onroerenoooeo CJINIHL nan MENS B rn niMRHFRF u LI u TE KOOP Z mu ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a nn ■- I- -I 1 - uiunumc iI|V imr onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed WW make de vli makelaardij de vlietstede b.v. MAKELAARDIJ B.V. In yv Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN IN DE PRIJSKLASSE VAN f 95.000,- TOT 275.000,- Oplevertijd tot één jaar. Brieven o. nr. 54137 bur. v. d. blad. TE KOOP In zeer goede staat verkerende woning. Ind.: begane grond: grote woonkamer, keuken, douche, toilet, werk- kast, 1e verd.: 3 slaapkameis, portaal, groot balkon (4x2.60 m). Vraagprijs f 135.000.- Inl.tel. 071-132191. onroeren in onroerende goederen telefoon 01717-4684* Directie: I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G.S. J.van der Weide LEIDEN Koninginnelaan. Riant gelegen, geheel onder architectuur verbouwd en gestoft, tussenherenh. met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van cv.-gas en boiler. Ind.: beg. grond: ruime woonk. met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobekast, mooie hardhouten trap naar 1e en 2e etage. 1e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad en dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderka mer met dakkapel en ruime berging, inclusief z.g.a.n. stoffering. Vraagprijs 285.000,- k.k. De Ridderstraat. (Burg.wijk). Fraai verbouwd en volledig gestoft, herenhuis met voor- en zonnige achtertuin op het zo. Ind. beg. grond: grote woonkamer met klassieke open haard en parketvl., keuken met apparatuur, hal, gang. toilet en kelderkast. 1 e etage: 2 ruime en een kleinere slaapkamer met wastafel en vaste kasten, ruime betegelde badkamer en douche, wastafel, zolderetage: 2 ruime slaapkamers met wastafel en vaste kasten en veel berging, voorzien van cv-gas. Vraagprijs 258.000,- k.k. Trompstraat. Hoek winkel/woonhuis met achterom, plaats, schuur en zonneterras. Ind. beg.gr.: winkel (23 m2), woonkamer, keuken, bijkeuken, toilet fontein, magazijn c.q. garage. 1 e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolder met dakkapel. Vraagprijs 195.000,- k.k. Decimastraat. Ruime boven- en benedenwoning. Bovenwoning is verhuurd voor 165,- p.m. en heett een aparte opgang. Benedenwoning leeg te aanvaarden. Ind.: gang, toilet, geheel betegelde douche, grote L-vormige woonkamer met schouw en schrootjes plafond, moderne open keuken en 2 ruime slaapkamers. Zonnige vrije achtertuin op ZO. Vraagprijs 162.500,- k.k. De Goejestraat. Hoekeengezinswoning met schuur, voor- en achteruin en achterom. Ind. beg. grond: gang, kamer en suite, keuken, toilet. 1 e verd.: 2 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en balkon. 2e verd.: vaste trap naar ruime 3e slaapkamer. Vraagprijs 160.000,-k.k. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en tuin (ZO). Ind. beg.grond: gang, ruime woonkamer (30 m2), betegelde keuken, betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1e verd.. overloop, 3 ruime slaapkamers. 2e verd.: vliering. De woning heeft diverse extra's en verkeerd i.pr.st. van onderhoud. Koper moet huurflat kunnen aanbieden in Leiden. Vraagprijs incl. goed onderhouden stoffering 98.000,- k.k. Gerberaduin. Modem, perfect onderhouden, gestoffeerd herenhuis met voor- en royale achtertuin (ZO) met vrij uitzicht over park, schuur en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal, toilet, ruime woonkamer met parket en open keuken. 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: ruime slaapkamer met dakkapel, grote berging, donkere kamer en aansluiting voor wasmachine. Benedenverdieping is voorzien van dubbel glas (thermopane). Vraagprijs 275.000,- k.k. Sophiastraat. Boven- en benedenwoning. Benedenwoning is verhuurd, bovenwoning met aparte opgang, leeg te aanvaarden. Ind.: grote woonkamer, keuken, douche en toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Koper moet huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs 80.000,- k.k. Oosterdwarsstraat. Voor jong paar: leuke geheel vernieuwde tussenwoning. Ind.: beg. gr.: ruime woonk. open keuken met eetbar, vestibule en toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers,groot balkon op het zuiden, badkamer met douche en wastafel, bergkast en vliering. Vraagprijs 110.000,- k.k. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (Z) grote stenen schuur. De woning is van geheel nieuwe c.v. gas voorzien. Ind. begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal qanq en toilet. 