Rechtbank van donderdag 15 juni 1978 te 11.30 uur, Juliana van Stol berglaan 2 aldaar, teneinde daarop te worden gehoord. Op 19 april 1978 is aan verzoek ster voorlopig surséance van betaling verleend met benoe ming van Mr. M. Rutgers, Rechter-plaatsvervanger in deze Rechtbank, tot Rechter commissaris en van Mr. A.H.G. Blankenstein, advocaat en procureur te 's Gravenhage, Kijkduinsestraat 1080 en Jhr. Mr. S.H. de Ranitz, advocaat en procureur te 's-Graven- hage, Koninginnegracht 27, tot bewindvoerders. De Griffier. Openbare Vrijwillige Verkoping Bericht van inzet. Notaris Mr A. A. C. Verhees te Katwijk bericht dat bij de op 17 april j.l. te Katwijk gehouden openbare verkoping van on roerend goed werd ingezet: het woon-/winkelhuis met bo venwoning en verdere aanho- righeden, staande en gelegen aan de Secretaris Varkevisser- straat 251 en 251 a te Katwijk, kadastraal bekend als ge meente Katwijk sectie A num mer 10438, groot één are en 71 centiaren; op 99.000,-; De afslag van dit onroerend goed vindt plaats op maandag 24 april a.s. des avonds om 20.00 uur in één der zalen van gebouw "Orion", Meerburg kade 9a te Katwijk. TOURINGCARS BESTELLEN BOVO- TOURS BELLEN. Concurerende prijzen, mo dern materiaal. BOVO-TOURS B.V. Roelofarendsveen, tel. 01713-9107. Gevraagd SPAR SUPERMARKT v. Beethovenlaan 13-17, Voorschoten Telefoon 01717-6605 Na 18 uur 071-768765. iedereen leest de krant altijd en overal. MEUBELEN KOPEN Precies de meubelen van Uw keuze, hetzelfde mo del, hetzelfde fabrikaat koopt U als Linkanto deel nemer met 10-15% WINSTDELING Controleert U maar, het klopt precies. U zegt ons wat U kopen wilt, prijs, model, stof. Wij zorgen dat het wordt ingekocht. Bij een complete inrichting verdient U zo 1000,- korting Geen fop, echt waar. Dit consumentenwerk doen wij al 18 jaar in samenwerking met 50 bekende Leidse winkeliers in alle branches. Alles voor het hele gezin, uitzet of hobby koopt U vooreen lagere prijs, bij voorkeur merkartikelen, dan weet U tenminste waar U aan toe bent. Wilt U goed geïnformeerd zijn? Vraag omgaand fol der en winkelierslijst. UNKIMO Leiden Tomatenstraat 3. Ruim herenhuis aan brede weg gele gen met achtertuin op Z. Ind.: hal, toilet, grote woonkamer (9 m) met erker en parketvloer, moderne open keuken met plavuizen, inbouwapparatuur en brede eetbar. 1e etage: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, ingebouwd ligbad. 2e etage: 2 slaapkamers met groot dakkapel over gehele breedte van het huis. Vraagprijs 220.000,- k.k. Zaterdag geopend van 14.00 tot 16.00 uur Bilderdijkstraat 4 Lelden Tel. 071-149147* maak het zelf orodukten Oegstgeest Voor telefonische inlichtingen 071-152004, na 18.00 uur 071-153423 SvwC Heeft de volgende vakature voor het Dutch-Mill Restau rant CHEF DE PARTIE en voor de hotelafdeling een ASSISTENTE VOOR DE LINNENKAMER (08.00 tot 12.00 uur) Op het kantoor van MR. DE VROOM c.s., Advocaten, Rapenburg 35, Leiden is plaats voor een ERVAREN SECRETARESSE Steno en typen vereist, (evt. part-time) Telefonische aanmeldingen: 071-124445 hoek herenhuis L-kamer 40 m2, centrale ver warming, parket, open haard en 5 kamers, badkamer, zol der, vliering. Tuin op het zui den. Schuur. Geen makelaar. f410.000,- Tel. 071-131837 Durieuxstr. 2. Te koop Vlak bij het centrum van Lei den goed lopende snackbar De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaka- tures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secreta riaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vakature- nummer op brief en envelop. vakature nr 8-148/1158 Vormingswerkcentrum bureau medewerk(st)er halve dagtaak (tijdelijk) taak: het verlenen van administratieve ondersteuning t.b.v. het Studium Generale het leveren van een bijdrage aan de organisatie van het Studium Generale en het beheren van financiën vereist administratieve en organisatorische ervaring en bij voorkeur enige bekendheid met de verhoudingen binnen de universiteit. salaris maximaal 1.288,bruto per maand Voor deze funktie geldt een aanstelling in tijdelijke dienst voor de periode tot 1 maart 1979. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door de heer F.A. van der Loo, tel. 071-144526. vakature nr 8-141/1158 secretaresse hoogleraar Academisch Ziekenhuis Leiden, afd Psychiatrie I salaris vakature nr 8-146/1158 Academisch Ziekenhuis Hoofdafdeling Inwen dige Geneeskunde afd Beheer en Administratie taak: het verrichten van alle voorkomende secretaressewerkzaamheden, waaronder vallen: verzorgen van correspondentie, archivering, maken van afspraken, bijhouden van de agenda, typen van rapporten en artikelen en het notuleren van vergade ringen. diploma HAVO of vergelijkbare opleiding typediploma en typevaardigheid, het vermogen om nauwkeurig te kunnen werken en bij voorkeur (ruime) ervaring in een soortgelijke funktie volgens Rijksregeling. administratief medewerkster taak: het typen van (overwegend vertrou welijke) patiënten-ontslagbrieven en het verrichten van overige administratieve werkzaamheden. De aan te stellen funktionaris zal bovendien in voorkomende gevallen bereid moeten zijn voor andere bureau's van de afdeling werkzaamheden te verrichten. vereist diploma LEAO/MAVO of vergelijkbare opleiding en typediploma. Ervaring in ambtelijke dienst alsmede kennis van de medische terminologie wordt op prijs gesteld. Leeftijd bij voorkeur tussen ca. 18 en 23 jaar salaris maximaal 2.003,— bruto per maand Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8°/o van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds VEKEMANS&BERK ACCOUNTANTS Daarom ook deze uitnodiging eens te komen praten met Vekemans Berk, een middelgroot accountantskantoor waar jonge mensen de gelegenheid krijgen zich ten volle te ontplooien. En waar je door een zeer gevarieerde cliënten kring te maken krijgt met alle facetten van de accountancy Een goede start dus. Zeker als je Atheneum of Gymna sium hebt, met in je pakket wiskunde, want de basis is dan al gelegd. De specifieke kennis van het vak zul je opdoen in de praktijk èn door een gerichte opleiding. aankomend assistent-accountant ga je onder deskundige leiding van ervaren collega's de praktijk leren. Een dag per week word je in de gelegenheid gesteld om in een dagopleiding de NIvRA-cursus tot accountant te volgen. Wij bieden een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder volledige vergoeding van studiekosten en vijf weken vakantie Belangstelling voorde accountancy? Bel of schrijf de heer D. van den Berg van Vekemans Berk, Plantage 20, 2311 JD Leiden, telefoon (071) 14 69 46.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24