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: grote studeer/logeerkamer me. vnj ru.m balkon om .e zonnen, vkenng en f Koningsstraat. Ca. 95 m2 bedrijfsruimte met keukenblok en toilet. Het pand is voorzien van 3 grote ramen, c.v.-qas en krachtstroom. Frontbreedte 10 meter, hoogte 2.70 meter y Vraagprijs 160.000,- k.k. VOORSCHOTEN Jan Steenlaan. Rustig aan brede laan gelegen, goed onderhouden, tussenwoning met schuur, voor- en achtertuin en achteringang Ind. beg.gr.: grote woonkamer met parketvloer, keuken, gang, hal, toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche e ,J 1 Nassaukade. Perfect onderhouden tussenherenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin, stenen schuur en achteruitgang. Ind. begane grond: gang, toilet, moderne keuken en compleet apparatuur, ruime woonkamer met massief parket. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, hal. 2e etage: overloop, slaapkamer en qrote hobbyruimte. Het perceel is voorzien van c.v.-gas en heetwaterboiler. Vraagprijs incl. goed onderhouden stoffering 295.000,- k.k. Papelaan. Gestoffeerd hoekherenhuis met grote garage annex berging, voor-, zij- en achtertuin. Ind. beg. grond: gang, grote woonkamer, gedeeltelijkopen keuken met inbouwwasemkap en vaatwasmachine, toilet. 1 e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 2 met vaste wastafel, badkamer met ligbad en aansluiting wasmachine. 2e etage: zolderslaapkamer, grote berging en wastafel. Vraagprijs 335.000,- k.k. Leidseweg. Hoekherenhuis met grote nieuwe garage annex berging, voor- en achtertuin en achterom. Ind. beg grond: ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, geheel betegelde moderne badkamer met ligbad en toilet. 1eVaqe 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, zolder met veel bergruimte. Vraagprijs 268.000,- k.k. TER AAR Vosholstraat. Subliem onderhouden halfvrijstaand herenhuis (twee onder één kap) voor- en zonnige achtertuin ZO, garage, aparte schuur, achteruitgang, cv en vrij uitzicht. Ind. beg.grond: ruime hal, garderobe, toilet en fontein, woonkamer met open keuken met apparatuur. 1e etage: hal, badkamer met douche, 3 slaapkamers. 2e etage: overloop en bergingen, ruime 3e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs incl. diverse extra's o.a. schrootjeswanden-plafonds 262.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Kerklaan. Volledig gestoffeerd en goed onderhouden herenhuis met stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg.grond: entree, ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast. 1e verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, cv-ruimte en 4e slaapkamer met velux dakraam. Vraagprijs 235.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Geheel gestoffeerd herenhuis met zonnige achtertuin, stenen schuur en achterom, voorzien van cv-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met parket en open haard, moderne keuken, toilet, hal en garderobe. 1 e etage: 3 slaapkamers, betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet, zolderetage: ruime zit-slaapkamer met dakkapel en mogelijkheid voor donkere kamer. Het gehele huis is voorzien van dubbel glas (thermopane) Vraagprijs incl. stoffering en alum, horren etc. 265.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 SASSENHEIM Parklaan 152. Vooroorlogs herenhuis met c.v. gas. Ind.: entree, hal, toilet, kelderkast, woonkamer (8.60x3.50 m) met parketvloer, keuken, plaats met stenen schuur en achterom. 1e et.: overloop, toilet, 3 siaapxamers waarvan 2 aangesloten op balkon, bad kamer met ligbad. 2e etage: 2 kamers en veel berging. Vraagprijs f 195.000.- k.k. NOORDWMK Leon Senfstraat 44. Goed onderhouden tussenwo ning met zomerhuis, tuin voor- en achter en berging. Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast, keuken, woon kamer. 1 e etage: 3 slaapkamers, ruime badkamer met douche. 2e etage: zolderberging. Het zomerhuis is voor 4 personen. Incl. complete inrichting. Vraagprijs f 220.000.- k.k. VOORHOUT Rooseveltlaan 3. L-vorm. bungalow met garage en vrij uitzicht over weilanden. Ind.: entree, toilet, luxe woonkamer van 60 m2 met open haard, verzonken radiatoren, granol en schoonmetselwerkwanden, open keuken in'leefkuil met rustieke eettafel en uitge breide kostbare keukenmeubelen en volledige in- bouwapparatuur, 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, luxe douche, veel extra's, o.a. thermopane, zon neschermen, vrije patio op het Z. Deze bungalow moet u van binnen komen bekijken. Vraagprijs f 475.000.- k.k. LISSE Mesdagstraat 31. Goed onderhouden moderne wo ning met beschutte achtertuin en stenen schuur. Ind.: entree, toilet, kelderkast, keuken en ruime woonka mer. 1e etage: 2 flinke en 1 kleinere slaapkamer, ruime badkamer met douche, toilet en plaats voor w.a. 2e etage: grote zolderkamer en bergruimte. Vraagprijs f 225.000.- k.k. Laan van Rijckevorsel 14. Halfvrijstaand villaatje met vrijstaande garage, in zeer geliefde wijk van Lisse. Ind.: entree, hal, gang, woonkamer met par ketvloer en gezellige open haard, eetkeuken met complete apparatuur, kelderkast, 1e etage: 3 ruime slaapkamers, waarvan 2 in verbinding met balkon, ruime badkamer met ligbad, 2e etage: ruime voorzol derruimte met gas, cv-ketel en gasboiler, ruime 4e slaapkamer, grote tuin rondom, welke achter op Z. hgt. Goed onderhouden aantrekkelijk huis. Vraagprijs f 498.000.- k.k. Heereweg 448d. Groot herenhuis met cv-gas, tuin voor- en achter en schuurtje. Ind.: entree, gang, kel derkast, toilet, gemoderniseerde keuken en grote woonkamer van 40 m2 met parketvloer en forse ge zellige open haard, 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, flinke badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage. Hier is een grote bergzolder, alsmede een slaapkamer, prima onderhouden. Vraagprijs f 245.000.- k.k. 3e Poellaan 64. Luxe landhuisje in perfecte staat van onderhoud op 1800 m2 gelegen temidden van weiden nabij open vaarwater. Ind.: parterre met gedeeltelijk parket en plavuizen, open haard, granolwanden, hal, open eikenhouten keuken met zeer uitge breide apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers, com plete badkamer en 2e toilet. 2e etage: Gezellige zol derkamer. Tuin met buitenverlichting, terrassen, bar- begue en berging, c.v. olie. Vraagprijs f 698.000.- k.k. Laan van Rijckevorsel 36. Een klein vrijstaand vil laatje "De Kriel" op 615 m2. Ind.: entree, toilet, kel derkast, woonkeuken, bijkeuken, L-woonkamer met parketvloer. 1e etage: 2 flinke slaapkamers, douche en toilet, alsmede ruime bergkasten. Mooie tuin rond- Vraagprijs 519.000,- k.k. Zwanedreef 15. Vrijstaande praktijkwoning met ga rage. Rondom tuin, waarin 2 hobbykassen, c.v. gas. Ind.: entree, ruime hal, toilet, kelder, L-kamer, keuken praktijkruimte met eigen entree, in verbinding met badkamer met douche, 2 wastafels en bidet. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en grote berging. 2e etage: zolderkamer. Vraagprijs f 587.000.- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met cv-gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en achtertuin. Ind.: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woonkamer, half open zeer complete keuken en eet bar, 1 e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: Grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs f 265.000,- k.k. HILLEGOM Vincent van Goghslngel 32. Prachtig herenhuis op fraai punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen en vijver. Ind.: hal, gang, toilet, exclusieve luxe keuken, overal plavuizen, flinke woonkamer met parketvloer en open haard. 1 e etage: 3 grote slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmerde 2e etage met 2 slaapkamers en diverse bergruimten, cv-gas, 115 1. gasboiler, extra's o.a. thermopane op parterre, luxe tegelwerk, gekleurd sanitair, zon neschermen en luxe deuren in huis, perfect verzorgde woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs f 475.000.- k.k. Mauritslaan 42. Flat over 2 etages met aparte ber ging. 1e etage: hal met schrootjesplafond, kel derkast, luxe keuken, Z-kamer met schoonmetsel- werk, schoorsteen en balkenplafond. 2e etage: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, doucheruimte (la vet), geheel voorzien van nieuw behang (woonkamer linnen) en vloerbedekking. Vraagprijs f 139.000.- k.k. VOGELENZANG Leidsevaart 10. Prima verbouwde half vrijstaande woning met aantrekkelijke zonnige tuin. Ind.: entree, L-kamer met open haard en zitkuil, keuken, toilet, badkamer met ligbad en douche. 1e etage: 3 slaap kamers en bergruimte, alsmede vliering, zeer goed onderhouden, tuin met schuurtje, cv-gas. Vraagprijs f 239.000.- k.k. NIEUW VENNEP Kinlozen 11Prachtige drive-in woning met flinke tuin op zuiden, aan grote vijver. Ind. parterre: Garage, hobby/studeerkamer, bijkeuken, entree, toilet, 1e etage: mooie woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbalkon, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, 3e etage: Grote slaapkamer en berg ruimte, cv-gas. en 1151. boiler. Vraagprijs f 295.000.- k.k. De laatste weken zijn een groot aantal woonhuizen via ons van eigenaar veranderd. Daar wij nog meer koopopdrachten in portefeuille hebben willen wij graag een oriënterend gesprek met u hebben als u denkt uw huis te gaan verkopen Oplevering tot één jaar. INTERHUIS B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp. Telefoon 071 - 892551 HYPOTHEEK een goed advies kan u veel geld besparen. Vraag naar onze voordelige hypotheek mogelijkheden. t Hypotheek en assurantie ad viesbureau. Lid NVA HYPOTHEKEN SNELLE EN KORREKTE AFWIKKELING EN ALTIJD NET IETS VOORDELIGER! ^^/Jaordcma RIJNSBURGERWEG 135 TELEF. 156844* (071) LEIDEN. Verberg financieringen snelle en discrete afwikkeling overname elders lopende leningen mogelijk. altijd de laagste rentetarieven Korevaarstraat 19 Leiden, tel. 143386 Te koop gevraagd HUIS door kleine zelfstandige. Opknappen geen bezwaar Pr. n.o.t.k. Enkele contanten zijn aanwezig. Bellen na 17.00 uur 071- 141708. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Te koop in Voorschoten Generaal Spooriaan In Boschgeest gelegen tussenherenhuis, schuur, ach teringang, achtertuin, uitzicht op boomgaard, woonkamer 10x4 meter, ruime keuken en apparatuur, 1e etage: 3 slaapkamers, inpandig balkon, badkamer, 2e etage: grote zolderkamer, berging, cv gas en gasboiler. Vraagprijs 375.000 Abel Tasmanplantsoen Aan plantsoen gelegen tussenherenhuis, schuur/woon/eetkamer, open haard, ruime keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: grote en kleine zolderkamer, vliering, cv.-gas, 2 parkeerplaatsen. Vraagprijs 357.000 Papelaan Leuk gelegen vrijstaand herenhuis, woon/eetkamer, open haard, keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, balkon, badkamer, 2e etage: voor- en achterzolder, cv.-gas. Vraagprijs f 320.000 Van Beuningenplantsoen 2 jaar oud tussenherenhuis, met vrij uitzicht, royale woon/eetkamer, open haard, moderne ruime open keu ken en apparatuur, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: 2 grote slaapkamers, cv.-ruimte, 3 balkons. Vraagprijs 370.000 Van Boeyenplantsoen In jonge buurt gelegen 2 jaar oud hoekherenhuis, U.- vormige woon/eetkamer, open moderne keuken, 1e etage, 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: grote zol derkamer, grote zolderruimte, cv.-gas. Vraagprijs 300.000 Kerkplein Tegenover kerk, romantisch huis, half vrijstaand, met zijingang, beneden verdieping, 3 ineenlopende kamers, keuken, douche, toilet, 1e etage: 2 zolderruimten. Vraagprijs 195.000 Voorstraat Centrum Voorschoten, eind 1800,'Patriciërshuis, garage, 2 grote kamers en suite, serre, studeerkamer, zeer ruime woon/eetkeuken, provisie/wijnkelder, 8 slaapkamers, badkamer, grote zolder, aangebouwde praktijkruimte. Vraagprijs 735.000 Krimkade Aan singel rustig gelegen tussenherenhuis, garage, woon/eetkamer 8x4, keuken, breakfastbar, bijkeuken, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer, 2e etage: grote zol derkamer, veel kastruimte, cv.-gas en gasboiler. Vraagprijs n.o.t.k. v Makelaarskantoor VRINS Makelaars o.g. sinds 1921 LEIDEN MOZARTSTRAAT 163 4 kamerflat 4e etage. Koopsom 109.000.- k.k. V. VOLLENHOVENPLEIN 84 2 kamerflat 8e etage, lift. Ind.: woon-eetkamer (6x4.50), zeer fraaie eiken eetkeuken met inbouw app., ruime slaapkamer met kastenwand, badkr. met douche, toilet. Inkl. stoffering, cv(blok). Schitterend vrij uitzicht. Vraagprijs 130.000.- k.k. OOK KI) VESTIGINGEN IN DEN HAAG TEL: 071-144041 ENDELFT GANGETJE 10 LEKKER KNUS IN EEN EIGEN FLATJE? KUNNEN WE DAAR WEL AAN BEGINNEN? vraagt u zich af. Wij zeggen: "Natuurlijk!!" Wij bieden aan een gezellige 4 kamerflat op de 3e etage, c.v., uitstekend gestoffeerd met volledige keukenuitrus ting (bespaart toch al gauw f10.000 - aan inrich tingskosten), modem behangen en goed in de verf. U kunt er zo in. Deze flat is gelegen in de Corantijnstraat te Leiden. Vraagprijs f 125.000.- k.k. Bij een gezamenlijk brutoinkomen van de man en vrouw van f 50.000.- Is algehele financiering van de koopsom en kosten mogelijk. Als woningzoekende moet u toch ergens beginnen. Vraag onmiddellijk vrijblijvend inl. bij Makelaardij o.g. van der Plas B.V. Princestraat 31. Katwijk aan Zee Telefoon (01718)73641"

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18